Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Stabdziu kaladeles


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 09:52

praeita savaite pradejo uzsidegineti stabdziu kaladeliu lempute ant skydelio. dabar galvoju ar jau cia dabar ir reikia lekti i servisa kaladeles keisti ar dar galima vazineti? nes laiko tai ziauriai ner i servisa varyt. o gal elektronika durniuoja, nes jau girdejau kad uzsidegineja be reikalo. pas mane uzsidega tik stabdant, ir atrodo prasciau stabdo. kiek visas sitas malonumas gali kainuoti? patarkit jei reiks kokias kaladeles ir kur kaune geriausiai butu pasikeist
  • 0

#2 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 09:54

praeita savaite pradejo uzsidegineti stabdziu kaladeliu lempute ant skydelio. dabar galvoju ar jau cia dabar ir reikia lekti i servisa kaladeles keisti ar dar galima vazineti? nes laiko tai ziauriai ner i servisa varyt. o gal elektronika durniuoja, nes jau girdejau kad uzsidegineja be reikalo. pas mane uzsidega tik stabdant, ir atrodo prasciau stabdo. kiek visas sitas malonumas gali kainuoti? patarkit jei reiks kokias kaladeles ir kur kaune geriausiai butu pasikeist

Staigiai tai tikrai nereikia keist. Dar dafiga kaladeles turi but like
  • 0
406 2.1 TD

#3 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 09:59

praeita savaite pradejo uzsidegineti stabdziu kaladeliu lempute ant skydelio. dabar galvoju ar jau cia dabar ir reikia lekti i servisa kaladeles keisti ar dar galima vazineti? nes laiko tai ziauriai ner i servisa varyt. o gal elektronika durniuoja, nes jau girdejau kad uzsidegineja be reikalo. pas mane uzsidega tik stabdant, ir atrodo prasciau stabdo. kiek visas sitas malonumas gali kainuoti? patarkit jei reiks kokias kaladeles ir kur kaune geriausiai butu pasikeist

Vazinek ramiai pas mane irgi tas pats buvo tai pasikeiciau kaip durnas nors ten toks daviklis prie kaladeles prilituotas yra ir kai jau susitrina iki tam tikros ribos tas daviklis pradeda reaguot kas stabdai pas mane net buvo nuplestas nuo vienos kladeles nors dar ten mesos buvo pakankamai.Skubet ner ko
  • 0

#4 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 10:17

Na manau ,kad i 100 lt turetum isitekti, as pries kokius metus VICI keiciausi priekines, tai uz kaladeles sumokejau 93 lt uz pakeitima 30 lt, viskam dar pataike 10 procentu nuolaida :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#5 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:13

my story: pasikeiceu as kaladeles pries kokius 2kkm. pirkau VALEO (belforte), tipo geresnes nei kazkokios neaiskios firmos. Rezultatas: cypia ykyriai kiekviena karta stabdant <_< :angry: gal per kietos?
  • 0

#6 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:19

my story: pasikeiceu as kaladeles pries kokius 2kkm. pirkau VALEO (belforte), tipo geresnes nei
kazkokios neaiskios firmos. Rezultatas: cypia ykyriai kiekviena karta stabdant <_< :angry:
gal per kietos?

Pas mane irgi neseniai keistos. Cypia slyksciai kai letai vaziuodamas pristabdai. Stipriai stabdant necypia. Gal itakos turi stabdziu disku isdilimas (reiktu paslifuot :unsure: ), bet senosios necype ne trupucio
  • 0
406 2.1 TD

#7 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:24

praeita savaite pradejo uzsidegineti stabdziu kaladeliu lempute ant skydelio. dabar galvoju ar jau cia dabar ir reikia lekti i servisa kaladeles keisti ar dar galima vazineti? nes laiko tai ziauriai ner i servisa varyt. o gal elektronika durniuoja, nes jau girdejau kad uzsidegineja be reikalo. pas mane uzsidega tik stabdant, ir atrodo prasciau stabdo. kiek visas sitas malonumas gali kainuoti? patarkit jei reiks kokias kaladeles ir kur kaune geriausiai butu pasikeist

Butinai pranesk apie rezultatus. Man irgi uzsidegineja tik stabdant, tiksliau net ir vietoje stovint su isjungtu motoru ir ijungtu degimu paspaudus stabdi uzsidega.Kalades tiek priekyje tiek gale kaip naujos (taip Viciunai sake) . Man atrodo kai susidevi kalades tai ta lempute uzsidega ir nestabdant ar pas Pezus kitaip?
Viciunai jau man susiruose provodke ardyti ir ziureti, ko kabai net nenoreciau. Gal tikrai vis tik kaladeliu ar ju davikliu bugas,o ne provodkes ?
  • 0

#8 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:28

na nelabai disku slifavimas cia padetu mano galva :huh:
  • 0

#9 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:31

Man irgi uzsidegineja tik stabdant, tiksliau net ir vietoje stovint su isjungtu motoru ir ijungtu degimu paspaudus stabdi uzsidega.Kalades tiek priekyje tiek gale kaip naujos (taip Viciunai sake) . Man atrodo kai susidevi kalades tai ta lempute uzsidega ir nestabdant ar pas Pezus kitaip?
Viciunai jau man susiruose provodke ardyti ir ziureti, ko kabai net nenoreciau. Gal tikrai vis tik kaladeliu ar ju davikliu bugas,o ne provodkes ?

Jei turi gamykline knygute pasiskaityk apie stabdziu lemputes tenais kazkur as skaiciau dabar nelabai pamenu kad gali buti ne kaladese o ABS problema jei pas tave toks yra.(Gaila negaliu paskaityt dabar pasakyciau).
Arba netgi rankinis knist prota gali.Ten keistoka sistema .

Pasiilgau savo zirgo :(
  • 0

#10 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:37

Pas mane kai keiciau priekines kaladeles, jos buvo visiskai sudile ir atsoke, bet stabdziu lemputes nedege :unsure Kas del cypimo, tai manau cia vel pasireiskia lietuviskas taupumas, man priekines tipo originalias VICI sudejo, kaina jau pasako, tai jokio cypimo nera :huh: O beje kokia lempute perspeja apie stabdziu kaladeliu sudilima? Ta pati, kuri ispeja apie rankini ijungta?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#11 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:41

O beje kokia lempute perspeja apie stabdziu kaladeliu sudilima? Ta pati, kuri ispeja apie rankini ijungta?

Tiksliai pasakyt negaliu nemates seniai spidometro tik pamenu kad kai as ten asikinausi tai sukiai labai paiskinta buvo.
  • 0

#12 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:53

lempute tai geltona, rankinio visai atskira yra. kai pradejo uzsideginet, tai viena kart islipus ko tai smirdejo baisiai, dabar to kvapo nera. nelabai ikertu kame ten problema.reiks savaitgali psaikrapstyti ir paziuret koks ju ten stovis
  • 0

#13 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 11:57

Su tuo smirdejimu tai atsargiai, pas mane irgi smirdejo, pasirodo vienoje puseje kaip sakiau atsoke kaladeles buvo, kitoje prikepe, vos rata prasukti ejo pakelus an stendo :mellow:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#14 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:06

O beje kokia lempute perspeja apie stabdziu kaladeliu sudilima? Ta pati, kuri ispeja apie rankini ijungta?

(O) skliausteliai punktirinai
  • 0

#15 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:08

Pas mane pries koki menesi stabdant irgi pradejo uzsideginet ta lempute, bet su stabdziais viskas dar buvo gerai iki vakar. Visos kaladeles geros, stabdziai suveikia tik is antro karto (uzpumpuojant). Tai noriu pasakyt, kad ta lempute rodo ne tik stabdziu kaladeliu susidevejima. Kas pas mano puga parejo tai dar nezinau, kai pabuvosiu pas meistrelius tada ir galesiu papasakot.
  • 0

#16 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:13

Tai pala, sita lempute kartu su rankiniu irgi uzsidega, ar rankinio su sauktuku skliausteliuose, bl neatsimenu :wacko: Beje siulau kam uzsidega sita lempute atkreipti demesiu i stabdziu skyscio lygi, man atsimenu kai tik nusipirkau irgi uzsidegdao kazkokia panasi lempute, tik tixliai neatsimenu kuri ir beje uzsideginedavo stabdant ;]
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#17 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:15

Stabdzio skyscio norma, tai kas dar galetu buti?
  • 0

#18 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:29

Šiaip ta lemputė rodo būtent tik kaladėlių nusidevėjimą. Užtrumpinus laidus ji nebeturėtu užsidegti ben jau taip budavo OOOO, važinėdavau užtrumpines, nes mėsos dar sočiai o ji jau degdavo. Pas mane stabdžių skysčio trūkumą rodo P ir ! kartu, t.y. užvedus jos dega, jei skysčio norma, tai nuspaudus stabdį jos dingsta.
  • 0

#19 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:33

Pas mane stabdžių skysčio trūkumą rodo P ir ! kartu, t.y. užvedus jos dega, jei skysčio norma, tai nuspaudus stabdį jos dingsta.

Tai cia ta pati rodo kai rankinis uztrauktas
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#20 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:39

Tai pala, sita lempute kartu su rankiniu irgi uzsidega, ar rankinio su sauktuku skliausteliuose, bl neatsimenu :wacko:
Beje siulau kam uzsidega sita lempute atkreipti demesiu i stabdziu skyscio lygi, man atsimenu kai tik nusipirkau irgi uzsidegdao kazkokia panasi lempute, tik tixliai neatsimenu kuri ir beje uzsideginedavo stabdant ;]

Sita lempute kartu su rankiniu neuzsidega, kaip jau kazkas minejo tai simbolis
(O) geltoname fone,stabdziu skyscio netruksta, apie ABS klaidas pranesa atskira lempute.Manualas raso tik apie stabdziu kaladeliu nusidevejomo indikavima.
Bet manualuose ne visada viskas nurodyta buna. Pvz mano Skorpe su ta pacia kaladeliu indikacija cirkas budavo, ijungis degima sumirksedavo lygiai 15 kartu ir uzgesdavo, ryskiai kazkoks klaidos kodas. Niekas man taip ir nepasake nei VISTA nei KVARCAS. Galu gale pakeite KVARCE laido gabala su jungimi kur i kaladeles datcika jungiasi - susitvarke. Ryskiai tas mirksejimas signalizavo, kad nutraukta grandine,deja niekas to nezinojo.

Gali ir cia kazkas panasaus buti.

O kam ten pasmirdo pries uzsidegant lempai ? Gal sakau pravodke pakepe? Dvokia tai kapitaliai tada. Labiausiai bijau to varisnto jei provodke kazkur svyla,tada pamazu
tas pratrintas (kaistantis laidas) sukepina i visus laidus zgute i kruva,tada tai labai pavojinga ir negalima delsti o kuo greiciau surasti beda.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0