Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Stabdziu kaladeles


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#21 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.388
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 12:43

Manau svylanciu laidu apsaugos kvapo su stabdziu kaladeliu kvapu sumaisyti nelabai imanoma -_-
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#22 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 13:48

As jau gerus 3 metus perku kaladeles Tanagroj, priekis 52, galas 40(su nuolaida) ir cipia tik kai kolodeles nusidevi(cia mano Reklama jei ka!). Daviklius ismeciau nafig, nes visada pries 20Kkm degti pradedavo, nemegstu daug lempuciu iskarto! ^_^ Ta geltona pagal viska dega kai kolodeles nusidevi, gali kartu su rankiniu degti, jei rankini uztraukti spaudziant stabdz. pedala. Arba jei skyscio mazai yra(=rankinis), o ir ABS turi savo atskira lempute. Gali degti viskas kartu ir atskirai, nes cia nepriklausomi davykliai dirba! Sekmes pasirenkant kolodeles savo liutui! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#23 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 16 - 15:34

Daviklius ismeciau nafig, nes visada pries 20Kkm degti pradedavo, nemegstu daug lempuciu iskarto! ^_^  Ta geltona pagal viska dega kai kolodeles nusidevi, gali kartu su rankiniu degti, jei rankini uztraukti spaudziant stabdz. pedala. Arba jei skyscio mazai yra(=rankinis), o ir ABS turi savo atskira lempute. Gali degti viskas kartu ir atskirai, nes cia nepriklausomi davykliai dirba! Sekmes pasirenkant kolodeles savo liutui! ;)

Na tu cia kaip apie kaledine eglute pavarei :lol:
  • 0

#24 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 08:51

Pagal defaulta bent naujesniuose pezuose kaladeliu susidevejimo lempute dega tik del kaladeliu susidevejimo. Siaip jos degimas dar nereiskia, kad stabdziam amba, dar lieka pakankamai nemazas resursas (mesos ant metalo). Idomu butu Swift paklausti, kaip tu ismetei tuos daviklius, jei jie i kaladeles mase ilydyti? Geriausiu atveju neprijungt galima. O jeigu dega lempecka su naujom kaladelem, tai arba jos jau nebenaujos :) arba daviklio laidas kur prie korpuso lieciasi.
  • 0

#25 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 10:38

Idomu butu Swift paklausti, kaip tu ismetei tuos daviklius, jei jie i kaladeles mase ilydyti?

Kadangi as perku ne originalios kaladeles, tada ir gaunasi kad tie davikliai statosi atskirai, tai as jos paprasciausiai ir nestatau ir masininius laidus patrumpinau! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#26 Svečias_dzeWs_*

Svečias_dzeWs_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 15:25

a pas mane nuo pirkimo laidai "nutrumpinti" tai vos prilietus stabdziu pedala uzsidega ta lampecka. Dar galetumet kas nors pakonsultuoti kame saknys, stabdant atsirado koks tai kaukimas, toks duslus. Kalades tvarkoje (bent jau man taip atrodo) turiu itarima, kad diskai mirsta :unsure: Ka jus manot???
  • 0

#27 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 15:51

pabandyk tuos laidus užtrumpinti, bent jau OOOO man padėjo
  • 0

#28 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 15:54

Tai ismeskit nafig jus tuos laidus, ar sunku bus paziureti kada kaladelems hana?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#29 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 16:04

Tai ismeskit nafig jus tuos laidus, ar sunku bus paziureti kada kaladelems hana?

Vat kas nervuoja tai toks poziuris i problemas ir ju sprendimo budus, kuris nuo vairuotoju turbut ir servisams jau persidave,kurie irgi nosi rauko kai reikia nors kiek testeri i rankas paimti ir paziureti kur cia kas trumpina/nutruke, geriau ismetam nafik ir ramu,arba lempute isimam. Kazkoks turginiu mentalitetas,nebent testerio neturi arba el. schemos nesupranta.
Jeigu yra gamintojo idetas kazkoks prietaisas/mechanizmas tai jis turi veikti. Kam tada pirkti kazkokia navarotna tacka jei vis tiek po 2 metu tokiu remontu ji pasidarys 2-o golfo ar ziguliuko lygio. Ta uztrumpinam,ta pakeiciam i fufliaka,ta patrumpinam, ta pritaikom nuo Volgos , vuo pigu ir gerai.
  • 0

#30 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 16:14

Zinai dzoni, as suprantu, kad tai nera gerai, bet iseina taip kad masina jau tokia sena kad tos laidus pajudinti siaubinga, o apie tai kad kazka sujungti, ir kalbos nera. Sakysi keisti, beabejo galima, bet kam visa ta reikala traukti, daugiau bedos istrauksi. Turbut isivaizdoji, kiek suzinai kai masina pats ardai, buna kad galvoji nebevazinet su tokia masina, nes baisu, bet kitos iseites kolkas nera ir vazineji toliau. Gamintojai ir nezino, kad tokiu metu masina gali vazineti kiekviena diena, ir mate ezerus, upes, jura, kitus miestus ir daug daug ko. Kam tu ja dabar del situ dvieju laidu krapstisi, buna kad remontuoti tokius bugus paprasciausiai neapsimoka, o uz tiek kiek ikisi i jos remonta galima butu nusipirkti daug jaunesne, o gal ir nauja, bet zinom del ko taip nedaroma! Tai tiek!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#31 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 16:21

2 Swift> pilnai su tavimi sutinku, tuo labiau kad ant kaladėlių dar daug mėsos, o lemputė jau užsidega. Koks prancūzas ar vokietis gali sau leisti, užsidegus lempeckai mauti i servisa keisti kaladeliu, bet jei imanoma niekam nekenkiant su jom vazineti maziausiai puse metu tai kam jas keisti. Aš sutinku, nieks nesiūlo išmest nafik kokios tepalo lygio, vandens temepratūsos, lempečkos ar velniai žino ko.
  • 0

#32 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 16:29

Zinai dzoni, as suprantu, kad tai nera gerai, bet iseina taip kad masina jau tokia sena kad tos laidus pajudinti siaubinga, o apie tai kad kazka sujungti, ir kalbos nera.

Nu man mano masina neatrodo siaubingai sena ir nemanau kad baisu ten kokius laidus pajudinti ir taipogi negalvoju kad gamintojas galvojo,kad budama tokiu metu joje turi nebefunkcionuoti viena ar kita featur'a :)
Man tiesiog pikta kai vieno garsaus nesakysiu pavadinimo serviso vadovas pasake,ai tai cia pezo ar citras normalu kad po 5metu puse el. irangos neveikia. O viskas pasidaro todel kad tulas lietuvis viska nori sutvarkyti uz 10Lt,tai geriau daviklius uztrumpina, tai lempute isima, va jie ryskiai niekada nestudijavo tos elektros schemos ir nezino kas prie ko del to ir maivosi, zymiai naudingiau per ta laika su kuvalda koki lavona atkalti ar is 2 lauzu 1 suvirinti.
  • 0

#33 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 rugsėjo 17 - 16:36

Nu man mano masina neatrodo siaubingai sena...

Man tiesiog pikta kai vieno garsaus serviso vadovas pasake...

Tau gerai, kad masina dar nesena! -_-

O as esu naudotojas, o ne serviso vadovas, as is savo puses ziuriu ir dauguma dalyku taisai kaip ir visi! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#34 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 18 - 09:08

Tai ismeskit nafig jus tuos laidus, ar sunku bus paziureti kada kaladelems hana?

Vat kas nervuoja tai toks poziuris i problemas ir ju sprendimo budus, kuris nuo vairuotoju turbut ir servisams jau persidave,kurie irgi nosi rauko kai reikia nors kiek testeri i rankas paimti ir paziureti kur cia kas trumpina/nutruke, geriau ismetam nafik ir ramu,arba lempute isimam. Kazkoks turginiu mentalitetas,nebent testerio neturi arba el. schemos nesupranta.
Jeigu yra gamintojo idetas kazkoks prietaisas/mechanizmas tai jis turi veikti. Kam tada pirkti kazkokia navarotna tacka jei vis tiek po 2 metu tokiu remontu ji pasidarys 2-o golfo ar ziguliuko lygio. Ta uztrumpinam,ta pakeiciam i fufliaka,ta patrumpinam, ta pritaikom nuo Volgos , vuo pigu ir gerai.

piktas tu zmogus... :D
  • 0

#35 Svečias_dzonis_*

Svečias_dzonis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 18 - 10:14

piktas tu zmogus... :D

Visai ne :)
  • 0

#36 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 rugsėjo 18 - 19:14

o ash paskutini karta remiau lietuva ir pirkau made in lithuania kaladeles B) NU ir stabdo pasirodo... ir necypia... o seip palaikau dzhonio nuomone apie lemuciu ishsukinejima ir pan. :beer:
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0