Peršokti prie turinio


Kas nutiko mano kondicionieriui?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#1 Svečias_KSM_*

Svečias_KSM_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 21 - 13:56

Sveiki, Zodziu atsilo, samagu, visi patenkinti. Tik va nesuprantu savo klimos veikimo. Situacija: Uzvedi masina, nustatai zemiausia temperatura (14) tada AC jei automatiskai nesviecia ir girdi toki klakt - isijungia kondicionierius, siektiek nukrenta apsukos. pradeda pusti vesu ora, regis viskas ok. Pradedi vaziuoti, po kokiu 1-2 min kondicionierius issijungia, nors realiai niekas nepasikeicia, tiesiog jis nustoja veikti. Tada gali magyti AC mygtuka kiek nori, nereaguoja. Jei nekreipi demesio ir vaziuoji toliau (temp 14/ AC - ijungtas) po kokiu 4-5 minuciu jis vel isijungia kokia 1-2 min, na cia prikaluso, kartais ilgiau, kartais trumpiau. ir vel tas pats - zodziu vaziuojant jis tiesiog junginejasi nevienodais periodais bei tam tikra laika veikia - taip pat nevienodai. Atrodo, kad masina galvoja, kad jau pakankamai atsaldziau - uztenka, nors realiai jis turi veikti visada, kai temperatura zemiausia. Reikia pastebeti, kad po veidrodelio pakeitimo pas mane nerodo temperaturos, taciau jau siltomis pavasario dienomis po pakeitimo buvau bandes - viskas veike ciki ir ant auto klimata "kontorliavo" :) Pasidalinkit patirtimi, gal kam yra kas buve panasaus, nes tikrai kvaila kas kelias minutes langus atsidarinet ir uzsidarinet, kada kodiskei uzeina uzpusti... Visos nuomones weclome!
  • 0

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 21 - 14:26

pas mane tai nekontaktuodavo ventiliatoriaus vienas laidas tai ir isijungdavo kai pats noredavo, o pas tave ventiliatorius peciuko veikia ar tik nepucia vesaus oro.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Svečias_KSM_*

Svečias_KSM_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 21 - 14:36

pas mane tai nekontaktuodavo ventiliatoriaus vienas laidas tai ir isijungdavo kai pats noredavo, o pas tave ventiliatorius peciuko veikia ar tik nepucia vesaus oro.

Peciuko ventiliatorius veikia, jis pusti oro nenustoja, tiesiog keiciasi - karstas, saltas ;)
  • 0

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 21 - 17:39

freaona papildyk.. ir jeigu anksciau taip nebuvo o tik po veidordelio (temperaturos daviklio) keitimo.. ziurek ten..
  • 0

#5 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 gegužės 22 - 05:45

Suveikinėja kondicionieriaus apsauga. Patikrink, ar neužneštas priekyje esantis jo kondensatorius, ar sukasi ventiliatorius. Jeigu viskas tvarkoje, tada arba trūksta freono, arba nėra kontakto valdyme. Nors peršasi mintis, kad kažkas su temperatūros davikliu, nes jis buvo judintas. :rolleyes:
  • 0

#6 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 gegužės 22 - 07:04

Man atrodo reikia ziureti freono spaudima, nes isorinis temperaturos jutiklis itakoja tik pirma karta uzvedus masina, parenka ar A/C ar Eco rezima, jei paskutinis buvo ijungtas. O taip tai kondicioneriaus darba pilnai itakoja temperaturos jutiklis salone, pagal jo parodymus klimatas Auto rezime reguliuoja salono ventiliatoriu.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#7 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2007 gegužės 22 - 07:12

O AC auto rezime veikia su atidarytais langais ar iskart atsijungia? Gal nereikia darynet langu pajungus auto?
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#8 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 gegužės 22 - 07:17

O AC auto rezime veikia su atidarytais langais ar iskart atsijungia?
Gal nereikia darynet langu pajungus auto?

Veikia ir su atidarytais, bet karsta diena prasmes is jo tada mazai, dar gerai vengti tiesioginiu spinduliu, nes saule vos negreiciau susildo salona, nei kondicionerius speja ji atvesinti! :) O su stikliniu stogu, tikrai nespeja! :D
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#9 Svečias_KSM_*

Svečias_KSM_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 22 - 07:27

Man atrodo reikia ziureti freono spaudima, nes isorinis temperaturos jutiklis itakoja tik pirma karta uzvedus masina, parenka ar A/C ar Eco rezima, jei paskutinis buvo ijungtas. O taip tai kondicioneriaus darba pilnai itakoja temperaturos jutiklis salone, pagal jo parodymus klimatas Auto rezime reguliuoja salono ventiliatoriu.

Dekui, bet tikrai nelabai suprantu, kaip freono spaudimas gali itakoti kompresoriaus isijungima ir isijungima. Jei freono nebutu ar butu mazai, jis tiesiog pustu silta ar siek tiek salta ora. O ar gali ventiliatoriausi kondiskes neveikimas tai itakoti? jei taip, tai kaip?
  • 0

#10 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2007 gegužės 22 - 08:03

Dekui, bet tikrai nelabai suprantu, kaip freono spaudimas gali itakoti kompresoriaus isijungima ir isijungima. Jei freono nebutu ar butu mazai, jis tiesiog pustu silta ar siek tiek salta ora. O ar gali ventiliatoriausi kondiskes neveikimas tai itakoti? jei taip, tai kaip?

yra daviklis sistemoje, apsauga, kuri sureagoja, esant per mazam spaudimui, kad sistema neperkaistu ar kazka panashaus. Tikrink spaudima, tuo labiau tai nekainuoja, arba kainuoja kopeikos. Jei neveikia ventiliatorius prie radiatoriaus, tai sistema gali kaisti, ir isijungia apsauga. kai Shilta diena ir -14 nustatytas kondishinas, ventiliatorius tikrai turi isijungti, jei ir ne ishkart tai uz keliu minuciu.
  • 0
Nuotrauka

#11 Svečias_KSM_*

Svečias_KSM_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 23 - 07:27

yra daviklis sistemoje, apsauga, kuri sureagoja, esant per mazam spaudimui, kad sistema neperkaistu ar kazka panashaus. Tikrink spaudima, tuo labiau tai nekainuoja, arba kainuoja kopeikos. Jei neveikia ventiliatorius prie radiatoriaus, tai sistema gali kaisti, ir isijungia apsauga. kai Shilta diena ir -14 nustatytas kondishinas, ventiliatorius tikrai turi isijungti, jei ir ne ishkart tai uz keliu minuciu.

Dekui uz info. Kaip suprantu galimos dvi pagrindines priezastys:

1. Neveikia ventiliatorius
2. Per mazas freono spaudimas sistemoje.

Kur galima kvalifikuotai vilniuje siuos dalykus pasitikrinti?
  • 0

#12 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2007 gegužės 23 - 08:27

Kur galima kvalifikuotai vilniuje siuos dalykus pasitikrinti?

Galima paklausti Zibinta, jis tiesiog turi daug smulkiu detaliu jei prirektu. Arba pvz.as tvarkiau - http://www.kondicionierius.lt/
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#13 Pavel

Pavel
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:MercedesBenz E300D 97m

Parašyta 2007 liepos 09 - 22:15

Sveiki,

Zodziu atsilo, samagu, visi patenkinti. Tik va nesuprantu savo klimos veikimo. Situacija:

Uzvedi masina, nustatai zemiausia temperatura (14) tada AC jei automatiskai nesviecia ir girdi toki klakt - isijungia kondicionierius, siektiek nukrenta apsukos. pradeda pusti vesu ora, regis viskas ok. Pradedi vaziuoti, po kokiu 1-2 min kondicionierius issijungia, nors realiai niekas nepasikeicia, tiesiog jis nustoja veikti. Tada gali magyti AC mygtuka kiek nori, nereaguoja. Jei nekreipi demesio ir vaziuoji toliau (temp 14/ AC - ijungtas) po kokiu 4-5 minuciu jis vel isijungia kokia 1-2 min, na cia prikaluso, kartais ilgiau, kartais trumpiau. ir vel tas pats - zodziu vaziuojant jis tiesiog junginejasi nevienodais periodais bei tam tikra laika veikia - taip pat nevienodai. Atrodo, kad masina galvoja, kad jau pakankamai atsaldziau - uztenka, nors realiai jis turi veikti visada, kai temperatura zemiausia. Reikia pastebeti, kad po veidrodelio pakeitimo pas mane nerodo temperaturos, taciau jau siltomis pavasario dienomis po pakeitimo buvau bandes - viskas veike ciki ir ant auto klimata "kontorliavo" :)

Pasidalinkit patirtimi, gal kam yra kas buve panasaus, nes tikrai kvaila kas kelias minutes langus atsidarinet ir uzsidarinet, kada kodiskei uzeina uzpusti...

Visos nuomones weclome!

As dirbu kondicionieriu centre,manau kad greiciausiai bus tesiog mazai freono,reikia ziuret,bet greiciusiai taip ir bus,nors gali buti problema ir su elektra,tada as jau ne bepadesiu :huh: :wacko:
  • 0

#14 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 liepos 10 - 07:32

As dirbu kondicionieriu centre

Rusiškam saite rašo, kad subyrėjus kondicionieriaus kompresoriui, verčia jį keisti ir kondensatorių. Kam? :unsure:
  • 0

#15 Svečias_Jurasik_*

Svečias_Jurasik_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 26 - 23:35

o jei pas mane pucia tik karsta ora ir maigik ta temperatura kiek nori o masinoj kaip pirti :)

Šį pranešimą redagavo Jurasik: 2008 vasario 26 - 23:36

  • 0

#16 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2008 vasario 26 - 23:51

o jei pas mane pucia tik karsta ora ir maigik ta temperatura kiek nori o masinoj kaip pirti :)

Pas mane panasiai.Nustatai tarkim kokia 22temp ant eco ir ishgirsti klakt kazkoki.tarsi sklende kazkokia uzsidarytu.Ir pucia kaip pirtyje.Maigyk kiek nori vistiek karshta ora pucia.Ventiliatorius reguliuojasi, o temperatura ne <_<
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#17 Svečias_Arnisx_*

Svečias_Arnisx_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 09 - 17:32

Pas mane panasiai tik blogiau.. Pezo 406c. 2.0 benzas. klimato kontrole veike puikiai, bet paskui keiciau pagrindini paskirstymo dirza, ir nuo to laiko - kondicionierius tai veikdavo tai ne, pagal nuotaika, daznai vaziuojant pasaldydavo kelias min - o po to vel sildydavo.. kol galu gale visai nebesaldo ir net nebepritraukia magneto; Nuvaziavau pas kondiskiu specus, patikrino freono slegis normalus, kazkaip sujunge tiesiai magneta, tas irgi suveike, ir pasake, kad bedos su elektra.. nieko jie negali padet.. tai dabar nuvariau i viena servisa, visa diena ieskoj, atrodo, kad kaip is medzio iskrite ir nieko nerado.. sako atvaryt dar kita diena - vel paieskosiu :) .. kazkaip nebesinori jau ten varyt.. :) gal kas zinot kame saknys... arba bent meistra koki parekomenduotumet, kuris ismano apie sita reikala :) aciu is anksto... Veiksmas Vilniuje.
  • 0

#18 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 liepos 10 - 17:21

Jei gerai supratau is sitos temos ir is savo praktikos tai pagrindine to veikimo/neveikimo beda del per aukstos temperaturos sistemoje :hmm: Pas mane yra taip, kol salta dar masina tai saldo lyg normaliai ir tai ilgiau nevaziuojant buna nebesaldo.. Bet pas mane beda nuo siu metu pasidare, kondiske vantiliatorius tai veikia tai neveikia, nors ir kaip karsta lauke ir ausinimo skyscio temperatura shkalina, o antras tipo "variklio" ventiliatorius net negalvoja suktis, visa tai garantija prasidejo del to, kad termostatas prasidares pas mane (ziemos viduri pastebejau kad nebesusyla masina) ir nei uzlaiko temperaturos nei atsidaro normaliai sistemos. O fainiauia kad sitame 2.1 jo pakeist pats nelabai salygu turiu tai taip ir vazineju kaip asilas klima on... oops 95*C -> klima off :D beje vaziuojant kol ausinasi radiatoriai klima visada veikia, nustoja veikt tik sustojus, o tada ir viskas kaist pradeda...
  • 0

#19 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2010 liepos 17 - 15:50

Gal kas gali pasakyt kur 406 2000m hdi yra AC drenazo vamzdis? Ta prasme kur vanduo is kondicionieriaus sistemos pasisalina. Turiu jausma kad uzsikises. Dekui.
  • 0

#20 mauzeris

mauzeris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:406 2.1

Parašyta 2010 liepos 18 - 19:01

man kondicionierius kazkodel nebesaldo,nuvaziavau patikrinti kas gali buti,freono yra viskas gerai,tik kompresorius per dideli spaudima duoda.. cia gedimas reikalaujantis dideliu islaidu? lengvai pataisoma? aciu
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0