Peršokti prie turinio


Kas nutiko mano kondicionieriui?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#21 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 liepos 18 - 19:43

kai masina uzkuri ir netrukus pasigirsta tas jusu klakt,tai ten kompresoriaus sankaba suveikia,prietraukia magnetas ir nuo tada isijungia siurblys,ir jei mazas slegis sistemoje siurblys niekomet nesuveiks
  • 0

#22 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 liepos 18 - 19:44

man kondicionierius kazkodel nebesaldo,nuvaziavau patikrinti kas gali buti,freono yra viskas gerai,tik kompresorius per dideli spaudima duoda.. cia gedimas reikalaujantis dideliu islaidu? lengvai pataisoma? aciu

ieskok srote to kompresoriaus kaina 100-150lt kaip pasiseks rasti,tinka ir nuo 1.9TD matoro
  • 0

#23 Pavel

Pavel
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:MercedesBenz E300D 97m

Parašyta 2010 liepos 19 - 03:01

ieskok srote to kompresoriaus kaina 100-150lt kaip pasiseks rasti,tinka ir nuo 1.9TD matoro

kompresorius nekaltas, jis gi sako kad kompresorius sukelia perdideli slegi, o tai gali reiskti kad nepakanka ausinimo, gal ventiliatorius nedirba, arba dirba tik pirmu greiciu, arba uzterstas radiatorius ir oras blogai pro ji praeina
  • 0

#24 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 liepos 19 - 08:07

arba daviklis slegio nejaucia kondiskes radiatoriuje, ta prasme per velai duoda signala ausinimui.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#25 Svečias_ŽuŽu_*

Svečias_ŽuŽu_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 liepos 19 - 09:21

Sveiki pas mane ir panasios bedos uzejo, tai prasidejo kai auto pastovejo 2 savaites autoservise, visu pirma pradejo kaisti variklis, o ventiliatorius 1 begi jungia tik prie 105 celsijaus, tada pabandziau ijungti A/C bet jis tik silta ora pucia, ir nemaciau jog butu isijinges ventiliatorius, noreciau paklausti ka pirmiausia tikrint? P.S ausinimo sistema nuorinta. Auto: peugeot 206 2.0l S16 2000m.
  • 0

#26 mauzeris

mauzeris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:406 2.1

Parašyta 2010 liepos 19 - 13:15

kai jungiu AC klakt garsas pasigirsta,sumazeja trauka sunkesnis variklis siek tiek pasidaro,o del ventiliatoriaus tai truputi jis girdisi.. o jis ten smarkei suktis turi? nes garsas tai silpnas girdimas ventiliatoriaus
  • 0

#27 mauzeris

mauzeris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:406 2.1

Parašyta 2010 liepos 19 - 13:17

arba daviklis slegio nejaucia kondiskes radiatoriuje, ta prasme per velai duoda signala ausinimui.

o kur tas daviklis stovi gal gali pasakyti?
  • 0

#28 mauzeris

mauzeris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:406 2.1

Parašyta 2010 liepos 19 - 15:21

is kompresoriaus ten apacioje eina dvi slangos,tai kaip suprantu sistemoje gerai veikiant viena slanga turi buti salta o kita silta ar klystu? tai pas mane viena slanga yra truputi auksciau kita truputi zemiau.tai ta slanga kur eina zemiau ji kaista,o kita kur stovi auksciau truputi atvesus bet nera visiskai salta.. negali buti freono trukumas? nors kai matavo kompresija sako jo pakanka kompresija per auksta.. nieko nebesuprantu :wacko:
  • 0

#29 Svečias_turistux_*

Svečias_turistux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 07:51

Pas mane šita bėda. Garaže patikrinom- neįsijungia ventiliatorius ir prie 30 bar atsijungia kompresorius. Žibintas priimtų tik po savaitės :( Kur ją šiandien sutvarkyt (vln)?
  • 0

#30 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2010 rugpjūčio 11 - 08:44

Siaip tai as AUTO nenaudoju nes jis uzknisa savo kartais sugalvojamu paleist torandiniu veju. Pas mane kartais isvis uzsiparina sitas visas reikalas taip, kad nustoja pust betka, o pro ortakius vos pucia pati karsciausia imanoma ora. Padeda tik masinos restartas. Daugumos jusu problemu spresti siulyciau pasiziureti salone, prie salono apsvietimo yra tokios groteles. Issilupat, pamatot kad ten yra mazytis ventiliatoriukas. Tai va, kiek apie ji esu skaites tai jis isiurbineja ora is salono, matuojo jo temp ir pagal tai reguliuoja klimos AUTO rezimui ar dar reikia sildyt/saldyt ar temperatura jau pakankama. Buna pareina tas ventiliatoriukas, temp daviklis arba visas blokelis.
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#31 Svečias_Artis1000_*

Svečias_Artis1000_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 13 - 17:58

Turiu panašią problemą, kaip šitos temos autorius. Klimato kontrolė įsijungia, pašaldo truputį (vis greitėjan) ir vėl išsijungia. Po kelių minučių vė įsijungia papučia truputį ir išsijungia... Pučia šaltą orą (ta prasme freono kaip ir yra). Pradeda lėtai, po truputį pūsti, o priš išsijungiant pučia kaip tornadas... Klausimas ne į temą: variklio temperatūra pas mane nebūna aukštesnė nei 80 laipsnių. Variklis 1,6 HDI, Peugeot 307 SW, ar tai normalu?. :dntknw:

Šį pranešimą redagavo Artis1000: 2010 rugpjūčio 13 - 17:58

  • 0

#32 Fixy

Fixy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Kaunas/Ukmergė
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2011 gegužės 15 - 17:49

sveiki :) Kadangi jau karsta tai norisi susitvarkyti kad veiktų kondicionierius. Tam reikalui skirta pinigu. Buvau vienoj firmoj tai man ten pasiule naują kondyškės sistemą įsidė,t net neapžiūręje auto... Bet, kad kaina :o tai kolkas pasilieku pačiai pabaigai. Pas man A/C paprastas 406 97m 1,8 16V. Ką žinau tai, kad neveikia sklendė(kur reguliuoja kad imtų iš salono arba imtų iš lauko orą) bet jeigu ji neturi įtakos kad kondicionierius veiktų tai aš palikčiau toje padėtyje, kad imtų orą iš salono nes daugumoje auto oras imamas iš salono tam kad greičiau atšaltų ar pan. Toliau žinau kad nėra "freono" nes nei per vieną ventilį nei per antrą kurį radau šnypštė silpnai ir trumpai. Dar spėju, kad bus tada radijatorius kiauras jei freono nėra nes kiek maciau pro tarpą tai jis įlenktas, musiau kažkada daužta buvo. Tai vat. Klausimas kyla kur kreiptis, kad man patikrintų ar kiauras ar nekiauras radijatorius, ar veikia siurblys ir tarkim jei kiauras radijatorius tai, kad man jį surastų pvz iš šroto, nes pats nenoriu rizikuoti kad nupirkus jis bus kiauras tada vėl paciam isimti, vezti atgal ir tt. Arba blogiausiu atveju naują nuirkčiau nes jau radau už 300lt. Dar va klausimas dėl to varikliuko kuris sklendę darinėja, jeigu jis neveikia tai kondicionierius neįsijungs? Ar ikirestailiniam 406 su paprastu kondicionierium įjungus A/C automatiškai užsidaro sklendė? Gal kas turit veikiančią sklendę pardavimui? Neieškojau bet kiek žiūrėjau tai nuo anglo netinka....
  • 0
telefonas: mobilus, numeris :) lyg ir 868776679 :)

#33 Svečias_playy_*

Svečias_playy_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 26 - 20:23

Sveiki. Mano klima keistai elgiasi. Šaltą orą pučia iki tol, kol nustatau 29c. Iki to laiko vėjas ir prie 14, ir prie 28 šaltą pučia. Gal kam teko su tuo susidurti? Komentuokit, padėkit, patarkit. Dėkui iš anksto :)
  • 0

#34 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2011 gegužės 26 - 21:55

Cia ir ziema taip? Ant "auto"?
  • 0

#35 Svečias_playy_*

Svečias_playy_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 27 - 09:14

Tik neseniai nusipirkau P406, tai kas buvo žiemą, pasakyt negaliu. Ant "auto" tas pats velnias, only šaltą varo. :unsure:
  • 0

#36 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 gegužės 27 - 09:51

silumos salcio reguliatorius blogai reaguoja ar nesivaldo normaliai, ten ant sklendes stovi varikliukas kuris reguliuoja.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#37 Svečias_playy_*

Svečias_playy_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 27 - 12:28

Jei keist jį, gal kainas apytikslias žinai? :)
  • 0

#38 waldas

waldas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2011 birželio 18 - 19:53

ta pati problema buvo ir pas mane, kad pusdavo tik silta veja. isvaliau ta davikli kuris siurbia ora is salono ir matuoja vidaus temperatura. buvo ir daviklis ir pats ventiliatorius aplipes visokiom dulkemis. pas 307 jis stovi desineje puseje prie magnetolos. isemimas paprastas, isimat magnetola ir ikise ranka patrauke istraukiat ventiliatoriu.
  • 0

#39 zverukasLT

zverukasLT
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:PEUGEOT 406 2.0 97kW+LPG visi privalumai "96"

Parašyta 2011 birželio 27 - 19:42

O gal imanoma apeiti trumpam freono davikli ir paziuret ar siurblys sudirba ar na fiskeje yra 4 kontakatai. O beda tokia kad freono kaip ir yra bet visa sistema neveikia ir pradziai rekomendavo patikrinti siurbli. Antra savaite kaip mire o karstos dienos arteja :)
  • 0

#40 KDiagnostika

KDiagnostika
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Diagnostika

Parašyta 2011 birželio 27 - 20:17

O gal imanoma apeiti trumpam freono davikli ir paziuret ar siurblys sudirba ar na fiskeje yra 4 kontakatai. O beda tokia kad freono kaip ir yra bet visa sistema neveikia ir pradziai rekomendavo patikrinti siurbli. Antra savaite kaip mire o karstos dienos arteja :)

ant skydelio rodo kad A/C isijunge ar miktukas koks tai? yra visokiu priezasciu del ko nepasileidzia ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0