Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Uzsikodavo magiukas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.370
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 balandžio 03 - 22:40

Kur pigiau iki 50 lt atkoduoja magnetolas Vilniuje?
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2004 balandžio 04 - 22:16

Kur pigiau iki 50 lt atkoduoja magnetolas Vilniuje?

25 lt.- Panevėžys B) B) B)
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#3 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 05 - 00:57

Kur pigiau iki 50 lt atkoduoja magnetolas Vilniuje?

A jau pyzdinta pirkai ? :lol:
  • 0

#4 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 05 - 15:08

!!!!! ___ A_T_K_O_D_U_O_J_U ___ AUTOMAGNETOLAS ___ Nebrangiai atkoduoju automagnetolas. Skambinti d.d. tel. (8 5)2363255, vakare ir iseiginemis tel.(8 5)2384127. Mobilus tel. (8 687)85664. Miestas: Vilnius Kontaktai: Andrejus, tel.(8 5)2363255, mob. (8 687)85664, E-mail: [email protected] Kaskada pas ji kreipiausi, kai buvau pametes blaupunkto korta, PADEJO 40 lt :D
  • 0

#5 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.370
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 balandžio 09 - 10:50

A jau pyzdinta pirkai ? :lol:

Nop, darbini golpa palikau biski paremontuot, tai chebra atjunge akuma ir magas uzsikodavo, blyn o kad magas su kodu jokio ispejimo, blyn vokiska kokybe, nuo jos jau bloga :mad:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#6 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 09 - 12:32

Ne , jai rimtai tai ten pasmane buvo su korta, ir ji labai lengvai galedavo isskris is savo vietos, ir aisku kaip taisykle, viena grazia diena ateinu i masina, statau maga........... OBA KORTOS NERA :angry: Ir pas kaimynus klausiau, sakau gal kas radot atsilyginsiu, nieks nieko, turbut galvojo kad kokio banko kortele
  • 0

#7 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 lapkričio 21 - 23:18

sena tema, bet klausimas - pas mane pirktam auto buvo blaupunktas uzkoduotas. koda kaip ir zinau jau. taciau ka ten reiktu spausti, kad ivest ta koda. Dabar ijungus pastoviai dega - - - - keturi bruksniukai. Kazkokia knopke reikia sako palaikyti kelias sekundes. Jei kas zino - parasykit PM ir as atsiusiu mago fotke i pasta. ok? :beer:
  • 0
Roots to roots

#8 Svečias_dima_*

Svečias_dima_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 21 - 23:39

sena tema, bet klausimas - pas mane pirktam auto buvo blaupunktas uzkoduotas. koda kaip ir zinau jau. taciau ka ten reiktu spausti, kad ivest ta koda. Dabar ijungus pastoviai dega - - - - keturi bruksniukai. Kazkokia knopke reikia sako palaikyti kelias sekundes. Jei kas zino - parasykit PM ir as atsiusiu mago fotke i pasta. ok? :beer:

Ar nebandei palaikyti ijungta?
  • 0

#9 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 lapkričio 21 - 23:40

Ar nebandei palaikyti ijungta?

bandziau. o kiek laiko rekomenduojama?n :unsure:
  • 0
Roots to roots

#10 Svečias_dima_*

Svečias_dima_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 22 - 01:14

bandziau. o kiek laiko rekomenduojama?n :unsure:

Cia buvo neperseniausiai kalbeta ta tema, gal kokia pora savaiciu atgal. Vieni palaike valandziuke, kiti ilgeliau. Man, tai teko gerokai virs valandos laikyti. Pameging per paieska, ten smiulkiau rasi.
  • 0

#11 Svečias_Eimis_*

Svečias_Eimis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 22 - 11:32

O kalbėjom apie kodus Atradimuose. Man reikėjo dvi dienas pavažiėti į darbą su įjungta mage ir kodą leido iš naujo surinkti. ;)
  • 0

#12 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2005 lapkričio 23 - 01:31

paieska nieko nedave. Bet uzteko 30 min. lygiai palaikyti ir vel dave koda ivesti. Cia pas pazystama darbe testavom. Dabar pabandysim ir puge B) Tikiuosi viskas bus ok.
  • 0
Roots to roots

#13 Svečias_dima_*

Svečias_dima_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 23 - 14:32

paieska nieko nedave. Bet uzteko 30 min. lygiai palaikyti ir vel dave koda ivesti. Cia pas pazystama darbe testavom. Dabar pabandysim ir puge B) Tikiuosi viskas bus ok.

Sekmes ir truputi kantrybes ;)
  • 0

#14 Svečias_Eimis_*

Svečias_Eimis_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 lapkričio 23 - 15:42

Kai kam jos reikėjo daugiau nei truputį... ;]
  • 0

#15 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 gegužės 22 - 10:41

Va, bum ir uzsikodavo mano audinej magiukas. Dar neseniai radijuska grojo, o pries kelias savaites kaip isjungiau tai suvisam. Ijungus mane s prase ENTER CODE, o is kur as ji paimsiu? Isjungiau o paskui po darbo griztant ijungiu dega uzrasas SAFE, paspaudziu mygtuka o jis LOCKED parase. Alytuj man sake tipo atvaryk, uz 50Lt min galima atkoduot. As sakau cia babkes nemazos uz sudina darba. Ar as klystu??? Gal kas susiduret su tokia problema? Padekit, nes liudna vazinet.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#16 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 22 - 12:53

Va, bum ir uzsikodavo mano audinej magiukas. Dar neseniai radijuska grojo, o pries kelias savaites kaip isjungiau tai suvisam. Ijungus mane s prase ENTER CODE, o is kur as ji paimsiu? Isjungiau o paskui po darbo griztant ijungiu dega uzrasas SAFE, paspaudziu mygtuka o jis LOCKED parase. Alytuj man sake tipo atvaryk, uz 50Lt min galima atkoduot. As sakau cia babkes nemazos uz sudina darba. Ar as klystu???
Gal kas susiduret su tokia problema? Padekit, nes liudna vazinet.

Jo teko susidurti :) bandziau ivairius nuhackinimo budus (kas liecia pezus forume berods buvo aprasyti), taciau jie nepadejo. Zibinte atkodavo uz 30 lt, tiksliau jie paziurejo DB ir pasake originalu koda. Na 50 lt uz tokia "sudetinga paslauga" manau daugoka <_< Siulyciau dar pasiieskot pigiau, arba kaip merginai flirto budu isgaut is ju :P
  • 0

#17 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 gegužės 22 - 13:16

as saviskei buvau imetes inete tik daba nepamenu kuriam puslapy uzsieniniam, ir ten pagal serial numeri man dave coda lyg rumunas nepasykstejo. jei rasiu ta saita imesiu
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0