Peršokti prie turinio


"Miegancios" kuro lygio rodykles remontas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 26 - 21:26

Kam neatsibodo tos pavarge prietaisu skydelio rodykles? Nori rodo - nori ne. taiva, baiges siandien mano kantrybe. islupau ta prietaisu skydeli, "paleidau ant daliu" ir emiausi ieskoti priezasties.siuo atveju man grybavo kuro rodykle, tai rodo, tai ne. visiskai isardzius pr. skyd. lieka tik el. schema. toje vietoje kur turi stoveti kuro rodykle, yra 3 "adatos", kontaktai tai rodyklei. pajudinus tos adatos siek tiek klibejo platoj. as paprasciausiai jas perlitavau kad tvirtai laikytusi ir viskas. viska surinkau, pajungiau fiskes ir OK. veikia kaip naujas ir tuo paciu lemputes perdegusias pakeiciau. manau daug kas turi sita beda, gal kam pades. darbo apie 30-40 min (pirma karta :) )
  • 0

#2 Svečias_Bartalameo_*

Svečias_Bartalameo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 27 - 10:38

pas man rankos turbūt ne iš tos vietos auga:) visalaik kai bandau panele paardyt tai nieko doro nesigauna, metadam naučnogo tykanije taip sakant bandau na ura išardyt tai arba krapštais pora valandų arba nulaužiu ką nors... bet reiks kaip nors prisiverst visus kontaktus prachekint, dėkui už patarimus
  • 0

#3 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 27 - 15:51

:) nu tai ir man panasiai.Jau ne karta bandziau ardyt, bet tik 3 varstus atsukdavau ir tos plasmases niekaip nenulupdavau. tai kaip ir sakiau, viena karta truko kantrybe. atsuki 3 varstus ir lupi viska. grubu, bet kitaip neisejo. ir nesulauziau nieko.
  • 0

#4 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 04 - 13:11

O vairas nuemimo procesui netrugdo? Pas mane kuro rodykle visiskai "uzmigo", taip pat ir apsukos grybauja, reikia lupt, bet baisu labai... :mellow:
  • 0

#5 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2007 birželio 04 - 13:23

:) nu tai ir man panasiai.Jau ne karta bandziau ardyt, bet tik 3 varstus atsukdavau ir tos plasmases niekaip nenulupdavau. tai kaip ir sakiau, viena karta truko kantrybe. atsuki 3 varstus ir lupi viska. grubu, bet kitaip neisejo. ir nesulauziau nieko.

Nedega skydelu pora lempecku
bandziau nulupt, nu niekaip - traska braska, atrodo tuoj suluz :wacko:
Spjoviau ir palikau ramybej, kazkuriam laikui :D
  • 0
406 2.1 TD

#6 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 04 - 17:52

:) :) :) nu chrenovas tas skydelio ardymas, chrenovas. vaira atitraukiu iki galo link saves ir nuleidi zemyn kiek eina. tada netrugdo ardyt. Paskum prasideda visi grazumai :) kai isimi ortakiu groteles ir reik lupti ta plastmase. ps. lupk - kaip bus, taip bus :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0