Peršokti prie turinio


Nuotrauka

"Parejo" garsusis P406 alkuninio skyvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 150

#1 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 29 - 21:15

"Parejo" garsusis P406 alkuninio skyvas, turiu nauja. Pagal elcats.ru brezini viskas lyg ir aisku. Teorija nuo praktikos kartais kaip diena nuo nakties. Gal kas jau turi praktikos? :beer:
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#2

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 30 - 06:14

Nezinau kaip 406 vietos yra nera koks priejimas,pas mane tai uztenka priejimo,o visa beda tai itempejas reikia kad kas padetu vienas is apacios berods 15 galva itempeja atitraukia (sregis atvirkstinis neatsuksi)kitas is virsaus i fiksavimo skyles splinta istato uzfiksuoja itempeja,nuimi genero dirza ir keiti nieko sudetingo tik garazo ir instrumentu reikia

Šį pranešimą redagavo Ewaldas: 2007 gegužės 30 - 06:16

  • 0

#3 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2007 gegužės 30 - 09:03

"Parejo" garsusis P406 alkuninio skyvas, turiu nauja.
Pagal elcats.ru brezini viskas lyg ir aisku.
Teorija nuo praktikos kartais kaip diena nuo nakties.
Gal kas jau turi praktikos? :beer:

Idomu kolega, kaip nustatei, kad anam kaput?Ir kiek naujas kastavo?Kokios firmos?Dekingas uz info.
  • 0

#4 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 30 - 09:20

Motoristas padejo. Belforte mokejau 250 su pristatymu pagal gyvenama vieta. Mehari 400 Lt. I Viciunus jau net nesibeldziau. O i firma net nekreipiau demesio. Detales kodas 0515P2
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#5

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 30 - 13:06

Del kainos tai ten skirtingos kostrukcijos skyvai todel ir kaina skirtinga,as saviskiam kaip keiciau nusipirkau belforte uz 350(tiksliai neatsimenu mazdaug)nuimu sena ziu kitokios konstrukcijos bet naujas diametru atitinka pastaciau su senu i parduotuve uzvaziuoju sakau pas mane va koks stovejo jie sako jo yra tokie apie 250 ir kainuoja bet mano modeliui kompas rodo kad turi buti tas brangesnis.bet tai gali buti pardaveju gudrybes nes skyva kaip atsukinejau tai matesi kad jis is gamyklos stovi visi varztai an hermetiku pasodinti buvo matesi kad neatsukineti.
  • 0

#6 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 30 - 15:30

As viena jau "suvazinejau". Sitas gal ilgai laikys :)
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#7

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 30 - 16:31

As pastaciau kitos kostrukcijos(ta brangesni)pries 1000km galim paziuret kas daugiau pravaziuos butu geras testas o seno as neismeciau nes jis puikiam stovy net parduotuvei sake kad dar geras tai jis dar patarnaus.
  • 0

#8 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2007 gegužės 30 - 16:38

Tai taip ir nesuprantau, kaip atskirti ta seno skyvo susidevejima ?Gal kas gali paaiskinti - ar tik motoristai tai gali padaryti??
  • 0

#9

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 30 - 16:50

Negaliu nieko konkreciai atsakyt nes gera skyva pakeiciau i kita gera,o kaip parduotuvei sake tai guma suplysus buna,forume minciu buvo kad garsus skleidzia tai pilnai galima patiket kad triuksmauja kai guma suplysta pats dar iki to nebuvau daejes.
  • 0

#10 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 30 - 19:03

Vartant ta skyva rankose (svoris <7-10 kg), pavirsutiniskai gumos nesimato. Elcats'e vaizdas tik abstraktus. Tad kur ji ... Kaip suprantau is motoristo, pakeitimas uzims <1.5-2 val. Manau, pastovesiu ta laika&paziuresiu kas&kaip. Sekanti karta pats jau darysiu. Nors ir dabar galeciau pats ta pasidaryti, kad tik neturiu pastoges. O pasileidus ant kiemo+nelabai dar zinant, po to ilgai ilgai teks vargti.

Šį pranešimą redagavo arthuras: 2007 gegužės 30 - 19:06

  • 0
arthuras

Nuotrauka

#11 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 31 - 10:47

Zibinte nemoka nustatyti. Aisku, nuo meistro priklauso, bet realiai jie ten nusiteike keisti nesustodami. Is vienos poses- logiska, apsidraudimas. Bet is kitos - kainele nepadori. Net bijau skaiciuoti, bet itariu kad vien del skyvu man butu buve pigiau pirkti ne HDi, o benzinine. Ypac kad 1,6 16v yra labai taupus. Aisku, tokio momento nebutu buve. Asmeniskai ju susidevejima pats nustatydavau pagal garsa. Nors kai pareina galutinai (sito neimanoma neisgirsti, pradzioje - nuo aukstu sukiu) reikia vaziuoti tiesiai servisan. Vat idomu kiek km gyvens tas uz 250 Lt
  • 0

#12 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 gegužės 31 - 12:36

gal kas galit parodyt kaip atrodo tas skyvas :unsure: man atrodo kad kazkas pas mano puga negraziai barska :(
  • 0

#13 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 31 - 13:45

Zibinte nemoka nustatyti. Aisku, nuo meistro priklauso, bet realiai jie ten nusiteike keisti nesustodami. Is vienos poses- logiska, apsidraudimas. Bet is kitos - kainele nepadori. Net bijau skaiciuoti, bet itariu kad vien del skyvu man butu buve pigiau pirkti ne HDi, o benzinine. Ypac kad 1,6 16v yra labai taupus. Aisku, tokio momento nebutu buve.

Asmeniskai ju susidevejima pats nustatydavau pagal garsa. Nors kai pareina galutinai (sito neimanoma neisgirsti, pradzioje - nuo aukstu sukiu) reikia vaziuoti tiesiai servisan.

Vat idomu kiek km gyvens tas uz 250 Lt

Seniai aisku, kad legviausiais budas pataisyti koki nors mazga, yra to mazgo pakeitimas. Manau, taip daro ne vienas servisas.
Manau, kad pigus - tai nereiskia kad "total shit".
O kaip seksis man ji suvazineti, pasidalinsiu ateity... prie :beer:

2 tomux - Negalvok, kad ir pas tave tos pacios problemos.

Šį pranešimą redagavo arthuras: 2007 gegužės 31 - 13:47

  • 0
arthuras

Nuotrauka

#14 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 31 - 13:50

nu matai,sitas mazgas (tixliau- detale) remontui ir nepasiduoda...
  • 0

#15 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2007 gegužės 31 - 13:53

Ta mintis buvo paleista i eteri placiaja prasme.
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#16 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 gegužės 31 - 14:55

kad man reikia galvot apie tai. man jau viena generatoriaus dirza sudraske. ten apacioj kur tokia apvali detale kur dirzas eina vibracija kokia tai turi. tai kiek as suprantu ten ir yra tas skyvas?
  • 0

#17 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 31 - 15:58

Zibintieciai sako, kad tas vat dirzas moka nutraukti paskirstymo dirzeli :o Stai kodel negalima taupyti ant to skyvo...
  • 0

#18 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 gegužės 31 - 16:54

tai vistik kur tas skyvas yra?
  • 0

#19

  • Svečiai

Parašyta 2007 gegužės 31 - 17:11

ant alkuninio veleno suka generatoriu,kond. ar dar kokius navarotus jei ju yra

Šį pranešimą redagavo Ewaldas: 2007 gegužės 31 - 17:13

  • 0

#20 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 gegužės 31 - 17:50

aisku. tai ten apacioje. jis ten ant gumos yra ar kazkaip tai?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0