Peršokti prie turinio


Nuotrauka

"Parejo" garsusis P406 alkuninio skyvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 150

#21 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 gegužės 31 - 23:58

Vat idomu kiek km gyvens tas uz 250 Lt

koki 20 k km turėtų tempt? :huh:
  • 0

#22 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 birželio 01 - 00:00

As viena jau "suvazinejau". Sitas gal ilgai laikys :)

Ilgai? Ilgiausiai turėtų laikyti detalė su kuria mašina išvyko iš parduotuvės. Pasinaudok paieška ir rasi koks skirtumas čia įmanomas, remdamasis mūsų patirtimi.
  • 0

#23

  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 01 - 06:18

:D suk propelerius

Šį pranešimą redagavo Ewaldas: 2007 birželio 01 - 06:19

  • 0

#24 Svečias_ginceee_*

Svečias_ginceee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 01:27

O pas man gesinant varikli kazkaip cip cip cip ir siaip tusciom apsukom kazkaip cypsi aukstais dazniais,beto kelis syk isgirdau atviru langu vaziuodamas astroka cypcypcyp masinai vaziuojant 4 begiu,paskui vel tyla.Kas tai galetu cypset?Gal cia ir yra skyvas?Visi sako tu tikrai isgirsi...bet koks tai garsas?:bildesys dzerzgejimas ar kaip pas man cypsejimas? Buciau dekingas uz issamu atsakyma :)
  • 0

#25 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 birželio 11 - 08:41

O pas man gesinant varikli kazkaip cip cip cip ir siaip tusciom apsukom kazkaip cypsi aukstais dazniais,beto kelis syk isgirdau atviru langu vaziuodamas astroka cypcypcyp masinai vaziuojant 4 begiu,paskui vel tyla.Kas tai galetu cypset?Gal cia ir yra skyvas?Visi sako tu tikrai isgirsi...bet koks tai garsas?:bildesys dzerzgejimas ar kaip pas man cypsejimas?
Buciau dekingas uz issamu atsakyma :)

Koks pas tave variklis? Tą cypsėjimą taip pat kartais girdžiu, bet aš galvoju (gal tik nujaučiu) kad tai turbina. Lauksiu didesnių CYP-CYP, tada jau jieškosiu sliekų. :rolleyes:

to tomux: tas škivas daugiau nervina HDI turėtojus, o pas tave 2,1td. Nors kažkas rašė, kad buvo nulėkęs ir 2,1 varikliui.
  • 0

#26 Svečias_ginceee_*

Svečias_ginceee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 15:39

O pas man gesinant varikli kazkaip cip cip cip ir siaip tusciom apsukom kazkaip cypsi aukstais dazniais,beto kelis syk isgirdau atviru langu vaziuodamas astroka cypcypcyp masinai vaziuojant 4 begiu,paskui vel tyla.Kas tai galetu cypset?Gal cia ir yra skyvas?Visi sako tu tikrai isgirsi...bet koks tai garsas?:bildesys dzerzgejimas ar kaip pas man cypsejimas?
Buciau dekingas uz issamu atsakyma :)

Koks pas tave variklis? Tą cypsėjimą taip pat kartais girdžiu, bet aš galvoju (gal tik nujaučiu) kad tai turbina. Lauksiu didesnių CYP-CYP, tada jau jieškosiu sliekų. :rolleyes:

to tomux: tas škivas daugiau nervina HDI turėtojus, o pas tave 2,1td. Nors kažkas rašė, kad buvo nulėkęs ir 2,1 varikliui.

Variklis pas man 2.0 HDi
  • 0

#27 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 birželio 11 - 16:01

tai va galiu ir as dabar pasakyt kad ir man nuejo :( ir kodel visada viskas man
  • 0

#28 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2007 birželio 11 - 17:08

tai va galiu ir as dabar pasakyt kad ir man nuejo :( ir kodel visada viskas man

O kaip pajutai? Turėjo numesti pagalbinį dirželį. Gal didesnių sulaužymų nebuvo? :huh:
  • 0

#29 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 birželio 12 - 18:35

O kaip pajutai? Turėjo numesti pagalbinį dirželį. Gal didesnių sulaužymų nebuvo? :huh:

pirmiausiai persoko generatoriaus dirzas ir visas suplyso. nuvariau i servisa ten pakeite ir su montiruote pajudino ta skyva. sako per daug vaiksto i sonus. ple galvoju ant gumos stovi tai ir vaikto truputi. Dar kokia savaite pavazinejus labai negrazus garsai pradejo sklist. tai va nuvariau i kita servisa pakeist pagridinio dirzo o man skambina is ten ir sako kad skyva reik keist. metalas jau aplink guma sukasi. tai taip ir pakeite
  • 0

#30 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 birželio 12 - 23:06

skyvo susidevejimo stadijos: 1.tuscia eiga girdisi "din din"(skyvo ispjovose iskile"pimpukai" truputi lieciasi ) pagazavus-viskas ok. 2 tuscia eiga -"din diun"(tie "pimpukai" dauzosi i ispjovu krastus) geriausiai jauciasi tik uzvedus,kai apkrautas generatorius.3 garsai "diun diun"ir jauciama vibracija.4 skyvo garsas tai atsiranda,tai dingsta.vibracija.generat dirzelio numetimas.(to sekoje isdiles tempejas).generat dirzelio(60%)numetimas i paskystimo dirzo puse-stop motor. :blink: gerai kad voztuvu nelanksto.tai remontas nebrangus ;]
  • 0
spakenas@gmail .com

#31 Svečias_ginceee_*

Svečias_ginceee_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 13 - 11:28

skyvo susidevejimo stadijos: 1.tuscia eiga girdisi "din din"(skyvo ispjovose iskile"pimpukai" truputi lieciasi ) pagazavus-viskas ok. 2 tuscia eiga -"din diun"(tie "pimpukai" dauzosi i ispjovu krastus) geriausiai jauciasi tik uzvedus,kai apkrautas generatorius.3 garsai "diun diun"ir jauciama vibracija.4 skyvo garsas tai atsiranda,tai dingsta.vibracija.generat dirzelio numetimas.(to sekoje isdiles tempejas).generat dirzelio(60%)numetimas i paskystimo dirzo puse-stop motor. :blink: gerai kad voztuvu nelanksto.tai remontas nebrangus ;]

O jei pas man cyp cyp? Ipatingai geisinant varikli.din din kiek suprantu skardus garsas kaip per skarbonke dauzytum su kuo nors,o pas man kaip kad guolis cyptu nesuteptas.
  • 0

#32 Svečias_cliff_*

Svečias_cliff_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 18 - 17:00

O jei pas man cyp cyp? Ipatingai geisinant varikli.din din kiek suprantu skardus garsas kaip per skarbonke dauzytum su kuo nors,o pas man kaip kad guolis cyptu nesuteptas.

nu pas mane simtomai tokie ir buvo, pakeite viciunai i kita, bet dabar pastebejau , kad siektiek sunkiau vedasi ir jauciasi kahzkokia nedidele vibracija..
  • 0

#33 Svečias_406 rubin color_*

Svečias_406 rubin color_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 19 - 08:54

o pas mane parejus siam skyvui atrode, kad visi iki vieno voztuvai issireguliavo ir tauksi kiekvienas atskirai. issigandau, bet meistras paziurejo ir diagnozavo, kad skyvas. Apsidziaugiau, bijojau, kad pagal garsa bus kas tai rimciau. pasirodo, kai nueina guma jo viduje ten tokios metalines apsaugos yra, kurios neleidzia jam buksuoti, bet kai guma nueina, jos skleidzia slykstu metalo kauksejimo garsa (be to atrodo, kad kauksi variklio virsuje) Skyva (2.0 HDI) pirkau deveta nuo anglisko, Prienuose, maciau dar yra jei kam reikia. mokejau 120 Lt. nezinau, gal klystu, bet manau laikys geriau nei naujas uz 250.
  • 0

#34 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2007 birželio 20 - 08:23

skyvo susidevejimo stadijos: 1.tuscia eiga girdisi "din din"(skyvo ispjovose iskile"pimpukai" truputi lieciasi ) pagazavus-viskas ok. 2 tuscia eiga -"din diun"(tie "pimpukai" dauzosi i ispjovu krastus) geriausiai jauciasi tik uzvedus,kai apkrautas generatorius.3 garsai "diun diun"ir jauciama vibracija.4 skyvo garsas tai atsiranda,tai dingsta.vibracija.generat dirzelio numetimas.(to sekoje isdiles tempejas).generat dirzelio(60%)numetimas i paskystimo dirzo puse-stop motor. :blink: gerai kad voztuvu nelanksto.tai remontas nebrangus ;]

Labai geras apibudinimas :beer: Tixliai taip ir buvo.
  • 0

#35 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 birželio 23 - 00:05

O jei pas man cyp cyp? Ipatingai geisinant varikli.din din kiek suprantu skardus garsas kaip per skarbonke dauzytum su kuo nors,o pas man kaip kad guolis cyptu nesuteptas.

tai gali buti pirma stadija,tempejas,generatoriaus mova,laisvas dirzelis,ir t.t.

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2007 birželio 23 - 00:12

  • 0
spakenas@gmail .com

#36 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 birželio 23 - 00:09

Labai geras apibudinimas :beer: Tixliai taip ir buvo.

:beer: kad vaziuotu ir nekainuotu.
  • 0
spakenas@gmail .com

#37 Svečias_romske_*

Svečias_romske_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 09:47

paskaiciau cia visokiu parasymu, ir man klausimu iskilo.ziurineju nupirkti 406 dyzeli.tai cia tas skyvas visu 406 dyzeliu problema,ar tik kai kuriu.ir ar is tikruju,realiai imanoma pastebeti,ar isgirsti ta gedima,kol auto dar visai nesustoja?aciu!
  • 0

#38 Svečias_406 rubin color_*

Svečias_406 rubin color_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 11:55

pas mane tai 2.0 HDI tas skyvas parejo, kaip su kitais motorais nezinau
  • 0

#39

  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 15:05

paskaiciau cia visokiu parasymu, ir man klausimu iskilo.ziurineju nupirkti 406 dyzeli.tai cia tas skyvas visu 406 dyzeliu problema,ar tik kai kuriu.ir ar is tikruju,realiai imanoma pastebeti,ar isgirsti ta gedima,kol auto dar visai nesustoja?aciu!

Cia neproblema o eksploatacines islaidos ir ne per brangiausios nes kiti uz ji moka ir po kelis tauzendus
  • 0

#40 Svečias_Zvilgsnis_*

Svečias_Zvilgsnis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 04 - 21:31

HDI generatoriaus dirzeli galima ir vienam pasikeisti, maciau.Tik reikia viena ranka, labai issisiepus, raktu itempeja laikyti, o kita jau dirza deti. Ir si malonuma manau teks paciam aptureti, nes ruosiuos keisti vairo stiprintuvo pompa, kuri maniau truputeli kainuos pigiau:)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0