Peršokti prie turinio


Telefonas 607


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1 Svečias_Tagidlis_*

Svečias_Tagidlis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 08 - 09:50

Sveiki, pirkau peza su instaliuotu telefonu, bet neskaito lietuvisku sim korteliu...gal kas zinote kur galima atristi toki aparata?Aciu!

Šį pranešimą redagavo Tagidlis: 2007 birželio 08 - 09:51

  • 0

#2 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 birželio 08 - 10:09

Sveiki, pirkau peza su instaliuotu telefonu, bet neskaito lietuvisku sim korteliu...gal kas zinote kur galima atristi toki aparata?Aciu!

Koks telefonas? Gamyklinis ar instaliuotas veliau?
Gamyklinis niekad nebuvo risamas.
Jei instaliuotas veliau - giliai abejoju ar jis butu ristas. Gal problema tame, jog jis priima tik seno tipo korteles (5V)?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#3 Svečias_Tagidlis_*

Svečias_Tagidlis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 08 - 10:12

Achiu labai...Manau,kad gamyklinis...o kokios tos V5 korteles? tai chia turbut be sansu pasijungti ji Lietuvoje????
  • 0

#4 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 birželio 08 - 10:17

Achiu labai...Manau,kad gamyklinis...o kokios tos V5 korteles? tai chia turbut be sansu pasijungti ji Lietuvoje????

ne V5 o 5 voltų.
O jei manai, tai pradžioje išsiaiškink kas do telefonas ten yra. ;) Internetas tavo draugas arba gūglė tau padės :rolleyes:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#5 Svečias_Tagidlis_*

Svečias_Tagidlis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 08 - 10:29

na kai rinkausi mashina, kiek Pezu perzhiurejau visose buvo toks pats telefonas, reishkia gamyklinis... :blink: jis man pastoviai rasho "no sim"...manau nera shansu...na reikes bandyti suzhinoti,kas per modelis...nes niekur nieko nera parashyta.... :(
  • 0

#6 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 14 - 15:37

na kai rinkausi mashina, kiek Pezu perzhiurejau visose buvo toks pats telefonas, reishkia gamyklinis... :blink: jis man pastoviai rasho "no sim"...manau nera shansu...na reikes bandyti suzhinoti,kas per modelis...nes niekur nieko nera parashyta.... :(

Zibintan uzvaziuok, jie tau greit pasakys ko reikia:) juk cia 607. o greiciausia bus 5V SIM standartas. tokiu budu nuvarai i operatoriaus bustine ir paprasai norimos kortos, ji yra senesnio tipo jeigu automobilis ..01.Xx amziaus. tele2 berods dar siulo 5v.

Šį pranešimą redagavo mmx: 2007 birželio 14 - 15:39

  • 0

#7 Svečias_svaike_*

Svečias_svaike_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 17 - 09:58

na kai rinkausi mashina, kiek Pezu perzhiurejau visose buvo toks pats telefonas, reishkia gamyklinis... :blink: jis man pastoviai rasho "no sim"...manau nera shansu...na reikes bandyti suzhinoti,kas per modelis...nes niekur nieko nera parashyta.... :(

Nera paprasciausiai gero kontakto
Jei butu priristas,sakytu,kad bloga kortele ar kazka panasiai
pas mane ir gi taip buvo
isidedi mazaja sim i didiji laikikli,ikisi i telefona, tai pagauna is kelinto karto,irgi pastoviai raso,kad nera sim
Pakraipai kortele ir atsiranda
Taip kad "loznaja trevoga" :)
  • 0

#8 Edis_Vln

Edis_Vln
  • Nariai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 x 4, 405 x 3, 309 x 1, 605 x 1, + Xsara VTS. :)

Parašyta 2007 rugsėjo 21 - 14:39

na kai rinkausi mashina, kiek Pezu perzhiurejau visose buvo toks pats telefonas, reishkia gamyklinis... :blink: jis man pastoviai rasho "no sim"...manau nera shansu...na reikes bandyti suzhinoti,kas per modelis...nes niekur nieko nera parashyta.... :(

Teisinai no sim, jei raso, tai vadinas jis nemato, arba tiesiog nejaucia sios korteles, jei anas butu ristas, rasytu, kad sim bloked, loked, ar dar kazka panasaus... :)
  • 0

Svarbu TARPINE tarp sedines ir vairo, o ne ASILAI po kapotu ........ :)))

Pastoviai ardau Peugeot 205 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 309 dalimis.....
Pastoviai ardau Peugeot 405 dalimis.....

Parduodu Peugeot 205 CTI 88m.
Parduodu Peugeot 205 1.9Automatic 90m.

Ratu montavimas, balansavimas
Vilnius, Santariskiu raj. +37064523563


#9 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 16:39

naudojama ta pati sim tik su tuo laikikliu kaip, buvo naudojama nokijose 1611, t.p. kai perki sim tai jame ir buna.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#10 Svečias_audukas_*

Svečias_audukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 16 - 18:10

nusiperki nauja pakuote ir neislupi cipo ir ikisi, as tai kai laisciau sao puga netycia sampo papuole i tel skyle tai nebeveike tel, bet isardziau o ten parsatas magas su cip instaliacija, pravaliau su spiritu privariau WD visagalio ir vel viskas veikia :))))
  • 0

#11 no-name

no-name
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 kovo 20 - 22:54

sveiki, tai taip ir nesupratau kokios korteles reikia. pas mane 01 metu 607 :pug: , nupirkau ezi i puga, ikisau su visa kortele (neislauziau sim is remelio), tada parase enter pin, suvedu ir tada ilgai ilgai (kokias 20min) dega pin checking, jeigu persijungi i radija, tai raso enter pin, grizus i telefo funkcija ivedus vel pin isotrija kartojasi. nu siaip kai islaukiau tyloje kazkur 20 min, tai paraso arba no servis(ar kazka panasaus), arba insert sim... :doh: tai ka daba daryt :hmm: pas mane standartinis gamiklinis telefonas.
  • 0

#12 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 kovo 20 - 23:05

atjunk pin su mobiliu o tada statyk i masina
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#13 no-name

no-name
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 kovo 21 - 17:08

o gal kas turit dar ta pirmiskti telefona, kur visa sim korta dedasi, ten vienos pirmu nokia??
  • 0

#14 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 21 - 22:16

o gal kas turit dar ta pirmiskti telefona, kur visa sim korta dedasi, ten vienos pirmu nokia??

kam tau jis,eisi mustis :lol: :lol: :lol:
  • 0

#15 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2010 kovo 22 - 08:06

sveiki, tai taip ir nesupratau kokios korteles reikia. pas mane 01 metu 607 :pug: , nupirkau ezi i puga, ikisau su visa kortele (neislauziau sim is remelio), tada parase enter pin, suvedu ir tada ilgai ilgai (kokias 20min) dega pin checking, jeigu persijungi i radija, tai raso enter pin, grizus i telefo funkcija ivedus vel pin isotrija kartojasi. nu siaip kai islaukiau tyloje kazkur 20 min, tai paraso arba no servis(ar kazka panasaus), arba insert sim...  :doh: tai ka daba daryt  :hmm: pas mane standartinis gamiklinis telefonas.

Priregistruok kortele su paprastu tel. Ta prasme jog galetum skambinti ir priimti skambucius ir nuimk pin kodo reikalavima su tel. Nereiks kiekviena karta masinoj suvedinet. Pabandyk su kokiu spiritu pravalyt pacia kortele ir pakaisiok i masinos sim skyle dar slapia sim. Turetu gal kokie kontaktai prasivalyt. Bet nejunk degimo kai tai darysi, leisk biski pradziut viskam. Nes skystis gal duot trumpa.
Man pajero taip buvo, bet buvo negamyklinis tel stovejo.

Šį pranešimą redagavo liuc406: 2010 kovo 22 - 08:07

  • 0

#16 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2010 kovo 22 - 13:29

Zodziu yra taip, pas 607(bent jau senesnius) neveikia naujos SIM kortos, kiek bandziau kisti nei PILDYK NEI ABONENTAI neina, bet turejau sena (2001 metu PILDYK KORTA) ja idejau ir no problem, nebuna kad rasytu NO SIM ir visada greitai veikia :beer: Taigi, tex ieskoti senos SIM arba prasyti kortos 5V.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#17 no-name

no-name
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2010 balandžio 12 - 19:50

sveiki, pagaliau issiaiskinau kaip yra su tais telefonais :) pas mane 607 neveike jokia papildymo kortele, kurios buvo neaktyvuotos. cia savaitgali motule maxima uz kazkoki gera padovanojo telemaximos kortele. o as paemiau ir pabandziau i kisti, ir ka jus manot - veikia :)) pasirodo telemaxima jau buna aktyvuota, suvedziau PIN ir viskas B) viskas veikia puikiai, net PIN uzklausa pacioje masinoje nusiima :))) zodziu smagu, :pug: turi savo asmenini telefono nr :lol:
  • 0

#18 Svečias_sauliu_s_*

Svečias_sauliu_s_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 balandžio 14 - 10:51

Sveiki, pirkau peza su instaliuotu telefonu, bet neskaito lietuvisku sim korteliu...gal kas zinote kur galima atristi toki aparata?Aciu!

nesamone,tinka visos korteles pas manes 02m,dejau ir ezy ir omnitel veikia be priekaistu :good:
  • 0

#19 Svečias_Deividas1_*

Svečias_Deividas1_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 25 - 21:03

Pas mane gamyklinis telefonas, idedu bites sim korta su nenuimtu pin ir apskritai nepraso pin ivesti. Ant ekranelio pagauna rysi, raso, kad bite, bet kai paspaudziu tel mygtuka, ismeta informacini pranesima didziajam ekrane "no phone". Pabandziau paskambinti i ta numeri, viskas veikia, skambina ir masinoj atsiliepti galiu, bet esme, kad paciam surinkti numerio (tikriausiai del to, kad kai paspaudi tel, ismeta "no phone) ir skambinti neduoda. Turit kas nors ideju ?
  • 0

#20 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 spalio 26 - 07:53

Pas mane gamyklinis telefonas, idedu bites sim korta su nenuimtu pin ir apskritai nepraso pin ivesti. Ant ekranelio pagauna rysi, raso, kad bite, bet kai paspaudziu tel mygtuka, ismeta informacini pranesima didziajam ekrane "no phone". Pabandziau paskambinti i ta numeri, viskas veikia, skambina ir masinoj atsiliepti galiu, bet esme, kad paciam surinkti numerio (tikriausiai del to, kad kai paspaudi tel, ismeta "no phone) ir skambinti neduoda.

Turit kas nors ideju ?

o nuimt pin bandei ?
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0