Peršokti prie turinio


lemda zondas 406c


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 44

#21 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:18

tai va norint gauti gera masina reik pirkti tokia su kuria galejo vazinet kokia pencininkai... tai neturetu but uzdrosta ir taip toliau :) arba siaip kokai limuzino klases :) ir manau daug nereiktu kisti iskart nusipirkus :)

pritariu :) va o su mano cupu kaip supratau kazkokia isterike belguose vazinejo,visa oda prie duru rankeneles su nagais isdraskyta o ta vieta kur reikia deti kaire koja su kulniuku ismeigta :D zodziu draskesi merga nerealiai :)
  • 0

#22 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:21

na va ir lietuvoj pateko i paneles ranaks kuri megsta pasidraskyt :) kiek pamenu kazkada rasei kad ratai neprasikasa ir kad dar anksciau su bmw 325 vazinejai :) ar as cia sumaisiau ?:)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#23 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:23

na va ir lietuvoj pateko i paneles ranaks kuri megsta pasidraskyt :) kiek pamenu kazkada rasei kad ratai neprasikasa ir kad dar anksciau su bmw 325 vazinejai :) ar as cia sumaisiau ?:)

taip :) turejau ir BMW 320 coupe ir fiesta 1.3 :D su sita maziausiai bedu buvo ,jokiu praktiskai :) nes po kapotu nieko nera pas ja ir nera kam gest :)
  • 0

#24 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:26

oi kai nori tai gali daug ka priverst sugest :) pasitaike gal butent taip :) cia viska lemia buve musu masinu savininkai... kaip jie priziurejo musu turimus bolidus :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#25 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:28

oi kai nori tai gali daug ka priverst sugest :) pasitaike gal butent taip :) cia viska lemia buve musu masinu savininkai... kaip jie priziurejo musu turimus bolidus :)

fiestai buvau pati pirmoji seimininke :) gal todel ir negedo niekas :) o va pries pora menesiu isvaziavo kaunan :) pardaviau :) ir pasiemiau galvos skausma :D
  • 0

#26 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:31

fiestai buvau pati pirmoji seimininke :)

mmm tai ko tada noreti :) manau cupui butum pirmoji seimininke ir neturetum jokiu bedu :D vaziuotum ir vargo nematytum :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#27 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:33

mmm tai ko tada noreti :) manau cupui butum pirmoji seimininke ir neturetum jokiu bedu :D vaziuotum ir vargo nematytum :)

nu jo ,sunku butu buti cupui pirma :D gal kada 407c :D :D
  • 0

#28 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:34

na as dar apie tokias aukstumas net negalvoju :D man dar iki 406c reik dagyvent :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#29 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:35

man nedaug truksta ,tik koki varganus 110k :D :D :D
  • 0

#30 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:36

va o su mano cupu kaip supratau kazkokia isterike belguose vazinejo,visa oda prie duru rankeneles su nagais isdraskyta...

ane? :rolleyes:

Posted Image

Posted Image

vargshas kupas ... ^_^
  • 0

#31 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 11 - 23:37

eeeeeeeeeeee..................cia maniskiai :D :D bet jie itakos neturejo pirmykciam apdorojimui :D :D
  • 0

#32 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 12 - 06:47

pas mane 406 sedanas taip pat is belgijos.. blemba irgi variklis pamucytas kai reikalas :| <_< ir ta lembda blembda irgi reiks keist :(

Šį pranešimą redagavo tashkas: 2007 birželio 12 - 07:02

  • 0

#33 Svečias_walas_*

Svečias_walas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 12 - 13:24

ir seip pamastymui,perki 406c 2000m  nevazineta Lietuvoj, moki 5500 euru ,tuo tarpu tokiu pat metu Lietuvoj vazineta kainuija jau koki 6500 ir daugiau.Klausimas kodel? o gi todel, kad jau sukista belekiek  :mad:

As kaip tik pardavinesiu savo cupa kur sukista belekiek :D na bet kas nenori sau nervu gadinti kisant tai nusipirks leduka :wub: (98 '12 2.0L oda xenonai ir kiti navarotai tamsiai zalia :lyzht: ) pradine kaina 22k litu :P
  • 0

#34 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 12 - 18:22

buvau siandien pas meistru,pasirodo rimtai parejo tas liambda zondas :mad: ir dar visokiu rado bedikiu,reikia pakeist kazkokias variklio gumikes ,po to dar zvakes nes apnestos tepalais ,o seip daugiau nieko lyg :) bus matyt kai viska susitvarkysiu.....
  • 0

#35 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Parašyta 2007 birželio 13 - 11:37

pries metus, uz neoriginalia 4 kontaktu 160lt mokejau, manau visuose parduotuvese turetu buti. firmos nepamenu kazkaip meat&doria ar kzk pan. paziuresiu gal metosi garaze dar dezute ;)
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#36 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 28 - 10:05

buvau peugot servise ash , lemda zondas reik keist tipo, kai na kai pasake.. bosho... apie 600lt siemens 800lt ciohnulis jie... :blink:
  • 0

#37 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 28 - 10:11

buvau peugot servise ash , lemda zondas reik keist tipo, kai na kai pasake.. bosho... apie 600lt siemens 800lt ciohnulis jie...  :blink:

as uz savo neoriginalu 164lt mokejau :)
  • 0

#38 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 28 - 10:20

hmm mane ten padurt norejo arka, nors ir pazhystami visi... bet kolks nekeisiu, nei benzino man daug ryja neika, paziuresiu po keliones y swedus, gal tada reiks
  • 0

#39 Pavel

Pavel
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:MercedesBenz E300D 97m

Parašyta 2007 rugpjūčio 29 - 16:35

Tei vo,galimas dalykas kad parejo lemda zondas :mad: gal kas keite? kiek kainavo? devetas ,naujas, originalus ,ir tt? aciu :)

Nepirk pigu,as nusipirkau uz 150lt,nauja,garantijos neduoda,tipo veikia ir turi veikt,dvi dienos ir parejo,nepatigek,pajeskok japoniska universalu,tik ne japoniskoms masinoms,nes sregiai skirtingi,ir dar,turi buti 4 laidu(juodas,baltas,pilkas,pilkas.. ;)
  • 0

#40 Svečias_amigoklp_*

Svečias_amigoklp_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 29 - 17:15

dekuj :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0