Peršokti prie turinio


sport/komfort


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#21 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 11:35

Na ar laidai eina i sedyne ar ne.
  • 0

#22 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 17 - 11:50

...Laidų komplektai dedasi nepriklausomai nuo komplektacijos daugiau mžiau vienodi, tik tokiais atvejais, kai nėra kokios tai įrangos, tai vietoj knopkės dedasi zaglūškė. Štai ir viskas...

vo daba viskas aisku, per anksti dziugaut pradejes buvau :blush:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#23 Svečias_Minde 605_*

Svečias_Minde 605_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 17 - 11:52

vo daba viskas aisku, per anksti dziugaut pradejes buvau :blush:

Nieko jau cia nepadarysi. Sekancia tacka kai rinksies jau zinosi
  • 0

#24 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 kovo 17 - 12:18

Nieko jau cia nepadarysi. Sekancia tacka kai rinksies jau zinosi

a man kiek yr tiek i ustenk, tik reiks del tos sport knopkes da issiaiskint, nes jos nera a lempike spidike dega :blush:
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#25 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 kovo 17 - 20:21

Prie progos paaiškinkit ir man prašau vieną dalyką. Vat prie priekinių amortizatorių viršaus (po kapotu) ateina kažkokios dvi guminės žarnos ir jos nueina kažkur ten apačion. Ar tai ir reiškia, kad amortizatoriai sport/comfort ar kaip? Kas ten ateina per tas žarnas ir ar tai gerai :), o jei negerai kaip patikrint? Manąjam SVdt nėra jokių mygtukų tipo sport/comfort tai kaip tada jie ten reguliuojasi? Apšvieskit prašau :wacko:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#26 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2005 kovo 18 - 15:44

Pirmiausia tai sport lampecka prietaisu skydelije uzsidega tik tuo atveju kada kazkas blogai su sport pakaba. Siaip ji aplamai neturi degti, arba uzkurus po keleto sekundziu uzgesti. Kas turi degti, tai tik sport knopkes lemtute (paspaudus). Antra gali buti kruva priezasciu, viena is ju sensorius, kita "pasede" amortikai (aplamai), trecia ten nieko sudetingo nera: 4 amortikai reguliuojami elektra, sensorius ir jungiklias. Toliau savo patirties tingiu aiskinti, bet ta reikala as kelis kart taisiau ir vel grioviau, kol galu gale susimeciau paprastus amortikus i gala, priekij dar liko seni.
  • 0
chūinja

#27 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2005 kovo 24 - 20:05

Vat prie priekinių amortizatorių viršaus (po kapotu) ateina kažkokios dvi guminės žarnos ir jos nueina kažkur ten apačion. Ar tai ir reiškia, kad amortizatoriai sport/comfort ar kaip? Kas ten ateina per tas žarnas ir ar tai gerai , o jei negerai kaip patikrint? Manąjam SVdt nėra jokių mygtukų tipo sport/comfort tai kaip tada jie ten reguliuojasi?
Apšvieskit prašau 


Keliu tema :) Gal galit kas paaiškint dėl tų žarnų pls :)
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#28 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2005 kovo 24 - 22:26

Vat prie priekinių amortizatorių viršaus (po kapotu) ateina kažkokios dvi guminės žarnos ir jos nueina kažkur ten apačion. Ar tai ir reiškia, kad amortizatoriai sport/comfort ar kaip? Kas ten ateina per tas žarnas ir ar tai gerai , o jei negerai kaip patikrint? Manąjam SVdt nėra jokių mygtukų tipo sport/comfort tai kaip tada jie ten reguliuojasi?
Apšvieskit prašau 


Keliu tema :) Gal galit kas paaiškint dėl tų žarnų pls :)

Reguliuojasi jie elektra. Ir virsui (kur uzsiverzia amortikus laikantis varztas) privesti 2 laidai, kurie i amortika patenka per varzte esancia skyle. Taip pas mane, bet is kur te slangos kokios pas tavy, tai as nezinau.
  • 0
chūinja

#29 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 17 - 16:02

Pirmiausia tai sport lampecka prietaisu skydelije uzsidega tik tuo atveju kada kazkas blogai su sport pakaba. Siaip ji aplamai neturi degti, arba uzkurus po keleto sekundziu uzgesti. Kas turi degti, tai tik sport knopkes lemtute (paspaudus).
Antra gali buti kruva priezasciu, viena is ju sensorius, kita "pasede" amortikai (aplamai), trecia ten nieko sudetingo nera: 4 amortikai reguliuojami elektra, sensorius ir jungiklias.
Toliau savo patirties tingiu aiskinti, bet ta reikala as kelis kart taisiau ir vel grioviau, kol galu gale susimeciau paprastus amortikus i gala, priekij dar liko seni.

Nagi kulinaras, nebuk zapadlo :) juk forumas tam ir reikalingas, papasakok placiau apie sport/komfort kai lempute prietaisu skydely dega. pasmane Peugeot 605 99metu, nemanau kad amortikai bus mire, todel bandysiu ieskoti laidu problemu, papasakok kaip kas ten su jeis, esi juk ardes.. ar imanoma patikrint ish kazhkokio vieno tazhko grandine iki amortizatoriaus ir t.t.
  • 0

#30 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2005 liepos 17 - 17:37

vakar keičiau klimos valdymo rankenėlių apšvietimo lemputes. Kažkaip atsitiktinai ištraukiau jungkuką SPORT :o . Tenai velnias žino kas pridirbta su laidais. Esmė ta, kad papildomas laidas nuo jungtuko eina tiesiai prie prietaisų skydelio lampėčkos SPORT. Na viskas aišku, paspaudei jungtuką užsidegė lemputė, bet užpakaliui jokio komforto. Apgavo parazitas fricas :(
Na laidus per išeigines atstatysiu, bet kad pradės veikti šansų mažai.
Gal kas galit nurodyti kelis esminius požymius, pagal kuriuos būtų galima nustatyti kad sistema veikia. Na turiu galvoje ar nuspaudus knopkę SPORT iškart turi užsidegti lemputė prietaisų skydelyje?

O gal kas kur matėt elektrinę schemą šios įrangos? Kur randasi davikliai žinau, tačiau schema pagelbėtu praskambinant laidus.
Labai dėkingas už bet kokia info .

605 sv3.0

Kai tu isardfei priekini skydeli.Man nedaiena kaip viskas issiardo nes visos lempeles perdege.
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#31 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 liepos 17 - 18:49

vakar  keičiau  klimos  valdymo  rankenėlių  apšvietimo  lemputes.  Kažkaip  atsitiktinai  ištraukiau  jungkuką  SPORT :o .  Tenai  velnias  žino  kas  pridirbta  su  laidais. Esmė ta,  kad  papildomas  laidas  nuo  jungtuko  eina  tiesiai  prie  prietaisų  skydelio  lampėčkos  SPORT.  Na  viskas  aišku,  paspaudei  jungtuką  užsidegė  lemputė, bet  užpakaliui  jokio  komforto.  Apgavo  parazitas  fricas :(
Na  laidus  per  išeigines  atstatysiu,  bet  kad  pradės  veikti  šansų  mažai.
Gal  kas  galit  nurodyti  kelis  esminius  požymius,  pagal  kuriuos  būtų  galima  nustatyti  kad  sistema  veikia.  Na  turiu  galvoje  ar  nuspaudus  knopkę SPORT  iškart  turi  užsidegti  lemputė  prietaisų  skydelyje?

O  gal  kas  kur  matėt  elektrinę  schemą  šios  įrangos?  Kur  randasi  davikliai  žinau,  tačiau  schema  pagelbėtu  praskambinant  laidus.
Labai  dėkingas  už  bet kokia  info .

605  sv3.0

Kai tu isardfei priekini skydeli.Man nedaiena kaip viskas issiardo nes visos lempeles perdege.

4 varzhtai is apacios. 2 is virsaus ir 1 artai 2 is priekines dalies kur ora pucia :)

apatiniai varzhtai pirma nuo dangtelio, poto nujemus ji rasi dar du stambesnius.
  • 0

#32 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 14:56

niu tai kebra ar buvo tokiu drasuoliu, lindot kas i sport/confort ? uzhkniso kiektas limuzinas :wub:
  • 0

#33 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 15:08

uzhkniso kiektas limuzinas :wub:

Ne toks jau 605 kietas ant sport rezimo.... Vazineti galima... Ne Golpas gi.. B)
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#34 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 16:13

Ne toks jau 605 kietas ant sport rezimo.... Vazineti galima... Ne Golpas gi.. B)

bet kai zinai jog buna zymiai minkstesnis tai abydna:)
  • 0

#35 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 16:16

bet kai zinai jog buna zymiai minkstesnis tai abydna:)

Kai numinkstini ant posukiu stabilumas kencia....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#36 egi'zz

egi'zz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 672
  • Vieta:MEMELLAND
  • Automobilis:VAN

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 17:35

Ryskiai algirdui sianden darbo nera!!! :blush: :rolleyes: ;)
  • 0
S T E B E T O J A S
A S F A L T A S-U Ž K N I S A-J U O D A I
MEMELLAND

#37 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 17:37

Ryskiai algirdui sianden darbo nera!!! :blush: :rolleyes: ;)

Streikuoju.... B)
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#38 Svečias_X-plodE_*

Svečias_X-plodE_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 18:28

O pas mane tai visai geras fintas :D Vaziuoji virsh 100km/h nelygiais kelias ir po 10-15min skydeli uzsidega "Sport" o pats sport mygtugas pradeda migseti ir nereagoja i jokius paspaudimus. :) As cia apsidziaugiau, galvoju : ot protingas pugas :lol: !!!!!!!! Dabar aisku reikes ir man amortu varzas pamatuoti :blush:
  • 0

#39 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 rugpjūčio 30 - 22:48

O pas mane tai visai geras fintas :D
Vaziuoji virsh 100km/h nelygiais kelias ir po 10-15min skydeli uzsidega "Sport" o pats sport mygtugas pradeda migseti ir nereagoja i jokius paspaudimus. :)
As cia apsidziaugiau, galvoju : ot protingas pugas :lol: !!!!!!!!
Dabar aisku reikes ir man amortu varzas pamatuoti :blush:

Vilnietis patsai busi? davai kaipnors susikoperuojam ple shturmuojam koki servisa su 4riais pezukais su tokia pacia beda. kanors gal subursim? nes ziuriu forume cia nieko apsoliuciai doro negausi... :(
  • 0

#40 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2005 rugpjūčio 31 - 11:08

O pas mane tai visai geras fintas  :D
Vaziuoji virsh 100km/h nelygiais kelias ir po 10-15min skydeli uzsidega "Sport" o pats sport mygtugas pradeda migseti ir nereagoja i jokius paspaudimus. :)
As cia apsidziaugiau, galvoju : ot protingas pugas  :lol:  !!!!!!!!
Dabar aisku reikes ir man amortu varzas pamatuoti  :blush:

Vilnietis patsai busi? davai kaipnors susikoperuojam ple shturmuojam koki servisa su 4riais pezukais su tokia pacia beda. kanors gal subursim? nes ziuriu forume cia nieko apsoliuciai doro negausi... :(

galime susiburt, pas mane irgi amortikai tokie.
tik speju servisas tik apsidziaugs kai pakeis 16 amortiku vienu metu:)
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0