Peršokti prie turinio


Nuotrauka

I Fotokonkurso balsavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 94

#41 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2007 birželio 22 - 12:52

uz Wega :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka

#42 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:01

naujokai ir ne viena karta balsus paliekantys nebus skaiciuojami ... tiesiog primenu...
  • 0

#43 Svečias_Auksinė_*

Svečias_Auksinė_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:07

naujokai ir ne viena karta balsus paliekantys nebus skaiciuojami ... tiesiog primenu...

o kodėl čia mums taip? :( :( :(
  • 0

#44 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:07

P.S. Aš šiaip prieš postprocessinimą.

O vat šiaip smalsu - kodėl? :)
Man pvz. gražiausios yra fla ir Raimos fotkės, abiejose yra postprocessinta, ir abiejose - labai sėkmingai ir, manau, tikslingai. Be to jos nesukeltų ypatingesnių emocijų, būtų tik eilinės vairo ir variklio nuotraukos...
  • 0

#45 Tooshas

Tooshas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 431
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:ALFA ROMEO Giulietta

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:13

Wega
  • 0
Nuotrauka

#46 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:14

P.S. Aš šiaip prieš postprocessinimą. Dėl to atsisijojo Moono, Pawkos darbai. Rally69, Swift ar STOPforce koliažai irgi.

?? niponil
  • 0

#47 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:34

uz Raima :beer: ...netgi ta "sirupa" is krastu - pateisinu. turi "sharmo": paslapties, lukesciu, gilumos fantazijai ... ps. maskoli<< fotografijoje, kaip ir kituose menuose, juk svarbu ideja, turejimas "ka pasakyti". ...toliau tai pateikimas. Galima: galvoti jausmais, jausti protu ... Tad visos priemones pateisinamos, isreiskiant idejos svarba. Laikmetis kitoks, kiek besigreziotum atgal, net siuolaikiskas tetras neapseina be kino, cirko elementu; koncertas be teatro , ciko elementu..t.t. beje, pacio foto irgi "virta'', ne post, o "in": juk neatsiktinai islaikyma darei pirstu, o ideja "gaminai" - koja ;) ir kaip man atrodo, pavyko su "sharmeliu" (gaila, bet mamutas nepaliko vietos konkurse kitu vietu skirstymui -_- ) nepersu nuomones, tesiog oponuoju :beer: pss. sauni ideja, mamutai :beer:
  • 0

#48 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:49

aciuuuu ramchik :beer:

[ :beer: geras liutuxs :beer: :D

ir :beer: mamutui :beer: tikesimes pratesimo su 3-5 prizinem vietom :beer: :D
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#49 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 birželio 22 - 13:56

kadangi cia renka visi labai meniskas foto, o mano pateikta daugiau ant prikolo (ir del to katino sikniaus <_< ), tai as balsuoju uz Maestro!!! Paprasta, elementaru ir aisku. :beer: Beje, dar labai patiko Maskolio rodykle (sorry, kad negaliu duoti antro balso) :blush:
  • 0
Roots to roots

#50 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 birželio 22 - 14:12

Voba! Antanukas ir Cr suprato mano buitini realizma. Dekui! :beer:
Beje mano foto labiausia atitinka konkurso salygas. Yra butent dalis, o ne puse mashinos. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#51 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 birželio 22 - 15:02

Kodėl Mamutas užkirto kelią naujokų balsavimui? Ogi todėl turbūt, kad nesąžiningi aftariai neprisikurtų fiktyvių forumo dalyvių ir jais neprabalsuotų. Dėl postprocesinimo - tikrai neperšu niekam savo nuomonės. Tiesiog argumentavau savo pasirinkimą. Žinau, kad su kompu vašką iš belenkokios kakos galima išspausti. Manau, kur kas sunkiau viską padaryti tik su fotiku. Be protingo softo, galingos įrangos, bačkos alaus ir ilgos nakties. Kai turi tik akimirką. Per tą akimirką turi sutarti su įnoringa šviesa, nepermaldaujama fizika, nenuginčijamom optikos aksiomom, ribotais resursais (fotiko galimybėmis) ir nesustabdomu laiku. Tam turi suprasti kertinius principus, įvaldyti fotiko parametrus, žinoti (ar tiksliau jausti) jo galimybes, ir priversti visa tai dirbti kartu vienam tiksui - sustabdyti akimirką. Statiškų gelažų fotkinimas - dar vienas iš lenngvesnių užsiėmimų. Kur kas sunkesnis atvejis - nepakartojami momentai (vaiko šypsnys, paukštis, varžybų akimirka). Va šitą vertinu, iki apsišikimo pats stengiuos įvaldyti. Bandau, spjauduosi nuo rezultatų, krentu, metu, vėl keliuosi ir vėl bandau... Postprocesinimas iš esmės nėra blogis. Ypač kai naudojamas pačiam procesui išbaigti, bet kai nėra jo kertinis akmuo. Jei čia būtų fotožopos konkursas - būtu vieni kriterijai. Bet jei konkursėlis fotografijai - mano kriterijai kiti. Apibendrinant. Mano manymu, gera fotografija galima kai yra: 1. Uoslė grožiui. Fotografui reikia pakankamai skvarbių akių grožiui pamatyti, ir pakankamai proto permesti tą vaizdelį į fotografiją. Ne viskas, kas gražiai žiūrisi akimis lengvai keliasi į plokščią nejudantį paveikslėlį. Elementarus kadro komponavimas, tinkamas rakursas - ne visada lengva. 2. Atlikimo technika. Turiu omeny ne vien aparatūrą, o gebėjimą tinkamai ją panaudoti. Parametrų nustatymas, kad būtų tinkami idėjai realizuoti, bet ir nesipyktų su fizika, būtų įvykdomi. Išvengti techninio broko. Geri fotoaparatai išplečia galimybių ribas, bet nepakeičia paties fotografo. 3. Postprocessinimas. Galima pataisyti kadravimą (iškropinti nereikalingas detales), sudėlioti paskutinius štrichus. Tam, kad paryškinti gerai atliktus pirmus 2 punktus. Raimos ir Fla atveju - pataikyta į konkurso temą, manau visi 3 punktai įvykdyti, ir trečiasis nėra labai rėkiantis. Va taip va :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#52 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 15:05

uz Raima :beer: ...netgi ta "sirupa" is krastu - pateisinu. turi "sharmo": paslapties, lukesciu, gilumos fantazijai ...


ps. maskoli<< fotografijoje, kaip ir kituose menuose, juk svarbu ideja, turejimas "ka pasakyti". ...toliau tai pateikimas. Galima: galvoti jausmais, jausti protu ... Tad visos priemones pateisinamos, isreiskiant idejos svarba. Laikmetis kitoks, kiek besigreziotum atgal, net siuolaikiskas tetras neapseina be kino, cirko elementu; koncertas be teatro , ciko elementu..t.t.
beje, pacio foto irgi "virta'', ne post, o "in": juk neatsiktinai islaikyma darei pirstu, o ideja "gaminai" - koja ;) ir kaip man atrodo, pavyko su "sharmeliu" (gaila, bet mamutas nepaliko vietos konkurse kitu vietu skirstymui -_- )
nepersu nuomones, tesiog oponuoju :beer:

pss. sauni ideja, mamutai :beer:

sic zmogus kalba teisingai!!! mldc :beer: :D

O beto mano foto daryta be jokiu apdirbinejimu, tai paprasciausias "blynas" vieno knopkes paspaudimo... ir jai kas netiki galiu paaiskint kaip.. patys pameginsit :P :D

P.S. sony erricson k750i "fotikas" kaip matote netoks jau ir pescias.... :D
  • 0

#53 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 16:04

maskoli 2, vuo kol perskaiciau, net pavargau ...tad gincytis ir plestis tokia tema, galima iki apsishikimo: labai ilgai ir nubodziai ...tyngiu <_<

siap, tai persipyne technokratiniai kanonai su jausminiu pradu ..(nieko asmeniskai)

juk net kai atsirado fotografija (cia su magnio foto blyksnem), koregavimas (retushavimas) - kartu: vaskas, skalpelis, trafaretai, skirtinga chemija ..t.t. (kokie isgrazinti proseneliai :D ) Kadais as ir pats zaidziau su foto didintuvu, "svietimo" procesais ...Dabar, sekmingai issitobuline ir kurybisku novatoriskumu, atlieka profesionalai ...

Pati fotografija juk skirstoma, i daugeli aspektu...ir niekada dokumentu (neveltui pereinama prie akiu vyzdzio tinklaines, pirstu atspaudu). Mistifikuota -_-

Aij, pasikartosiu - "trejybe": svarbu ideja (turejimas "ka pasakyti"...), pateikimas (viskas nuo "remu": vidines laisves, profesionalumo (patirties), vertinimo prioritetu, fototechnikos ...t.t ) ir rysis ("trapus ", "tamprus", ...) su "smoksuotojais" (ziurovu, ...kad ir :D "narcizu")

Šį pranešimą redagavo rally69: 2007 birželio 22 - 16:12

  • 0

#54 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 birželio 22 - 16:16

Rally69 - galiu braukti savo trejybę ir pasirašyti po tavaja. :beer: Tiksliau - 2-3 savo punkus pakišti po tavo 2'uoju. Neorėjau plėstis, bet žiūriu kad kažkas užsikabino už mano kriterijaus. Vat ir norėjau truputį aiškumo įnešti...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#55 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 16:32

o as pasirasau po "Postprocesinimas iš esmės nėra blogis. Ypač kai naudojamas pačiam procesui išbaigti, bet kai nėra jo kertinis akmuo :beer: Maskolis"

ps. lengva nuslysti ...ir buve komjaunuoliai, "itariai" ziuri :D :blush:

Šį pranešimą redagavo rally69: 2007 birželio 22 - 16:33

  • 0

#56 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 birželio 22 - 16:34

... o mano pateikta daugiau ant prikolo (ir del to katino sikniaus  <_< ...

Pežai kacinus matau raminančiai veikia.
Žiūrėk ką jie su OPELIAIS išdarinėja :D
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#57 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 birželio 22 - 16:44

Scavenger
  • 0

#58 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 birželio 22 - 17:54

Pežai kacinus matau raminančiai veikia.
Žiūrėk ką jie su OPELIAIS išdarinėja :D

nu neblogai. ta pati gali ir su mano antena padaryti...
ne i tema, bet blyn, kaip tu speji per kelis forumus :unsure: as paskutiniu metu visai susiveliau su laiku... -_-
  • 0
Roots to roots

#59 Virgis961

Virgis961
  • Nariai
  • Pranešimai: 216
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot407

Parašyta 2007 birželio 22 - 18:13

Wega :)~
  • 0

#60 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 birželio 22 - 18:16

rinkausi tarp Pawkos ir fla. Pasirinkau fla, superinis kontrastas :beer:
Pawkos nesirinkau, nes klaikiai nemėgstu akivaizdaus žopinimo :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0