Jump to content


Greičio datčikas


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 13 - 06:58

Sveiki, kur rasti greičio dačiką ir kaip jis atrodo, gal kas kokia foto gali įmesti? Peugeot 406, 95m, 2,0l. Ačiū už atsakymus.
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 July 13 - 18:58

Sveiki, kur rasti greičio dačiką ir kaip jis atrodo, gal kas kokia foto gali įmesti? Peugeot 406, 95m, 2,0l. Ačiū už atsakymus.

Jis stovi ant greičių dėžės virš kairiojo pusašio. Pakeitimas nesunkus atidarius kapotą iš viršaus. Nuimi fyškę (nuspaudžiant vielinį fiksatorių) ir vienas varžtelis 11 mm galvute...
Jei turi kur palyst iš apačios, irgi patogiai pasiekiamas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 16 - 14:22

Nu, kad buvau atsidaręs ta lapotą tačiau nieko panašaus neradau. Radau tik vieną fyškę, bet ten raktas, kokiu 19 kogero eina.
  • 0

#4 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 July 16 - 19:03

Nu, kad buvau atsidaręs ta lapotą tačiau nieko panašaus neradau. Radau tik vieną fyškę, bet ten raktas, kokiu 19 kogero eina.

Gal apsilankyk pas nusimanančius. Ko gero ne ten ieškai. Nelysk pats. Nuoširdžiai patariu...
  • 0
... labai piktas diedas...

#5 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 17 - 07:29

O ka galima dar labiau pakenkti, išimant greičio daviklį, jį apžiūrint ir įdedant atgal į vietą? Ar gali ten būti, kad nėra kokio kontakto, nes kartais dingsta greitis, o pavažiavus kokius 2km vėl atsiranda. Tai dėl to būtų įdomu, jį apžiūrėti.
  • 0

#6 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • posts 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Posted 2007 July 17 - 11:04

Sveiki, kur rasti greičio dačiką ir kaip jis atrodo, gal kas kokia foto gali įmesti? Peugeot 406, 95m, 2,0l. Ačiū už atsakymus.

Pagal www.elcats.ru, tai tokia stukovina :unsure:
Bet jei spidometras jau elektroninis (ta prasme ne trosas nuo greiciu dezes), tai dar ir kitokia stukovina yra, po bardacioku tokia va :huh:

Edited by Samadielka, 2007 July 17 - 11:11.

  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#7 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 July 17 - 11:52

O ka galima dar labiau pakenkti, išimant greičio daviklį, jį apžiūrint ir įdedant atgal į vietą? Ar gali ten būti, kad nėra kokio kontakto, nes kartais dingsta greitis, o pavažiavus kokius 2km vėl atsiranda. Tai dėl to būtų įdomu, jį apžiūrėti.

Atsiprašau, suklaidinau. Virš dešiniojo pusašio. Kažkada žiemą rašinėjau apie epopėją su spidometru, kol išsiaiškinau kaltininką - daviklį. Jis maždaug pusės degtukų dėžutės dydžio su ašele ir krupliaračiu. Išimt ir įdėt visai nesudėtinga. Tik viena bėda - jis skaitosi neardomas (sukniedytas plastmasinis korpusas). Bet gi mes lietuviai, mes mokam :P . Vėliau vietoj kniedžių ploni varžteliai ir tvarka...
Viduje mažytė plata su detalytėm, aplieta minkšta balta mastika. Francūzai, rupūžės, kai kurias detales ne prilitavo, o priklijavo. Valydamas tą mastiką radau, kurios detalės galas atšokęs. Prilitavau, surinkau ir pamiršau problemas...
  • 0
... labai piktas diedas...

#8 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 17 - 18:18

Atsiprašau, suklaidinau. Virš dešiniojo pusašio. Kažkada žiemą rašinėjau apie epopėją su spidometru, kol išsiaiškinau kaltininką - daviklį. Jis maždaug pusės degtukų dėžutės dydžio su ašele ir krupliaračiu. Išimt ir įdėt visai nesudėtinga. Tik viena bėda - jis skaitosi neardomas (sukniedytas plastmasinis korpusas). Bet gi mes lietuviai, mes mokam :P . Vėliau vietoj kniedžių ploni varžteliai ir tvarka...
Viduje mažytė plata su detalytėm, aplieta minkšta balta mastika. Francūzai, rupūžės, kai kurias detales ne prilitavo, o priklijavo. Valydamas tą mastiką radau, kurios detalės galas atšokęs. Prilitavau, surinkau ir pamiršau problemas...

Ar kalba eina apie šį daviklį? "http://www.elcats.ru...4&unit=26D02A"?
  • 0

#9 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 July 17 - 20:23

"http://www.elcats.ru...4&unit=26D02A"?

Jo, šitas.
  • 0
... labai piktas diedas...

#10 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2007 July 18 - 10:42

Gal apsilankyk pas nusimanančius.

Aš apsilankiau "Vičiūnuose". Greičio daviklis - 400 Lt, diagnostika (spidometro neveikimo priežasčių ieškojimas) - apie 100 Lt.

Nors šiaip jau aš informatikas, ant savo pugo turėsiu mokytis ir mechanikos. Bandysiu Jimmy aprašytu būdu remontuoti. Jei kas turite nuotrauką iš viršaus kur yra tas daviklis, pasidalinkite :unsure:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#11 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 July 18 - 17:16

Aš apsilankiau "Vičiūnuose". Greičio daviklis - 400 Lt, diagnostika (spidometro neveikimo priežasčių ieškojimas) - apie 100 Lt.

Nors šiaip jau aš informatikas, ant savo pugo turėsiu mokytis ir mechanikos. Bandysiu Jimmy aprašytu būdu remontuoti. Jei kas turite nuotrauką iš viršaus kur yra tas daviklis, pasidalinkite :unsure:

Šrotuose daviklis - 80 pinigų. Tik reik prašyt, kad pažymėtų, bo gali užsiraut ant tokio pačio... Tuomet grąžintum. Man taip ir atsitiko, tai supykęs savąjį susitvarkiau.
Nu bet surasti, tai kaip du pirštus ap... Iš viršaus įsižiūrėk, iš kur išeina pusašiai. Grynai virš dešiniojo yra laidai su fyške. Ten JIS...
  • 0
... labai piktas diedas...

#12 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • posts 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Posted 2007 July 19 - 07:15

Bus, tur būt, trijų kontaktų. Nežinodamas (buvu pradžia ), bejieškodamas sau, prisipirkau visko. Turiu trijų kontaktų. Bet veikiantis ar ne - nežinau. :rolleyes:
  • 0

#13 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2007 July 19 - 14:42

Bus, tur būt, trijų kontaktų. Nežinodamas (buvu pradžia ), bejieškodamas sau, prisipirkau visko. Turiu trijų kontaktų. Bet veikiantis ar ne - nežinau. :rolleyes:

Ir trijų kontaktų skirtingi būna: "Meharyje" prieš kokį mėnesį galvojau pakeis, nes turėjo 3-ų kontaktų daviklį parduotuvėj, bet kai išėmė senąjį, pasirodo jungtis kiek kitokia. Tai įdėjo atgal seną. Bet tada išiminėjo per apačia, o aš mėginsiu per viršų.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#14 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 23 - 07:23

Buvau išėmęs, tą daviklį. Nieko gero nepamačiau, užkniedintas tai į vidų nelindau, buvau pas elektriką išardė skydelį, jokiu atitrukusiu kontaktų nerado, savaitgalį gerai pralekiau žvyrkeliu, gerai pasipurtė visa mašina, tai greitis bent kokas nedingsta :rolleyes: sakau gal bus gerai... Beje ta daviklį iš viršaus manau nelaibai pavyks išimti...
  • 0

#15 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2007 July 31 - 12:26

Jeigu kas nors lupsit daviklį, įmeskit porą fotkių :blush: Beje, su išimtu davikliu galima važinėt? T.y. nepradės koks kompas pykt ir STOP lemputė degt? :rolleyes:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#16 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2007 July 31 - 13:05

Jau pasikeičiau ta davikli ir dingo visos bedos, uz davikli 60lt sumokejau ir niekas nedingsta. Na su išimtu tikrai nemanau, kad eina vazinėti. ;)
  • 0

#17 Trintukas

Trintukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.1 D12

Posted 2007 July 31 - 16:33

Gal kas žinot, kur tas greičio datčikas pas P605 2.5 TD yra, nes pas mane tai nerodo greičio iki maždaug 40-45 km/h tuo važiuojant iki tokio greičio ir kilometrai nesisuka. Kai viršiju 45 km/h viskas vėl pradeda veikti.
  • 0
Subaru Outback 2.5

#18 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2007 July 31 - 17:18

Jau pasikeičiau ta davikli ir dingo visos bedos, uz davikli 60lt sumokejau ir niekas nedingsta. Na su išimtu tikrai nemanau, kad eina vazinėti. ;)

Kur pirkai?
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#19 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 July 31 - 17:27

Buvau išėmęs, tą daviklį. Nieko gero nepamačiau, užkniedintas tai į vidų nelindau...
Beje ta daviklį iš viršaus manau nelaibai pavyks išimti...

Kaip jau minėjau, aš jį buvau išardęs. Paprasčiausiai nugręži kniedes. Surenkant - atatinkamo storio varžteliais susukau.
O iš viršaus išimti pilnai įmanoma. Šrote pirkęs vietoj pasikeičiau (negi griūsi švariom drapanėlėm po mašina?). Po to vėl atkeičiau, nes blogas ir jų buvo.
  • 0
... labai piktas diedas...

#20 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 July 31 - 17:29


Beje, su išimtu davikliu galima važinėt?

Tik kibiriuką pasikabink po dėže, kad nepirkt vėl tepalo... ;]
  • 0
... labai piktas diedas...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users