Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kalkuliatorius nervuoja (imobilaizeris)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 51

#1 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 liepos 23 - 17:38

sveiki, tai va uzsukau pas meistra pazeti kaip su mano pugiu veleneliu belaukiant ^_^ pasirodo nuemus bloka ant kalkuliatoriaus dega raudona ir zalia lempute kartu.kaip ishspresti shia problema?ar kompui smegeneles susisuko?achiu uz mintis ir pagalba
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#2 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 liepos 23 - 18:51

Cia apie imobilaizeri kalba eina?
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#3 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 liepos 23 - 19:55

nu nzn ar ten protas susisuka, ar siaip, bet pas mane kartais ir dega abi lemputes, bet uzsikurt uzsikuria...
  • 0

#4 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 liepos 23 - 21:16

nu o pas mane kazkaip neuzsuka.teks pazaisti ^_^
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#5 mariuzzzzz

mariuzzzzz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2007 liepos 24 - 06:51

pas mane tas pat buvo kai susidejau blogas zvakes. dege abi lemputes, poto susidejau vel normalias ir wel pradejo tik viena degti. Reiskias visa tai yra surista.
  • 0

#6 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2007 liepos 24 - 17:30

pas mane tas pat buvo kai susidejau blogas zvakes. dege abi lemputes, poto susidejau vel normalias ir wel pradejo tik viena degti. Reiskias visa tai yra surista.

achiu :beer: mes galva nueme sukti norejom.nesigavo :huh:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#7 sNoOz*

sNoOz*
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius - Lazdynai
  • Automobilis:Peugeot 406 '97 1.8L

Parašyta 2008 balandžio 16 - 14:04

Laba diena, nusprendziau sukurti tema, kad laikyti visus naujienu sraute :huh: nes jau pradejau galvoti, kaip cia pataisyti... Peugeot 406 '97, 1.8L benz. Tai va, is ryto atejau, atsisedau, surinkau koda... nesikuria... Ne akumas, nes starteris suka gerai, beto akumas svieziukas. Pagalvojau, kad del to kad neseniai prageriau didele dali algosi r vazinejau vos vos turedamas benzzo su geltona lempute - parejo visgi mano kuro siurblys... bet pasedejau dar kelias minutes, bandydamas uzvest ir pajutau, kad problema ne tame. Mano kalkuliatorius veikie ne taip kaip visada... Kai as atsukdavau rakteli atgal, jis prase kita karta vel koda ivest (nors yra terminas - atrodo 5 min.) poto masina uzsives be kodo ivedimo, bet po sekundes uzges. Nu o cia pas mane prase kiekviena karta... as vis atnaujinau, ijungdamas signalizacija, isjungdamas... ir vel... poto dar pamaciau gera dalyka - lemputes ant kalkuliatoriaus dego kartu ir zaliai ir raudona... Skambinau i servisus (elektronikos), sako skemes tau - varyk i zibinta, mes nesipisim, nes tai per sudetingda 406ose ir jie neturi pakankamai reikalingos aparaturos. Skambutis i zibinta, 3 minutes paaiskinimo, jis suprato problema... Pirmas atsakymas - viena valanda darbo 170 LTL... nice... Turiu super eksperta, kuris amerikonu elektronines sistemas taiso, tik jis ne lietuvoj dabar, reikia palaukt, pabandyt jam atiduoti, o jeigu nepasitvirtins jo super-ekspertiskumas, varysiu i zibintuveli :mellow: seniai bld norejau atjungt ta kalkulatoriu... ot b...s <_< gal kas nori pasiskusti??? rasykit... NEKENCIU KALKULATORIAUS!!!!!!!!! gal kas galetu paskolint 3 lt marsrutiniam? :D :D :lol: :lol:

Šį pranešimą redagavo sNoOz*: 2008 balandžio 16 - 14:08

  • 0
gerasdviratis.lt forumas - sNoo, vaziuoju XC

#8 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2008 balandžio 16 - 20:20

praejus 3d po 406 isigijimo uzmaciau kalkulatoriu,tp jog fiske nepajungta.prijungiau ;).tai man kainavo nervu,pinigu kol gavau koda.pradejau naudot ta kalkulatoriu,bet po 2d renkant koda uzsidege zalia-radona :mad: .ir ne is vietos.po pusdienio galvojimo,skambinejimo i servizus sumasciau,ka reik atjugt ta fiske,luktelejau keleta min,fiske prie kalk-ir viskas buvo ok.tai nuo to karto kalkuliatorius pas mane balastas :lol: .kalkuliatoriams mirtis :lol: :D
  • 0

#9 Svečias_doffile_*

Svečias_doffile_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 16 - 21:37

tas pats buvo man, atsilitavo laidai. tai nuvariau pas elektrika ir atjunge ta kalkuletoriu nesamoninga
  • 0

#10 sNoOz*

sNoOz*
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius - Lazdynai
  • Automobilis:Peugeot 406 '97 1.8L

Parašyta 2008 balandžio 18 - 13:41

gal ir man pabandyti su ta fishke suzaist..? nu, ta prasme atjungt ja (kol laukiu elektriko, jis isvaziaves), bet atjunginesiu juk po gedimo, gal taip pat neuzsives... hmm ar verta, ka galvojat? bet,tai kad prasysiu isjungt ta su...a tai tikrai... :ph34r:
  • 0
gerasdviratis.lt forumas - sNoo, vaziuoju XC

#11 Mindaz

Mindaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406 coupe

Parašyta 2008 balandžio 18 - 16:54

Man rodos nieko neiseis. Turi variklis but ijungtas ir ta kalkuliatoriaus fiske turi istraukt mazdaug per 5 sek po uzkurimo. Kazkur nevienoj temoj buvo rasyta apie tai, reiktu paieska pasinaudot ;)
  • 0

#12 sNoOz*

sNoOz*
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 48
  • Vieta:Vilnius - Lazdynai
  • Automobilis:Peugeot 406 '97 1.8L

Parašyta 2008 balandžio 18 - 17:51

Joa, jau sita tai skaiciau... Paieska naudotis moku ;) dabar va po darbo atvaziavau, pasiemiau peiliuka, atsuktuva ir kariaut... radau 2 nuplyshusius laidukus, 15 min darbo, meldziames. Renkam koda - WE'VE GOT THE INJECTION!!!!! :lol: B) laimingas kaip vaikas per kaledas... dabar atjunginesiu ta key-pad'a.... TAi blogis...
  • 0
gerasdviratis.lt forumas - sNoo, vaziuoju XC

#13 Svečias_shucke_*

Svečias_shucke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 17 - 20:27

Sveiki atsitiko kad kankuliatoriaus abidvi lemputes ziba ir koda zinau bet gal ne taip vedu,gal reikia ka kita padaryti ir is dalies nzn kaip vesti ta koda nes niekad jom man vesti nereikejo.pasidalinkit ziniomis.Dekui neradau forume tokios temos.o klema nuemes ir uzdejus nieko gero
  • 0

#14 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gegužės 17 - 21:45

neradau forume tokios temos.o klema nuemes ir uzdejus nieko gero

Spaudi "Ieškoti". Raktiniai žodžiai - "kodo nustatymas" arba "imobilaizeris". Punktą "ieškoti forume" keiti į "All open forums" ir "ieškoti laiškuose" keiti į "visuose".
Sėkmės ilgame skaityme... B)
  • 0
... labai piktas diedas...

#15 Svečias_shucke_*

Svečias_shucke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 17 - 22:15

parasykit kaip vedamas kodas jei abi lemputes ziba ijungus degima. :beer:
  • 0

#16 Svečias_doffile_*

Svečias_doffile_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 17 - 22:37

paprastai, reik stipriau spustelt kad ''pypt'' butu. o tai nesikuria masina be to daikto? ar seip koda ivest nori? pas mane buvo taip kad neivedziau kodo nes laidai susilyde. teko traukt masina elektrikui. jis padare kad nereiktu rinkt kodo.
  • 0

#17 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2008 gegužės 18 - 11:20

pabandyk atjungt fiske nuo immob,tuo paciu idemiai paziurek,fiskej visi laidai vitoj(nenusilankste).jei viskas ok,mauk atgal.tada bandyk vest koda.jei pavyks,tai nedelsiant uzvestai auto atjungi imob.mirtis kalkuletoriam :D !
  • 0

#18 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 gegužės 18 - 19:18

Sveiki atsitiko kad kankuliatoriaus abidvi lemputes ziba ir koda zinau bet gal ne taip vedu,gal reikia ka kita padaryti ir is dalies nzn kaip vesti ta koda nes niekad jom man vesti nereikejo.pasidalinkit ziniomis.Dekui

atkoduoju immo.Reikia-PM
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#19 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 gegužės 25 - 14:05

parasykit kaip vedamas kodas jei abi lemputes ziba ijungus degima. :beer:

jei abi dega-reiskia gedima(nera rysio su ipurskimo ECU).
taip kad gali spaudzioti knopkes iki pazaliavimo. :D
  • 0
spakenas@gmail .com

#20 Svečias_shucke_*

Svečias_shucke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 21:44

taip radau beda nebuvo rysio su benzo ECU.dekui uz patarimus :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0