Peršokti prie turinio


Nuotrauka

ar teko klubieciams "aptureti" autoivyki?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

Apklausa: ar teko klubieciams "aptureti" autoivyki? (78 nariai(-ių) jau prabalsavo)

ar teko klubieciams "aptureti" autoivyki?

  1. ne - autoivykiu nesu turejas (19 balsai(-ų) [27.54%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 27.54%

  2. taip - viena karta (kaltas kito auto vairuotojas) (16 balsai(-ų) [23.19%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 23.19%

  3. taip - du kartus (kaltas kito auto vairuotojas) (7 balsai(-ų) [10.14%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.14%

  4. taip - tris ir daugiau kartu (kaltas kito auto vairuotojas) (5 balsai(-ų) [7.25%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 7.25%

  5. taip - viena karta (kaltu pripazino mane) (14 balsai(-ų) [20.29%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 20.29%

  6. taip - du kartus (kaltu pripazino mane) (5 balsai(-ų) [7.25%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 7.25%

  7. taip - tris ir daugiau kartu (kaltu pripazino mane) (3 balsai(-ų) [4.35%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.35%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 rugsėjo 21 - 16:12

Neperiživai, Liūtuk. Bus tų gelažų ;)
Pati sveika? Niekas rimtai nenukentėjo?

nu keleiviai nenukentejo, bent jau taip sake :blush:
kazi gal meluoja, nzn niekaip neprisipazista :huh: :unsure:
nu o man tik swelniai kliuvo, kaklo trauma ir smegenu sutrenkimas (taip vaziavau su dirzais, ale visteik)
po ilgo ginco su gydytoja po 3 sawaiciu pagalaiu vel darbe :)
nu wo...o baltukas jau viskas, anapilin isejo -_- :(
gaila baltuko...oi kip sirdele spaudzia...ana diena kazkas panasaus i Tavo ode pilkutei gime...tik mano mazasis...baltas...

Šį pranešimą redagavo liutukas: 2007 rugsėjo 21 - 16:13

  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#22 Svečias_Čirka_*

Svečias_Čirka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 21 - 16:45

O kaip neteks :rolleyes: sumaliau visa sona audi :wacko: , bet pati audi kalta :o lenda kur nereikia
  • 0

#23 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 rugsėjo 21 - 20:34

Penkis metus LT pravazhinejau - nieko. Tik i GB atvazhiavau ir prasidejo... ne ish karto (jau trys metai kaip chia), bet per pastaruosius vienerius jau tris kartus taukshtelejo. Po antro teko Toleduka keist i pezhuka ir aishku visai neuzhilgo ir vel tauksht... Ir kas svarbiausia visi ivykiai identishki - man i sedimaja del distancijos nesilaikymo - kalti, zhinoma, kiti.Tiesa pasakius gan liudna buvo skirtis su savo raudonu kibiriuku (toledu baze - 3ias golfas, tai tarshka taip pat), bet gan neblogai paguode naujasis Pezhiukas, tai galvodavau: "jei dar kazhkas panashaus nutiks - nieko baisaus - ish draudiminiu pingu pirksim COUPE". Paskutinysis gi kartas ( patirtas jau vairuojant 406 ) gan idomus man pasirode : sustojau prie sankryzhos ant randono ir net spejau pora sakiniu persimest su zhmona ir ish nugaros tik ciiiyyyYYYPT TAUKSHT... taip visai neblogai mestelejo, kad net ish kart garsiai ir pasakiau zhmonai : "labas COUPE"... Ishlipu, o ten visureigis (daba jau tiksliai nepamenu, bet manau mitsubishis - ish mazhesniu) - remas priekinis ilinkes ir suskiles (kaip ir nuluzhes jau), radiko groteles irgi pabirusios, galvoju : "nu nu, jei jau tau shitaip, tai savo subinikes nenoriu nei matyt". Aishku vis tiek teko pazhiuret, ir ka gi jus manot? Ogi vienintele zhyme - dvi pashviesejusios vietos ant bamperio (kur mitsubishio remas atsireme). Prabraukiu su ranka, o ten pasirodo tik dulkes - zhymiu visai neliko... "Nu nikuja sebe", pagalvojau "COUPE dar ilgai teks laukti, arba taip ir palaidos shitoje..." Nu grinai - dabar jauchiuos lyg vairuochiau tanka... :blink:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#24 Svečias_sopuku_*

Svečias_sopuku_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 01 - 16:11

na i mane mazdaug 100km/h greiciu ivaziavo mazda xedos 9 na mano masiniuko taisyt neapsimokejo:D ir dar aks idomiausia kad man niekaip nejo irodyt kad jis tokiu greiciu vaziavo ir likau kaltas :mad: na ir vat pries savaite nusipirkau peziuka:D gal ir gerai kad ivaziavo..:D bent gera masina dabar turiu :D
  • 0

#25 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 spalio 01 - 18:53

Tas pats chia :beer:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#26 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 spalio 02 - 21:45

Turejau autoivykiu, bet paskutinis mane pribloske. Nugi blin, pagalvojau sau, nu kokio bieso mano Kasko nedrausta??? O buvo taip: nuo Alytaus vaziavau i kaima Druskininku apylinkese ir is miesto vilkaus paskui neaiskia mazda 121 (ta kur kuprota) su zioplio zenklu ant galinio stiklo. :angry: Aplenkt niekaip nejo, nes nuo lazdiju daug furu ejo. Oras blogas, lietus lijo, matomumas prastas, o dar ta mazda tai spusteli, tai velkasi ant 70, nervas ima, siuntu, keikiuos uz vairo kaip koks kandis. :angry: Na, ir nuvaziavus gera gabala kelio (apie Miroslava) ta sup...ta mazda :mad: per stabdzius, ir be posukio rodymo nusuko i kaire. Man tik ABS'as koja ateme, o is paskos girdzi cypiant stabdzius, padangas, ir tiktai.... BUM!!! :wacko: Islipau net perbalus is pykcio!!! :mad: Plia, galvoju, dabar tai tau RAGAI!!!! :mad: :mad: Suesiu su visais SH...ais!!! :mad: Prisokau prie liutuko, o jam ne ibrezimo, atsisuku i ivaziavusi - tam visas buferis suestas. Dazai atsoke, skiles, net atkibes. Tai buvo mitsubishi, kaip sake vairuotojas 2003m. Paleidau, geroji, bet mane isdurnino, taip kad net nezinau. Vis nera laiko patikrint ar po smugio i kabli nenuejo geometrija po velniu. :unsure:

Šį pranešimą redagavo Lauriukste: 2007 spalio 02 - 21:48

  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#27 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 spalio 02 - 22:25

Nu gerai, ir aš apturėjau katik įvykį, tik kaip liūdytojas, o ne dalyvis. Išėjau į balkoną pravėdint galvą po belenkiek valandų prie kompo, obuoliuką sugriaužt. Kai tik baigiau ir jau išeidinėjau iš balkono išgirdaju cypiančius ratus ir galingą BUM, paskui sekė signalizacijų overtiura :lol: Situacija: 4 juostų gatvė, kaip ir visada miegamuosiuose rajonuose vakare kraštinės juostos pilnos priparkintų auto, važiuojamos tik dvi vidurinės. Tai kažkoks čiudakas sugebėjo susimėtyti lygiam kely ir tvotis į kelkraštį priparkintas auto. Aišku išeinu pažiūrėt ar visi sveiki. Kažkoks tamsus golfas (ar kažkas panašaus - per medžių šakas nesimatė) skersas likusioj paskutinėj laisvoj juostoj. negana to niekas nelipa lauk, o bando užsivedinėt. Nu ką, aš už ragelio. 112. Kviečia. Tas bando kurtis. Dar kviečia. Pro medžio šakas aš nematau jo vals.nr. Kas bus jei nuvažiuos? Tam nepavyksta užsikurti. Pagaliau atsiliepia užsimiegojęs budintis ir tas jo "alio" nuskamba labiau kaip "ko čia mol mane prižadinai?!?". Aš ramiai viską paaiškinu, kas ir kaip. OK, atvažiuosim pažiūrėt. Nespėjau nė ačiū pasakyt išgirstu pyp pyp... Nu ok, laukiu kada atvažiuos patrulis. Čiudakas golfe dar kelis kartus bando užsivedinėt, pradeda rinktis vienas kitas praeivis. Įjungiamas avarinis. Patrulis atvažiuoja po 8min (nemanau, kad tai super operatyvu, kai viena nuovada 500m nuo vietos, kita gal už 1500m, nu ok, gal nebuvo laisvų). Girdisi golfisto keiksmai. Po 20min nuo atvykimo patrulis dar vis stovėjo. Apgadintos 2 priparkuotos auto, viena stipriai (iš sparno ir kapoto liko armonikos). Bet tai kai pavalgoji, pasistatai žmogus tvarkingai mašiną kaip kasdien, o čia kažkoks asilas pist ir įvažiuoja. Tokiom akimirkom džiaugiuosi, akd liūtą laikau garaže :blush:
  • 0

#28 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 spalio 04 - 06:54

Bet tai kai pavalgoji, pasistatai žmogus tvarkingai mašiną kaip kasdien, o čia kažkoks asilas pist ir įvažiuoja. Tokiom akimirkom džiaugiuosi, akd liūtą laikau garaže  :blush:

Taip gūdžiais studentavimo laikais žuvo pirmasis 205 pugas (Indrės, maniškės pusės antros :))... -_- Pasidžiaugėm pora dienų - nespėjom net perrašyt... Nakty moteriškė su liauliau100 kažko pasibaidžius ant kokio 80-100 p**stelėjo taip į šikinę, kad puse mašinos į garmoškę, atsarginis ratas kažkur po varikliu atsidūrė... :ph34r: Visa laimė audinė greičiausiai irgi nesugebėjo užsikurt - ryte už lango radom lapelį su kvietimu į policiją... -_-

pst: Dar prisiminiau palycijos tiesiog žodžiais nenusakomą sugebėjimą išdėstyt esamą situaciją... :ph34r: Jei trumpai - skambina menc po įvykio naktį buvusiam šeimininkui (kaip minėjau nebuvo spėta perrašyt dar) - šeimininkas tolima Indrės giminė... Iš jo pasakojimo maždaug atkurtas dialogas:

Skambutis naktį:
- labas vakaras, ar Peugeot 205, v/n. ... jūsų?
- na jau kaip ir ne mano - pardaviau Indrei P... o kas yra?
- tai va - sudaužė Peugeot...
- kaip tai sudaužė? O Indrei kas?
- nėra Indrės... :ph34r:
Giminaitis sakė prisėdo... Drebančiu balsu:
- k...k...kaip tai nėra?
- nū nėra jos - nū mašina ant gatvės stovėjo, nū boba į užpakalį įvažiavo... :ph34r:

Baisu pagalvot jei toks genijus tėvams paskambytų... :ph34r:
  • 0

#29 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 spalio 04 - 07:11

paciam dar neteko (aciu dievui) niekam ivairuot, bet vakar su kolega apturejom autoivyki, zioplas zmogelis sukdamas i kaire nepamate kad atvaziuoja masina :angry: (masina musu) tai sitam uzsizioplinusiam dabar mazumele sukainuos :wacko:
  • 0
Andrius

#30 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 spalio 04 - 20:34

O gal tas zhioplas zhmogelis ne to, kad nepamate, bet papraschiausiai nespejo pamatyti? Zhinai, jei daiktas lektu didesniu nei shviesos greichiu - jis pirmiau i tave atsitrenks, ir tik po to pamatysi, kad kazhkas shmestelejo... Tai kaip ten buvo? Tiesiog pagalvojau (deadsilence - tu chia jau ne prie ko - sakei zhmogelis i kaire sukos - kita situacija) apie kai ka, tai davai, galvoju pasidalinsiu mintimis. Dazhnokai apkrautose pastatytomis mashinomis gatvese ishvazhiuojant ish shalutinio tenka staigiai stabdyti, nors pradejus vazhiuoti aplink ne gyvos dvasios nebuna... Zhmones kartais pagrindiniais keliais lakstydami i shalutinius net akies krashtelio neuzhmeta... o reiketu - ish ten buna itin sunku ka nors pamatyti. Kai uzhsimushi, pats savo artimiesiems nebepasidievagosi - "nu gi pagrindiniu vazhiavau nu...". O ka jus manot apie tai?
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#31 Svečias_jurgacka_*

Svečias_jurgacka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 04 - 21:24

Turėjau vieną - ne su savo mašiotke. Kaltu buvo pripažintas bordiūras. O jis labai ir nesiginčijo :D
  • 0

#32 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 spalio 05 - 09:05

Kaltu buvo pripažintas bordiūras.

tamsiu paros metu, be atšvaitų išbėgo į kelią? :lol:
  • 0

#33 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2007 spalio 05 - 09:51

Kai uzhsimushi, pats savo artimiesiems nebepasidievagosi - "nu gi pagrindiniu vazhiavau nu...".
O ka jus manot apie tai?

Teisybe. auksciasias lygis kai vairuodamas numatai akimirkai i prieki visu aplinkiniu veiksmus, taciau bent jau Vilniuj pradziai reikia instaliuotis 3 refleksus -

jei vaziuoji pagrindiniu ar per zalia sankryza - nereiskia kad nesidairai i sonus;
artejant prie perejos veiksmai panasiai kaip artejant prie gelezinkelio slagbaumo;
pries staigiai stabdant viena aki kaip xameleonas opa i veidrodeli.

O kad kelia kartais objekta perbega - joa, buna.

bordiurai, va akmenys:
Posted Image
  • 0

206


#34 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 13 - 00:17

na jau kaip minejau susiduriau su golfu farom jis ziuriu jau pareina dar truputi nusukau y sona ir trinkt 5iese ciuozem koki 49m mano 50 greitis buvovisi sveiki bet be dantu y lauza gaila buvo galejai viena koja visus pedalus spaust nuo tada bijojau biski masinu.po kiek laiko peza dailu pirma yvariau ant ziedo y senio gelda nes maniau kad as spesiu acisuku jis stabdo abs suveike gerai,islipo sako ar tau nieko naktis beje ,sakau ne o tau sako ne ziuriu bamperis acilupes bet nemate ir nuleke neturejau net draudimo prie saves,isisukau suvare prieki man nemazai,antar kart vel y land roverio lempa acipirko 150 lt man dar priekis pasisuko bet viskas toliau veike trece ex drauge y draugelio tuja atbula sparnas ylinko 4 draugelis ant ziedo nuplese vektrai bamperi nepraleido dorai galine bakavyna man biski,6 langus ismale kelievio puses abu ir galini stikla viska pakeiciau 7 nuleke bame kapotas pasekmes is pirmuju smugiu buvusiu buvo tada ziauru8 su galu y stulpiu biski 9 ziema ant stogo y griovi mano stiklas galinis sdtogas.pakeiciau stiklus.taigi visumoj atrode kraupiai spalpos trys stogas sparnai kaip jau buve,ir pagaliau10 kart sukant y kaire nepraleido lygereiksmej ir y ta pati sparna bum landzironus susuko sedi db kieme nesugalvoju ka ispausti.va tiek ziniu is pajurio :D :D
  • 0

#35 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 spalio 15 - 11:36

na jau kaip minejau susiduriau su golfu farom jis ziuriu jau pareina dar truputi nusukau y sona ir trinkt 5iese ciuozem koki 49m mano 50 greitis buvovisi sveiki bet be dantu y lauza gaila buvo galejai viena koja visus pedalus spaust nuo tada bijojau biski masinu.po kiek laiko peza dailu pirma yvariau ant ziedo y senio gelda nes maniau kad as spesiu acisuku jis stabdo abs suveike gerai,islipo sako ar tau nieko naktis beje ,sakau ne o tau sako ne ziuriu bamperis acilupes bet nemate ir nuleke neturejau net draudimo prie saves,isisukau suvare prieki man nemazai,antar kart vel y land roverio lempa acipirko 150 lt man dar priekis pasisuko bet viskas toliau veike trece ex drauge y draugelio tuja atbula sparnas ylinko 4 draugelis ant ziedo nuplese vektrai bamperi nepraleido dorai galine bakavyna man biski,6 langus ismale kelievio puses abu ir galini stikla viska pakeiciau 7 nuleke bame kapotas pasekmes is pirmuju smugiu buvusiu buvo tada ziauru8 su galu y stulpiu biski 9 ziema ant stogo y griovi mano stiklas galinis sdtogas.pakeiciau stiklus.taigi visumoj atrode kraupiai spalpos trys stogas sparnai kaip jau buve,ir pagaliau10 kart sukant y kaire nepraleido lygereiksmej ir y ta pati sparna bum landzironus susuko sedi db kieme nesugalvoju ka ispausti.va tiek ziniu is pajurio :D  :D

ne, nu tokio briedo da memaciau.
:blink: :wacko: :ph34r:
nesamone kazkokia, zinai toki daikta kaip skyrybos zenklai?nemoke nieks mokykloj? :wacko:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#36 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 15 - 11:55

karta gavau i savo senutes mazdos uzpakali nuo 3 golfo ;)
  • 0

#37 Svečias_wdxsas_*

Svečias_wdxsas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 15 - 21:44

too: LIUTELIS nesupratau ko nematei manes?ar kad mokykloi nemoke rasyt?neyskaitai arba kaip speju nepagauni kampu,tai gali sudeliot visus skyrybos zenklus as pasimokinsiu ane. :beer:
  • 0

#38 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 spalio 15 - 22:05

wdxsas> jei galvoji, kad kažkas čia įskaito tavo rašliavą (ir juolab, kad jinai čia kažkam įdomi), tai smarkiai klįsti... -_-
  • 0

#39 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 spalio 15 - 22:12

wdxsas> jei galvoji, kad kažkas čia įskaito tavo rašliavą (ir juolab, kad jinai čia kažkam įdomi), tai smarkiai klįsti... -_-

jo, bent jau elementariausiu skyrybos taislykliu reiketu paisysti, bo dabar tikrai briedas gaunasi ;)
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#40 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 spalio 15 - 22:22

jo, bent jau elementariausiu skyrybos taislykliu reiketu paisysti, bo dabar tikrai briedas gaunasi ;)

man tai fun skaityti. Skaitau garsiai ir krizenu į delną, kad namiškių nepažadint ^_^

:lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0