Peršokti prie turinio


Nuotrauka

del skyvo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 56

#21 Svečias_406 rubin color_*

Svečias_406 rubin color_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 09 - 21:23

na mes su draugu (meistru) garaze patys keitem. Sunkiausia skyvo varzta pagrindini atsukti, o taip tai palyginus nedaug darbo, jei gerai pamenu, net mietku jokiu nera.
  • 0

#22 Svečias_Eur@s_*

Svečias_Eur@s_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 09 - 21:55

o gal kas zino koki tikrai gera meistra kuris pakeistu visus dirzus itempejus (guolius) ir skyva? nes pas mane atsirado toks klaksejimas kai na nzn kaip net pasakyt ... toks jausmas kad vairo stiprintuvas traska bet nutyla kazkuriam laikui ... dirba ant laisvu ijungus kondiske ar swiesas wel pradeda kazkas trasket :( cia tas skivas bus???
  • 0

#23 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 10 - 07:42

Parašyta May 9 2008, 09:55 PM
--------------------------------------------------------------------------------
o gal kas zino koki tikrai gera meistra kuris pakeistu visus dirzus itempejus (guolius) ir skyva? nes pas mane atsirado toks klaksejimas kai na nzn kaip net pasakyt ... toks jausmas kad vairo stiprintuvas traska bet nutyla kazkuriam laikui ... dirba ant laisvu ijungus kondiske ar swiesas wel pradeda kazkas trasket  cia tas skivas bus???


Priklauso nuo to, is kur pats esi. Jei vakarine LT pakrante, tai gali pabandyti, kad ir cia mygt
Panasu, kad dirzo itempejas atsisveikina, arba, jei sakai, kad ijungus kondicionieriu pasireiskia tokie pozymiai, gali buti kondicionieriaus ziedas, tas kuris prisispaudzia prie, berods, vairo stiprintuvo ziedo. Tai gali pamatyti vizualiai: variklio skyriuje, keleivio puseje, sek palei generatoriau dirza.
Siulyciau isjungti kondicionieriu, kad ziedas atsoktu, isjungus varikli ta zieda rankomis prasukti keleta kartu (cia jau po varikliu palindus). Is patirties sakau, kartais ziedas sokineja, nesistato is vieta ir sukelia traskejima.
  • 0

#24 Svečias_Eur@s_*

Svečias_Eur@s_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 10 - 15:17

nu bet ir pastebejau kad swiesas ijungi ir traska :( ir kai ishkart salkta uzvedi ir traska o po poros min nustoja o swiesas pvz ijungi ir wel traska o ant didesniu apsuku nea.
  • 0

#25 Svečias_Eur@s_*

Svečias_Eur@s_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 10 - 17:20

beje as is vln. tai koki meistra ar servisa patartumet?
  • 0

#26 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 gegužės 12 - 12:34

Eur@s Parašyta May 10 2008, 03:17 PM


nu bet ir pastebejau kad swiesas ijungi ir traska  ir kai ishkart salkta uzvedi ir traska o po poros min nustoja o swiesas pvz ijungi ir wel traska o ant didesniu apsuku nea.


Itartinai atrodo, bet panasu, kad automatinis itempejas, nes bet kuriuo tavo rasytu atveju generatorius gauna papildoma apkrovą.
VLN-ieciai tyli del rekomenduotini servisiuko -_-
Matyt del to, kad apleido ju jegos kiekvienasyk kartoti, kad reikia naudotis forumo paieska, o ten tikrai atrasi ;)
  • 0

#27 cioras

cioras
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 24
  • Vieta:Kaunas Kauno raj
  • Automobilis:peugeot 406 hdi jau vazuoja

Parašyta 2008 birželio 04 - 10:42

Sveiki pas mane irgi yra garselis bet tik shalto variklio kai uzkuri tai kazkas lyg kaksi pashyla kelias minutes viskas gerai, patarkit kur kaune pasikeisti visus dirzus ir shkyvus nes nuo pirkimo nekeites
  • 0

#28 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2008 birželio 07 - 16:09

Sakykit kiek km mazdaug laiko naujas skyvas?? :( :unsure:
  • 0

#29 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2008 birželio 09 - 15:07

Man keite shkyva. Idejo neoriginala. Pravaziavau 1.5 km ir shkyvas prasisuko (vairas masinai stovit nesisuka, jokiu pasaliniu garsu nebuvo) Pasekmes: Pagrindinio dirzelio keitimas (buvo pakeistas pries savaite), SHKYVAS, ZVAIGZDUTE detales - 7.8.9.10.74.73
  • 0

#30 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2008 birželio 09 - 16:45

Man keite shkyva. Idejo neoriginala. Pravaziavau 1.5 km ir shkyvas prasisuko (vairas masinai stovit nesisuka, jokiu pasaliniu garsu nebuvo) Pasekmes: Pagrindinio dirzelio keitimas (buvo pakeistas pries savaite), SHKYVAS, ZVAIGZDUTE detales - 7.8.9.10.74.73

tai idejo italu gamygos? skambinau sake kainuoja ~280 lt..toki dejai.kazkaip idomiai mazai laike :blink:
  • 0

#31 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2008 birželio 10 - 07:00

Tiksliai, net neatsakysiu. tas neoriginalas kainavo kazkur apie 250-300 kaip tu ir rasai, bet va kieno gamybos nzn. Ant dezes buvo parasyta kad tinka PEUGEOT, CITROEN, LIANCIA. Tau shokas kai tu perskaitai kad tiek atlaike , o isivaizduok kaip man buvo, kai as is servisiuko iki namu nedavaziavau, vairas sustingo ant posukio i kiema. :( Tai grizau, ir dar dvi savaites laukiau kol atvez originalus (didziausia problema buvo gauto shponkes 73.74 detales is mano saraso). Dabar pravaziuota 800 km jokiu problemu.
  • 0

#32 montepaso

montepaso
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 137
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2 x Peugeot 206 2,0 hdi

Parašyta 2008 birželio 10 - 08:27

As dabar kaip tik palikes savo pugeli "Tomo" servise, ten viska tvarkau. Jau per du menesius 3 dirzelis. Pries tai visus kartus dirzelis buvo tvarkytas "SUZUKY" autoservise - niekada ten nevaziuokit, nes jie ten nieko nenusimano, pakeicia dirza ir vaziuok toliau kol nukris, o kad skyva paziureti tai jiems nedaeina tik guolius pakeite kaskart po viena su kiekvienu nutrukimu... O vat pas "Toma" kai nuvaziavau iskarto sako, kad skyvas kaltas. Tai dabar sake tekins kazkokia detale ir ipresuos i skyva, nes gumos isejusio, bus labai idomu :) Kaip supratau jie jau nebe pirma karta taip daro. Tik vat nzn kiek man tai kainuos. Kai suzinosiu viska papasakosiu.
  • 0
®

#33 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2008 birželio 10 - 10:14

Ash po savu nuotykiu rekomenduociau visgi ta shkyva pirktis originala. Deja nzn kiek vaiksto shkyvas peugeot, bet mazdoj net minciu nebuvo ji keist (pravaziavau su mazda 90.000 km). Tad tikiuos kad kokius 100Kkm atvazinesiu . :)
  • 0

#34 montepaso

montepaso
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 137
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2 x Peugeot 206 2,0 hdi

Parašyta 2008 birželio 12 - 16:38

Nuva, paremontavo man, sumokejau 595Lt, bl bl, vos akys ant kaktos neisoko. buvo keistas naujas dinaminis itempejas - 355Lt, pirktas devetas skyvas uz 50Lt - pats autoservisas suieskojo. Dabar bentjau paziurejus viskas tiesiai stovi, o anksciau matesi, kad itempejo guolis truputi kreivai stovi o skyvas vibravo. Ziuresiu kaip cia bus, po savaites sake atvaziuoti profilaktiskai :) bet uztai po 6 dienu vazinejimu su trulikais, i puga isedus kaip dangui jautiesi :D kad tik viskas gerai butu, aleliuja ^_^
  • 0
®

#35 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2008 birželio 13 - 13:14

Isidejau skyva Italu gamybos uz 280 lt..dingo wisi garsai---nors meistras buwo uzgarantawes kad senasis skyvas geras... tai dabar sake tureciau prawaziuot ~ 60 k km... :beer:
  • 0

#36 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 24 - 13:50

na mes su draugu (meistru) garaze patys keitem. Sunkiausia skyvo varzta pagrindini atsukti,  o taip tai palyginus nedaug darbo, jei gerai pamenu, net mietku jokiu nera.

O tai kaip atsukot tą pagrindinį varžtą ? Man niekaip nesiseka, škyvas sukasi aplink ir viskas, kaip jį užfiksuoti ? Originaliai ten ant škyvo šalia pagrindinio varžto šonuose lyg ir yra vietos dviems varžtams, kad prisukti kažokį fiksatorių, bet pas mane tuo pasinaudoti neįmanoma - kažkada kai buvo keistas at atsukinėtas škyvas ten uždėta didelė šaiba, kuri dalinai dengia abi skyles :angry: Tai kaip atsukti, a ?
  • 0

#37 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 24 - 13:54

ir dar - ar ten sriegis normalus ar priešingos krypties ?
  • 0

#38 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 birželio 24 - 16:32

O tai kaip atsukot tą pagrindinį varžtą ? Man niekaip nesiseka, škyvas sukasi aplink ir viskas, kaip jį užfiksuoti ? Originaliai ten ant škyvo šalia pagrindinio varžto šonuose lyg ir yra vietos dviems varžtams, kad prisukti kažokį fiksatorių, bet pas mane tuo pasinaudoti neįmanoma - kažkada kai buvo keistas at atsukinėtas škyvas ten uždėta didelė šaiba, kuri dalinai dengia abi skyles :angry: Tai kaip atsukti, a ?

su paprastu raktu-problema atsukti(suteptas sriegis "laktaidu"-paklijuotas).su pniaumatiniu -jokiu problemu."atkala" momentaliai.
  • 0
spakenas@gmail .com

#39 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 25 - 16:47

Aaaa, taip ir maniau, kad be pneumatikos čia sunkiai ką nors padarysi :huh: ... Ką gi, teks važiuot serisan :angry:
  • 0

#40 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 01 - 16:08

Nu ką, apsikeičiau aš tą škyvą. Servisai visi užsiėmę, atvažiuok sako po poros dienų, kiti - po savaitės ir t.t. Tai aš nusiėmiau ratą, po to tą plastmasę-posparnio dalį, kuri dengia škyvą, kad prie jo būtų galima prieiti. Nuvariau pas padangų montuotojus. Tie greitai atitraškino su pneumatika škyvą laikantį varžtą. Turėjau 15 žiedinį raktą, atlaisvinau dirželį, pasikeičiau škyvą. Net duobės nereikėjo. Tai sakau, vyrai, kiek čia jau man mokėt. A tie paprasti - sako nu ką, atsukti užsukti varžtą - 5 litukai. Tai imkit 10, sakau. Paliko ir jie patenkinti, ir aš. Viskas truko kokia 10 minučių. Jokių eilių, jokių registarvimosi servisuose :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0