Peršokti prie turinio


Nuotrauka

elektra 605


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2007 rugpjūčio 07 - 23:00

sveiki norejau paklausti kas galetu mano 605. atejau uzsikuriau be problemu variklis 2.0 benz\dujos trumpam sustojau uzgesinau parejau uz 3min nesuka nei starteris lemputes prigeso visos nei magas nebegroja issijungineja galvojau gal signalke pasirodo ne kita diena su laidais uzsikuriau pavazinejau iki senuku pasikeiciau hlema akumo uzgesinau kuriu jokiu gyvybes zenklu...ta pati vakara ateinu sedu ir uzsikure is puses starterio pasukimo....????taip ir nesupratau galvojau praejo...(deja) po 3 dienu vel tas pats tipo mire akumas parsinesu namo ziuriu puse velnio o nei viena lempute nedega...kas cia galetu buti???
  • 0

#2 Svečias_Sildytuvas_*

Svečias_Sildytuvas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 07 - 23:13

pas mane panasi gana situacija buvo karta, zodziu atvaziavau i vieta, uz 5 ateinu, noriu kurti, bet kai pasuku rakteli lemputes prigeso o is starterio jokiu givybes zenklu!!! zodziu, buvo problema tame kad pliusas ateinantis i starteri nuo spyneles, kiek zinau i starteri ateina du pliusai, jei ne tai pataisykit mane, prie pat starterio buvo plikas, ta prasme neuzizoliuotas ir mano manymu jis tesiog prisiliete prie starterio ir kurimo momentu uztrumpindavo, as ji uzizoliavau ir viskas gut po siai dienai, nieko panasaus daugiau nebebuvo nutike ;]
  • 0

#3 Trintukas

Trintukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.1 D12

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 09:29

Pas mane panašiai neseniai buvo, tai pasikeičiau klemas ir viskas susitvarkė.
  • 0
Subaru Outback 2.5

#4 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2007 rugpjūčio 08 - 17:36

dekui kolkas viskas okay jei vel atsitiks tada ziuresiu kas trumpina bet kaip supratau dazniausiai su pliusu cia problemos
  • 0

#5 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 21:11

seip realiausia jog starterio kontaktam laikas atejo, realiai po kazkiek laiko prikeps taip kad jau nebeuzvesi. teks traukt starteri ir tvarkyt. pilnas starterio restauravimas su visom ivorem ir kontaktais apie 100Lt tekainuoja. beabejo reik pirma apziuret visus didelio amperazo laidus einancius nuo akumo iki starterio ir kebulo. ir priziureti klemas - sutept raudonu grafitu..
  • 0

#6 Svečias_Danciux_*

Svečias_Danciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 02 - 13:41

turejau ta pacia problema, klemos ant akumo oksidavos ir kai reikia viso akumo pajegumo,tuomet gerai nepraeidavo srove,nuimi pavalai,truputis solidolo,kad vos vos padengtu ir ore,o isiaiskint ar tixliai ten paprastas budas yra kai taip atsitinka purski ant akumo kleu arba starterio wd 40 ( ne vodke kokia :D ) is pradziu ten poto ten ir bius aisku kuris kontaktas durniuoja
  • 0

#7 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2007 lapkričio 06 - 00:01

ziuriu ne vienam man sita beda buvus. bet pas man kitas akumas buvo imeciau ir iskart uzsikure grizau pabuvo masinyte per nakti ir vel psichuoja. klemas judini nepadeda, akuma kita idedi kuriasi. tikrinom testeriais aukstos itampos laidai ciki generatorius irgi dirba be priekasitu. gal akumai abu bullshit...
  • 0

#8 Svečias_Danciux_*

Svečias_Danciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 06 - 06:17

tu neklibink bet wd purkstelk ir bus aisku nors gal kazkur laidas gali knistprota ikirstas ar apdeges
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0