Peršokti prie turinio


Nuotrauka

dujos VIALLE


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 48

#21 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2009 lapkričio 13 - 14:43

sweiki kas apie dujine iranga wialle tai neapsigaukit su duju siurbliu.o gi man toks pat reikalas su tuo siurbliu(nebeduzgia balione siurblys)tai wa,paskambinu i mazeikius pas kieciausius meistrelius sako siurblys parejes kaj paaiskinau kad nebeduzgia widuje.ogi 800lituku ir pakeicia baliona,na kadangi tiek neturejau isiardziau pats ta siurbli nuveziau pas elektrika ir ten kazka jis perlitawo ogi weikia,sumokejau 30litu uz remonta.bet dar viena problema kad nepareina is pliuso srowe i baliona ir nesuka siurblio,tad dabar ieskosiu kitu galu kame reikalas,jei kam reikia info apie butent sia iranga galiu kanors patart,nes jau ten wisus galus isnarsciau,beje baliono voztuvui atskiras pliusas jungiasi.tad mano patarimas neskubekit keist baliono uz 800lt ir susizinokit kur tikroji problema.o beje baliona galima gaut uz 150lt gera.ir tinka tik wialle balionas neidesi kitokio nes kituose nera siurblio tad nesukels spaudimo!

problema rasta,buwo sudeges saugiklis per kuri ir neatejo pliusas i baliona.dazniausiai yra tokia juoda dezute prie akumuliatoriaus ir ja atidarius rasite 4 saugiklius,arba buna palaidi saugikliai dar.dar vienas dalykas gali buti sudegusi rele kuri irgi randasi prie akumo.tad kaip minejau neapsigaukite su siurbliu,apsiziurekite laidus pirmiausia ir saugiklius.tad nepulkite taisyt siurblio kaip kad pasako meistrai,jie irgi klysta:)sekmes
  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#22 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2009 lapkričio 17 - 21:43

Perskaiciau tiek,kad jau sunku atsirinkt. Beda su dujom (VIALLE) tokia, uzkuri masina,kaip priklauso ji pasyla,padirba ant benzino ir jungiantis ant duju uzgesta. Jei palaikai apsukas apie 2k tai persijungimo metu neuzgesta ir dirba, po kokios puses minutes vel bando gesti,jei ant laisvu uzgesta, jei ne ant laisvu tai sutrukcioja ir vel dirba. Vaziuojant mieste zemesnem apsukom vis sutrukcioja, bet neuzgesta, gesta tik ant laisvu. Vaziuojant uzmiesti 90km/h dujos dirba gerai. Itariu , kad kuris nors purkstukas nusibaige. Ar taip gali buti ar cia jau siurblys balione kaltas?
  • 0

#23 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2009 gruodžio 02 - 16:25

Perskaiciau tiek,kad jau sunku atsirinkt. Beda su dujom (VIALLE) tokia, uzkuri masina,kaip priklauso ji pasyla,padirba ant benzino ir jungiantis ant duju uzgesta. Jei palaikai apsukas apie 2k tai persijungimo metu neuzgesta ir dirba, po kokios puses minutes vel bando gesti,jei ant laisvu uzgesta, jei ne ant laisvu tai sutrukcioja ir vel dirba. Vaziuojant mieste zemesnem apsukom vis sutrukcioja, bet neuzgesta, gesta tik ant laisvu. Vaziuojant uzmiesti 90km/h dujos dirba gerai. Itariu , kad kuris nors purkstukas nusibaige. Ar taip gali buti ar cia jau siurblys balione kaltas?

na o kaip ant benzo dirba?na siurblys jei linksta tai iskarto ir nebeweikia.greiciausiai kad purkstukai usikise jei ant laiswu nenori dirbti o didesnemis apsukomis dirba normalei.uzkurk ir kaj persijunks dujos ant sukeltu apsuku pabandyk atjungineti po wiena purkstuka.jei kazkuri atjungus wariklio darbas nepasikeis reiskiasi tas purkstukas gatawas.sekmes
  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#24 PWR

PWR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 607 3.0l

Parašyta 2009 gruodžio 03 - 21:33

na o kaip ant benzo dirba?na siurblys jei linksta tai iskarto ir nebeweikia.greiciausiai kad purkstukai usikise jei ant laiswu nenori dirbti o didesnemis apsukomis dirba normalei.uzkurk ir kaj persijunks dujos ant sukeltu apsuku pabandyk atjungineti po wiena purkstuka.jei kazkuri atjungus wariklio darbas nepasikeis reiskiasi tas purkstukas gatawas.sekmes

ant benzo dirba kaip priklauso, viskas puikiai. na kaip ir aisku kaip diagnozuot purkstuku gedima savom rankom, bet dabar jau savaite visa be jokiu problemu vaziuoja. Tai sakau ,jei jau purkstukas butu mires tai problema savaime nedingtu, todel dabar pradejau itart, kad galbut cia del duju kokybes, ar kokio brudo,kuris gali su dujom pakliut i baka. Mazdaug mastau taip, patraukia kokio brudo, uzkemsa pirkstuka, ir vienam nedirbant is karto gesina varikli. Cia tik mano teorijos, net nezinau ar taip imanoma. Na bet kol vaziuoja gerai vel dziaugiuosi tom dujom.
  • 0

#25 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2009 gruodžio 04 - 17:31

ant benzo dirba kaip priklauso, viskas puikiai. na kaip ir aisku kaip diagnozuot purkstuku gedima savom rankom, bet dabar jau savaite visa be jokiu problemu vaziuoja. Tai sakau ,jei jau purkstukas butu mires tai problema savaime nedingtu, todel dabar pradejau itart, kad galbut cia del duju kokybes, ar kokio brudo,kuris gali su dujom pakliut i baka. Mazdaug mastau taip, patraukia kokio brudo, uzkemsa pirkstuka, ir vienam nedirbant is karto gesina varikli. Cia tik mano teorijos, net nezinau ar taip imanoma. Na bet kol vaziuoja gerai vel dziaugiuosi tom dujom.

na gali buti ir tai,nes duju balione duju siurblys nera kabantis ar panasiai,siurblys iremtas i pati dugna tad gali isiurbt dujas iki paskutinio laso tuo paciu ir bruda wisa.tik wa idomus dalykas kad nera duju filtro jokio,nei paciame balione nei kur kitur.nebent nuo pripildymo slangos iki baliono eina kazkoks...nes kituose duju irangose buna po kapotu duju filtriukas stowi.pasitikrink saugiklius apie kuriuos minejau auksciau:)
  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#26 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2009 gruodžio 06 - 02:18

nera filtru? paziurek atidziau...
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#27 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2009 gruodžio 09 - 18:02

nera filtru?
paziurek atidziau...

na perzejau wisa iranga nuo a iki z ir tikrai neradau...nuo baliono iseina dwi slangeles viena paduodamoji kita gryztamoji iki woztuwo.nuo woztuwo tiesiai i purkstukus.sakau nebent butu tarp pildymo zarnos ir baliono filtras.arba yra taip uskistas kad nzn :mellow: ...gal gali tada pasakyt kur randasi,gal wisgi klystu kad nera???nes wisa apacia perziurejau ir tikrai neradau :(
  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#28 Svečias_HIFI_*

Svečias_HIFI_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 18 - 23:15

Pats turejau i tebeturiu problema su Vialle duju iranga. Ja reguliuoja ne butinai Mazeikiuose. Ta man dare Vilniuje "Lietuvos Dujos", jei neklystu vadinasi firma. Tiksliai zinau, jog randasi Vilniuje ,Vytenio g. gale.
  • 0

#29 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2010 gegužės 09 - 20:05

filtras yra metaliniame apvaliame korpuse. Ant bako yra toks aliuminis dangtis. Jį nusukus (nebijok dujos nepasipils). Te yra toks vario spalvos pailgas storas korpusas ant padavimo šlangos iš kart už multivožtuvo (ar Eurovožtuvo). Nuimi kliemą (12 voltų) nuo vožtuvo (arba akumo kontaktus atjungi), kad užsidarytų vožtuvas ir dujų neleistų lauk. Tada nųsuki varžtuką kuris laiko šlangą prie vožtuvo (toks su apvaliu storu metaliniu galu). Išeina dujų kiek te yra šlangose. Tada ta šlangos galiuką nusuki jau prie varinio korpuso su stambiu raktu... Ir viduje randi filtrą plius debesį vandens, nes tokios yra lietuviškos dujos. Beje tokį filtrą nebent internetu gali gauti atsisiųsti. Vilniuje nei vienas dujininkas tokio neturėjo. Tai teko įtrūkimus su epoksidke suklijuot ir dėt atgal. Dar su suspaustu oru visą prapučiau . ... po vieno ardymo ir bako išalymo nuvariau į Orlen dujų užsipyliau ... išvažinėjus baką išardžiau sportiniam interesui pasižiūrėt kas te dedas - geras didelis šaukštas vandens susikaupęs. Tai dabar stengiuos į autodujas varyt - te pas juos dar kažkaip vandens nepripylė .. bet gali ir tokie dalykai pasitaikyt . O po kapotu stovintis vožtuvas dar te kažkam reikalingas .. bet dar neįsigilinau kam .. man dar buvo kad siurblys bake nuvirto ant šono, nes jo plastikinis korpusas atsiklijavo ... susukau mažais varžteliais ir atgal bakan - dabar dirba be problemų. Na ir jis ne visai ant dugno - šiokia tokia sprandžina neleidžia kelių cm nuo dugno siurbt. patį siurblį buvau ant stalo pasidėjęs 12 V padaviau - dirba. Te yra schema kuri iš 12 V daro tris fazes ... tik tinkamos įrangos neturėjau pamatuoti kokio dažnio ir kokio voltažo. O siurblio motorui tai nežinau ką reiktų daryt, kad susviltų - nebent tiesiogiai 220 V paduot ar panašiai. Taip, kad jei išlėkė siurblys, išsiardyt ir nešt jame rastą plokštę pas rimtą elektronšiką - sutvarkys garantuotai. Paskui tą plokštę apipurkšt laku (išskyrus kontaktus motoro pajungimui ir 12 V). Visgi dujos pakliūną su vandeniu ir plokštei gali pridaryt bėdos. O jei kas bijo, kad po tokių darbų gali išlėkt kas nors į orą, tai pamastykit, kad 12 V kontaktai tiesiog plūduriuoja dūjose ir nieko ... plius kad vyktų degimas turi būt oro apie 16% (tiksliai nepamenu) ... taip, kad žiežirbuot gali te kiek nori bake nieko nebus.
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#30 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2010 gegužės 21 - 19:59

yra wilniuje wiena firma ir mazeikiuose jie ir detaliu turi ir twaro tenai ta wialle,dar zianu zmogeliuka panewezy kuris pardawineja tokius balionus ir siurblius.mazeikiuose siurblio sutwarkymas 800lituku praso,wln nezinau,tad twarkiausi pats nes ten ne kokiu tai raketu mokslas kad paciam nesusitwarkyt:)na aciu db zinosiu kur tas filtras,reiks pazet gal irgi pravalyt reikes.o del siurbliuko tj meistras man wiena karta patwarke ji bet antra syk jau nebeatgaiwino,sako nezinau kas yra wiskas weikia wiskas twarkoje bet nesisuka ir wisx.tj baliona kita isimeciau ir wel twarkoje. aj kontaktai wln AUTODUJOS, R.DOVAL FIRMAAdresas: Vytenio g. 61 Vietovė: Vilnius Telefonas: +370-5-2151629, +370-5-2472068 Faksas: +370-5-2472068 Mobilus tel.: +370-620-41251 el. paštas: info @ adservisas.lt Tinklalapis: www.adservisas.lt Įmonės kodas: 122188794

Šį pranešimą redagavo lorisis406: 2010 gegužės 21 - 20:01

  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#31 Tipopaulius

Tipopaulius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peugeot 406 sedanas

Parašyta 2010 gegužės 24 - 13:04

Mhm, paskaicius cia jusu problemas man irgi pasidare idomu, man autostradoj pavazinejus na an 90Km/h koki 100km jinai pradeda dusti, perjungiu an benzo tada viskas norml, vel an duju ijungiu vel dusta, bet tai cia tikriausiai del to kaltas siublys kaip supratau, o kitas klausimas kuris kamuoja kodel gali atsirasti kalimas variklyje kai perjungiu ji an duju? Ir kaip ten patikrinti ar purkstukai visi veikia, neprades ten spaudytis dujom ar voztuvai garsiai alsuoti kai as ta purkstuka atjungsiu an ijungtos masinos?? ir ar brangus tie purkstukai?
  • 0

#32 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2010 gegužės 24 - 15:24

Mhm, paskaicius cia jusu problemas man irgi pasidare idomu, man autostradoj pavazinejus na an 90Km/h koki 100km jinai pradeda dusti, perjungiu an benzo tada viskas norml, vel an duju ijungiu vel dusta, bet tai cia tikriausiai del to kaltas siublys kaip supratau, o kitas klausimas kuris kamuoja kodel gali atsirasti kalimas variklyje kai perjungiu ji an duju? Ir kaip ten patikrinti ar purkstukai visi veikia, neprades ten spaudytis dujom ar voztuvai garsiai alsuoti kai as ta purkstuka atjungsiu an ijungtos masinos?? ir ar brangus tie purkstukai?

tj tau uzesys yra balione kaj dujos isijungia.kaip suprantu pas tawes tokia pat yranga kaip pas manes.su siurbliu balione.prisipylus pilna baka su uzlinkusiu siurbliu galima waziuot kazkiek kol slegis yra bet jausmas lyl baiginetusi dujos.purkstuku kainos gali pasiteirauti kontaktus kur nurodziau.beje man irgi buwo kaip kalantis wariklis ant duju bet ten buwo del to kad nepakankamai duju padawe,dirbo netolygiai irdusdawo.pasizek dar saugiklius apie kuriuos kalbeta ce irgi

Šį pranešimą redagavo lorisis406: 2010 gegužės 24 - 15:27

  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#33 Tipopaulius

Tipopaulius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peugeot 406 sedanas

Parašyta 2010 gegužės 24 - 20:38

tj tau uzesys yra balione kaj dujos isijungia.kaip suprantu pas tawes tokia pat yranga kaip pas manes.su siurbliu balione.prisipylus pilna baka su uzlinkusiu siurbliu galima waziuot kazkiek kol slegis yra bet jausmas lyl baiginetusi dujos.purkstuku kainos gali pasiteirauti kontaktus kur nurodziau.beje man irgi buwo kaip kalantis wariklis ant duju bet ten buwo del to kad nepakankamai duju padawe,dirbo netolygiai irdusdawo.pasizek dar saugiklius apie kuriuos kalbeta ce irgi

na va cia kelios foto pasiziurek ar tokios pat:

http://yfrog.com/0datvaizd104gj

http://yfrog.com/5datvaizd105j

http://yfrog.com/0ratvaizd107j

Bet matai tas kalimas variklyje pas mane atsiranda pastoviai kai tik persijungia masina an duju...
  • 0

#34 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2010 gegužės 24 - 20:59

na va cia kelios foto pasiziurek ar tokios pat:

http://yfrog.com/0datvaizd104gj

http://yfrog.com/5datvaizd105j

http://yfrog.com/0ratvaizd107j

Bet matai tas kalimas variklyje pas mane atsiranda pastoviai kai tik persijungia masina an duju...

nu tj cia tapati iranga WIALLE LPI.tj wa nezinau iskur tas kalimas gal purkstukas nedirba kazkuris,ant kiekwieno purkstuko yra po fiske tj uzkures nuiminek ir zek ar keiciasi wariklio darbas(bent as taip tikrinau)poto nuemes aliumini dangteli nuo baliono gali atjungti raudona laida(ten bus du laidai melynas-minusas ir raudonas-pliusas)wienas salia kito.jai tada nepasikeis niekas reiskiasi siurblys gatawas,man buwo toks atwejis kad siurblys buwo gatawas bet waziuojant 100km greiciu waziawo ant duju,bet ant laiswu apsuku iskart uzgesdawo,dar gali filtra pasizet kuris ce paminetas wieno forumiecio(toks tamsios aukso spalwos pailgas metalinis daikciukas,randasi ten po tuo dangteliu).daugiau wariantu nezinau,sakau is sawo patirties remontuojant tokia iranga.aj dar salia akumo turetu buti dezute su 4 saugikliais pasitikrink dar juos,gali buti sudeges kazkuris.dazniausiai buna tokia juoda su dangciuku.ji nuemes pamatysi tuos saugiklius

Šį pranešimą redagavo lorisis406: 2010 gegužės 24 - 21:01

  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#35 Tipopaulius

Tipopaulius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peugeot 406 sedanas

Parašyta 2010 gegužės 24 - 22:44

na va cia kelios foto pasiziurek ar tokios pat:

http://yfrog.com/0datvaizd104gj

http://yfrog.com/5datvaizd105j

http://yfrog.com/0ratvaizd107j

Bet matai tas kalimas variklyje pas mane atsiranda pastoviai kai tik persijungia masina an duju...

nu tj cia tapati iranga WIALLE LPI.tj wa nezinau iskur tas kalimas gal purkstukas nedirba kazkuris,ant kiekwieno purkstuko yra po fiske tj uzkures nuiminek ir zek ar keiciasi wariklio darbas(bent as taip tikrinau)poto nuemes aliumini dangteli nuo baliono gali atjungti raudona laida(ten bus du laidai melynas-minusas ir raudonas-pliusas)wienas salia kito.jai tada nepasikeis niekas reiskiasi siurblys gatawas,man buwo toks atwejis kad siurblys buwo gatawas bet waziuojant 100km greiciu waziawo ant duju,bet ant laiswu apsuku iskart uzgesdawo,dar gali filtra pasizet kuris ce paminetas wieno forumiecio(toks tamsios aukso spalwos pailgas metalinis daikciukas,randasi ten po tuo dangteliu).daugiau wariantu nezinau,sakau is sawo patirties remontuojant tokia iranga.aj dar salia akumo turetu buti dezute su 4 saugikliais pasitikrink dar juos,gali buti sudeges kazkuris.dazniausiai buna tokia juoda su dangciuku.ji nuemes pamatysi tuos saugiklius

Labai aciu uzinformacija , pabandysiu viska ismegint ir pasidalinsiu savo ziniom, supranti mano auto tai dar vaziuoja, bet nesinori kad kokioj nors ilegesnej kelionej nusprogtu, tai manau reik is anksto ziureti :) bent tiek gerai, kad yra kas tvarko tas dujas, nes blm tik nuvarau pas kokius dujininkus tai rankom skescioja, jau taip uzkniso :D
  • 0

#36 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2010 gegužės 25 - 08:36

na va cia kelios foto pasiziurek ar tokios pat:

http://yfrog.com/0datvaizd104gj

http://yfrog.com/5datvaizd105j

http://yfrog.com/0ratvaizd107j

Bet matai tas kalimas variklyje pas mane atsiranda pastoviai kai tik persijungia masina an duju...

nu tj cia tapati iranga WIALLE LPI.tj wa nezinau iskur tas kalimas gal purkstukas nedirba kazkuris,ant kiekwieno purkstuko yra po fiske tj uzkures nuiminek ir zek ar keiciasi wariklio darbas(bent as taip tikrinau)poto nuemes aliumini dangteli nuo baliono gali atjungti raudona laida(ten bus du laidai melynas-minusas ir raudonas-pliusas)wienas salia kito.jai tada nepasikeis niekas reiskiasi siurblys gatawas,man buwo toks atwejis kad siurblys buwo gatawas bet waziuojant 100km greiciu waziawo ant duju,bet ant laiswu apsuku iskart uzgesdawo,dar gali filtra pasizet kuris ce paminetas wieno forumiecio(toks tamsios aukso spalwos pailgas metalinis daikciukas,randasi ten po tuo dangteliu).daugiau wariantu nezinau,sakau is sawo patirties remontuojant tokia iranga.aj dar salia akumo turetu buti dezute su 4 saugikliais pasitikrink dar juos,gali buti sudeges kazkuris.dazniausiai buna tokia juoda su dangciuku.ji nuemes pamatysi tuos saugiklius

Labai aciu uzinformacija , pabandysiu viska ismegint ir pasidalinsiu savo ziniom, supranti mano auto tai dar vaziuoja, bet nesinori kad kokioj nors ilegesnej kelionej nusprogtu, tai manau reik is anksto ziureti :) bent tiek gerai, kad yra kas tvarko tas dujas, nes blm tik nuvarau pas kokius dujininkus tai rankom skescioja, jau taip uzkniso :D

jo man irgi skesciojo aj mes neusiimam,aj mes nezinom,aj dar kas nors...emeu pats ismontawau wiska ir susitwarkiau.i tokius pwz mazeikius waziuociau nebent su elektronika kasnors jau butu sakes.nes tokiu dalyku nesuprantu dar.ir tai ten pas juos pasiskambines paprasiau kad siurbli parduotu sakau as pats persidesiu ta siurbli sakau jau ardes nesyki,jie wienareiksmiskai man sako ATWAZIUOK SUTWARKYSIM UZ 800LT...nepasakyciau kad cia normali kaina,bet zinoma kas nesupranta tos irangos nezino kur daliu gaut ir waro pas tokius...o jie tuo naudojasi kad yra wieninteliai siame regione,kiek zinau yratik dwi firmos tai MAZEIKIAI IR WILNIUS.na sekmes tau ten su ta iranga ;]
  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#37 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2010 gegužės 30 - 15:09

Vilnius sakai ? o kurioj vietoj ? pas mane tokia bėda atsitiko, kad persijungus ant dujų neatjungia benzo purkštukų (variklis biški šud... dirbt pradeda, bet tik nuo 3.5 k apsukų ) ir išvaro lauk visą benzą tada nudūsta benzo siurblys .... Ir toliau sau ramiai važiuoji iki sekančio sustojimo, o tada labanakt, nes nebeužsivedi .
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#38 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2010 gegužės 30 - 19:42

tj paraseu adresiuka AUTODUJOS, R.DOVAL FIRMAAdresas: Vytenio g. 61 Vietovė: Vilnius Telefonas: +370-5-2151629, +370-5-2472068 Faksas: +370-5-2472068 Mobilus tel.: +370-620-41251 el. paštas: info @ adservisas.lt Tinklalapis: www.adservisas.lt Įmonės kodas: 122188794 pirmam puslapy buwau idejes

Šį pranešimą redagavo lorisis406: 2010 gegužės 30 - 19:43

  • 0
Su Pagarba Laurynas.

#39 wolfas

wolfas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 106
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Opel Signum , P406 - visas veikiantis atiduotas shrotan

Parašyta 2010 gegužės 30 - 20:23

susitvarkiau pats bėdą. Gavau keletą Vialle įrangos schemų (jei kam reikia rašykit man muilan ). Bėda pas mane pasirodo vėl pasikartojo su kabelių nugraužimu (pernai buvo vieno purkštuko laidas nugriaužtas ) ... dujų kompas stovi iš kart už radiatorių ir belekokie skysčiai patenka ir ant jo ir ant kabelių ... Kokia tai rūgštis jau buvo pernai pagraužusi porą kabelių, dabar kitoj vietoj nugraužė kelis kabelius ... Tai dabar per visus laidus atidžiai perėjau ir nuploviau, o įtartinus prairusius sulitavau ir izoliavau. Paprasto laidelio nutrūkimas man susvilino seną benzo siurblį, pasikeičiau į naują ... tą pačią dieną ir tą susvilinau ... beje auto prastai dirba kai vienu metu purškia ir dujas ir benzą į motorą : iki 3.5k apsukų nesijaučia, kad kas nors ne taip, o vėliau dūsta motoras ... autodiagnostika visais laikais rodydavo, kad viskas dirba puikiai. Oficialūs autocentrai netikrina darbo su dujom ...
  • 0
Ex - Peugeot 406 ( atiduotas šrotan ) OPEL Signum 2.2 dti - darbinis namų arklys

#40 lorisis406

lorisis406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 61
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:peugeot 406 universalas 98m

Parašyta 2010 birželio 01 - 12:34

susitvarkiau pats bėdą. Gavau keletą Vialle įrangos schemų (jei kam reikia rašykit man muilan ).

Bėda pas mane pasirodo vėl pasikartojo su kabelių nugraužimu (pernai buvo vieno purkštuko laidas nugriaužtas ) ... dujų kompas stovi iš kart už radiatorių ir belekokie skysčiai patenka ir ant jo ir ant kabelių ... Kokia tai rūgštis jau buvo pernai pagraužusi porą kabelių, dabar kitoj vietoj nugraužė kelis kabelius ... Tai dabar per visus laidus atidžiai perėjau ir nuploviau, o įtartinus prairusius sulitavau ir izoliavau.
Paprasto laidelio nutrūkimas man susvilino seną benzo siurblį, pasikeičiau į naują ... tą pačią dieną ir tą susvilinau ... beje auto prastai dirba kai vienu metu purškia ir dujas ir benzą į motorą : iki 3.5k apsukų nesijaučia, kad kas nors ne taip, o vėliau dūsta motoras ... autodiagnostika visais laikais rodydavo, kad viskas dirba puikiai. Oficialūs autocentrai netikrina darbo su dujom ...

na jo duju kompas tai tikrai durnoj wietoj stowi,reikes persikelti i kita wieta kad wisu purvu nerankiotu.skaityk slapiu oru kai waziuoji tai wiskas ant tu laidu ir ant kompo eina.reiks ir man persiziuret tuos laidus gal koks praswiles ar pan :good:
  • 0
Su Pagarba Laurynas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0