Peršokti prie turinio


migo sankaba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 39

#21 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 30 - 16:46

Swift - o kaip tavo sankaba laikosi???? luck - ar as klystu?
  • 0

#22 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 rugsėjo 30 - 16:51

jop vakar vakare ziurejau ekipaza berods, rode kaip Plungeje buvo varzybos, kas greiciau indentiskus golfus isardys.Tai greiciausia per 43 min liktais isarde :wacko: Kad taip servize aptarnautu <_<

Jo, ir dar po to visi ardymo meistreliai verke, kad prancuzus ardyti tai nu ego nafig (LR citata) :D ,o golpa ardyti daug proto ir laiko nereikia - spiri su koja ir ant akiu subyra :lol: .
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#23 Svečias_orgas_*

Svečias_orgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 30 - 20:05

na ka pasakosiu istorija kuri truko visa antradienio diena: isryto kaip ir suplanaves nuvaziavau i Mehari ,pasakiau kad taremes del migo sankabos,tas tipo sako nezinau kaip cia bus nes jau apsieme daryti kita mashina,ir tipo gal atsilaisvins po valandos.Na gerai nusprendziau palaukt,belaukdamas isiklausinejau kiek kainuos darbas ir detales,aisku paminejau ir apie nuolaidas,tai va nuolaidos Meharyje priklauso nuo aplinkybiu kazkokiu...net nesugebejo paaiskinti kokiu :) tipo ziuresim.Detaliu kainos irgi aiskios:) diskatorius net ne migo o 605 (tipo sake ikishim nes tinka) -260 lt. , o visas komplektas 480 lt. , plius darbas virs 200 lt. (kaip supratau 290 lt. :) ). Pagalvojau ir nusprendziau vaziuot i Vici kaip sake Cr (uz tai jam didelis dekui,sutaupei man apie 400lt., (esu isitikines kad mano mashina butu uzluzus po ju remonto )tai kad isgelgejei ir ja ) Kai tik pradejau kalbet pie Vici tai jau atsirado laiko mano mashina paremontuot.Ne pagalvojau ir nuvaziavau ten.Jau vien paskkambines isitikinau kad Vici mano masinai ir kishenei bus geriau,nes vien uz darba paprashe 150 lt. Ten man iskart pasake kad greiciausiai bus parejes dikatorius ir pradejo jo ieskoti ,aisku perskambineje per visa kauna pasake kad sankabos disko nera pagal ju shaltinius ,skambino ir i Mehari prie manes :)) jie pasake kad neturi ir nepaminejo apie 605 sankaba,aisku. vienu zodziu nenoriu as jusu apsunkint savo sunkiu tekstu paprastai paaiskinsiu apsieme daryt Vici mano puga darbas 150 -200 sankaba pats radau padeveta bet gera 50 lt diskatoriaus neprireike ji grazinau, po to nuatrde biski mashina ir paskaamino pasake kad tepaliniai salnikai ikalti arvirksciai ir nei reduktoriuje nei greiciu dezeje nera tepalo,du salnikai isoriniai po 35 lt. ir vienas vidinis 60 lt darbas 30-40 lt ir tepalai tiek i reduktoriu tiek i greiciu deze po 30 lt tai tokios ir kainos viso apie 500 lt
  • 0

#24 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 rugsėjo 30 - 20:55

Sveikinu kolega, dekok ir man, kad uzvedziau kalba apie Mehario nepatikimuma :blush: Jei ne as kazi kaip cia butu pasibaige B)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#25 Svečias_orgas_*

Svečias_orgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugsėjo 30 - 21:05

francis tau irgi didelis dekui,aisku tu cia kaltas kad as nuvaziavau i Vici ir as tuo patenkintas :) :beer: aciu
  • 0

#26 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 spalio 01 - 08:32

Swift - o kaip tavo sankaba laikosi????
luck - ar as klystu?

Na neblogai, stovi tas Ispanijos diskas su restauruotu Valeo diskatorium na ir kas, bet buna kai laaabai lietai pajudi jauciasi maza vibracija, bet tai negadina viso malonumo, viskas gerai. :D Tik blemba reikia ipurskima daryt, nes visiskai nedirba nihrena, net nervinti pradejo! Nezinau pas ka vaziuoti ka klausti ir t.t. aisku ir detaliu reikes, o kur tu Miga rasi, visi Migai i 205 nuejo i detaliu neliko! :angry: ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#27 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.214
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 spalio 01 - 08:38

tepaliniai salnikai ikalti arvirksciai ir nei reduktoriuje nei greiciu dezeje nera tepalo

Kantrus gi MIG'as - vasaros GM metu reduktoriuj matuokle irgi kiek pamenu tuscia rode.. :)
Gero kelio!
  • 0

206


#28 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 spalio 01 - 21:12

Malonu girdeti, kad viskas gerai baigesi! Sekmes ir toliau eksploatuojant savo eskliuzyva! :beer:
  • 0
Roots to roots

#29 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 01 - 21:46

2 orgas: papasakok daugiau apie savo exclusiva, kiek zinau pas tave gale hidrauline pakaba, kaip sita pakaba laiko, kaip 4kart4, vien zodziu papasakok daugiau apie savo auto :beer: :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#30 Svečias_orgas_*

Svečias_orgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 02 - 19:14

dewgonas gerai prisimeni , as irgi skaitau kad migas kantrus papuole man,jonavos jutoj pasake kad nera tepalo reduktoriuje ir kad kali pravaziuoti maximum 2 km, as surizikavau ir nulekiau iki kauno pas mehari ir vici.
  • 0

#31 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 02 - 19:21

Kiek man teko susidurti - Meharyje jie nuolaidas taiko dalim, bet ne darbui (ant jo ir atsiima tą nuolaidą :lol: )
  • 0

#32 Svečias_orgas_*

Svečias_orgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 02 - 19:25

Francis kad nera ka ten pasakoti,kai pirkau sakiau padarysiu gera zveri ,truputi apsiemiau tiuningo padaryt ,bet kaip visada atsiranda kitu investiciju i kitus dalykus kurie neteikia tiek malonumo kaip mashina, pakaba kaip pakaba hidraulika irgi laiko dar , ji man praverciau kai reikia ivaziuoti i garaza ,nes su nuleista shikna niekaip neisitenku i garaza ,visada kabina apacia,kas ten dar nieko daugiau ipatingo ,kas patinka tai salonas bet jis nedaug skiriasi nuo kitu pezu ,na aisku kad butu oda ir rekaro venu metu tai tikrai skaitau privalumu ,pailsi kai vaziuoji, na ir keturi varomi nat asfalto niekaip neprasikasi ,ta malonuma sau leidau kai sankaba susitvarkiau ,pries ivarydamas i garaza prasukau visus keturis ratus ,o kaip savimeile pagloste kai isejau is garazo su cigarete ir pamaciau isarta zvyra keturiose vietose ^_^
  • 0

#33 Svečias_orgas_*

Svečias_orgas_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 02 - 19:31

Meharis man nepaliko ispudzio ,ir nuolaidos ten pagal situaecija :lol: ,nemaciau dar tokiu nuolaidu :D ,va vici visiems rekomenduosiu tikrai maloniai aptarnauja net negaila palikti arbatpinigiu nors ir remontas buvo brangus, skambina rupinasi ,net visa para ant savo keltuvo islaike mano miga,pas mechari jauciu nuoma imtu :D nes vienas turbut tera keltuvas :P
  • 0

#34 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 spalio 02 - 19:33

na ir keturi varomi nat asfalto niekaip neprasikasi ,ta malonuma sau leidau kai sankaba susitvarkiau ,pries ivarydamas i garaza prasukau visus keturis ratus ,o kaip savimeile pagloste kai isejau is garazo su cigarete ir pamaciau isarta zvyra keturiose vietose ^_^

Galejai kiaurai siena isvaryti ir nepajusti su tokiu zverimi :blush:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#35 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 03 - 12:01

kas patinka tai salonas bet........ o kas ten ipatingo ar daug kuo skiriasi nuo Migo????
  • 0

#36 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 03 - 13:02

tepaliniai salnikai ikalti arvirksciai ir nei reduktoriuje nei greiciu dezeje nera tepalo

Kantrus gi MIG'as - vasaros GM metu reduktoriuj matuokle irgi kiek pamenu tuscia rode.. :)
Gero kelio!

migo 4x4 transmisija, atrodo, Dangel konstrukcijos?
del tepalo - ce butu fenomenalus atvejis :o

kaip malonu, kai nenuvilia tie, kurie neturi teises nuvilti... ce as apie VICI. :blush:
  • 0

#37 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 spalio 03 - 14:17

kas patinka tai salonas bet........
o kas ten ipatingo ar daug kuo skiriasi nuo Migo????

Tai pas ji ir yra Migas! Tik 4x4, ir salonas tip top kaip pas mane! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#38 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 06 - 11:10

kas patinka tai salonas bet........
o kas ten ipatingo ar daug kuo skiriasi nuo Migo????

Tai pas ji ir yra Migas! Tik 4x4, ir salonas tip top kaip pas mane! ;)

Pas tave jai as neklystu yra ir odos ar mano akys blogos....
  • 0

#39 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2003 spalio 06 - 11:15

Pas tave jai as neklystu yra ir odos ar mano akys blogos....

Jep! Pas mane pilnas odinis salonas su odiniu vairu, tik dabar vairas be odos! :D Lygiai toks koks pas Orga!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#40 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 06 - 11:31

Bleha jega........... Gal kam Migino veliuro reikia....? :D ir odos nereik :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0