Jump to content


Photo

Kuro siurblys


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • posts 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Posted 2007 August 21 - 08:08

Sveiki, iskart prie bedos: kuro padavimo siurbliukas, esantis prie bako pradejo skleisti nemalonius garsus (toks jausmas kad labai sunkiai uzpumpuoja kura). Idomiausia kad jis brazda tiek pries uzkuriant automobili, tiek vaziuojant (manau kad jis tik pries kuriant uzpumpuoja - jei klystu, pataisykit). Dar vakar jokio garso neskleide... Mano klausimas toks: ar jis jau apie savo paskutiniasias pranesa, ar tiesiog uzsikimses? Ir kodel jis vaziuojant birbia? Is anksto labai dekoju uz pagalba :rolleyes:
  • 0

#2 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • posts 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Posted 2007 August 21 - 09:58

Jeigu vazineji dujomis pasiziurek ar pakankamai to benzo, bent 10-20 litru kad butu. Nes kai tik ved iant benzo p vaziuoji dujom galima to nepastebeti :) Man kai bw pasibaiges benzas kazkada as ji labai aiskiai girdejau, o seip jo nesigirdi.
  • 0

#3 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2007 August 21 - 10:05

Jeigu vazineji dujomis ...

žr. prie autoriaus 'auto': Peugeot 406 HDI 80kw
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#4 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2007 August 21 - 10:13

Jeigu vazineji dujomis...

ir prie forumo pavadinimo: "Dyzeliniai varikliai" ;)
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#5 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • posts 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Posted 2007 August 21 - 10:26

Matau jau issiaiskinta koks variklis :D ... Mastau ka daryt, varyt servisan lupt ta siurbliuka, ar bandyt paciam ji ardyt ir ziuret, juolab kad girdejau jog juos nesunku pasiekt... Priimu visas idejas, net tas kad reik benzino prisipilt daugiau :lol:
  • 0

#6 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • posts 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Posted 2007 August 21 - 15:18

Matau jau issiaiskinta koks variklis :D ... Mastau ka daryt, varyt servisan lupt ta siurbliuka, ar bandyt paciam ji ardyt ir ziuret, juolab kad girdejau jog juos nesunku pasiekt...
Priimu visas idejas, net tas kad reik benzino prisipilt daugiau :lol:

Nebuk Kurcio mados..
Ten greiciausiai "uzsivilkes" ant siurblio isiurbimo esantis sietelis. Pabandyk ji prasivalyti. Tik atsukimas ne koks.
Sekmes
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#7 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2007 August 21 - 15:43

Nebuk Kurcio mados..

... pasak jo paties, "užsigalvojęs apie rinktinės taktiką". ... :lol:
Turbūt labai siunkios dūmos kankina...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#8 Svečias_406 rubin color_*

Svečias_406 rubin color_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 22 - 07:27

Nu as cia gal ir ne visai i tema, bet pas mane, tai kuro siurbliukas stovi paciam bake, neseniai reikejo ji keisti. Siaip tai cia pirma kart susiduriau su tokiu siurbliu pas dyzeli, o benze tai jis garsiai burgzdavo, kai baiginejasi benzinas. Daejimas pakenciamas, nuemus galine sedyne.
  • 0

#9 Svečias_gYvaTuKe_*

Svečias_gYvaTuKe_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 24 - 09:56

o nuo ko genda tie kuro siurbliai? Musiskis eme ir nuduso be jokiu garsu :ph34r:
  • 0

#10 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • posts 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Posted 2007 August 24 - 12:26

o nuo ko genda tie kuro siurbliai? Musiskis eme ir nuduso be jokiu garsu  :ph34r:

Pagal mano isminty (pagrinde is sio forumo semtasi ;) ) siurbliai dazniausiai genda nuo prasto ir nesvaraus kuro, arba tiesiog ateina paskutinioji... Dyzelinas turi buti riebus, t.y. sutepti siurbli. Kiek esu girdejes, pvz baltarusiskas dyzelinas yra sausesnis, del to neuztektinai tepa siurbli ir jis labiau devisi. Baisesnis dalykas yra nesvarus dyzelinas: jame buna net smulkiu metalo drozliu, kurios praejusios pro filtrus gerokai pakenkia siurbliui. Norint prailginti siurblio tarnavimo laika reikia deti gerus filtrus ir juos keisti laiku. Taip pat stengtis nepilti visokio brudo, kuris turi dyzelino kvapa...cia jau butu atskira tema, nes doram lietuviui yra sunku susilaikyti nui galimybes sutaupyti viena kita lilta...
Is manes tiek :) jei kas ka daugiau paaiskins, tai ir man idomu.. :blush:

Edited by Bildas, 2007 August 24 - 12:26.

  • 0

#11 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2007 August 24 - 12:55

Baisesnis dalykas yra nesvarus dyzelinas: jame buna net smulkiu metalo drozliu, kurios praejusios pro filtrus gerokai pakenkia siurbliui. Norint prailginti siurblio tarnavimo laika reikia deti gerus filtrus ir juos keisti laiku.

nu pries ta siubli, kuris bake sedi, jokio keiciamo filtro nera, tik sietelis... kiek as "pasisemiau isminties" is forumo - labiausiai kenkia kuro trukumas bake ir uzsikimse filtrai...
  • 0

#12 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Posted 2007 September 01 - 18:11

Sveiki, galiu pasakyt is savo patirties... jei jau tavo siurblys pradejo skleisti neaiskius garsus tai jau nieko gero nelauk... paskutinioji.. Maniskis keleta dienu pries mirti pradejo garsiau dirbt, dar buvo kilus mintis, kad kazkas negerai, bet.... Kelione is palangos su virve gavos :) Issiardziau siubli, ten jis su plude tokiam kibireli, tai visur buvo tokios tarsi koses, tarsi kietu apnasu, kurias sunku nuvalyt. Kura pildavau visoki, tad tikriausiai tas ir itakojo. Naujas siubrlys Peugeot centre 650lt. ziauru. Nulekiau i lauzyna - 100lt, apdauzytas, bet is dvieju viena surinkau ir viskas veike (dar naujesnis siubli gavau nei maniskis buvo). Tokios tad naujienos. Beja, pries siubli dar eina metalinis sietelis, kuris galiu pasakyt apsaugo nuo stambesniu nesvarumu, bet ne nuo tos smalos, kuria aptikau.
  • 0

#13 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 July 01 - 16:28

uzlinko ir mano siurbliukas, tik beda, kad buvau mazeikiuose ir nebuvo laiko nei kito ieskotis, nei kazka galvot daugiau, tai restauravo, bet po restauravimo dirba zymiai garsiau, nors jis garantavo, kad laikys ilgiau nei naujas :lol: , siaip tas garsas man nepatinka, nors dirba daba be priekaistu.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#14 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • posts 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Posted 2008 July 01 - 17:41

uzlinko ir mano siurbliukas, tik beda, kad buvau mazeikiuose ir nebuvo laiko nei kito ieskotis, nei kazka galvot daugiau, tai restauravo, bet po restauravimo dirba zymiai garsiau, nors jis garantavo, kad laikys ilgiau nei naujas :lol: , siaip tas garsas man nepatinka, nors dirba daba be priekaistu.

KOkioj vietoj mazeikiuose tvarke, kiek kainavo?
  • 0

#15 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 July 01 - 18:15

KOkioj vietoj mazeikiuose tvarke, kiek kainavo?

uz siurblio restauravima 150 paprase, servizo pavadinimo nepamenu, nevietinis, bet jie patys kazkur veze, tai tiek tezinau.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#16 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 01 - 18:17

uzlinko ir mano siurbliukas

o kokie yra uzlinkimo simptomai ? :wacko:
  • 0

#17 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2008 July 01 - 18:20

o kokie yra uzlinkimo simptomai ? :wacko:

labai paprasti, uzgeso bevaziuojant ir viskas, nors pries mirti jokio garso neskleide.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#18 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • posts 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Posted 2008 July 01 - 20:26

tik jau nesvaikit su siurbliuku restauravimu tam siurbliukui tik sieteli galima pravalyt ir viskas ..... cia as is savo patirties as pats mazeikuose restauravau >>kemi>> tai paeme300 litovcu ir garantijos jokios o po menesio atia pasake siurblys siauluose tai ten kvailiuku isvadino nes tie siurbliukai nerestauruojami ten tik angliukus pakeist ir sieteli pravalyt ir viskas ,,,,,,,,,,,,tai va is ko pinigus darosi serviziukai.....................sori jei ka :beer:
  • 0

#19 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • posts 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Posted 2008 July 01 - 20:37

tik jau nesvaikit su siurbliuku restauravimu tam siurbliukui tik sieteli galima pravalyt ir viskas ..... cia as is savo patirties as pats mazeikuose restauravau >>kemi>> tai paeme300 litovcu ir garantijos jokios o po menesio atia pasake siurblys siauluose tai ten kvailiuku isvadino nes tie siurbliukai nerestauruojami ten tik angliukus pakeist ir sieteli pravalyt ir viskas ,,,,,,,,,,,,tai va is ko pinigus darosi serviziukai.....................sori jei ka :beer:

Bajoras, gal zinai ka nors apie ta meistra kur Sedoj dirba? Tipo tvarko dyz. siurblius. Pas mane Lucas taip ir neprisiruosiu pas ji nuvaziuot, nes parejes gesinimo voztuvas.
  • 0

#20 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • posts 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Posted 2008 July 02 - 07:02

girdejes kad sedoje dirba toksai veikejas ir tik teigiamai ji vertina visi tel. galiu suzinot jei reikia
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users