Peršokti prie turinio


Nuotrauka

neveikia salono vejelis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#21 Gyciokas

Gyciokas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2010 liepos 13 - 07:09

tame beda ir bus, bet db ismokau pajudinti rakteli kad isijungtu :) nes jau nervavo, tokie karsciai, yra AC bet neveikia :D
  • 0

#22 Padrele

Padrele
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2010 liepos 15 - 19:46

Pagaliau ir pas mane parejo vejelis. :( Issiardziau ir ka?Mistika.Varikliukas geras,nes nuo akumo tiesiogiai veikia.Bet idomiausia yra tai ,kad Fiskeje, kai atjungi yra 12.4v,o kai pajungi fiske itampa dingsta.Bandziau nuo tos fiskes jungti kita elektros prietaisa,tas pats. Tik kai gauna apkrova itampa dingsta.Domina tik protingos mintys. :wacko: Mano variantas liko tik tai kad bus beda spyneleje.
  • 0

#23 Dombasas

Dombasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 190
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:VW Golf, GSi

Parašyta 2010 liepos 15 - 20:23

Pagaliau ir pas mane parejo vejelis. :( Issiardziau ir ka?Mistika.Varikliukas geras,nes nuo akumo tiesiogiai veikia.Bet idomiausia yra tai ,kad Fiskeje, kai atjungi yra 12.4v,o kai pajungi fiske itampa dingsta.Bandziau nuo tos fiskes jungti kita elektros prietaisa,tas pats. Tik kai gauna apkrova itampa dingsta.Domina tik protingos mintys. :wacko: Mano variantas liko tik tai kad bus beda spyneleje.

tikrai ne spyneleje, nes pas tave ne per spynele eina peciuko grandine. Pagal tavo aprasyma bus svylantys reles kontaktai
  • 0

#24 Padrele

Padrele
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2010 liepos 15 - 20:29

tikrai ne spyneleje, nes pas tave ne per spynele eina peciuko grandine. Pagal tavo aprasyma bus svylantys reles kontaktai

O nuo sitos vietos prasyciau smulkiau :) Kurioj vietoj randasi peciuko rele??? :shy:Ir ar tiksliai pecius eina per rele?

Šį pranešimą redagavo Padrele: 2010 liepos 15 - 20:32

  • 0

#25 Dombasas

Dombasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 190
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:VW Golf, GSi

Parašyta 2010 liepos 16 - 20:26

O nuo sitos vietos prasyciau smulkiau :) Kurioj vietoj randasi peciuko rele??? :shy:Ir ar tiksliai pecius eina per rele?

dabar man kaip ir dilema, nes as is to duona valgau. Esu kazkada jau sitam forume aprases peciuko el. grandine, paieskok gal rasi. O jei nerasi pirmadieni uz koki dvacoka kita sutvarkyciau :P
Nu bet jei jau su pinigais striuka ir norisi sutaupyti ant ledu parasyk man i PM, gal sekmadieni vakare atrasysiu, jei nepamirsiu uzeiti cia i foruma :ax:

Šį pranešimą redagavo Dombasas: 2010 liepos 16 - 20:28

  • 0

#26 Gyciokas

Gyciokas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2010 liepos 26 - 11:20

sveiki. Panasi problema ir man.. is pradziu retkarciais neveikdavo vejelis, tai po bardacioku padauzai ir veikia, bet db isvis nustojo veik. Isardziau, apkepes pliusinis laidas sujungiau normaliai. Varikliukas veikia, atvedus atskira laida. Judinant uzdegimo rakteli kartais sukontaktuoja ir pradeda veikti, bet db isvis nebe. Nejaugi gali buti uzvedimo spyneles beda? visi kiti mazgai veikia


spyneles kontaktu pakeitimas nepadejo, po triju dienu vel tas pats. Beje kaista pliusinis raudonas laidas. Gal kas turi kokia minti kur yra beda?

Šį pranešimą redagavo Gyciokas: 2010 liepos 26 - 11:21

  • 0

#27 Gyciokas

Gyciokas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2010 liepos 28 - 12:10

spyneles kontaktu pakeitimas nepadejo, po triju dienu vel tas pats. Beje kaista pliusinis raudonas laidas. Gal kas turi kokia minti kur yra beda?

:dntknw:
  • 0

#28 Gyciokas

Gyciokas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2010 rugpjūčio 24 - 11:11

salono vejelio varikliukas ima apie 16A sroves ar tai normalu? gal zinot kiek turi imti? pradejo degti vejelio pliusinio laido kontaktai.. Ir dar, ar turi suktis (letai) vejelio varikliukas kaip ijungi degima?
  • 0

#29 Fixy

Fixy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Kaunas/Ukmergė
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2010 spalio 03 - 15:36

sveiki, pas mane pezo(406 ikirestailas) vejelis neveikia, issiardes uz bardacioko pamaciau tikra meslyna :D visokiu spalvu izoliaciju pilna priviniota ir laidai visi nukarpyti. Gal turit kokia schemą kas kur turi jungtis? Ventiliatorius nuo akumo veikia. ten dar i vejeli turetu kazkokia fyske kistis 4 kontaktu bet jos isviso neradau, tikriausiai bus tie laidai kur nukirpti. Gal foto kokiu turit kaip aks ten pas jus jungiasi? Arba ieskau kaune elektriko kuris man visa tai parodytu(arba tiesiog sutvarkytu), pas mane gal kazkokio blokelio dar truksta kaip speju nes tie laidai kur eina nuo peciuko reguliavimo link ventiliatoriaus tai du nukirpti ( tie kur reguliuoja greiti) ir dar 3 kazkokie niekur nepajungti. yra + ir - stori tai sitie speju peciuko ventiliatoriui o toliau aks kur kaip nezn. Reiktu schemos ir foto :)
  • 0
telefonas: mobilus, numeris :) lyg ir 868776679 :)

#30 mauzeris

mauzeris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 118
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:406 2.1

Parašyta 2010 spalio 03 - 19:30

pas man tai pliusinis laidas buvo pakepes,kitu pakeiciau gerai,tai po keitimo kai karsti orai budavo vejelis tai veikdavo tai ne,bet dabar orai atsalo pradejo puikiai veikt,mistika kazkokia :clap:
  • 0

#31 Fixy

Fixy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Kaunas/Ukmergė
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2010 spalio 03 - 22:43

o pas mane neivienas laidas nepajungtas :) fyskes nukirptos tai nezn kur ka pajungti :)
  • 0
telefonas: mobilus, numeris :) lyg ir 868776679 :)

#32 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2010 spalio 05 - 16:59

tai gal kuris forumietis gali nufotkint bent kaip ten kas atrodo pasijungtum arba pas elektrika
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#33 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 birželio 12 - 16:14

Sveiki pas mane 406 sedanas 1999 vidurio porestailinginis. Turiu problemu su priekiniu langu i ji niekaip vejelio nepriverciu pusti :( Visur kitur pucia ir klima veikia ale ok, o stai priekinis langas taip ir nepajunta vejo gusio :( Turejau problemu su elektra bet jas kaip ir issprende liko tik multifunkcini blika pasikeist. Klausimas gal kas zino kame saknys ir ar tam ytakos gali tureti multifunkcinis blokas?
  • 0

#34 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2011 birželio 12 - 16:33

Sveiki pas mane 406 sedanas 1999 vidurio porestailinginis. Turiu problemu su priekiniu langu i ji niekaip vejelio nepriverciu pusti :( Visur kitur pucia ir klima veikia ale ok, o stai priekinis langas taip ir nepajunta vejo gusio :( Turejau problemu su elektra bet jas kaip ir issprende liko tik multifunkcini blika pasikeist. Klausimas gal kas zino kame saknys ir ar tam ytakos gali tureti multifunkcinis blokas?

pirma ziurek kaip tos sklendes ar vaiksto
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#35 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 liepos 14 - 16:32

pirma ziurek kaip tos sklendes ar vaiksto

Gal zinai kaip tai padaryti? :)
  • 0

#36 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 liepos 14 - 18:14

Bandziau nusiardyt, bet jauciu dar kazko nenuardziau ryt bandysiu test darba :) Jei kas turi patarima mielai ji priimsiu :)
  • 0

#37 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 liepos 15 - 13:15

Susiziurejau :) Uzsidaro sklende. Kas kokiu pasiulymu? Gal zinot kokia fyske atsakinga uz sklendes darba?
  • 0

#38 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 rugpjūčio 18 - 19:16

Auuu padekit paklydeliui kaip paziuret kodel neveikia priekinio lango sklendes fiksatorius ar kas ja ten reguliuoja.
  • 0

#39 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2011 rugpjūčio 18 - 19:26

Koks valdymas ? pilnai el ? Ar rankinis ? jei el, sakai uzsidaro sklende - o varikliukas, kur ja valdo - dirba ? cia pradziai ....

Šį pranešimą redagavo Pugas_605: 2011 rugpjūčio 18 - 19:26

  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#40 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 rugpjūčio 18 - 20:14

viskas kaip ir veikia tik i priekini langa neveikia sklende, o atidarius rankiniu budu uzsidaro kai galinguma pasuki iki 4
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0