Peršokti prie turinio


dega check engine lempute


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#1 Svečias_Aldona_*

Svečias_Aldona_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 14:53

Sveiki, priimkite į kompaniją naują vartotoją, ir tuo pačiu patarkite, kas galite :) Žodžiu, mano Peugeot 206 užsidegė ir nuobodžiai dega "check engine". Bet važiuoja, ir niekas visai nepasikeitė, dirba gražiai, traukia. Kame gali būti problema ? (tepalą patikrinau). Akumuliatorių nakčiai buvau atjungusi. Nepadeda. Patarkite į kokį servisą kreiptis, kad ten panelės labai nenuskriaustų? Veiksmas Vilniuje.
  • 0

#2 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 kovo 31 - 15:11

Savanorių prospekto gale, Žibintas.

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2006 kovo 31 - 15:12

  • 0

#3 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 18:55

Sveiki, priimkite į kompaniją naują vartotoją, ir tuo pačiu patarkite, kas galite :) Žodžiu, mano Peugeot 206 užsidegė ir nuobodžiai dega "check engine". Bet važiuoja, ir niekas visai nepasikeitė, dirba gražiai, traukia. Kame gali būti problema ? (tepalą patikrinau). Akumuliatorių nakčiai buvau atjungusi. Nepadeda. Patarkite į kokį servisą kreiptis, kad ten panelės labai nenuskriaustų? Veiksmas Vilniuje.

Jeigu niekas nepasikeite , gali buti , kad tai pranesimas , kad laikas kokiems nors profilaktiniams darbams -tepalams , skysciams , dirzams , grandinems ir t.t.
  • 0

#4 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 kovo 31 - 19:39

Jeigu niekas nepasikeite , gali buti , kad tai pranesimas , kad laikas kokiems nors profilaktiniams darbams -tepalams , skysciams , dirzams , grandinems ir t.t.

nope. ar gali buti, kad tu klysti? <_<

2 Aldona:
pradzioj vaziuoti ten, kur Snatch'as prirase, o veliau, priklausomai nuo diagnozes bei ligoniu kasu kompensacijos dyzdio spresti ka daryti toliau: taisyti ten kur diagnozavo ar bandyti ieskoti alternatyvu.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#5 Svečias_Aldona_*

Svečias_Aldona_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 20:27

nope. ar gali buti, kad tu klysti? <_<

2 Aldona:
pradzioj vaziuoti ten, kur Snatch'as prirase, o veliau, priklausomai nuo diagnozes bei ligoniu kasu kompensacijos dyzdio spresti ka daryti toliau: taisyti ten kur diagnozavo ar bandyti ieskoti alternatyvu.

Ačiū atsakiusiems, taip ir padarysiu
  • 0

#6 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 01 - 13:52

nope. ar gali buti, kad tu klysti? <_<

2 Aldona:
pradzioj vaziuoti ten, kur Snatch'as prirase, o veliau, priklausomai nuo diagnozes bei ligoniu kasu kompensacijos dyzdio spresti ka daryti toliau: taisyti ten kur diagnozavo ar bandyti ieskoti alternatyvu.

Galiu suklysti del pezo check engine multifunkcionalumo ....
  • 0

#7 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 balandžio 01 - 16:41

Galiu suklysti del pezo check engine multifunkcionalumo ....

turbut, kad klysti. :blush:
check engine reiskia problemas.
kilometraza iki kito tech aptarnavimo rodo kitas "multifunkcionalus" indikatorius.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#8 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2006 balandžio 02 - 15:11

o tiksliau "verzles raktas" su kilometrais, kurie rodo kiek liko iki skysciu ir pan. keitimo (iki TA) :D
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#9 Svečias_Aldona_*

Svečias_Aldona_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 05 - 19:01

Duok zinoti kaip sekesi

Tai va, buvau šiandien Žibinte. Diagnozavo lambda gedimą. Sakė vienas pusiau gyvas, kitas numiręs. Tik kad ar gali būti 2 lambda zondai automobilyje? Bendradarbiai kraipė pečiais, o man galima pasakyti ką nori. Žodžiu remontas kainuotų 600Lt. Gavau patarimų dėti rusišką gerokai pigesnį, ar taip galima? Tiktų? Kol važinėjau senu Coltu, nebuvo rūpesčių....
A.
  • 0

#10 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 05 - 19:10

Nu kad tiktu kitas zondas ir dar rusiskas tai netikiu :) Nes realiai tai jis turi atitikti kompa,o rusai pugu negamina kiek zinau :D
  • 0

#11 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 balandžio 05 - 19:12

Tai va, buvau šiandien Žibinte. Diagnozavo lambda gedimą. Sakė vienas pusiau gyvas, kitas numiręs. Tik kad ar gali būti 2 lambda zondai automobilyje?
Bendradarbiai kraipė pečiais, o man galima pasakyti ką nori. Žodžiu remontas kainuotų 600Lt. Gavau patarimų dėti rusišką gerokai pigesnį, ar taip galima? Tiktų? Kol važinėjau senu Coltu, nebuvo rūpesčių....
A.

Gali. Vienas ant ismetimo kolektoriaus. Kitas uz katalizatoriaus.
Zibintas pasake, ka mano masinos smegenine apie ja supancius daviklius. O 600Lt Zibinte nera daug :blush: , jei cia kaina uz 2 liambdas ir pakeitima. Realiai, issiaiskinus kokiu ten liambdu reikia, i kokius 400-500Lt, manyc, galima sutilpt. Paciu liambdu bandyk ieskoti kokioj Tanagroj, Kemi, Martone, Autominti...Gal kolegos klubieciai ka patars, kir tu bliambu ieskoti?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#12 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 balandžio 05 - 19:15

Beje, del "rusiskos" liamdbos, tai patikrinus ar atitinka charakteristikos, keisti galima, tik kad teks truputi palituoti. Berods kolega acidal'as buvo toki insidejes.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#13 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 05 - 19:25

Beje, del "rusiskos" liamdbos, tai patikrinus ar atitinka charakteristikos, keisti galima, tik kad teks truputi palituoti. Berods kolega acidal'as buvo toki insidejes.

Tinka rusiska? Nebuciau niekada pagalvojes. O kaip kokybe,gal neilgaamzis uz mazesne kaina?(daznas atvejis :D )
  • 0

#14 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 balandžio 05 - 19:59

Tinka rusiska? Nebuciau niekada pagalvojes. O kaip kokybe,gal neilgaamzis uz mazesne kaina?(daznas atvejis :D )

Ten tik zmones vadina "rusiska", kadangi ji perkama pas LADA atstovus. Pati liambda dazniausiai buna elementarus BOSCH....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#15 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 balandžio 06 - 07:36

Aš pas LADA atstovus nupirkau zondą į 106 XSi. Ten jos yra bosh, bet užtat kaina tik 150 Lt. Na dar lituokliu pamakalavau ir viskas
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#16 Svečias_Aldona_*

Svečias_Aldona_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 06 - 11:29

Paskambinau dėl tų liambdų. Kaina vienos detalės 659Lt :( O su darbu pritrauks iki 1500, manau. Teks, matyti, ieškoti kokių auksarankių, kad sukištų rusiškus Bošus, kitaip badauti teks :) Gal kas žinote tokių specų?
  • 0

#17 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2006 balandžio 06 - 22:49

Teke ir man susidurti ir nesyki su tais liamda zondais! aisku automobilai po to vaziuodavo i turgeli pardavimui ;) buvo taip kad ne vienai buvo jie numire ir nupirkdavom is lauzyno panasu apie 50 lt graziai sulituoji laidziukus ten buna 2 balti juodas ir pilkas ir viskas, paskui pajungus diagnostika kompiuteris jau nebesiskusdavo kad jam kazkas blogai ir masiniukas eidavo kaip bituke :) va su 4 golpo liamdom kartais buna problemos nes ten kartais jau kazkoki mandri buna sudeti 5 laidu ir ten jau nieko nepadarysi kaip tik ideti orginala :unsure: beje netgi savo sefui i jo fiata ikisau liamda is lauzyno ir tikrai laiko o jis pravaziuoja tikrai nemazai~10000 i kokius 2-3 menesius.
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#18 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 26 - 18:52

nu vat. 605 pezas, 97 metu, benzas + dujos. Vaziuojant, paskutiniu metu, vis uzsidega Check Engine Lempute. Anksciau buvo "Uzklynines" turbos voztuvas, todel kai uzsidegdavo lempute, pastebimai sumazedavo trauka ir jausdavosi kad neveikia turba. Dabar - lempute dega, bet viskas kaip ir normaliai... Sakau - gal Lambda zondas jau netoli mirties? Gal pranesa kad Katalyzas mirsta ar dar kas?
  • 0

#19 Svečias_iparado_*

Svečias_iparado_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 28 - 20:08

Sveiki, Na, pirmas prancuzas mano gyvenime, ka tik nuvaziaves nuo tralo, is belgijos....istorija tokia (nuo pradziu, gals kas patyres aceks kame reikalas): nusiziurejau turguje, uzsikuriau suvedes koda, akumas silpnas, bet seip uzsikure sunkiai...sekancia diena atejau pirkt ja, visaks ok, kuriu, ogi puse apsukimo padare ir nudvese akumas...ok, nupirkau nauja akuma...apie klemu nuemima nieko nezinojau, ir daba tik kazka probreksmiais zinau kad atrodo ju kazkaip paprastai negalima nuimti del imobilo....na ok, idejau as nauja akuma, suvedziau koda, viskas ok, masina uzsikure, pavaziavau kokius 3 km, paeme ir uzgeso, liko degti lemputes kaip kad degimo stadijoje + check engine lempute (pagal belgiska instrukcija supratau kad tai kazkokia self diagnoze variklio). bandau kurti is naujo, suka starteris, pagriebia ir po kokios sekundes iskarto uzgesta. daugiau nieko neiseina padaryti, tempiu ja namo...sutariau del variklio diagnostikos, taciau betampant ir besukant varikli pasedo akumas, nes ten skyscio nedaug ipilta buvo kad ir naujas, o diagnostikoje liepe su gyvu akumu atvaryt masina...ok, kraunu ta akuma, sian nunesu ji ideti i masina...ir kagi, ant klaviaturos kodo dega raudona ir zalia lemputes, suvedus koda, uzsidega zalia lempute, taciau lieka dengti ta pati diagnozes lempute + nesuka starterio isvis....ir pasukus rakta ant kurimo ant klaviaturos zalia lempute uzgesta...perejau visas temas elektros forume...radau pabiras senkas apie kodo pakeitima, apie istrauktas fiskes, apie tas dvi lemputes, taciau nieko tinkamo man....idomu ar ce isvis uzsiblokavo degimas, ar dar kazkas padvese, ar kompas pradejo kvailioti po akumo isemimo?ir tas mygtukas kur yra ant rakto - jis tik centrini valdo, nebutina jo spaust norint kurt masina, jei acirakini duris su raktu? prirasiau daug, nepykit, bet tikiuosi kazkas netinges paskaityti ir gal koki patarima pasakys, nes iki diagnostikos variklio dar tooooliii laukt....
  • 0

#20 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 rugpjūčio 28 - 21:17

Sveiki,

Na, pirmas prancuzas mano gyvenime, ka tik nuvaziaves nuo tralo, is belgijos....istorija tokia (nuo pradziu, gals kas patyres aceks kame reikalas): nusiziurejau turguje, uzsikuriau suvedes koda, akumas silpnas, bet seip uzsikure sunkiai...sekancia diena atejau pirkt ja, visaks ok, kuriu, ogi puse apsukimo padare ir nudvese akumas...ok, nupirkau nauja akuma...apie klemu nuemima nieko nezinojau, ir daba tik kazka probreksmiais zinau kad atrodo ju kazkaip paprastai negalima nuimti del imobilo....na ok, idejau as nauja akuma, suvedziau koda, viskas ok, masina uzsikure, pavaziavau kokius 3 km, paeme ir uzgeso, liko degti lemputes kaip kad degimo stadijoje + check engine lempute (pagal belgiska instrukcija supratau kad tai kazkokia self diagnoze variklio). bandau kurti is naujo, suka starteris, pagriebia ir po kokios sekundes iskarto uzgesta. daugiau nieko neiseina padaryti, tempiu ja namo...sutariau del variklio diagnostikos, taciau betampant ir besukant varikli pasedo akumas, nes ten skyscio nedaug ipilta buvo kad ir naujas, o diagnostikoje liepe su gyvu akumu atvaryt masina...ok, kraunu ta akuma, sian nunesu ji ideti i masina...ir kagi, ant klaviaturos kodo dega raudona ir zalia lemputes, suvedus koda, uzsidega zalia lempute, taciau lieka dengti ta pati diagnozes lempute + nesuka starterio isvis....ir pasukus rakta ant kurimo ant klaviaturos zalia lempute uzgesta...perejau visas temas elektros forume...radau pabiras senkas apie kodo pakeitima, apie istrauktas fiskes, apie tas dvi lemputes, taciau nieko tinkamo man....idomu ar ce isvis uzsiblokavo degimas, ar dar kazkas padvese, ar kompas pradejo kvailioti po akumo isemimo?ir tas mygtukas kur yra ant rakto - jis tik centrini valdo, nebutina jo spaust norint kurt masina, jei acirakini duris su raktu?
prirasiau daug, nepykit, bet tikiuosi kazkas netinges paskaityti ir gal koki patarima pasakys, nes iki diagnostikos variklio dar tooooliii laukt....

Mano pugis irgi iš Belgijos :lol:

Akumuliatoriaus išėmimas neturi įtakos imobilaizeriui. Bent jau pas mane. Jeigu mašina užsikūrė, reiškia imobilaizeris atrakintas. Jei būtų užrakintas, vedant pyptų. Jeigu pavažiavai 3 km, abejoju, ar jis bus kaltas - tikriausiai kitos priežastys. Gal generatorius nekrauna? Pugis reiklus elektrai.

Jei ant rakto vienas mygtukas, standartiškai jis neturi nieko bendro su immo. Bet labai norint, galima jį naudoti vietoje "klaviatūros" (kažkur rašyta apie tai).
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0