Jump to content


dega check engine lempute


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#21 Svečias_iparado_*

Svečias_iparado_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 28 - 21:19

tai trumpam buvo uzsikures, bet po to mire :( o daba isvis nebesuka starterio, net nebando sukti...speju kad visgi kazkas bus uzsiblokave stipriai.....beje, dar klasuimas, o kas dar kaune gali atlikti variklio diagnostika, be pezu centro ir mehario?

Edited by iparado, 2007 August 28 - 21:22.

  • 0

#22 Svečias_dudelis_*

Svečias_dudelis_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 28 - 21:57

as ir nusipirau peza tik ka neseniai, ir tokia problema su jo kas n... jau nervina jis mane. o cia ka raso tai ir ne tiesa daug kas, zinai kai kam atrodo taip ir paraso is minties :P pas mane kai minejau neuzsiveda motoras,nes irgi bleha meistrai vieni biski daze ir kazka primaige, tai dar ir nzn ka daryt, bet ir variklio lempute dega zinok, BET prie viso sito dega klaviaturos abi leputes zalia ir raudona ir niekas neatsirakina surinkus sena koda, tai dar nzn ka daryt, geriausia mano manymu nuvaryt pas elektrikus arba kas deda signalkes, manau tie turetu susitvarkyti. :angry:
  • 0

#23 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 07:38

maniskis irgi belgas :beer: man panasiai buvo.. as tai kaip ir nurezetinau masina :D atjungiau akuma visiskai palaikiau apie valanda, prijungiau ir se tau kad nori.. vazuojam, poto karto viskas ok :)))
  • 0

#24 Svečias_dudelis_*

Svečias_dudelis_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 08:41

idomu ka tas duoda,kad nuemus akuma vel gali uzvest :blink: :rolleyes: ;)
  • 0

#25 Svečias_dudelis_*

Svečias_dudelis_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 10:42

o kas tau Pawka buvo su juo gali tiksliau pasakyt :huh:
  • 0

#26 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 10:46

o kas tau Pawka buvo su juo gali tiksliau pasakyt :huh:

mires buvo.. nerode gyvybes zenklu... tipo man buvo panasus variantas su renuske kai nusimuse jos imobilaizerio kodas su pulteliu.. isijungi degima, vedi ir gauni garsa cink! i psio :D viskas tuo pasibaige, cia panasei ant pezo buvo.. ir man kazkas sako atjunk akuma ir palaikyk ir pamegink vel.. nu pameginau.. ijungiau degima, vedziau ir uzsivedziau :D ka as zinau... "juodas miskas" mistika kazkokia..
  • 0

#27 Svečias_iparado_*

Svečias_iparado_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 11:55

mires buvo.. nerode gyvybes zenklu... tipo man buvo panasus variantas su renuske kai nusimuse jos imobilaizerio kodas su pulteliu.. isijungi degima, vedi ir gauni garsa cink! i psio :D viskas tuo pasibaige, cia panasei ant pezo buvo.. ir man kazkas sako atjunk akuma ir palaikyk ir pamegink vel.. nu pameginau.. ijungiau degima, vedziau ir uzsivedziau :D ka as zinau... "juodas miskas" mistika kazkokia..

nu nzn kaip su tuo akumu...as buvau klemas visai parai nuemes kai akuma kroviau tai baigesi tuo, kad isvis nesuka starterio...dege ir man tos dvi lemputes, bet suvedus koda jos dingsta, uzsidega zalia....iki tol kol pabandai pakurti masina, tada ir ta zalia uzgesta...seip tai diagnostika daryt zadu, bet kad kaune eiles belekokios, o gal kas zino kas daro ta diagnsotika...nes skambinau i mehari, i eolta, i pezu centra, tai ilgai laukt reikia...
  • 0

#28 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 11:59

nu nzn kaip su tuo akumu...as buvau klemas visai parai nuemes kai akuma kroviau tai baigesi tuo, kad isvis nesuka starterio...dege ir man tos dvi lemputes, bet suvedus koda jos dingsta, uzsidega zalia....iki tol kol pabandai pakurti masina, tada ir ta zalia uzgesta...seip tai diagnostika daryt zadu, bet kad kaune eiles belekokios, o gal kas zino kas daro ta diagnsotika...nes skambinau i mehari, i eolta, i pezu centra, tai ilgai laukt reikia...

tau tas kodas pisa prota... nes pas mane kodas nujunktas vapse.. nakui jo reik ;]
  • 0

#29 Svečias_dudelis_*

Svečias_dudelis_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 15:01

na reiks pabandyt klema ir paziuresiu kas ten gausis :mellow:
  • 0

#30 Svečias_iparado_*

Svečias_iparado_*
  • Svečiai

Posted 2007 August 29 - 15:17

tau tas kodas pisa prota... nes pas mane kodas nujunktas vapse.. nakui jo reik ;]

tai man jo irgi nereik, mesiu ji nafig ir desiu normalia signa :) tik vat kad reikia kazkaip ji nublokuot daba...na tikekimes diagnostikoje pataisys viska :)
  • 0

#31 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • posts 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Posted 2007 August 29 - 15:19

Atjungi klemą - išjungi kompiuterį. Vėl pajungus klemą - kompas besijungdamas persikrauna ir ištaiso klaidas. :rolleyes:
  • 0

#32 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 22 - 08:58

Sveiki, vaziuoju i darba nei is sio nei is to lempute check engine isiziebia, padega 5sek ir vel uzgesta, kame cia bajeris? Ar verta sunerimti? Ar tik siaip kontakto kurnors nebuvo?
  • 0

#33 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2008 February 22 - 10:19

Karta i tris menesius pasitaiko toks bairis :)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#34 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2008 February 22 - 10:47

nu man taip karta per 8 menesius :)
  • 0

#35 dariuska

dariuska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 475
  • Vieta:London Essex
  • Automobilis:qashqai, mazda 6 new,...

Posted 2008 February 22 - 18:07

kai dujas įsidėjau dega laiks nuo laiko, o ypač kai prastos dujos :wacko:
  • 0

#36 Sfinxas

Sfinxas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 183
  • Vieta:Kaunas-Vilnius
  • Automobilis:Ex Peugeot 406 coupe, vert lugano

Posted 2008 February 22 - 18:22

o pasmane kai usidega tai net ir rodykles nieko neberodo -_-
  • 0
Nuotrauka
Visos filmavimo - fotografavimo paslaugos, visoms šventėms.
www.silverpicture.lt
Tel.:+37067007152
El. pastas: [email protected]

#37 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 23 - 16:58

Kuriu masina rite nesikure poto pastebejau ijungus degima spidometre nedega diagnostine variklio lempute ir nerodo kad dirzo neprisiseges gal kam taip buvo 307 2002m hdi vakar grizau viskas buvo gerai saugikliai geri.
  • 0

#38 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • posts 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Posted 2008 March 23 - 18:57

varyk daryti kompo diagnostika ..... o starteris sukasi ?
  • 0

#39 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 March 25 - 19:05

daug kam tai yra nutike. 90%problema BSI. (o centrinio sviesdiodis tankiai mirksi ?jei ne- gedimas paprastesnis).
  • 0
spakenas@gmail .com

#40 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 26 - 07:57

mirksi normaliai tai kas gali buti starteris suka

Edited by DAULS, 2008 March 26 - 07:58.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users