Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kazkokia mistika su posukio veikimu?!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 42

#1 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 02 - 08:39

Pradejo durniuoti kairys posukys. Ijungus nevisada suveikia, mirksi su pertraukomis. Pastebeta kad stabdant, ijungus kairi posuki jis nesuveikia, atleidus stabdi viskas tvarkoj, pradeda veikti. :wacko: :wacko: Kaip stabdziai gali itakoti posukio darba :wacko: :wacko: :blink: ? Beje desne puse veikia be priekaistu. Kazkaip Vilniui pavojinga taip vazinet per sankryzas be stabdziu, arba su stabdziais bet be posukio parodymo. Siandien taip pravaziavau pro mentus: reikia sukt o posukis neveikia :ph34r: Patarkit ka daryt
  • 0
406 2.1 TD

#2 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 spalio 02 - 08:42

Užpakalinėj faroj sutvarkyk masę ;)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#3 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 02 - 08:44

Užpakalinėj faroj sutvarkyk masę ;)

Paaiskink detaliau, bo nelabai elektrikas esu :blush:
  • 0
406 2.1 TD

#4 Svečias_Lauryns_*

Svečias_Lauryns_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 02 - 08:45

ei pas mane tas pac , ta prasme su kairiu posukiu...tik problema kontakte svirteleje...
  • 0

#5 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2003 spalio 02 - 08:52

Paaiskink detaliau, bo nelabai elektrikas esu

Nu tadu nuvaryk pas elektriką ;]
o šiaip tai ten kažkur blogas kontaktas faros masės su korpusu ir jį reik padaryt gerą ^_^

ei pas mane tas pac , ta prasme su kairiu posukiu...tik problema kontakte svirteleje

Bet tadu nekoreliuotu su stabdžiais B)
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#6 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 02 - 09:00

Paaiskink detaliau, bo nelabai elektrikas esu

Nu tadu nuvaryk pas elektriką ;]
o šiaip tai ten kažkur blogas kontaktas faros masės su korpusu ir jį reik padaryt gerą ^_^

Pas mane tas pats... Coala jau juokėsi iš manys... :ph34r: Šiaip paimk ir nušveisk kontaktus gale kur kištukas kišasi į tą buterbrodą su lemputėm... Turėtų padėt ... Nors man tai padeda kokiai max savaitei - po to vėl mirxiu... :(
  • 0

#7 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 02 - 09:08

:beer: Reiks paziuret kur ten kontaktai prikirmije. Siaip jungiklis lyg ir tvarkoj, buvau issiardes.
  • 0
406 2.1 TD

#8 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 02 - 09:52

Greiciausiai problema arba faroje bloga mase arba svirteleje (bet tai maziau tiketina) Pas mane buvo taspats. FAROJE
  • 0

#9 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2003 spalio 02 - 10:17

Turejom tokia beda, problema only faroje (del to ir susije su stabdziais), oksidavosi kontaktai prijungimo kaladeleje, arba , kaip minejo kolegos, nera normalios mases. ;]
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#10 Svečias_seniz_*

Svečias_seniz_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 spalio 02 - 10:30

reikia prasveist kaladeliu kontaktus, lempuciu lizdus, ir viska supurksti wd, man tik tai padejo, o taip tai savaitei uztekdavo..
  • 0

#11 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2003 spalio 03 - 18:19

Man buvo panasus dalykai. Tiesiog reikejo pakeist lempute. Siulelis lyg ir tvarkoj, bet kazkur pacios lemputes viduj nebuvo kontakto.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#12 jokas

jokas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 368
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Toyota Corolla verso

Parašyta 2003 spalio 03 - 18:31

Pradejo durniuoti kairys posukys. Ijungus nevisada suveikia, mirksi su pertraukomis.
Pastebeta kad stabdant, ijungus kairi posuki jis nesuveikia, atleidus stabdi viskas tvarkoj, pradeda veikti.  :wacko:  :wacko: Kaip stabdziai gali itakoti posukio darba :wacko:  :wacko:  :blink: ?

Beje desne puse veikia be priekaistu.
Kazkaip Vilniui pavojinga taip vazinet per sankryzas be stabdziu, arba su stabdziais bet be posukio parodymo. Siandien taip pravaziavau pro mentus: reikia sukt o posukis neveikia :ph34r:

Patarkit ka daryt

cheche... pas mane abu posukiai durniuoja: ijungi - neveikia, tada as vos vos prilieciu avarinio knopke (arba reikia sveniai pastukset) ir posukis pradeda veikt :huh: beje i tai kaip veikia stabdant ir ne as nesigilinau, bet pabandyk ta metoda gal ir pas tavi veiks.... o kas ten per velnias tai man tamsus miskas :blink:
  • 0
Toyota Corolla Verso 2.0 D4d Toyota MR2 MK1, 1990m.

#13 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 06 - 09:45

Na va susitvarkiau, pravaliau galines lempos kontaktus, supurskiau WD 40. Siaip tai kontaktai normaliai atrode, niekur nesuoksidave. Dabar veikia kuo puikiausiai.
  • 0
406 2.1 TD

#14 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 06 - 10:21

Na va susitvarkiau, pravaliau galines lempos kontaktus, supurskiau WD 40. Siaip tai kontaktai normaliai atrode, niekur nesuoksidave. Dabar veikia kuo puikiausiai.

O man savaitgaly gale pugo besiknisant ir eilinį kartą kontaktus bevalant laidai prie kištuko nutrūko... :ph34r: (na ten pajungęs buvau spoilerio stopą, tai ir atsilankstė) - tai radau ardomą pugą Sandėlių g. 6 (Kaunas) ir paėmiau tą kištuką su laidais už 2lt. :blink: :D ir susitvarkiau... Na tikėkimės ilgam šį kartą...

Tiesa dar klausimas - šalia to kištuko (plataus) eina toks siauras - tam ardomam puge buvo, pas mane nėra... :huh: Ten kas eina? Priešrūkiniai? :huh:
  • 0

#15 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 06 - 10:24

Na va susitvarkiau, pravaliau galines lempos kontaktus, supurskiau WD 40. Siaip tai kontaktai normaliai atrode, niekur nesuoksidave. Dabar veikia kuo puikiausiai.

O man savaitgaly gale pugo besiknisant ir eilinį kartą kontaktus bevalant laidai prie kištuko nutrūko... :ph34r: (na ten pajungęs buvau spoilerio stopą, tai ir atsilankstė) - tai radau ardomą pugą Sandėlių g. 6 (Kaunas) ir paėmiau tą kištuką su laidais už 2lt. :blink: :D ir susitvarkiau... Na tikėkimės ilgam šį kartą...

Tiesa dar klausimas - šalia to kištuko (plataus) eina toks siauras - tam ardomam puge buvo, pas mane nėra... :huh: Ten kas eina? Priešrūkiniai? :huh:

Taip siauras kistukas tikrai yra. Turbut priesrukiniu, kadangi veikia tai nesigilinau :D
  • 0
406 2.1 TD

#16 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 15 - 09:07

Visgi problema neissisprende pravalius kontaktus :angry: , is pradziu buvo viskas gerai su posukio veikimu, taciau po dienos ir vel, pradejo neveikt posukis nuspaudus stabdi. Kazkaip kai uzmini ant stabdzio posukio veikimas suleteja, reciau mirksi arba isvis neveikia :wacko: .
  • 0
406 2.1 TD

#17 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 15 - 09:13

Visgi problema neissisprende pravalius kontaktus :angry: , is pradziu buvo viskas gerai su posukio veikimu, taciau po dienos ir vel, pradejo neveikt posukis nuspaudus stabdi. Kazkaip kai uzmini ant stabdzio posukio veikimas suleteja, reciau mirksi arba isvis neveikia :wacko: .

Man padėdavo kokiai savaitei pravalymas... :rolleyes: Nuo to laiko kai pasikeičiau kištuką - praėjo gal 2-3 savaitės... Viskas veikia... Siūlau ir tamstai pabandyt pasikeist - pora litų juk kainuos kištux... :blush: O jau buvau pasiruošęs visą tą buterbrodą su lempečkėm keist... :ph34r:
  • 0

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 spalio 15 - 09:15

Kontaktų pravalymas nieko neduos. Reikia surasti VIENĄ laidą, kuris yra prisuktas prie kėbulo, masė vadinasi, ir jį sutvarkyt, tada bėdos baigsis. O tai kad kontaktus pravalot, tai šiek tiek padeda, bet dėl prasto kontakto su mase, jie greitai apsioksiduoja ir vėl pradeda dūrą stumdyt
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 spalio 15 - 09:17

Visgi problema neissisprende pravalius kontaktus :angry: , is pradziu buvo viskas gerai su posukio veikimu, taciau po dienos ir vel, pradejo neveikt posukis nuspaudus stabdi. Kazkaip kai uzmini ant stabdzio posukio veikimas suleteja, reciau mirksi arba isvis neveikia :wacko: .

Man padėdavo kokiai savaitei pravalymas... :rolleyes: Nuo to laiko kai pasikeičiau kištuką - praėjo gal 2-3 savaitės... Viskas veikia... Siūlau ir tamstai pabandyt pasikeist - pora litų juk kainuos kištux... :blush: O jau buvau pasiruošęs visą tą buterbrodą su lempečkėm keist... :ph34r:

Ten du kistukai ir abu tvirtai laikosi, kazkaip nesitiki :unsure:
  • 0
406 2.1 TD

#20 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2003 spalio 15 - 09:22

Visgi problema neissisprende pravalius kontaktus :angry: , is pradziu buvo viskas gerai su posukio veikimu, taciau po dienos ir vel, pradejo neveikt posukis nuspaudus stabdi. Kazkaip kai uzmini ant stabdzio posukio veikimas suleteja, reciau mirksi arba isvis neveikia :wacko: .

Man padėdavo kokiai savaitei pravalymas... :rolleyes: Nuo to laiko kai pasikeičiau kištuką - praėjo gal 2-3 savaitės... Viskas veikia... Siūlau ir tamstai pabandyt pasikeist - pora litų juk kainuos kištux... :blush: O jau buvau pasiruošęs visą tą buterbrodą su lempečkėm keist... :ph34r:

Ten du kistukai ir abu tvirtai laikosi, kazkaip nesitiki :unsure:

Paklibink laidus - pas mane tvirtai atrodė, kad laikosi - paklibinau - du nutrūko - nusilanxtę buvo... :ph34r:

Na jei ne tai arba pratinkis šveist kas pora dienų, arba vieną kartą nušveisk taip, kad blizgėtų, arba nusiperki kitą buterbrodą... Tik atkreipk dėmesį jų yra berods ar ne 3 rūšių (iki 90m; 90-92m; virš 93m)... :ph34r:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0