Peršokti prie turinio


kaip yra su zymetu dyzelinu ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

#21 Mindostis

Mindostis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 248
  • Vieta:Šakiai-Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2007 rugsėjo 20 - 16:41

variklio tvarkimas po zalios saliarkes itariu brungesnis...

Po ventus degalinės tikrai variklio tvarkymas gresia..... Tuo tarpu su žaliuoju agurkėliu du metus jokių problemų nebuvo nei žiemą nei vasarą.... o su ventusu prisipylus kuro žiemą pajutau kaip jis užšalinėja, teko skiesti.... Taip kad nevarykit ant žalių. Tarp kitko žalio dyzelino kokybė yra labiau tikrinama, be to nėra tikslo jos marmalinti, nes eiliniai degalinių gyventojai su ja biznio nelabai padaro.
  • 0

#22 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 spalio 04 - 22:08

su zaliu pas ukininkus,medkircius tOkia technika vaziuoja(uz milijonus).tad jei butu problemos-prispaustu draudimo bendroves.o siaip sis mitas kiles del to,kad "lieva" kura dazniausiai tampo metalinese kanistrose(da sovietu laiku).o HDI sistema oi, oi kaip nemegsta rudziu.kas naudoja plasmasines kanistras-problemu neturi. ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#23 Svečias_dmix_*

Svečias_dmix_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 05 - 08:53

mano brtukas kelis metus vazinejo zaliu dyzeliu ;] ir viskas su auto tvarkoi ir db man jy perleido tad varikliukas veikia it laikrodukas;]
  • 0

#24 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 spalio 14 - 14:37

pats dirbau degalinej operatorium ir visus popierius matydavau kai atvezdavo kura. visiskai jokio skirtumo tarp zymeto ir nezymeto dyzelino pagal visus rodiklius absoliuciai jokio nebuvo
  • 0

#25 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 spalio 14 - 18:31

bet kazkodel dauguma nusistate pries zalia.... gal ja pries perparduodami dar kuo praskiedzia, kad pelnas didesnis butu... :huh:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#26 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2007 spalio 14 - 22:45

Cyc visiems!! :ph34r: ... Jei kalba kad zaliasis blogai, lai kalba... Man nuo to tik geriau: mazesne konkurencija, kai reikia tokio isipilti :rolleyes:
  • 0

#27 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 spalio 15 - 10:25

Cia visiems senai aisku jau turetu but kad zalias dyzelinas automobiliui(Ir HDI taip pat) nekenkia daugiau nei paprastas. Uz tai labai kenkia lietuvos biudzetui.(citrinoj atlikti bandymai ir pan) Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#28 marco

marco
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 383
  • Vieta:Kaunas, Silainiai/Uzliedziai
  • Automobilis:Peugeot 605 2,5TD. 307 2,0 100kw

Parašyta 2007 lapkričio 11 - 22:47

sveiki, pasisakyt ir as noriu...sveciuojuosi Norvegijoje, ta va, pats turejau valdiska masina i kuria pyldavo zalia kura ir no problem (ford) ir visi musu tautieciai cia tai daro tik as prisibijau, kad ir per pus pigiau ta kura cia gaunu. priezastis ta, kad bauda gali siekt tiek, kad masina per pus gali nuvertet ar net daugiau, arba numerius nusukt. kitu situacija tokia, kad jiems daug vazinet reikia i darba, todel ir taupo-rizikuoja, be to, jie sako, kad masina geriau valina (tipo cia ta saliarka daug geresne nei pas mus ant svieto). o man tik 10km pirmyn ir 10km atgal. tai nusprendziau, kad del to nerizikuosiu...atsarga gedos nedaro. cia reidai dazni reiskiniai, vienam tautieciui 3 menesiams nusuko numerius, o kazkokiam norvegui 15000 kronu bauda ipaise... grizes i Lietuva bandysiu ir savo zveri zaliu pagirdyti... :)
  • 0

#29 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 08:41

atsargiai jus su tuom zaliu bo jau kaunieciai, ivalde aparatura, vazinejas po kaimelius ir miesteliu ir daro reidus, vienas bendradarbis jau laukia teismo, ziuresim kuo baigsis.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#30 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 08:55

siaip tai ta saliarka zalia nieko blogo nedaro pats atvazinejau 2metus kitokios net ir nemate, ir nieko vaziavo kaip vaziavo , tereikia pilti svaria o be vandens ir kito brudo, oj sako varikly suedziau siurblys cypia tai kur necyps jei su vandeniu pila.
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#31 Svečias_genadi_*

Svečias_genadi_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 09:38

atsargiai jus su tuom zaliu bo jau kaunieciai, ivalde aparatura, vazinejas po kaimelius ir miesteliu ir daro reidus, vienas bendradarbis jau laukia teismo, ziuresim kuo baigsis.

o pas ji bake rado zalia dyzelina
  • 0

#32 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 09:45

o pas ji bake rado zalia dyzelina

nieks i baka net neziuri tikrina pagal ismetima, ir nustatyt reikia minutes prikisa prie dusleros ir zinai atsakyma bake zalia spalva ar ne. taip kad nieko negasdinu tik perspeju.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#33 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 14:31

Kaip ir kazkur esu minejes, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu,bet savo kailiu esu patyres, pirkdavau kura pigesni ty is degaliniu,bet supilstytus i kanistras, po metu laiko uzsilenke kuro siurblys, o bake pradejo kauptis grybas (snargliai), sutaupiau kazkur apie 600lt, bet masinos remontas atsiejo nepilnus 2000lt.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#34 Svečias_DAULS_*

Svečias_DAULS_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 16 - 00:00

SNARGLIAI ATSIRANDA ZIEMA NUO VASARINES O SEIP PATS BUVAU SUSIDURES SU HDI ZEMO SLEGIO SIURBLIO DEFICITU JUOS GERAI RESTAURUOJA SUMOKEJAU 100 LITU MANO PAIME DAVE KITO TAUTIECIO JAU SU NAUJU VARIKLIUKU. KAUNE NUO MASINU TURGAU LINK PALEMONO VAZIUOJAN PO DESINE PUSE GARAZAI . GAL KAM PRAVERS DEL DAZYTOS ESU 300000 PRALEKES 19D J5 KEICIAU DU SIURBLIUS MECHANINIUS BET KAIP Y 307 UZSIPYLIAU 79 KW LYGTAIS SU FAP FILTRU IR TA PACIA DIENA VARIKLIS NETOLYGIAI PRADEJO DIRBTI GAL KAM TAIP BUVO (APSUKOS NESOKINEJA VARIKLIS SUSIPURTO) :(
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0