Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Amortikai?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2003 kovo 16 - 13:09

Patarkit kokius pirkt priekinius amortikus? dzeWs siulo Koni. gal kokiu kitu variantu yra?
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 17 - 11:21

A kiek tu planuoji už juos palikt?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 kovo 17 - 12:12

Neblogas adresas orientacijai:
http://www.amortizator.ru
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#4 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 17 - 12:34

Koni geray, bet dvejose masinose turejau dvi problemas su tepalo isbegimu. :( paziurek Bilstein kainas (parduoda bendrove Delada), gal sueis. Apie Monroe visi blogai sneka o man ant golpelio pora metu gyveno ir vargo bau nemate. :blush: net kazkada "Aplink Lietuva" apvaziavo. labai blogais keliais ir biski greitai. Kayaba manding irgi verti demesio. Bet prioriteta duociau Bilsteinui. Ten keliokia kategoriju ir pigiausios visai prieinamos. taigi nekisi meslo i SRi. lygink kainas.
  • 0

#5 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 kovo 17 - 12:38

Savo laiku Bilsteinai man nieko negalejo pasiūlyti (306XSi). Buvo nupirkti koniai...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2003 kovo 17 - 12:41

Siūlau dar ir į Žibintą pasiskambint
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 17 - 14:07

Nuvarai į PA su apsipylusiais amortikais, o tau sako: o kam tu nori keist, važinėk dar... Dar prieš tai PA žadėjo dėti kažkokius prancūziškus “Rekord” ir teigė, kad už kebabus geriau, o kaina 135Lt už vieną (čia P306)
  • 0

#8 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2003 kovo 17 - 23:31

Nuvarai į PA su apsipylusiais amortikais, o tau sako: o kam tu nori keist, važinėk dar... Dar prieš tai PA žadėjo dėti kažkokius prancūziškus “Rekord” ir teigė, kad už kebabus geriau, o kaina 135Lt už vieną (čia P306)

Na mano 205 GRD pries menesi Meharis tuos Rekord sudejo po 140Lt. uz viena. Kol kas dar laiko ;)
KYB berods Eolte kainavo po 180 Lt. uz vnt.
  • 0
Roots to roots

#9 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 18 - 00:44

Mano 205 stovi Bilsteinai ir tikrai nieko pries juos neturiu :) Na nebent tik va tarp dantu reiketu kempinele issideti tai tik tiek, o del ju kainos tai net neisivaizduoju. Bet manau, kad geltoni turetu bent 200lt/vnt traukti
  • 0

#10 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 kovo 18 - 16:21

Turekite omeniuose, kad Peugeot yra vienintelis gamintojas, pac sau darantis amortikus. :wacko: Man aiskino, kad amortikai jo kokie tai neva gudresni yra - kokius tai turi voztuvus, kurie priklausomai nuo smugio keicia charakteristikas. :blink: Todel neblogiausia yra pirkti originalus. Nors nepigus jie. Su aftermarketais didele rizika nepataikyti. Pries kelis metus del to is GTi ismeciau keturis apynaujus dujinius SACHS. Negalejau pakesti. :mad: Tada nusipirkau Koni. daug geriau. bet mano experimentai iki siol veda prie to, kad jeigu ne originalai, tai tiktai geri aftermarketo.
  • 0

#11 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2003 kovo 18 - 17:24

Lyrinis pastebėjimas: šviežiai nupirktame XSi su 115k km (tru) rida, originalus amortikai buvo ne tik kad apsimyžę bet jau ir bildantys ;)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#12 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2003 kovo 18 - 17:35

Lyrinis pastebėjimas-2: Kartą nisanui į galą sudėjau monro, atlaikė dvi savaites. Išėjo abu nuo vieno smūgio, tiesa, pakabėlės ten nebuvo daug likę taip pat. Golpdu po keturiolikos metų pardaviau su originaliais. Sieroje buvo irgi originalūs, bet vėlgi monro sensatracai, šie taip pat atlaikė trejetą metelių LT kelių ir vieškelių.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0