Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Niveau carburant faible


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 25

#21 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 spalio 04 - 13:51

darka man shitas budas padedavo VISADA (~5-6kartus) kai isijungdavo panashus rezimas ir kompas ribodavo apsukas. O kad budas kazkam jokingas, man dzin, svarbu veikia.

Na jeigu šis būdas veikia, tai visada prašom. :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#22 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 04 - 16:49

O kad budas kazkam jokingas, man dzin, svarbu veikia.

..skaitant nuosekliai, toje vietoje mano kede kazkaip negerai subraskejo ....bet aroone nebutu aroone, - idomiausioje vietoje nutrauke :mad: ... :beer:
  • 0

#23 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2007 lapkričio 26 - 23:17

Na nusprendžiau parašyt, kaip man sekėsi su šio gedimo išvarymu... Taigi Kauno savanorių pabaigoje buvau dėl diagnositikos... Atidavęs mašiną, pralaukiau ~3 val. vietoj. Kai pakvietė, tai pateikė sąskaitą ~1000 Lt... Aišku buvo baisu, bet per kai pervažiavau, ir pamačiau, kad mašina važiuoja normaliai, nutariau nesiginčyti ir sumokėti... O buvau užsirašęs tik kompiuterinei diagnostikai.... Apie tokias kainas manęs net neįspėjo... Net pinigų tiek neturėjau.... Remonto eiga (pagal jų pasakojimą): 1. Pakeitė FAP slėgio faviklį - trauka neatsirado 2. Nutarė pakeisti oro srauto matuoklį (tuo pačiu pamatė, kad oro filtras baisiai senas) ir oro filtrą - trauka atsirado.... Taip ir likau nesupratęs... gal tiesiog oro filtrą tereikėjo pakeisti... Na o dabar prasidėjo kiti dalykai... Paspaudus šiek tiek "daugiau", uždegama variklio gedimo lemputė, ir gesinamas variklis.... Forume mačiau, kad siūloma, pakeisti kuro filtrą... Bandysiu... Į ką dar atkreipt dėmesį? Užsirašiau į savanorių PC, bet jau bijau ten ir važiuot... :( Nes galvoju, kad gal dar gerą oro srauto matuoklį ir FAP slėgio daviklius turiu... Gal kam prisireiks... Kai bus šilčiau, išbandysiu, ar geri :)
  • 0

#24 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2007 lapkričio 26 - 23:35

Klemos nuėmimas nepadėjo - jau buvau nuėmęs.

O kur rekomenduotumėt nuvažiuoti? Nemuškit, jeigu jau išdiskutuota kur nors...
Buvau užsukęs į savanorių centrą, tai pasiūlė po 2-3 sav. atvažiuot...

peugeot ,citroen pirma eiles(blogiausiu atveju po 2 dienu (max))86 20 97 056.panevezys,saulius.dylerine diagnostika,spec irankiai,patirtis.
  • 0
spakenas@gmail .com

#25 Bajoras

Bajoras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 195
  • Vieta:Mazeikiai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI

Parašyta 2007 lapkričio 27 - 17:51

chebryte paskaiciau cia viska man taip pat visi sie simptomai tiko keiciau kuro oro filtrus nepadejo dapyliau fab skyscio nepadejo nuvariau i siauliu pc padare diagnostika nustate kad uzsikises suodziu filtras ir kuro slegio daviklis taigi pakeite sita filtriuka isvale dacika ir problemos pasibaige (aciu siauliu meistriukams ) dabar vazuoju ir vargo nematau :lyzht:
  • 0

#26 budnaure

budnaure
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 44
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2 HDi

Parašyta 2007 gruodžio 10 - 19:56

chebryte  paskaiciau  cia viska man taip pat visi sie  simptomai tiko keiciau kuro  oro filtrus nepadejo  dapyliau fab skyscio nepadejo nuvariau i siauliu pc padare diagnostika nustate kad uzsikises  suodziu filtras ir kuro slegio daviklis taigi pakeite sita filtriuka  isvale  dacika ir problemos pasibaige (aciu siauliu meistriukams ) dabar vazuoju ir vargo nematau :lyzht:

pakeičiau dabar kuro filtrą ir lygtai nebegęsta... (gal kam nors bus naudinga ši info)...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0