Peršokti prie turinio


Gyvunai kelyje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 84

#81 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2008 gruodžio 17 - 20:00

:huh: nejaugi nieks zuikio nera nukoves,vat tuos tai megstu medziot,tada buna tikros gadynes,kas greiciau-liuts ar zuikis :D rezultatas1:10 zuikiu naudai <_< uztai ir stveriau rimtesni liuta V6 kad rezultatai pasikeistu :)~

Pries savaite nikoviau zuiki. Aiskiai maciau kaip zuikis pateko po ratais, ir smugis neblogas buvo. Subildejo po dugnu. Sustojau ir beviltiskai ieskojau nukauto kiskio, taip ir nerades kiskio nuvaziavau nosi nukabines. Po 2 dienu autoservise pakele mano masina ir rado nukauta kiskuti istrigusi tarp galines asies ir duslintuvo bakelio istrigusi.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#82 PiktazZuikis

PiktazZuikis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Kaunas,Vadzgirys, Erzvilkas, Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2008 gruodžio 21 - 22:14

Pries savaite nikoviau zuiki. Aiskiai maciau kaip zuikis pateko po ratais, ir smugis neblogas buvo. Subildejo po dugnu. Sustojau ir beviltiskai ieskojau nukauto kiskio, taip ir nerades kiskio nuvaziavau nosi nukabines. Po 2 dienu autoservise pakele mano masina ir rado nukauta kiskuti istrigusi tarp galines asies ir duslintuvo bakelio istrigusi.

Nu blemba mano vargsus giminaicius naikinat, nu as jums kada subursiu zuikiu armija, tai ne viena skyle buferyj bus, ir ne tik buferyj :D :D :D :D :D :D :D
  • 0
ARE 752, Kaunas

#83 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 gruodžio 22 - 22:50

Nu blemba mano vargsus giminaicius naikinat, nu as jums kada subursiu zuikiu armija, tai ne viena skyle buferyj bus, ir ne tik buferyj :D :D :D :D :D :D :D

Tik batareikas pasikeisk į Duracell... :lol:
  • 0
... labai piktas diedas...

#84 Wyycka

Wyycka
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1999 2.0HDI

Parašyta 2008 gruodžio 29 - 20:34

man pries pora savaiciu ir po ratais issoko keletas migruotoju is vieno misko i kita.. vakare kelyje nuo rokiskio link anyksciu isvare visa bandu sernu,nebuvo kur trauktis,nzn kiek ju buvo,bet tiek dar nemates buvau net miske (esu miskininkas bet ne medziotojas), nu tai ir kaliau per viduri,neatsimenu ar spejau stabdi paspausti.. nu ir vienas gavo labiausiai,net nucioze plentu kokia 50m :blush: pirmiausia buvau issigandes del masinos,gerai kad su darbine buvau, II golfu,tai nuostoliai minimalus,buheris ir groteles,kurias plaktuku ir vielukiu pagalba sutvarkiau, o su pezu buciau kales vargu ar kas butu sveiko dar like.. taigi sena pribaigiau donkratu, isimetem i bagazine ir parmynem i kauna, dabar ant nauju bus saslyku :beer: beja,visa kelia vaidenosi sernai ir policija :D
  • 0

#85 Igniusignius

Igniusignius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Parduotas

Parašyta 2009 sausio 03 - 14:59

O buvo taip vaziuoju svedijoj kelias platus ir as jame vienas greitis 120km.h tada ziuriu kairei du briedziai vienas bega nuo kelio o kitas ant kelio..... ir ka tada pilnai stabdziai ... o jis ir nupedina visai salia manes priekija.... gerai kad viskas gerai baigesi......
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0