Peršokti prie turinio


Nuotrauka

tepalo ir kondensato emulsijos išspjovimas žiemą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 660

#41 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:01

Visų pirma nulašėjęs tepalas ir liks nulašėjusiu tepalu, majonezu jis nevirs.

Nixuja. Va pries metus ziema keiciau tapala kieme ant sniego ir isliejau kelis simtus gramu. Pavasari, kai aptirpo, islindo auksciausios rusies majonezas.
  • 0

206


#42 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:06

Visų pirma nulašėjęs tepalas ir liks nulašėjusiu tepalu, majonezu jis nevirs.

Nixuja. Va pries metus ziema keiciau tapala kieme ant sniego ir isliejau kelis simtus gramu. Pavasari, kai aptirpo, islindo auksciausios rusies majonezas.

Nesiginčysiu, man asmeniškai to neteko matyt :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#43 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:09

Gal Darka, galėtum pakomentuot tokį teiginį -_- , nes man kažkodėl atrodo, kad man labiau patiktų jei išmetimo kolektorius stovėtų iš priekio, tarp variklio ir radijatoriaus. ^_^ Manau triukšmo salone būtų mažiau :blush:

Dėl triukšmo taip, nors jeigu viskas savo vietose, tai čia ne problema.
O visa kita ne :) Tingiu plėstis, šiaip daug priežasčių :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#44 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:15

Tingiu plėstis, šiaip daug priežasčių


ĖĖ nebuk tas kur upelyje gyvena :P nepatingėk ir išsiplėsk a :blush:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#45 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:27

Tingiu plėstis, šiaip daug priežasčių


ĖĖ nebuk tas kur upelyje gyvena :P nepatingėk ir išsiplėsk a :blush:

Pinigus galite grynais arba pavedimu pervesti į sąskaitą... :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#46 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:42

Pinigus galite grynais arba pavedimu pervesti į sąskaitą...

Fui begėdis... :mad:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#47 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:45

Pinigus galite grynais arba pavedimu pervesti į sąskaitą...

Fui begėdis... :mad:

Pritariu. Tikras rupūžė. :D
  • 0

#48 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 16 - 17:51

:P :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#49 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 kovo 16 - 18:32

Jo - kiekviena varlė savam prūde erelis :lol: Any way - Darka dar turi šansą pasitaisyt -_-
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#50 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 16 - 18:45

Ai, nu čia jau subjektyvu, todėl nelabai ką aš galiu pasakyt. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#51 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 kovo 16 - 20:07

tad adar pasakykit is kur po kapotu dumai uzkurus salta dwiga?dumai ruksta is ten kur tarpas tarp dvigo ir salono...

Išmetimo kolektorius tepaluotas.

Man net syki buvo pasikures tepalas ant kelniu, gerai kad paziurejau ir lengvai uzgesinau :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#52 Svečias_Pagon_*

Svečias_Pagon_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 14 - 15:27

Sveiki, biski esu atitrukes nuo prancuzu, gal galit nusviesti siuom klausimu. Kas tas per dalykas majonezas ir su kuo visa tai valgoma. Kuriems varikliams pasireiskia ir kaip to isvengti? Pieska nelabai ka nusviete... Kiek suprantu, tipo kondensatas slangose, ale kuriose ? :blink:
  • 0

#53 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 14 - 15:31

karterio ventiliacijos-alsuoklio slangose kaupiasi kondensatas,kuris pavojaus nekelia,kol nera dideliu salciu. kai bais salta lauke,tai uzsala kondensatas ko pasekoje susidaro slegis ir ji isstumia per tepalo matuokle. 1.8,1.6 berods isvengti galima perkant kitus dwigus arba apsiltinant slangas,kad ne taip kauptusi kondensatas.

Šį pranešimą redagavo Violetinis: 2004 gegužės 14 - 15:32

  • 0

#54 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 14 - 15:45

karterio ventiliacijos-alsuoklio slangose kaupiasi kondensatas,kuris pavojaus nekelia,kol nera dideliu salciu.
kai bais salta lauke,tai uzsala kondensatas ko pasekoje susidaro slegis ir ji isstumia per tepalo matuokle.
1.8,1.6 berods
isvengti galima perkant kitus dwigus arba apsiltinant slangas,kad ne taip kauptusi kondensatas.

1.9 ipurskimas taip pat sia beda turi, ziema buvo viskas man uzsale, tai variklis apejo tepalais, kai visus metalinius filtrus ismeciau lauk, ir isvaliau slangas, daugiau niekas nebesalo, tik pats kondensatas dingo, kai jau buvo pavasaris ir aukstesne temperatura nei 10C
  • 0

#55 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 gegužės 14 - 15:56

Visgi ant vasaros filtra atgal sukisau i tepalo uzpylimo kamsti. Ziema buvau isemes. Baisu kas ten viduj buvo :ph34r: , isvaliau viska. Ten labai graziai issivynuoja tas metalinis tinkliukas, veliau sukabini vinuku ir ikisi i kamsti. O vat pacios kolbos sietelio niekaip nepavyko isismti :unsure: , teko pamirkyti keleta valandu zibale, dar prapuciau su slegiu. Prasivale kazkiek.
  • 0
406 2.1 TD

#56 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 14 - 16:29

Visgi  ant vasaros filtra atgal sukisau i tepalo uzpylimo kamsti. Ziema buvau isemes. Baisu kas ten viduj buvo  :ph34r: , isvaliau viska. Ten labai graziai issivynuoja tas metalinis tinkliukas, veliau sukabini vinuku ir ikisi i kamsti.
O vat pacios kolbos sietelio niekaip nepavyko isismti  :unsure: , teko pamirkyti keleta valandu  zibale, dar prapuciau su slegiu. Prasivale kazkiek.

Man pavyko isimti ta filtra, reikejo tik is apacios pamusti piltuvelio truputi matoma vamzduka ir iskrenta "piltuvelis", o ten jis atrode siaubingai, na dar neprisiruosiau ju sudeti atgal.
As tai bandziau su benzinu valyti, tai nelabai ka padejo, jauciu reiks pabandyti su zibalu
  • 0

#57 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 14 - 17:11

kiek prisimenu ejo kalba kad nuo 1,6 iki 1,9 included tai tikrai problemos su tuom majonezu, cia budinga ne tik prancuzam o ir visom tackom kur tepalas turi daug vamzdziu, iseitis - apsiltinti tuos vamzdzius ps: mano 1,9i irgi paturejo majonezas, - nors pradzioje nevertinau kaip rimtos problemos
  • 0

#58 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 gegužės 14 - 17:14

Visgi  ant vasaros filtra atgal sukisau i tepalo uzpylimo kamsti. Ziema buvau isemes. Baisu kas ten viduj buvo  :ph34r: , isvaliau viska. Ten labai graziai issivynuoja tas metalinis tinkliukas, veliau sukabini vinuku ir ikisi i kamsti.
O vat pacios kolbos sietelio niekaip nepavyko isismti  :unsure: , teko pamirkyti keleta valandu  zibale, dar prapuciau su slegiu. Prasivale kazkiek.

Man pavyko isimti ta filtra, reikejo tik is apacios pamusti piltuvelio truputi matoma vamzduka ir iskrenta "piltuvelis", o ten jis atrode siaubingai, na dar neprisiruosiau ju sudeti atgal.
As tai bandziau su benzinu valyti, tai nelabai ka padejo, jauciu reiks pabandyti su zibalu

benzinas dar geriau tirpdo visa ta sch.... ;) . Bet brangus daikts visgi, as mirkiau tame kas po ranka buvo, gerai tiktu kad ir acetonas ar koks nors skiediklis kad tik plastmases negadintu :). plia kiek dauziau ta piltuvelio krasta tai ne is vietos, baisu suskaldyt :unsure: .

Kad jau isemei viska tai pravalyt jokiu problemu
  • 0
406 2.1 TD

#59 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 14 - 22:31

sindei zibinte pasakojo, kad boxeriams tai isgyde alsuokli apvyniojant veltiniu... :wacko: p.s. majonezo frakcijos pavadinimas yr emulsija
  • 0

#60 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 15 - 14:32

Geriausia alsuoklio dezute kas menesi ar pora isardyti ir isvalyti ten viduje esancius tinklelius. As viska plaunu vait spirite, labai gerai tirpdo visa suda. O tinkliuka esanti alsuoklio dangtelyje keiciu periodiskai indu sveitimo tinkliuku. Ir tiek, ziema tikriausiai viska reiks apsiltinti.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0