Jump to content


Photo

tepalo ir kondensato emulsijos išspjovimas žiemą


  • Please log in to reply
660 replies to this topic

#161 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2005 January 31 - 15:15

gi orginalus tinklelis yra is nerudijancio plieno, kai ji issiardai ir isplauni (kaip, rases buvau anksciau) blizga kaip suns pautai, kam ji keisti .. :blink:

matyt nebuvai isardes :) , trunyja ir kaip reikalas tas "originalus" tinklelis. Ir dar paskui byra dratos i ipylimo slanga. Nezinau galbut su tepalu gali patekt ir i varikli tie dratgaliai :wacko:

na nzn - aš tai pritarsiu ralliui - pas mane irgi jis blizga kaip pautai ... :unsure:
  • 0

#162 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2005 January 31 - 15:22

isardes, ploves 'n', dah...*a kartu.... ;] tinkleliai yr 2: abu garlavinoje: 1 kamstyje, kitas - korppuse, tik istumus vidine dali, tinkleli galima isimti, isardyti ir isplauti
  • 0

#163 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2005 January 31 - 15:22

gi orginalus tinklelis yra is nerudijancio plieno, kai ji issiardai ir isplauni (kaip, rases buvau anksciau) blizga kaip suns pautai, kam ji keisti .. :blink:

matyt nebuvai isardes :) , trunyja ir kaip reikalas tas "originalus" tinklelis. Ir dar paskui byra dratos i ipylimo slanga. Nezinau galbut su tepalu gali patekt ir i varikli tie dratgaliai :wacko:

na nzn - aš tai pritarsiu ralliui - pas mane irgi jis blizga kaip pautai ... :unsure:

galeciau savo parodyt, aisku ne pautus :lol: ,
sutrunijes taip kad rankose byra
  • 0
406 2.1 TD

#164 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2005 January 31 - 15:22

>>>>>>>Dūūūūūjas <<<<< Reiškias dujos pasikeitė B) >>>>Nusiimk groteles ir paziurek: is kitos puses prie groteliu zakliopkem tvirtinasi dvi <<<<< Jei atidžiau pažiūrėtum, pastebėtum, kad oras patenka ne tik pro tas groteles, bet ir pro apatines ;), o tos plasmaskės yra kad nepūstų oras tiesiai į oro filtrą ir tiek
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#165 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2005 January 31 - 15:24

trunyja ir kaip reikalas tas "originalus" tinklelis. Ir dar paskui byra dratos i ipylimo slanga. Nezinau galbut su tepalu gali patekt ir i varikli tie dratgaliai :wacko:

nu, nezinau, gal pasjumi irgi kokiu nors auksarankiu keisti... :unsure:



p.s. gi pas senius tikrai gali isigyti nerudijancio plieno tinklelio, issikirpti reikiamos formos, susisukti ir imontuoti ...
  • 0

#166 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2005 January 31 - 15:30

>>>>>nu, nezinau, gal pasjumi irgi kokiu nors auksarankiu keisti... <<<<< Forma tai originali - kitas klausimas ar jis ištiesų originalus - velnias žino ką tie vokiečiai kur pridirbo. Beje gal dar ir nuo variklio metų priklauso - viskas juk seniai eina link savikainos mažinimo - tai gal ir čia pataupė? >>>>p.s. gi pas senius tikrai gali isigyti nerudijancio plieno tinklelio, issikirpti reikiamos formos, susisukti ir imontuoti ... <<<<<<< O kaip į kamštį?
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#167 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2005 January 31 - 15:43

nei sia ziema, nei praeita neploviau - tik pasiziurejau - buva svaru (labai nedaug majonezo liekanu) - pamirsau kaip ten kamstyje: bet gi tinklelis turi vistik kokia tai isklotine, "vielute" atsukus issiardydavo ...
  • 0

#168 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • posts 3,135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Posted 2005 January 31 - 15:48

O as dar pagalvojau, kad del duju naudojimo, vistik padideja kondensato, arba tiesiog dregmes, del to igri gali buti sunkiau, nes praeita ziema su benzu nebuvo jokiu tokiu bajeriu, a ka ten zino!? Be to, jau turbut sakiau, nemaciau nei plasmasiniu oro srauto ribotuvu, nei tinkleliu nuo pat masinos pirkimo, o jei yra problema, reikia kazkaip gi spresti situacija!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#169 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2005 January 31 - 16:05

>>>>>- pamirsau kaip ten kamstyje: bet gi tinklelis turi vistik kokia tai isklotine, "vielute" atsukus issiardydavo ... <<<<< Kamstyje nemačiau kaip jis ten galėtų išsivinioti, nes teko išpurtyti tik jo liekanas vielų pavidale, o didysis cilindro formos - true, sprendžiant iš dar likusių sveikų gabalų buvo suviniotas iš tinkliuko, bet suridyjęs juodai. Manau pilnai pakanka neržaveikos šveistuko į kamštį.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#170 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • posts 1,383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Posted 2005 January 31 - 16:40

Atleiskit uz neprotinga klausima - tingiu mazhuma listi i paieska, be to kaip tik tema pasisuko...
Ar 605 galioja majonezo problemos? Kazkaip vazineju antra ziema vargo nematydamas, gal reiketu susirupinti?

Striaublio nukirst neduosiu, bet kiek pamenu tei čia 1.6 ir 1.9 XU liga... :unsure:

605 taip pat liecia

Tik dulitrinius.
  • 0
205

#171 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2005 February 06 - 16:56

Kamstyje nemačiau kaip jis ten galėtų išsivinioti, nes teko išpurtyti tik jo liekanas vielų pavidale, o didysis cilindro formos - true, sprendžiant iš dar likusių sveikų gabalų buvo suviniotas iš tinkliuko, bet suridyjęs juodai.
Manau pilnai pakanka neržaveikos šveistuko į kamštį.

Sestadieni liutas priverte gaurus kedenti : uzsalo slangos, tepalus prapute pro salnikus, tad atsidejus teko visas slangas nuimineti ir valyti. Idomu tai kad ~150 gr. garu, vandens pavidale, isvarvinau ... :ph34r: :mad: :ph34r:

Tad istraukiau ir kamscio tinkleli (nors jis ir svarus) paziureti kaip jis sudarytas. Ogi paprasciausiai: susuktas i kugi nerudyjancio plieno vielos tinklelis, "uzhamutintas" vinuku ...

P.s. supratau, kad bent jau 205 gti, del vietos stokos neigyvendinsiu svajones: istiesinti alsuoklio slangu raizgalynes ... :unsure:
  • 0

#172 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2005 February 06 - 21:35

P.s. supratau, kad bent jau 205 gti, del vietos stokos neigyvendinsiu svajones: istiesinti alsuoklio slangu raizgalynes ...

Aš tą jau padariau :rolleyes: , prieš pora valandu, žiurėsim koks rezultatas bus (beje papildomai tas žarnas ir bakelį apšiltinau, tik nepadariau papildomai pašildymo <_< )
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#173 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2005 February 07 - 09:33

Na kagi, teko ir man sestadieni prie liuto pasibuti, tai iskrapsciau as is to kamscio ta "juoda mase", bo jau ten viskas i viena gumula buvo sueje ir istaciau ta sveistuka. Ziuresim kas vyks toliau.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#174 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Posted 2005 February 07 - 09:35

Aš tą jau padariau :rolleyes: , prieš pora valandu, žiurėsim koks rezultatas bus (beje papildomai tas žarnas ir bakelį apšiltinau, tik nepadariau papildomai pašildymo <_< )

Labas, Pas tave p405??? butent kuria slanga, storaja istiesinai?? As pas save irgi ziurejau, kad tai galima padaryti, bet i kamsti ateinancios slangos tada tures pailgeti:(( Ar tai nebus blogai??? reikia dar minciu, pasidalinkite :beer:
  • 0

#175 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2005 February 07 - 13:59

Aš tą jau padariau :rolleyes:

...o bacioka i kita vieta perkelei?....405 turetu buti erdviau,... bent tarp radiatoriaus ir oro sklendes ... idomu butu pamatyti ... ;] :beer:
  • 0

#176 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2005 February 07 - 14:31

>>>o bacioka i kita vieta perkelei?....<<<<Perkėliau - dabar jis pas mane stovi prieš variklį - tarp radiatoriaus ir kolektoriaus, prispaustas prie kolektoriaus maždaug ten kur pasijungia droselis (anksčiau buvo tarp droselio ir variklio).Storoji žarna sutrumpėjo dvigubai - iš pradžių maniau kad reikės kitos - tiesios, bet pilnai tiko ir senoji.Plonesnę dėjau tiesią + turėjau guminę alkūnę 16 diaemtro, ją dėjau prie bakelio, tada duriau tiesią, o į karterį ir taip tiesiai ten gavosi viskas.Tas abi žarnas ir bakelį įkišau į penopolietileninį 6mm storio apvalkalą vamzdžiams šiltint (storąja sukišau jam į vidu nes jis 25 diametro buvo, o dėl plonosios ir bakelio apvalkalą pjoviau išilgai ir su plastikinėm stežkėm sutraukiau)Šlanga kur jungiasi prie gofro man tiko ta pati, tik apsukau kitu galu, na o plonoji šlangutė - ją kaip nori gali suriest.>>>>idomu butu pamatyti ... <<<Atlėk parodysiu ;) , o kitaip neturiu su kuo parodyt :mellow:
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#177 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2005 February 07 - 15:03

Perkėliau - dabar jis pas mane stovi prieš variklį - tarp radiatoriaus ir kolektoriaus, prispaustas prie kolektoriaus maždaug ten kur pasijungia droselis

ispradziu ir as taip galvojau ...tik pamatavus atsuma tarp radiatoriaus ir oro sklendes (cia 205gti) supratau kad bacioko neikisiu... kilusi ideja: pabandyti perkelti bacioka is kaires puses ipurskimo kolektoriaus (cia prie generatoriaus), tektu prailginti virsutines, plonasias zarnas, kurios kaip pastebeta nelabai uzsikemsa. Gal neturetu ju ilgis-atstumas itakoti oro pasiskirstymui ... kai valiau slangas, smarkiai uzsikimsusi buvo ir plona, ateinanti nuo velenelio dangtelio nusileidzianti i variklio korpusa prie pat tepalo filtro, nors ji pakankamai ir tiesi .... :ph34r: p.s. taip sklandziai ir aiskiai aprasei, kad beveik ir pamatyti nereik ... :) , nors kai busiu Panevezy, bandysiu uzmesti aki.... :beer:
  • 0

#178 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • posts 1,747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Posted 2005 February 07 - 15:36

>>>>kai busiu Panevezy, bandysiu uzmesti aki.... <<<, :beer:>>>smarkiai uzsikimsusi buvo ir plona<<<Sita man kažkodėl nei karto nebuvo užakusi, beje ji pas mane jungiasi per troiniką į storaja prie pat kolektoriausBeje man kažkodėl yra negera nuojauta, kad mano veiksmų nepakaks - manau kad pilnai išspręst majonezą , teks vis dėlto pašildymą daryti storiosios ir bakelio.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#179 Svečias_Zygimantas_*

Svečias_Zygimantas_*
  • Svečiai

Posted 2005 February 07 - 16:03

GAL GALI PADARYTI NUOTRAUKU IR KUR NORS PATALPINTI?
  • 0

#180 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Posted 2005 February 07 - 16:08

Sita man kažkodėl nei karto nebuvo užakusi, beje ji pas mane jungiasi per troiniką į storaja prie pat kolektoriaus Beje man kažkodėl yra negera nuojauta, kad mano veiksmų nepakaks - manau kad pilnai išspręst majonezą , teks vis dėlto pašildymą daryti storiosios ir bakelio.

ja ja ...susimaisiau: pas mane ji irgi taip jungiasi ...i troinika... kad butu efektyvus pasildymas, jis reikalingas kada masina jau uzgesinta, po kurio laiko, kada tu jau darbe ar namuose vakarieniauji.... su laiko rele tai sakant ... - jei elektrinis pasildymas p.s. o jei atvedus slangute is radiatoriaus, ja apvyniojus storaja slanga, padavus elektrini siurbliuka (kur montuojasi stikliu apipurksti, nuvedus vel i radiatoriu, o siurbliuka pajungus ant laiko reles ...(gali neatlaikyt siurbliukas ilgesnem apkrovom ?) ???
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users