Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ka manote apie UAB Signeda produkcija?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 15 - 22:43

Radau savo liutui toki dalyka:
http://www.signeda.l...php?page=c_3241
Kaina apie kazkas apie 300 lt. Kadangi mano siek tiek paskiles (kai pirkau tokia buvo), suzalojimas tik kosmetinis (siek tiek patrukinejes ir pan, bet dar eksploatuojamas), bet su laiku pamaniau, reiketu pasikeisti. :) Tai tik nusipirksiu, nudazysiu ir vuolia!
Bet gal kas zinote kaip situ daliu kokybe? Konkreciau - kebulo?

P.S. Jie ten visko turi, ir lempu ir kt. dalyku. Net radiatoriu! :D
  • 0

#2 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 spalio 15 - 22:47

Vo už šitą tai respektas ... :o :rolleyes:

Posted Image
  • 0

#3 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 15 - 22:50

Na man uzh 320 (+/- 20 Lt, nes jau tiksliai nepamenu) suklyjavo visai nekosmetinius iskylimus ir normaliai nudazhe. Nemanau, kad del kosmetiniu dalyku verta pirkti nauja ir ji dazhyti. Geriau jau sena teplioti, juolab dazhymas liuto dali kainoj ir sudaro.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 spalio 16 - 07:26

Nu ką aš galiu pasakyt. Detalės made in taiwan, atrodo gražiai, bet kai reikia sudėt į vietą...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 16 - 09:09

Na man uzh 320 (+/- 20 Lt, nes jau tiksliai nepamenu) suklyjavo visai nekosmetinius iskylimus ir normaliai nudazhe. Nemanau, kad del kosmetiniu dalyku verta pirkti nauja ir ji dazhyti. Geriau jau sena teplioti, juolab dazhymas liuto dali kainoj ir sudaro.

Esme tokia, kad dazytojas pas mane yra :) Tad sios problemos kaip ir nera. O be to, pas mane tas kosmetinis tai suskilinejas ir sutrukinejas bamperis (keletoje vietu perskyles). Tai uz 300 lt as geriau nusipirksiu nauja, juostas nuo seno uzdesiu, nudazysiu ir busiu ramus :P tik vat galvoju gal kas turi kokia dali is ju. tai kaip kokybe. :)
  • 0

#6 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 spalio 16 - 22:14

Esme tokia, kad dazytojas pas mane yra :) Tad sios problemos kaip ir nera. O be to, pas mane tas kosmetinis tai suskilinejas ir sutrukinejas bamperis (keletoje vietu perskyles). Tai uz 300 lt as geriau nusipirksiu nauja, juostas nuo seno uzdesiu, nudazysiu ir busiu ramus :P tik vat galvoju gal kas turi kokia dali is ju. tai kaip kokybe. :)

man rodos liuto dali sudaro paruosejas, ne dazytojas :) o pats virinau originalu buferi su trim skilimais nemenkais, kainavo kazkas 20-40 litu.. paruosimas 120, dazymas 30, dazai gal 50.. kolkuliacija paprasta - 22 -24 dariai ir girenai.. :D
  • 0

#7 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 17 - 13:58

man rodos liuto dali sudaro paruosejas, ne dazytojas :) o pats virinau originalu buferi su trim skilimais nemenkais, kainavo kazkas 20-40 litu.. paruosimas 120, dazymas 30, dazai gal 50.. kolkuliacija paprasta - 22 -24 dariai ir girenai.. :D

nu man tas virinimas tai nezinau... kazkaip taip... nerimtai skamba. O ta plastmase tai kaip jau ten ji susivirina? Ar ilgam?
  • 0

#8 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 spalio 17 - 14:12

Geriau tuos pinigus investuok i normalu guoli, kad ABS veiktu. ;) Daugiau naudos bus. ;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#9 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2007 spalio 17 - 16:02

Geriau tuos pinigus investuok i normalu guoli, kad ABS veiktu. ;)
Daugiau naudos bus. ;)

i guoli antra, dvieju duru :lol: :D I told a joke!! :D labai normaliai ten viska virina, deda is blogosios puses sutvirtinima, kad nuo vibracijos tau vel neskiltu.. jei reikia kiek zinau net groteles specialias tokias pritaiso is kito galo.. jei ne taip, tai nuo anglisko geriau tada jemti, nei taivani.. :)
  • 0

#10 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 17 - 16:11

Geriau tuos pinigus investuok i normalu guoli, kad ABS veiktu. ;)
Daugiau naudos bus. ;)

Tai as gi neperku to bamperio. :D As tik domiuosi. O siuo metu pinigu stambioms investicijoms nera. :) Tik kaip sakant - i ateiti ziuriu! :)
Beje, vilniuje maciau srote yra baltas universalas, atrodo ikirestailinginis, angliskas. :) Tai gal reiketu nusilupti ji ir nudazyti visa. Arba jei kaip sako, kad suvirins ta bamperi ir bus kaip naujas, tai irgi visai nieko viliojantis pasiulymas. Bet cia ateiciai.
  • 0

#11

  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 17 - 16:31

Cia vienoi temoi minejau pirkau china posparnius galvojau nu ka tas posparnis jo gi ten nesimato koks jis maniau sutaupysiu kapeika o kai pastaciau pamaciau kad nu taip skyles matosi,teko pirkt normalius tik pabrangusius,dar bandziau i originalu bamperi kinietiska juosta istatyt nu tip top kaip su posparniais gaunasi ;]
  • 0

#12 Svečias_Bazukaz_*

Svečias_Bazukaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 18 - 00:30

Cia vienoi temoi minejau pirkau china posparnius galvojau nu ka tas posparnis jo gi ten nesimato koks jis maniau sutaupysiu kapeika o kai pastaciau pamaciau kad nu taip skyles matosi,teko pirkt normalius tik pabrangusius,dar bandziau i originalu bamperi kinietiska juosta istatyt nu tip top kaip su posparniais gaunasi ;]

Jop , su posparniais man irgi panašiai buvo. Visiškas šūdas . Gerokai plonesnis ir minkštesnis už originalą. Laikikliai laidams - tik imitacija. Net ranka nekilo tokį į mašiną dėt. Baigėsi tuo , kad iš nupirktojo išpjoviau gabalą ir susitaisiau orginalų.
  • 0

#13 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 18 - 09:42

O kur jus tas kinietiskas dalis pirkote?

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2007 spalio 18 - 09:42

  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 spalio 18 - 09:54

O kur jus tas kinietiskas dalis pirkote?

Nugi signeda, nu. Dar autoakstė (nu bet šitie ir rimtų turi) ir dar krūvos kitų kontorų. Šiais laikais su china produkcija problemų nėra, bet va su ne china...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2007 spalio 18 - 10:15

Nugi signeda, nu. Dar autoakstė (nu bet šitie ir rimtų turi) ir dar krūvos kitų kontorų. Šiais laikais su china produkcija problemų nėra, bet va su ne china...

Aaa.. nu tai tada suds :D Viskas aisku tokiu atveju :) Ta ir norejau suzinoti.
  • 0

#16 Svečias_pats_*

Svečias_pats_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 18 - 11:30

Aaa.. nu tai tada suds :D Viskas aisku tokiu atveju :) Ta ir norejau suzinoti.

Tik va rimtu firmu, tai kainos kandziojasi. Aiksteje domejausi P206 priekinem skaidriom lempom, VALEO 470lt, o DEPO 160Lt :(
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0