Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kompjuterine diagnostika


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 413

#61 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 kovo 30 - 09:50

Tiek suprantu ir pats. Tai ar kas nors šioje ašarų pakalnėje sugeba tai padaryti, ar man verčiau ieškoti kito variklio valdymo bloko?  <_<

nelabai tikiu kad variklio valdymo blokas bus kaltas del riebaus misinio.liamda pirmoj vietoj;visi kiti daviklai,ir tik tada jei viskas gerai su davikliais PASKUTINEJ vietoj jieskok bloko ir jei bloka pirksi ziurek numerius.Siektiek su ECU galiu padeti raktus pririst,jei originalas galutinai ''NEUGROBINTAS" ;)

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2008 kovo 30 - 09:51

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#62 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2008 kovo 30 - 13:00

nelabai tikiu kad variklio valdymo blokas bus kaltas del riebaus misinio.liamda pirmoj vietoj;visi kiti daviklai,ir tik tada jei viskas gerai su davikliais PASKUTINEJ vietoj jieskok bloko ir jei bloka pirksi ziurek numerius.Siektiek su ECU galiu padeti raktus pririst,jei originalas galutinai ''NEUGROBINTAS" ;)

Variklio temperatūros davikliai pakeisti, bet didelio efekto nuo to nėra. Kokius dar daviklius be lambda zondo reiktų žiūrėt? Ir ar lambda zondą patikrint kaip nors galima?
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#63 zigas

zigas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Prienai
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 balandžio 12 - 14:32

Ar galima 2003 2.0HDI ECU Siemens su ELM327 prisijungti?
  • 0

#64 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 balandžio 12 - 15:27

Ar galima 2003 2.0HDI ECU Siemens su ELM327 prisijungti?

ziurek kontaktus obd jungty,ir atrasysk kokie,atsakysiu tiksliai ar palaiko ar ne
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#65 zigas

zigas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Prienai
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 balandžio 12 - 16:40

ziurek kontaktus obd jungty,ir atrasysk kokie,atsakysiu tiksliai ar palaiko ar ne

1.4.5.7.11.12.16.
  • 0

#66 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 balandžio 14 - 17:41

1.4.5.7.11.12.16.

nepalaiko obd
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#67 Svečias_dariukas_t_*

Svečias_dariukas_t_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 14 - 18:14

tuo paciu noreciau ir as paklaust, o elm327 palaiko peugeot 406 2000m. HDI? ir siaip koki geriau patartum adapteri pirkt,kad butu galima atlikti diagnostika savo masinaj(butu geraj kad ir kitoms tiktu) ?
  • 0

#68 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 balandžio 14 - 18:32

tuo paciu noreciau ir as paklaust, o elm327 palaiko peugeot 406 2000m. HDI? ir siaip koki geriau patartum adapteri pirkt,kad butu galima atlikti diagnostika savo masinaj(butu geraj kad ir kitoms tiktu) ?

elm tik varikliuj.ir viskas.o 2000m gali prisijungti-60%.Universaliu nera visu masinu.Geriausias variantas DEC SUPERSCAN 2 .
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#69 zigas

zigas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Prienai
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 balandžio 15 - 07:00

elm tik varikliuj.ir viskas.o 2000m gali prisijungti-60%.Universaliu nera visu masinu.Geriausias variantas DEC SUPERSCAN 2 .

O pigesnių ar yra priemonių prilyst prie to PSA?
  • 0

#70 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 balandžio 15 - 15:40

O pigesnių ar yra priemonių prilyst prie to PSA?

be sansu,tik dilerinis
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#71 Svečias_Piezuks_*

Svečias_Piezuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 15 - 20:12

Gal zinot meistra kuris galetu uzvesti masina peugeot 206 1.4HDi 2004m. orginalus variklio kompiuteris pavokas reikia priristi kita.
  • 0

#72 zigas

zigas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Prienai
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 balandžio 16 - 14:06

be sansu,tik dilerinis

už kokią protingą kainą galima gauti dilerinį?
  • 0

#73 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 balandžio 16 - 15:31

už kokią protingą kainą galima gauti dilerinį?

2000-3000 eur.
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#74 zigas

zigas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Prienai
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2008 balandžio 16 - 15:34

2000-3000 eur.

tiek ir aš žinau :rolleyes:
  • 0

#75 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2008 balandžio 21 - 08:51

kas Ramus telefona turi, kazi kokios kainos pas Ji?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#76 Svečias_neryte_*

Svečias_neryte_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 25 - 20:06

Seiki, gal zinot kas Kaune gali pajungti kompa prie 607? o konkreciau, reikia atjungti ratu oro slegio daviklius ir pajungti veidrodeliu uzsilankstyma. aciu
  • 0

#77 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 gegužės 31 - 18:21

kas Ramus telefona turi, kazi kokios kainos pas Ji?

PM
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#78 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2008 birželio 04 - 23:28

Ramus, zhiurau tu chia valdai shitoj temoj. Pasakyk tu man neapsiskaichiusiam, ar gali kokia nors elektronine klaida (gal taip vadinamas kokis tai eroras kompe, kaip kad teko girdet toki termina) itakotu galios netekima? Esme ta, kad buna tai gerai, tai ne - begejantis jauchiasi galios dingimai (mazhdaug iki ~3500 rpm), o kartais shoka i prieki nuo pat pradzhiu. Pas mane 1995 S16 2.0 150ag su vakuumu valdomais papildomais oro isiurbimo vozhtuvais ( mano fotkese matosi ). Diafragmos naujos, vamzdzhiai nauji, atsidaro ir uzhsidaro nuo pradzhiu iki galo, vakuumas tikrai nenuteka (tikrinau nuo a iki z), elektrinis vskuumo paskirstytojas (bent jau atsidarius kapota veikia idealiai) - chia tik tam, kad zhinotum, kad ne tame beda. Tai kaip ten yr, ar buna panashiu problemu susijusiu su kompu, nes kitas variantas man i galva ateinantis, tai tik kokie nors neshvarumai purshkimo sistemoj ar kazhkur dar degaluos, bet - zhinai - manau kompa bus lengviau ir greichiau patikrint, todel ir norechiau nuo to pradet, tik nezhinau ar apsimoka... Ne Lietuvoj tesu, tai man tik patarimo reiketu, jei galim butu... :beer:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#79 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 birželio 05 - 07:48

Ramus,
zhiurau tu chia valdai shitoj temoj. Pasakyk tu man neapsiskaichiusiam, ar gali kokia nors elektronine klaida (gal taip vadinamas kokis tai eroras kompe, kaip kad teko girdet toki termina) itakotu galios netekima? Esme ta, kad buna tai gerai, tai ne - begejantis jauchiasi galios dingimai (mazhdaug iki ~3500 rpm), o kartais shoka i prieki nuo pat pradzhiu. Pas mane 1995 S16 2.0 150ag su vakuumu valdomais papildomais oro isiurbimo vozhtuvais ( mano fotkese matosi ). Diafragmos naujos, vamzdzhiai nauji, atsidaro ir uzhsidaro nuo pradzhiu iki galo, vakuumas tikrai nenuteka (tikrinau nuo a iki z), elektrinis vskuumo paskirstytojas (bent jau atsidarius kapota veikia idealiai) - chia tik tam, kad zhinotum, kad ne tame beda. Tai kaip ten yr, ar buna panashiu problemu susijusiu su kompu, nes kitas variantas man i galva ateinantis, tai tik kokie nors neshvarumai purshkimo sistemoj ar kazhkur dar degaluos, bet - zhinai - manau kompa bus lengviau ir greichiau patikrint, todel ir norechiau nuo to pradet, tik nezhinau ar apsimoka... Ne Lietuvoj tesu, tai man tik patarimo reiketu, jei galim butu... :beer:

gali buti mase priezasciu:ECU programoj kazkoks bugas,veikiant tam tikrais rezimais (pvz,esant tam tikroje temperaturoje,patenciometro padety,varikio programa turi taip vadinama''skyle''kuriuje dingsta normalios charakteristikos.Kita priezastis,kuro sistema-purkstukai,siurblys,slegio reguliatorius.Degimo kampas,zvakes,laidai,duju fazes.Pajungus aparatura reikia ziureti charakteristikas ir tada bus aisku.Forume dar yra ''Spakenas''-pasibelsk,gal ka dar patars.
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#80 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2008 birželio 05 - 07:58

achiu labai :beer:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0