Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#181 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 11:30

...Ir maza to, gal vis delto nereiktu didziuotis sistemingai pazeidinejamomis KET (t.y. galiojanciais teises aktais), bandant tai pateisinti asmeniniais motyvais?

na is kur tu istraukei, kad kazkas is musu "didziuojasi"???
jeigu tu didziuojiesi savimi, kad laikaisi kiekvieno KET bei kitu LR galiojanciu teises aktu nuostatu - valio!!!
tik nereikia aiskinti, kad kiti "didziuojasi". jau ne viena karta esu pastebejes, kad jeigu vienas kazko nesilaiko ir garsiai apie tai prisipazista, tai kiti linke tai vadinti "didziavimusi" pvz. kai pradejau apklausa del "A" juostos. taip as vaziuoju "A" juosta, zinau, kad pazeidziu KET, bet tikrai tuo nesididziuoju. jeigu pasakyciau, kad saugos dirzo nesisegu (tarp kitko nauja apklausa (jeigu tokios nebuvo dar)), irgi manytum, kad tuo didziuojuosi?? klysti....
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#182 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:13

Geležinė logika. Aha, aš žinau, kad darau blogai, bet aš tuom nesididžiuoju ir todėl esu teisus ir todėl man nei taisyklės, nei įstatymai negalioja. Betrūksta dar, kad skuodo mentas pasakytų, kad anas nesididžiuoja tuom, kad užmušė tris vaikus ir jis bus pateptas ir jį paleis ir apskritai, ko čia visi prie nesididžiuojančio mento kabinėjasi. Kažkaip net ir nežinau ką daugiau komentuot
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#183 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:15

zinau, kad pazeidziu KET, bet tikrai tuo nesididziuoju.

Vadinasi nepataikiau atspeti :unsure: Sorry.

Bet visgi, man idomu kaip toks reiskinys vadinasi: po$%izmu? narcisizmu? savisusireiksminimu? maistavimu?

Ir kodel vienu taisykliu laikytis yra privaloma, o ant kitu galima ir nusispjauti? Kuo gi tada skiriasi (principiniai) automobilio vairavimas esant neblaiviam, nuo posukiu nerodymo? Juk nesigirsi, jog vazineji neblaivus? Tai kodel tuomet pateisini samoninga ir sisteminga KET pazeidinejima, kuris hipotetiskai gali privesti iki tokiu paciu ar baisesniu pasekmiu, nei kad automobilio vairavimas isgerus?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#184 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:30

Geležinė logika. Aha, aš žinau, kad darau blogai, bet aš tuom nesididžiuoju ir todėl esu teisus ir todėl man nei taisyklės, nei įstatymai negalioja. Betrūksta dar, kad skuodo mentas pasakytų, kad anas nesididžiuoja tuom, kad užmušė tris vaikus ir jis bus pateptas ir jį paleis ir apskritai, ko čia visi prie nesididžiuojančio mento kabinėjasi. Kažkaip net ir nežinau ką daugiau komentuot

as taip sakiau: "Aha, aš žinau, kad darau blogai, bet aš tuom nesididžiuoju ir todėl esu teisus ir todėl man nei taisyklės, nei įstatymai negalioja".??? nelabai prisimenu tokios savo frazes? tai kam tada interpretuoti kitu zodzius taip kaip tau patogu, Darka?

ir vel krastutinumai - na prie ko cia dabar tas skuodo mentas??? :mad: is dedelio rasto iseinam is krasto, manau. kalbejom tik apie priesrukinius, o ne apie skuodo tragedija. tam yra bent kelios temos forume.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#185 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:31

LTuviai turi genetiskai igimta talenta- savaip isaiskinti bet kuri istatyma. Praktiskai visi po defaultu galetu buti teisininkais, bet tik kad patys savo kuriniu patiki. Galioja visiems istatymams ir taisyklems. Nu visai neitema, bet vakar per zinias rode kad vakar dar du mentai padare dar dvi avarijas.
  • 0

#186 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:36

as taip sakiau: "Aha, aš žinau, kad darau blogai, bet aš tuom nesididžiuoju ir todėl esu teisus ir todėl man nei taisyklės, nei įstatymai negalioja".??? nelabai prisimenu tokios savo frazes? tai kam tada interpretuoti kitu zodzius taip kaip tau patogu, Darka?

ir vel krastutinumai - na prie ko cia dabar tas skuodo mentas??? :mad: is dedelio rasto iseinam is krasto, manau. kalbejom tik apie priesrukinius, o ne apie skuodo tragedija. tam yra bent kelios temos forume.

Ne, tu taip nesakei, bet taip elgiesi. Mentas, tik pavyzdys iki ko nusiridenama, kai pigus egoizmas "ale man pofig, bet aš vistiek važiuosiu A juosta" arba "tegul tik kaimo japai važinėja 50" ima viršų.
Bijau, kad jeigu tokis "džigitas" užvažiuoų ant mano vaikų, sėsčiau kalėjiman aš...
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#187 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:54

Ne, tu taip nesakei, bet taip elgiesi. Mentas, tik pavyzdys iki ko nusiridenama, kai pigus egoizmas "ale man pofig, bet aš vistiek važiuosiu A juosta" arba "tegul tik kaimo japai važinėja 50" ima viršų.
Bijau, kad jeigu tokis "džigitas" užvažiuoų ant mano vaikų, sėsčiau kalėjiman aš...

galvok ka nori, Darka, nusibodo gincytis bei pilstyt is tuscio i kiaura. turi savo nuomone, as turiu savo. tu esi pavyzdingas vairuotojas, niekada nieko nepazeidineji, laikaisi visu teises normu reikalavimu, as gi esu nepavyzdingas "dzigitas", pazeidinejantis tam tikras taisykles...
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#188 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:56

Ai bet gerai. Gyvybes kazkokios forume atsirado... :P
  • 0

#189 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 13:59

Ai bet gerai. Gyvybes kazkokios forume atsirado... :P

cia tai tiesa :lol:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#190 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:17

galvok ka nori, Darka, nusibodo gincytis bei pilstyt is tuscio i kiaura. turi savo nuomone, as turiu savo. tu esi pavyzdingas vairuotojas, niekada nieko nepazeidineji, laikaisi visu teises normu reikalavimu, as gi esu nepavyzdingas "dzigitas", pazeidinejantis tam tikras taisykles...

badai pirstu i kita, sakai visi nusizengia, tai ir as nusizengsiu. kazkas bes i tave pirstu ir sakys, aha, jei anas taip daro, tai ir as darysiu, taip atsiranda visuotinis precedentas - 'visi taip daro'. nesvarbu, ar tai priesrukiniai, ar ksenonai (draudziama, bet visi vazineja, tai ko as blogesnis, gal praslysiu per TA), vasarines padangos ziema (draugas atvazinejo pusplikem vasarinem visus sniegus ir nieko), ar girtas uz vairo (kaimynas kas savaitgali girtas is zvejybos grizta, aha, nepagauna jo, ir as galiu).

Taip ir atsiranda bezpredelas, kai pazeidima toleruojami ir tampa norma...

Pabandyk lenkijoj ar vokietijoj su savo priesrukinem pavazinet - uzmirkses iskart, ir dar policija sustabdys.

Norim keistis - pradekim nuo saves...



Liudna
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#191 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:19

o as snd nusipirkau philips standartines (45/55W) H4 lemputes uz 65 lt, matyt xenonam dar neuzdirbu :(

Šį pranešimą redagavo maiklass: 2007 lapkričio 09 - 14:22

  • 0

#192 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:21

nesvarbu, ar tai priesrukiniai, ar ksenonai (draudziama, bet visi vazineja, tai ko as blogesnis, gal praslysiu per TA),

nuo kada xenon'ai draudziami? gal ka nors pramiegojau? :unsure:
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#193 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:24

nuo kada xenon'ai draudziami? gal ka nors pramiegojau? :unsure:

Nzn ar Lietuvoj, bet kazkur taip yra. Leidziami tik orginaliai gamintojo ideti Xeonai. Su visai reikiamai varikliukais ir dar visokiais ten priedais. a todel Xeonu isidejimas perkant nauja masina kainuoja apie 3000, o ne 300Lt, kaip dabar siuloma :)
  • 0

#194 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:26

Nzn ar Lietuvoj, bet kazkur taip yra. Leidziami tik orginaliai gamintojo ideti Xeonai. Su visai reikiamai varikliukais ir dar visokiais ten priedais. a todel Xeonu isidejimas perkant nauja masina kainuoja apie 3000, o ne 300Lt, kaip dabar siuloma :)

kol kas kalbu tik apie LT.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#195 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:39

Nzn ar Lietuvoj, bet kazkur taip yra. Leidziami tik orginaliai gamintojo ideti Xeonai. Su visai reikiamai varikliukais ir dar visokiais ten priedais. a todel Xeonu isidejimas perkant nauja masina kainuoja apie 3000, o ne 300Lt, kaip dabar siuloma :)

Taip yra visoje ES, tame tarpe ir LT
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#196 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:42

Taip yra visoje ES, tame tarpe ir LT

Reiskia musu mentam yra px.... taip pat ir TA.
  • 0

#197 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:49

Taip yra visoje ES, tame tarpe ir LT

gal galetum koki teises akta nurodyti?
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#198 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 14:52

remiantis Maskoliu, sitas aktas taikytinas naujiems bolidams
  • 0

#199 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 15:02

sitas aktas taikytinas naujiems bolidams

koks?
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#200 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 15:08

gal galetum koki teises akta nurodyti?

Techniniai reikalavimai naudojamoms kelių transporto priemonėms
2 grupė. Apšvietimas ir šviesos signalizacija
Kodas 201 - Žibintų ir atšvaitų konstrukcija bei techninė būklė:
<...>
8. Draudžiama naudoti nenumatytus arba draudžiamus naudoti apšvietimo ir šviesos signalizacijos prietaisus.
<...>
PASTABOS:
3. Leidžiama įrengti kitų markių ir modelių transporto priemonių apšvietimo ir šviesos
signalizacijos prietaisus. Juos įrengus turi būti atlikta techninė ekspertizė.
<...>
Kad į tai žiūrima pro pirštus per TA, dar nreiškia kad viskas OK.

Dėl bendra-europietiškos pozicijos. Jau buvau marods postinęs UK valdžios požiūrį į tokius perdarymus. Jei rasiu kažką panašaus Briuselio kopustyne, mielai pasidalinsiu.

Fact sheet: Aftermarket HID headlamps (December 2006):
In the Department's view it is not legal to sell or use after market HID lighting kits, for converting conventional Halogen headlamps to HID Xenon. If a customer wants to convert his vehicle to Xenon HID he must purchase completely new Xenon HID headlamps. <...>

Ten visas straipsniukas glaustas ir aiškus. Esmė trumpai - HID conversion KIT'ai (Zenona'ai) - nelegalu. Jei nori Xenon'ų - jiems tokie pat reikalavimai kaip ir naujiems - aprobuoti žibintai (stiklai, reflektoriai), privalomas apiplovimas ir AUTOMATINIS aukščio reguliavimas (o ne rankute iš kabinos). Pastarojo vietoje tinka ir viso kėbulo auto-levelinimo sistemos, vis dažniai sutinkamos naujuose universaluose.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0