Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#201 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 15:36

o as snd nusipirkau philips standartines (45/55W) H4 lemputes uz 65 lt, matyt xenonam dar neuzdirbu :(

nors ir netaip svarbu, bet pataisysim 55/65 (W)... :beer:
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#202 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 15:43

nors ir netaip svarbu, bet pataisysim 55/65 (W)... :beer:

gali but, nepamenu, nes kolkas tik y "bordacioka" ymeciau :blush:
o dabar pasirodo pas mane buvo sudetos 90/100W melynu stiklu :ph34r: , o as pirkau "tipo geresnes" nes su senosiom nieko nesimate :lol:
marods pradesiu ant xenonu taupyt ^_^ , o gal ant nauju zibintu :unsure: , nors gal ant xenonu - megstu estetiny vaizda gera B)
  • 0

#203 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 16:49

o dabar pasirodo pas mane buvo sudetos 90/100W melynu stiklu :ph34r: , o as pirkau "tipo geresnes" nes su senosiom nieko nesimate :lol:
marods pradesiu ant xenonu taupyt ^_^ , o gal ant nauju zibintu :unsure: , nors gal ant xenonu - megstu estetiny vaizda gera B)

dek priesrukines is maksimos ir i jas xenonus, taip kaip as darausi grifui. sviecia krutai, pirmadieni galesiu parodyt. jei tos 90/100W nereikalingos, parduok man, pas mane dabar tik 55/60W melynos, arba galim mainyti...
as va dar ieskausi purkstuku su zaliom lemputem, kad derintusi prie grifo spalvos, bet niekur nerandu, visur tik melyni. gal kas uzmatet kur netycia?
  • 0

#204 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 16:59

Pradėjusiam temą galima įsijungt? Žiūriu, susidarė "antixenoninkų" frakcija. Ir taip graudžiai sriūbauja, kad net patys savim patikėjo... Klausimas: Tai kodėl gi nieks nemirksi man, jei jau esu toks kelių teroristas? Gal gi ne toks tas velnias juodas, kaip jį maliavoja? O apakint galima ir su retro kaitrinėm lemputėm...
  • 0
... labai piktas diedas...

#205 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 17:10

gali but, nepamenu, nes kolkas tik y "bordacioka" ymeciau :blush:
o dabar pasirodo pas mane buvo sudetos 90/100W melynu stiklu :ph34r: , o as pirkau "tipo geresnes" nes su senosiom nieko nesimate :lol:
marods pradesiu ant xenonu taupyt ^_^ , o gal ant nauju zibintu :unsure: , nors gal ant xenonu - megstu estetiny vaizda gera B)

tai, kad netik estetinis vaizdas is xenonu.... o siaip teisngas pamastymas ;) , nes naujos originalios faros bus laaabai brangios
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#206 twarius

twarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 364
  • Vieta:Šalia Kauno, ant kalno...
  • Automobilis:Citroen C8o7

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 17:16

Pradėjusiam temą galima įsijungt?
Žiūriu, susidarė "antixenoninkų" frakcija. Ir taip graudžiai sriūbauja, kad net patys savim patikėjo...
Klausimas:
Tai kodėl gi nieks nemirksi man, jei jau esu toks kelių teroristas? Gal gi ne toks tas velnias juodas, kaip jį maliavoja?
O apakint galima ir su retro kaitrinėm lemputėm...

taigi, man ir niekas nemirksi... :blink: viskas tvarkingai sureguliuota :blink: ir lempos lesines, vazineju jau antrus metus su xenonais, niekam dar neuzkliuvo o cia pasiskaicius baisu darosi, kad nepradetu imtis drastisku priemoniu "antixenonininkai" o gal tiksliau "antikinietxenonininkai" :lol: (beabejo neverti gero zodzio tie kurie nesusireguliave zibintu ir visai nesvarbu ar pas ji halogenas ar xenonas ar dar kokia zvake...
  • 0
Konegali pinigai, tą gali dideli pinigai

#207 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 18:55

o dabar pasirodo pas mane buvo sudetos 90/100W melynu stiklu :ph34r: , o as pirkau "tipo geresnes" nes su senosiom nieko nesimate :lol:

jauciu reflektorius senai ishdeges nuo tu 90/100W <_< siulau paieshkot geru peugeot zhibintu (virzin, liutukas, ciumazikai, amalas, ...) Patikek - originalus geri 205 zhibintai labai gerai shviecia... :rolleyes: ash net jokiu +50% nededu kaip kad 405 reikejo... o gal ir kokie nauji neoriginalus ish kokio Zherucio ar pan. ne pats blogiausias variantas... dar idomumo delei pasukciau ir i viciunus... nu del sportinio intereso bent ... :rolleyes:
  • 0

#208 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 19:16

taip atrodo 6000k pas mane
Posted Image

o tu cia ir i priesrukinius xenon'us isimetei ar kazka panasaus i philips blue vision?

cia pardoj radau kazkokius aceit ''xenon'' sviecia panasia spalva ir gerai,nors nenaudoju as ju visai
  • 0

#209 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 21:09

Aš tai jau nusprendžiau, kad xenonus dėsiuosi. Užkniso nematyti nieko šonuose, kai reikia tamsoje manevruoti kiemuose (Kaunas - labai neapšviestas miestas). Jeigu miesto valdžia nenori mūsų apšviesti, apsišviesim patys. Xenonais :lol: Tik kolkas reikia truputį pataupyti :rolleyes:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#210 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 21:41

tai, kad netik estetinis vaizdas is xenonu.... o siaip teisngas pamastymas  ;) ...

Turbut nesugebejau tinkamai isreikst savo ironijos :blush:

jauciu reflektorius senai ishdeges nuo tu 90/100W  <_<  siulau paieshkot geru peugeot zhibintu (virzin, liutukas, ciumazikai, amalas, ...)

mane irgi panasus jausmai apeme, bet pradziai bandysiu ieskot tik svariu reflektoriu, nes stiklai sveiki. o tos 100W lemputes ne tik volframo siulai ir ju plieniniai laikikliai susiklaipe nuo karscio, bet ir pats stiklas apsviles ir deformuotas :blink:

Šį pranešimą redagavo maiklass: 2007 lapkričio 09 - 21:42

  • 0

#211 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 21:49

Aš tai jau nusprendžiau, kad xenonus dėsiuosi. Užkniso nematyti nieko šonuose, kai reikia tamsoje manevruoti kiemuose (Kaunas - labai neapšviestas miestas). Jeigu miesto valdžia nenori mūsų apšviesti, apsišviesim patys. Xenonais  :lol: Tik kolkas reikia truputį pataupyti  :rolleyes:

Na taip, jei nematai tai reik detis zenonus - pigiau nei akiniai kainuoja. Siaip as ir simtai tukstanciu vazineja su paprastom lempom ir viska mato, o Kaune apsvietimas ne stebuklingas, bet pakankamas. Tik uzmiestyje, kur nauji nuosavu namu rajonai ir neasfaltuotos, dubetos gatves - isijungiu priesrukines, kad i duobe neirioglint. Xenonai gerai uzmiestyje, kur neapsviesti kelio ruozai, greitis didelis ir kelkrasciai su girtais kaimieciais. Mieste tikrai nera butinybe, jei nematai - tai gal su akimis negerai? Siaip tai neesu pries xenonus, bet stebuklo nera: ko neiziuri taip, nepades ir xenonai. Bet kadangi kainuoja kapeikas, tai ir paciam kartais noras isidet kyla, tik tinginys ta nora greit nugali :ph34r:
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#212 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 21:51

Klausimas:
Tai kodėl gi nieks nemirksi man, jei jau esu toks kelių teroristas? Gal gi ne toks tas velnias juodas, kaip jį maliavoja?

Netaikau tau asmeniskai, bet as nemirginu xenofilam, nes iskart matosi kur xenonas akina, o kur edisono iljiciaus ilgosios, ir a vdrug pas ta xenoniny dzigita ir ilgosios xenonines? :ph34r: nors kaip suprantu is vartotoju atsiliepimu, tai jum ilguju nei nereik, bo trumpieji xenonai ilgiu gerokai lenkia kaitrines ilgasias -_-

P.S. ar cia mane atmintis paveda ar tu Jimmy nerasei pries kokius metus, kad su svarsciko skydeliu tuoj reiks y gatves vaziuot? :unsure: taip pat suprantu kad nuomones nekeicia tik kvailiai, taip kad kiekvieno teise rinktis ;)
  • 0

#213 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 22:00


P.S. ar cia mane atmintis paveda ar tu Jimmy nerasei pries kokius metus, kad su svarsciko skydeliu tuoj reiks y gatves vaziuot?

Kažkaip neatgaminu. Gal galėtum įkelt iš paieškos mano frazę? Visi kartu skaniai pasijuoktumėm... :rolleyes:
  • 0
... labai piktas diedas...

#214 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 22:14

Aš tai jau nusprendžiau, kad xenonus dėsiuosi. Užkniso nematyti nieko šonuose, kai reikia tamsoje manevruoti kiemuose (Kaunas - labai neapšviestas miestas). Jeigu miesto valdžia nenori mūsų apšviesti, apsišviesim patys. Xenonais :lol: Tik kolkas reikia truputį pataupyti :rolleyes:

cha cha cha :D :D :D ar nesakei sitoj temoj tik kad gezai visokie su xenonais laksto ir tave jie labai nervina ir t.t ir tu buvai labai pries xenonus :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#215 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 22:25



P.S. ar cia mane atmintis paveda ar tu Jimmy nerasei pries kokius metus, kad su svarsciko skydeliu tuoj reiks y gatves vaziuot?

Kažkaip neatgaminu. Gal galėtum įkelt iš paieškos mano frazę? Visi kartu skaniai pasijuoktumėm... :rolleyes:

frazes apie suvirintojo skydely rast nepavyko :blush: , bet as per kvailas, kad pats sugalvociau toky bajery ir esu ysitikines, kad jy butent musu forme perskaiciau, tai ir pamaniau kad cia buvo eilinis tavo perliukas :)


viskas ka pavyko rast (© Jimmy) : Dabar rimčiau apie xenon. Jei tektų nelaimė sukulti savo pežui snukį, pirkčiau porestailinginio kapotą, bamperį ir skaidrias faras. Vat tada į jas susidėčiau lindzes (kaip kažkas atsiuntė nuotraukas), ir tada būtų galima pamastyt apie xenonus. O kol kas tiek to, nenoriu niekam suteikt nepatogumų.

Šį pranešimą redagavo maiklass: 2007 lapkričio 09 - 22:28

  • 0

#216 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 22:36

...
Klausimas:
Tai kodėl gi nieks nemirksi man, ...

Perjungsi i gabaritus ? :unsure:

-----------------


aha, rodos nemazi vaikai, ziurek ir klavetura moka skalambyti, ir keksmazodzius surenka pirstukais, bet kad visuomene priima taisykles paciu labui, niekaip suprasti ...gal didesnio brolio, nu to - kur ant virsaus 10 raliniu halogenu sukrauta ( o gal, isbedos, dveju ant priekio raliniu "cybiu" ;] ) - nu tada sioje bandoje jis vadas, reik pripazint jo tiesa ...

apsvitinimas kelyje esaciam kolegai pagal baranka, prilyginciau kai isigrudi tarp kiausu pistoleta su vamdziu i save nukreiptu: pavarges po ilgos keliones kolega, ar maziau praktikos turintis vaznyciotojas, prasilenkimo metu, apakintas gi sukteles vaira tavo pusen ...; ar kokia panele, apakinta per soninius veidrodelius, bei viduriniu, per velai pamatys pesciaji zengianti pereja, spusteles staiga ir mirtinai ant stabdziu ...
et, apie ka as cia <_<

Šį pranešimą redagavo rally69: 2007 lapkričio 09 - 22:44

  • 0

#217 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 22:40



viskas ka pavyko rast (© Jimmy) : Dabar rimčiau apie xenon. Jei tektų nelaimė sukulti savo pežui snukį, pirkčiau porestailinginio kapotą, bamperį ir skaidrias faras. Vat tada į jas susidėčiau lindzes (kaip kažkas atsiuntė nuotraukas), ir tada būtų galima pamastyt apie xenonus. O kol kas tiek to, nenoriu niekam suteikt nepatogumų.

Tas "kol kas" baigėsi, dabar kentėkit. :P
Belieka kaltai nudelbt akis ir kažką neaiškiai mykt po nosim -_- . Nu ką aš kaltas, kad niekaip nesukuliu pežo? O laikas bėga... ;]
  • 0
... labai piktas diedas...

#218 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 22:45

..Nu ką aš kaltas, kad niekaip nesukuliu pežo? ...

tai ralis rase, kad dazniau paskui mergaites ir sodininkus vazinek tamsoj, gal ju stopai bus perdege, tai ilgai netruks sukult naujus zibukus pries pesciuju pereja ;)

P.S. ginkdie nelinkiu ;)
  • 0

#219 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 23:19

...
Klausimas:
Tai kodėl gi nieks nemirksi man, ...

Perjungsi i gabaritus ? :unsure:

-----------------


aha, rodos nemazi vaikai, ziurek ir klavetura moka skalambyti, ir keksmazodzius surenka pirstukais, bet kad visuomene priima taisykles paciu labui, niekaip suprasti ...gal didesnio brolio, nu to - kur ant virsaus 10 raliniu halogenu sukrauta ( o gal, isbedos, dveju ant priekio raliniu "cybiu" ;] ) - nu tada sioje bandoje jis vadas, reik pripazint jo tiesa ...

apsvitinimas kelyje esaciam kolegai pagal baranka, prilyginciau kai isigrudi tarp kiausu pistoleta su vamdziu i save nukreiptu: pavarges po ilgos keliones kolega, ar maziau praktikos turintis vaznyciotojas, prasilenkimo metu, apakintas gi sukteles vaira tavo pusen ...; ar kokia panele, apakinta per soninius veidrodelius, bei viduriniu, per velai pamatys pesciaji zengianti pereja, spusteles staiga ir mirtinai ant stabdziu ...
et, apie ka as cia <_<

Nu blin, va čia tai jau ryškiai persistengei, kolega. Gal pateiksi statistiką, kiek autoįvykių atsitiko dėl zenonų? Negali? Tai ir nekarksėk. Atskiriu irgi iš tolo, kad xenonai. Bet jie neakina dėl to, kad jie vardu XENONAI. Bėje dauguma akintojų - elementarūs halogenai. Bo vairuoja juos LOPAI, nesugebantys susireguliuot farų arba bulvių pilną bagažinę iš uošvienės besivežantys. Sukrauna maišus rūsin ir skuba prie kompo xenonus susidėjusius gaidint...
Nu chana, viskas. Deduosi ir į ilgąsias. Pamatysiu, kad halogenščikas nors biskį akina - 3,14zda jam, tegu vairuoja griovin ir žegnojasi :ph34r: :ph34r: :ph34r: ........
  • 0
... labai piktas diedas...

#220 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 00:12

Nu blin, va čia tai jau ryškiai persistengei, kolega. Gal pateiksi statistiką, kiek autoįvykių atsitiko dėl zenonų? Negali? Tai ir nekarksėk. ...

Jei zinai atsakyma, tai kam uzduodi klausima?
(nedirbu nei statistikos departamente, nei policijoje, ne viesuju rysiu sk., ...)

Pagal nesenai ivykusi autoivyki Skuodo raj., STATISTISKAI: virsytas leistinas greitis + vairavimas esant (ne)girtam.
Laikau kolega samoningu suprasti tikrasias zmogzudystes priezastis.

Šį pranešimą redagavo rally69: 2007 lapkričio 10 - 00:14

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0