Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Xenon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 871

#821 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 lapkričio 15 - 15:49

blokeli apvyniot folija ar ir visus laidus?
  • 0

#822 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 15 - 16:39

blokeli apvyniot folija ar ir visus laidus?

Zmogau pas 407 gali belekokius xenonus deti, jei ne gamykliniai, tai turesi bedu tolkatak paskui. Paminesi mano zodzius.

Plius, jei nera numatyta xenonu, tai ir nedekis, nes tikrai pagailek kitu zmoniu... ises pora gauriku i gala ir nusileidus galui pradesi visus pjauti su svarke.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#823 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 lapkričio 15 - 16:44

Tai ir nuleistom pjauna per akis... jei negamykliniai, reguliuok kaip nori, pjaus akis kaip tolka tak...
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#824 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 lapkričio 15 - 16:45

Zmogau pas 407 gali belekokius xenonus deti, jei ne gamykliniai, tai turesi bedu tolkatak paskui. Paminesi mano zodzius.

Plius, jei nera numatyta xenonu, tai ir nedekis, nes tikrai pagailek kitu zmoniu... ises pora gauriku i gala ir nusileidus galui pradesi visus pjauti su svarke.

pas mane buvo jau ideti xenonai, bet paprastai, be jokiu varzu be nieko, pravazinejau pora sav, su draugu tikrinom ar akina tai nei biskio, nei kart nubuvau pats apakintas kitu vairuotoju, del mano netinkamu sviesu. tai sitas atkrenta
  • 0

#825 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 15 - 18:40

Zmogau pas 407 gali belekokius xenonus deti, jei ne gamykliniai, tai turesi bedu tolkatak paskui. Paminesi mano zodzius.

Plius, jei nera numatyta xenonu, tai ir nedekis, nes tikrai pagailek kitu zmoniu... ises pora gauriku i gala ir nusileidus galui pradesi visus pjauti su svarke.

pas mane buvo jau ideti xenonai, bet paprastai, be jokiu varzu be nieko, pravazinejau pora sav, su draugu tikrinom ar akina tai nei biskio, nei kart nubuvau pats apakintas kitu vairuotoju, del mano netinkamu sviesu. tai sitas atkrenta

Tikrai neatkrenta, zmogau dar karta sakau, jei automatiskai kstis nesireguliuoja TAI AKINA. atkrenta jam matai... blin laukiu nesulaukiu tos dienos kai policija duos kokius 500 litu baudos uz tuos zenonus.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#826 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2013 lapkričio 15 - 18:50

Per dabartinius reidus,bent jau kaune labai dazni jie pasidare, baudzia uz netvarkingas faras, t.y uz xenonus ten kur ju neturi but,duzusias faras, akinancias ar dar kokiu kitu defektu turincias...asmeniskai gatveje sutikes svarscika is priekio, visada isijungiu ilgas sviesas, vienas is 20 vaziuoja tikrai neakindamas...pastebejau kad net ir ten kur priklauso xenonai vistiek akina aisku ne visi, bet tokia realybe. xenonai praktiskai didesnis blogis uz 100w paprastas lemputes...
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#827 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2013 lapkričio 16 - 12:02

...asmeniskai gatveje sutikes svarscika is priekio, visada isijungiu ilgas sviesas..

Gudruolizzz..negudresnis už penktoką.. :clap:
  • 0

#828 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2013 lapkričio 16 - 12:23

Musu lietuveles dalbajobus reikia kazkaip panervuoti :clap:
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#829 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2013 lapkričio 16 - 13:27

Jei Kauno mieste gausiu "ilgų",tai žinosiu kad tai nuo taves..nes užmiesty niekam neužklūna mano "dalbajobiškos" šviesos..beje,per pusantrų metų važinėjimo su zenonais tik vieną kartą gavau "ilgų"..2013m vasarį praėjęs TA pusmetį važinėjau su osram nbp,bet tik pusmetį jos ir laikė..po to vėl isidėjau zenonus ir kol kas niekam neužkliuvau,net policijai..
  • 0

#830 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2013 lapkričio 16 - 13:54

cia ka raso nekreip demesi , atrodo kad kaskas pasikeis , ar man idomu kad kaskam kaskas akina , man irgi gal tavo maisnos spalva akina , kam cia idomu niekam , kaip vazinejo taip vazines . (35w. xenonus isidek ir pohuj ) ir tegu uosto kabancius .

Šį pranešimą redagavo Monster: 2013 lapkričio 16 - 13:56

  • 0

#831 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2013 lapkričio 16 - 14:09

cia ka raso nekreip demesi , atrodo kad kaskas pasikeis , ar man idomu kad kaskam kaskas akina , man irgi gal tavo maisnos spalva akina , kam cia idomu niekam , kaip vazinejo taip vazines . (35w. xenonus isidek ir pohuj ) ir tegu uosto kabancius .

pritariu.. pats vazineju su xenonais jau 6 metai ir nepasakyciau kad ten akina.
ir dar turiu minciu isidet 55w xenonus. paciam zymiai saugiau vazinet su xenonais nei su paprastom lemputem.
  • 0

#832 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2013 lapkričio 16 - 16:54

cia ka raso nekreip demesi , atrodo kad kaskas pasikeis , ar man idomu kad kaskam kaskas akina , man irgi gal tavo maisnos spalva akina , kam cia idomu niekam , kaip vazinejo taip vazines . (35w. xenonus isidek ir pohuj ) ir tegu uosto kabancius .

Vistiek kabancius uostys xenonininkai kurie juos susimontave kur neturi but :clap: kai pasikeisi priekini stikla nauju ir susitvarkysi faras tvarkingai nereiks nei paciam jaustis nesaugiai, nei kitiem eismo dalyviam kelt problemu. Primenu kad susidejes papildomas faras kaip furos matysi dar geriau tad nepamirsk to, svarbiau TAVO saugumas.
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#833 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 lapkričio 16 - 17:07

Nesuprantu musu LT tautos. Ishleido istatyma kad negalima priekiniu soniniu langu niaukti, vistiek px spyriojosi klijuodavo baudas mokedavo, ir t.t. paskui nusigramde po kiek laiko ir viskas praejo. Negalima xenonu naudoti bet kokiuose zibintuose tam nepritaikytuose, vistiek chebra deda, jiems taip geriau mandriau, ir t.t. Ir vel mokes baudas, spyriosis ragais remsis bet zenonu neisiims :) nu kam eiti priesh banga ir knisti smegenis kad neakiname ziurime sau po kojom ir t.t. jei nusileidi i apatine padeti tai izh tu zenonu her naudos kaip ish karves uodegos. Sviesi sau po ratais ir tiek, isidekite philips ar osram nightbrakerius (i zhmonos p307 ) idejau, ir matysite kelia padoriai, nereikes i zeme sviesti kad kitu neakinti. Plius tiklus zibintu pasikeiskite ir svies tos lempos normaliai. Nu kam ishradineti dvirati? elementariai : uzh normaliu xenonu komplekta mokesite apie 150-200 lt. kai zibintai su nauju stiklu tiek panashiai kainuoja? Arba nusipoliruokite dar pigiau bus ;) Peace kolegos tik nereikia dievo i medi myzht varyti ir savo tiesu irodineti :beer:
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#834 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2013 lapkričio 17 - 02:00

sakykite prasau kas tikrai zino ar pezuj 407 tarkim dejus vietoje 55w paprastas lempas reiktu deti papildoma rele statant h1 lempas 100w ?
  • 0

#835 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 lapkričio 17 - 10:46

Šią savaitę per LRT radiją buvo laida buvo apie žibintus. Kažkoks pareigūnas kalbėjo, kad dabar pas mus už netvarkingas, ar perdarytas šviesas labai mažos baudos, bet tas jau greit keisis ir už netvarkingas šviesas, už bet kaip perdarytas, kitaip nei numato gamintojas, bus baudžiama daug griežčiau, nes tai bus traktuojama kaip labai didelis pažeidimas. Kalbėjo, kad policija už tokius pažeidimus turės teisę panaikinti TA galiojimą. Tai, gal jau nebevarkit su tais zenonais, ir kitokiomis girliandomis, neva dienos šviesom.

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2013 lapkričio 17 - 10:58

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#836 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 lapkričio 17 - 10:58

Laukiu nesulaukiu kol tuos s**ingalvius (sorry, bet matau musu forume irgi tokiu yra) prades bausti. Neakina jiems matai. Pirkit is karto masinas su gamykliniais xenonais, o jei nerandat/neiperkat, tai neisradinekit dviracio, nes tas dviracio remas kreivas gaunas. Ir isvis, nenoriu tokiu temu matyt kaip negamykliniu xenon montavimas, tai nelegalu ir turi buti TABU. Kas uz tai jog panaikint ta beprasme tema?, nenoriu kad peugeot forume darytu geda mums tokia tema. Visada laikiau kad Peugeot vairuotojai daugiau maziau yra kulturingi, bet kultura ir baigiasi kur yra kito negerbimas, o BLIZGINIMAS tai ir yra NEGERBIMAS. IR NEAISKINKIT JUS MAN, kad nuleidinejat faras i apacia kai iseda zmogus i gala.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2013 lapkričio 17 - 10:59

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#837 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2013 lapkričio 17 - 11:04

Naikinam visas beprasmes temas kuriu pobudis susijes su nelegalumu nes nera visiskai jokio tikslo tais dalykais diskutuoti. Viskas senai ir aiskiai isgvildenta ir net isbandyta savais kailiais.
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#838 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 lapkričio 17 - 11:09

Naikinam visas beprasmes temas kuriu pobudis susijes su nelegalumu nes nera visiskai jokio tikslo tais dalykais diskutuoti. Viskas senai ir aiskiai isgvildenta ir net isbandyta savais kailiais.

Kolega, na, gal taip griežtai jau nereikia. :P Ir čia naudos galima gauti, pvz. sužinant, kad gal neverta dėti zenonų ten kur jų neturi būti, arba, kad yra kokios tai legalios Philips arba Osram lemputės kurios šviečia panašiai kai zenonai, bet neakina ir t.t. :)
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#839 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2013 lapkričio 17 - 11:22

na kur galima montuot ir kur ne yra nurodyta kitose vietose... arba vietoj sitos temos pakurt pvz "legalios xenon alternatyvos" ir sudeti jau zinoma informacija apie osram lemputes ir kitas galimas variacijas susijusias su apvietimo gerinimu apsieinant be zenonu, tokius kaip reflektoriu valymas, stiklu keitimas\plastmases poliravimas. :good:
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#840 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2013 lapkričio 18 - 10:59

Zenonus susidėjau tik todėl, kad netikėtai greitai,po pusmečio, perdegė viena osram nbp..Po to buvau įsidėjęs kažkokias pigesnes to paties gamintojo lemputes, bet jos labai labai prastai švietė..todėl "atsiprašiau" zenonų..Gal žinot kokių gerai šviečiančių kitų ar to paties gamintojo lempučių? Nbp kažkaip nesinori antrą kartą pirkti..
Gal žinot kaip ir kiek ilgai šviečia šitos:
1. http://pigu.lt/auto_...ultra?id=783203
2. http://pigu.lt/auto_...2vnt?id=3975743
3. http://pigu.lt/auto_...aker?id=4447226

Šį pranešimą redagavo vyrgaz: 2013 lapkričio 18 - 10:59

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0