Jump to content


Photo

kaledines dovanos


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#21 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Posted 2007 November 07 - 18:29

O jei rimtai, tai gal kas apsvies ka dukrai dovanoti? Manoji tiek visko turi, kad man stogas vaziuoja nuo jos skuduru, zaislu, knygeliu ir kitokiu gerybiu. :wacko:

gal tiesiog padovanok jai savaitgalį su tėvais, kokioj vaikui smagioj vietoj (aka parkas, žaidimai, etc), o ne bandyk ją nupirkti su tokiom dovanom. :wacko: Bet ir tam parke reikia ne palikti vaiką vieną su kitais ir pačiai/-iam siurbčioti kavą, o užsiimti būtent vaiku. IMHO.

Aš už suvalgomas ir išnaudojamas dovanas!!! :wub:
  • 0

#22 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 07 - 18:38

kur tik jinai nebuvus... na, i akvaparka bijau veztis, nes dar susirgs. Kur vaika ziema isivesi???? Maza dar....
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#23 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Posted 2007 November 07 - 18:47

kur tik jinai nebuvus... na, i akvaparka bijau veztis, nes dar susirgs. Kur vaika ziema isivesi???? Maza dar....

nesupratai tu manęs -_-
  • 0

#24 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 November 07 - 18:50

O jei rimtai, tai gal kas apsvies ka dukrai dovanoti? Manoji tiek visko turi, kad man stogas vaziuoja nuo jos skuduru, zaislu, knygeliu ir kitokiu gerybiu. :wacko:

shkias atejo laikas dovanot pinigus ... :mellow:
  • 0

#25 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2007 November 07 - 18:52

Folkai - manau vaikas nesupras tokių aukštų polėkių. 'Žinai ką - šiemet dovanų negausi. Už tai renkis - išvesiu tave į lauką..." :lol: Jei per daug metų eigoj nelepinant - tada koks ilgai trokštamas žaislas/skudurėlis tiktų ir džiaugsmo atneštų. O jei įprasta bet ko panorėjus gauti tuoj pat... Tada nežinau. Gal rimtai išvesti pavedžioti...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#26 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 07 - 19:00

Maskoli, ji yra toks vaikas, kuris keliauja su mama po Lietuva, gauna viska ka uzsigeidzia, kiekviena vakara issireikalauja vestis ja i miska kartu su suniu, nes ji jo mat per diena pasiilgsta. Yra aplankiusi sia vasara ir klaipeda, pamate juru muzieju, na, nebet dar i delfinariuma nuvezus butu nieko nes ten nepakliuvom. Jai tiesiog iprasta kazkur keliauti - Vilniu, Kauna, Druskininkus. Siaip ziemos metu bijau as ja kazkur toli veztis, kad nesusirgtu, tad visokius koncertus bei delfinariuma teks atideti pavasariui vasarai, kai bus silta.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#27 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 07 - 19:02

shkias atejo laikas dovanot pinigus ... :mellow:

jau nebeidomu, nes kasdien metalinius is pinigines iskrapsto sakydama: ,,man i taupykle reikia. Turi but sunki, kad nepakelciau" Va taip siais laikais vaikai auga. Nors jai dar tik 5m. Baisu pagalvot kas bus kai bus 15 :wacko:
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#28 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • posts 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Posted 2007 November 07 - 19:34

jau nebeidomu, nes kasdien metalinius is pinigines iskrapsto sakydama: ,,man i taupykle reikia. Turi but sunki, kad nepakelciau" Va taip siais laikais vaikai auga. Nors jai dar tik 5m. Baisu pagalvot kas bus kai bus 15 :wacko:

anukus pas mociute parnes...
o jei rimtai tai perdaug gerio tokiu metu mate. Kaip sakant siltnamio salygom auga. :angry: Idomu kas bus kai tam siltnamiui stiklus kas ismus... :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#29 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • posts 1,383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Posted 2007 November 07 - 19:36

Fakinmaxima sakot? :) Man tai mieliau dovanu pasdairyt Alandeko, C&D Style, Dorado, Imdeco, Ornamentum ir pan. :rolleyes:

pst: aga, knygynas - irgi gėris... :rolleyes:

Tai pareikšdamas, aš turėjau omeny, kad einu į jos patalpose esančias parduotuves, kurias, gerbiamas kaliega, jumi ir paminėjote :P
  • 0
205

#30 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 November 07 - 20:01

jau nebeidomu, nes kasdien metalinius is pinigines iskrapsto sakydama: ,,man i taupykle reikia. Turi but sunki, kad nepakelciau" Va taip siais laikais vaikai auga. Nors jai dar tik 5m. Baisu pagalvot kas bus kai bus 15 :wacko:

seubaz... :ph34r: baisu pagalvot kas jos laukia darzhely ar mokykloj... :mellow:
  • 0

#31 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2007 November 07 - 20:09

Lauriukste, padovanokit broli arba sese. Ash rimtai. Nors iki kaledu aishku sunku bus prasisukti. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#32 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 07 - 20:18

darzely jinai elgiasi normaliai. lanko kasdien, su vaikais bendrauja kaip ir visi. tik va, visko pertekus. Stengiuosi, kad jai butu idomu, todel veziojuosi visur, visur veduosi: kavines, restoranai, parduotuves, muziejai, koncertai, vaiku zaidimu kambariai, cirkas, atrakcionai ir t.t. Taciau kaledos yra tokia svente, kai vaikas tikisi gauti tikru dovanu, o ne keliones kazkur. Pramogos jai beveik kaip kasdienybe. Knygeliu bei zurnalu buna nupirkta tada, kai tik kas nors naujo atsiranda parduotuvese. Be to, turi gerokai vyresnius pussesere bei pusbroli, kurie daugybe zaislu jai atiduoda.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#33 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 07 - 20:21

Maestro, gal viena is savu paskolinsi sioms sventems? Po svenciu grazinsiu :) O jei rimtai, tai nera tiek pinigu, kad dar viena beda ant sprando uzsikrauti ir dar, jei tik vyrai sutiktu isnesioti, pagimdyti ir uzauginti, tai moterys mielai perimtu didziaja dali ju darbu.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#34 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2007 November 07 - 20:35

Lauriukste, padovanokit broli arba sese. Ash rimtai. Nors iki kaledu aishku sunku bus prasisukti. :lol:

Tu sita sawo pasiulyma parekomenduok Grynui :D :D :D
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#35 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • posts 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Posted 2007 November 07 - 20:56

Ir ka GRYNAS siuo atveju???? Ar jis padovanos broli arba sese? Butu nieko, jei vyrai gimdyt pradetu :P
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#36 deadsilense

deadsilense
  • Senbuviai
  • posts 385
  • Vieta:Kaunas- samogitia
  • Automobilis:Peugeot 605

Posted 2007 November 07 - 20:58

'Žinai ką - šiemet dovanų negausi. Už tai renkis - išvesiu tave į lauką..."
Gal rimtai išvesti pavedžioti...

:lol: vos nenukritau perskaites :lol: va cia tai kaledine dovana, o dar jei kaledu vakara isvest pavedziot tai visai super butu ;)
  • 0
Andrius

#37 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2007 November 07 - 22:30

Fakinmaxima sakot? :) Man tai mieliau dovanu pasdairyt Alandeko, C&D Style, Dorado, Imdeco, Ornamentum ir pan. :rolleyes:

pst: aga, knygynas - irgi gėris... :rolleyes:

o tai maximoj nera knygu? <_<

siaip dar smagu daryti dovanas paciam :)
  • 0
kažkaip.....

#38 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2007 November 07 - 23:21

Fakinmaxima sakot? :) Man tai mieliau dovanu pasdairyt Alandeko, C&D Style, Dorado, Imdeco, Ornamentum ir pan.  :rolleyes:

pst: aga, knygynas - irgi gėris...  :rolleyes:

o tai maximoj nera knygu? <_<

siaip dar smagu daryti dovanas paciam :)

va va, Grynui su Lauriukste pasiulymas del dovanu :D
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#39 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2007 November 08 - 00:08

o tai maximoj nera knygu? <_<

YRA nu. kaip ir padangu, televizoriu, kompiūteriu, fotoparatu, ... Man knyga - ne šyrpatriebnas produktas, kury galiu insimest i krepshely prie duonos ir pieno... :mellow:
  • 0

#40 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • posts 2,866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Posted 2007 November 08 - 05:21

reiks kam nors maximine viena padanga padovanot :D
  • 0
keista... ir vel ne Pugas




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users