Peršokti prie turinio


Nuotrauka

saugos dirzu naudojimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

Apklausa: saugos dirzu naudojimas (260 nariai(-ių) jau prabalsavo)

saugos dirzu naudojimas

  1. visada prisisegu (125 balsai(-ų) [49.60%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 49.60%

  2. visada prisisegu ir keleiviams liepiu prisisegti (105 balsai(-ų) [41.67%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 41.67%

  3. prisisegu, kai vaziuoju uzmiesti (10 balsai(-ų) [3.97%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.97%

  4. prisisegu, kai vaziuoju didesniu kaip 100 km/h greiciu (3 balsai(-ų) [1.19%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.19%

  5. prisisegu, kai to papraso kartu vaziuojantis keleivis (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  6. niekada neprisisegu, bet tuo NESIDIDZIUOJU (7 balsai(-ų) [2.78%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.78%

  7. niekada neprisisegu ir tuo DIDZIUOJUOSI (2 balsai(-ų) [0.79%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.79%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 12:00

Yra didesnes kedutes. Yra spec. padeklai, su kuriais gali segtis automobilio dirzais. ...

Protingieji kurmiai - kokioj krautuvėj ar įstaigoj gali kompetetingai patarti dėl kėdučių? Mano mergoms augant, gresia rotacija. Mažoji savo kėdutę baigia išaugti, sodintumėm į didžiosios, bet nežinau kur tada ją sodinti? Tie padėkliukai kaip ir didoki jai. Visokios aštuoniolikmetės Tind-Rindi mergaičiukės gal ir malonios pakalbinti :blush: ar šliaužtinukus išsirinkti, bet patarimais apie kėdutes man pasitikėjimo nekelia -_-
Būt gerai Kaune.

O jei į temą - pats su diržais turiu bėdą. Mieste kokį kilą kai reikia pavažiuot. Elementariai tingiu -_- Kovoju su savim. Kai vaikai mato - negaliu sau to leisti.
Dar turiu bėdų, kai vežu vyresnius žmones. Negaliu persilaužti juos priversti prisisegti. Jiems į galvą įstrigę, kad:
1. Diržai reikalingi tik nuo milicijos apsisaugoti. Jiems nematant - segtis nereikia. Be to - gali būti ir žalinga. Diržas permestas per petį ir laikomas ranka - sprendimas. Nes apsdaugo nuo milicijos ir nesukelia neigiamo poveikio.
2. Gale segtis nereikia. Prašymas tai padaryti - pasityčiojimas iš jų amžiaus.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#42 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 12:17

Protingieji kurmiai - kokioj krautuvėj ar įstaigoj gali kompetetingai patarti dėl kėdučių?

As tik atsargiai: gal Kotryna.lt - bent vilniuje
nu pats supranti kad, siuo klausimu ... :blush:
  • 0

#43 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 12:41

Protingieji kurmiai - kokioj krautuvėj ar įstaigoj gali kompetetingai patarti dėl kėdučių?

O ka google sako siuo klausimu? As tik viena zinau: niekada nepasikliauk parduotuves konsultantais. Jie gal ir daug zino (bendroje apimtyje), taciau vargiai ar gali kompetetingai patarti ir issaiskinti smulkucius kiekvienos prekes naudojimo ipatumus bei niunasus.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#44 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 13:18

Protingieji kurmiai - kokioj krautuvėj ar įstaigoj gali kompetetingai patarti dėl kėdučių?

as dvi is 3 turetu kedziu pirkau Kalnieciuose esancioj vaiku parduotuvej (1 a.). kodel ten? zmona jau buvo anksciau issirinkusi. Ar pati geriausia is esamu negaliu tvirtinti, bo nzn ir pats.
  • 0
Roots to roots

#45 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 14:03

Dar turiu bėdų, kai vežu vyresnius žmones. Negaliu persilaužti juos priversti prisisegti. Jiems į galvą įstrigę, kad:
1. Diržai reikalingi tik nuo milicijos apsisaugoti. Jiems nematant - segtis nereikia. Be to - gali būti ir žalinga. Diržas permestas per petį ir laikomas ranka - sprendimas. Nes apsdaugo nuo milicijos ir nesukelia neigiamo poveikio.
2. Gale segtis nereikia. Prašymas tai padaryti - pasityčiojimas iš jų amžiaus.

joa mano seneliams irgi taip buvo istrige, bet as kazkaip greit jiems iskrapsciau. ^_^
pasakiau kad nevesiu ju neprisisegusiu. :mad: zodziu apibariau... :blush:
sakau plem, kos ileks ne del mano kaltes ir kas man is to? paskiau visa gyvenima ramiai gyvent negalesiu jei jum kas acitiks.
aisq nepamirsau paminet, kad jei uz manes acises ir bus neprisisege ti pwz gali uzmust mane arba kazka kas prieki sedi,
tai sakau jums turbut irgi nebutu labai smagu. na taip kaskart ilipant i masina reikedavo jiems primint,
o dara ziuriu jau abu visad net ir gale krapstosi, dirzu iesko, ^_^ jei kas neiseina ti praso nevaziuot dar ir prisegt juos :blush: :wub:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#46 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 14:07

O įdomu, papildomai diržų įsidėt galim? Nes teko vežti vaikus kelis, ir tie kur iš šonų buvo prisegti, o per vidurį liko neprisegtas, tai mano širdis į kulnus buvo nusiritusi, kad tik kas nors nenutiktų
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#47 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 14:11

O įdomu, papildomai diržų įsidėt galim? Nes teko vežti vaikus kelis, ir tie kur iš šonų buvo prisegti, o per vidurį liko neprisegtas, tai mano širdis į kulnus buvo nusiritusi, kad tik kas nors nenutiktų

o tai keliu vietu tavo masina? :blink:
  • 0
kažkaip.....

#48 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 14:12

nu gale tai galiu tris sodinti, o diržai tik du
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#49 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 14:14

nu gale tai galiu tris sodinti, o diržai tik du

keistai kazkaip :unsure: pas mus ir 205 ir 306 gale dirzai visiems yra <_<
  • 0
kažkaip.....

#50 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 14:15

Dirzo prisisegimas jau pasidare iprastas kaip valgymas ir miegas :) na kartais buna, kad ir neprisisegu, bet tas labai jau retai, juk buna kad ir nepavalgai :blush: :lol: Kas del keleiviu, tai jie pirma paklausia kaip su dirzais, ir kai pasakau jog segiesi ne del manes, ne del policijos, bet del saves tada prisisega ir jie B)
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#51 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 15:02

nu gale tai galiu tris sodinti, o diržai tik du

Gali pabandyt atlenkt galinės sėdynės sėdimąją - gal po ja likęs diržas pasislėpęs. Jei diržo nebus, turėtų būti padaryti tvirtinimo taškai jiems prisukti - prisukti galima su paprastu reikiamo dydžio veržlėrakčiu. Jei visa tai yra - tada kokiam "šrote" surandi dvitaškį diržą - ir valio!
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#52 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 15:16

Gali pabandyt atlenkt galinės sėdynės sėdimąją - gal po ja likęs diržas pasislėpęs. Jei diržo nebus, turėtų būti padaryti tvirtinimo taškai jiems prisukti - prisukti galima su paprastu reikiamo dydžio veržlėrakčiu. Jei visa tai yra - tada kokiam "šrote" surandi dvitaškį diržą - ir valio!

ačiū, būtinai pasinaudosiu patarimu :)
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#53 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 15:23

mano bendradarbis niekada nesisega - nei kai jis mane veza su savo, nei kai as ji. As jam pasakiau, kad uz ji jo vaiku neauginsiu ir jo reikalas. Kita vertus per ji priverstas atsargiau vazineti...
  • 0
Roots to roots

#54 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 15:48

o mano dukra rekia,kai ja pasodini i jos kedute ir prisegi su dirzais... :blush:

nu siaip kelis kartus bende, elgemes be ceremoniju. pavyzdziai- mes patys ir argumentas - nukrisi, jei neprisisegsi. nezinau ar keista, bet ta reklama su mergyte+ langas irgi jai padejo. dabar beveik 3,5m.

Maskoli, siaip Ralio pamineta nuoroda (cia grynai mano nuomone) yr gera del to, kad jie turi Chicco. Anu modelis key 2-3 man pasirode pats geriausias pries kazkur pora metu. dabar ieskau analogiskos antros ir ziuriu kad vel tokia pacia pirxiu. nieko geriau uz babkes neregiu. be to, tinka vaikui iki 12 metu (Lauriuxte, poniala?) taupant galima pirkti pašikniuką, bet jis nuo soniniu smugiu nepades, be to, miegoc nepatogu.
o taupyti vaiko saugumui negaliu sau leisti.
  • 0

#55 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 15:52

mano bendradarbis niekada nesisega - nei kai jis mane veza su savo, nei kai as ji. As jam pasakiau, kad uz ji jo vaiku neauginsiu ir jo reikalas. Kita vertus per ji priverstas atsargiau vazineti...

as syki vezdamas bendradarbi paturejau frontalini crasha. siaip nebaisu. pats buvau prisiseges, bet rankomis nuspaudziau vaira tolyn. o bendradarbis su lupa pazymejo priekini skyda, stikla, etc.

paskui viena diena atvaro darban, vaixto pirmyn- atgal, kazka galvoja. kai pagalvojo, sako: atvaziavau neprisiseges. nezinau, ka sau norejau tuo irodyti...

pries tai mieste nesisegdavo, nes tipo greitis nedidelis.
  • 0

#56 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 16:07

Sorry, kad nevisai apie diržus, bet.
Koks čia darbas penktadienį... Ai, pašokau iki "Vaikų miesto" Savanoriuose (tos pačios Kotrynos klonas). Ir iš to ką mačiau, būtent Chicco Key2-3 krito akysna (Šiek tiek lietuviškai). Kaina berods ~350. Tik su spalvom silpnoka. Reisk su šeimyna užgriūt pasimatuot, o gal paskui ir spalvų padorių sulaukti.
P.S. Or ir konsultantė nevisiška vėpla pasirodė :blush: :wub:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#57 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 16:10

spalvu paziurek akropoliuose, kitose kotrynos parduotuvese. Wilnoj kotrynoj siaip geriau. ir paieskok ju nuolaidos kortos. as turiu dvi :rolleyes: . tauposi.
  • 0

#58 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 16:29

nu siaip kelis kartus bende, elgemes be ceremoniju. pavyzdziai- mes patys ir argumentas - nukrisi, jei neprisisegsi. nezinau ar keista, bet ta reklama su mergyte+ langas irgi jai padejo. dabar beveik 3,5m.

Aš tai saviškį biškį pagasdinau - jei neprisiegsi, pamatys policininkai ir nubaus. Kaip tyčia pravažiuodavo policijos mašinos ir tai padėdavo. Paskui jau įlipdavom į mašiną ir iškart pats be liepimo prisisegdavo. Ir man duodavo pastabų jei ne iškarto prisisegdavau.
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#59 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 17:08

Sorry, kad nevisai apie diržus, bet.
Koks čia darbas penktadienį... Ai, pašokau iki "Vaikų miesto" Savanoriuose (tos pačios Kotrynos klonas). Ir iš to ką mačiau, būtent Chicco Key2-3 krito akysna (Šiek tiek lietuviškai). Kaina berods ~350. Tik su spalvom silpnoka. Reisk su šeimyna užgriūt pasimatuot, o gal paskui ir spalvų padorių sulaukti.
P.S. Or ir konsultantė nevisiška vėpla pasirodė :blush: :wub:

o pas mane kede GRACO firmos. Palikom berods 290 pinigu ;]
  • 0
Roots to roots

#60 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 17:29

ale kad as jas apziurejau - ner antisubmarinines atramos. t.y. nera sulaikymo nuo isslydimo is po dirzo. tai- keistai nedideliu gamytojo ziniu indikatorius. lietuviskai pradejau bijoti, kad yra dar kazkas negero, ko as nemoku pamatyti.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0