Peršokti prie turinio


Nuotrauka

saugos dirzu naudojimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

Apklausa: saugos dirzu naudojimas (260 nariai(-ių) jau prabalsavo)

saugos dirzu naudojimas

  1. visada prisisegu (125 balsai(-ų) [49.60%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 49.60%

  2. visada prisisegu ir keleiviams liepiu prisisegti (105 balsai(-ų) [41.67%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 41.67%

  3. prisisegu, kai vaziuoju uzmiesti (10 balsai(-ų) [3.97%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.97%

  4. prisisegu, kai vaziuoju didesniu kaip 100 km/h greiciu (3 balsai(-ų) [1.19%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.19%

  5. prisisegu, kai to papraso kartu vaziuojantis keleivis (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  6. niekada neprisisegu, bet tuo NESIDIDZIUOJU (7 balsai(-ų) [2.78%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 2.78%

  7. niekada neprisisegu ir tuo DIDZIUOJUOSI (2 balsai(-ų) [0.79%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.79%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#121 Tadas_pnv

Tadas_pnv
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 87
  • Vieta:Panevėžys - Vilnius
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2008 liepos 04 - 11:42

as visada prisisegu, bet is bendros praktikos zn kad nevisada dirzai padeda, kaip brolis padare avarija jei kuris is keleiviu butu uzsiseges buves dirza tai butu is karto mires, bet be dirzu buvo tad sveiki liko :) o kita avarija zn kur jei butu su dirzais visi buve tada nebutu zuve
  • 0
Posted Image


Apsaugos sistemų montavimas, tvarkimas, prieziura, vaizdo stebejimo sistemos

#122 Svečias_Buga_*

Svečias_Buga_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 15 - 21:09

Aš tai jau pusė metų sąžiningai seguosi. Šiaip nesakyčiau, kad jie yra labai reikalingi, čia apie važiavimą mieste kur greitis 50km. Nes turėjau tokią situaciją (gerai, kad ji gerai baigėsi). pradedamas važiuoti per sankryžą kai užsidegė žalias šviesaforo signalas, pamačiau, kad kažkoks BMW parlekia tiesiai į mane (tuo metu jis bandė spėti per geltoną). Gerai, kad jį pamačiau tai spėjau sustabdyti ir peršokti į keleivio sedynę (su užsegtu diržu to padaryti nebučiau spėjęs). Bet kaip sakiau, viskas baigėsi sėkmingai, nes tas bemwas sugebėjo mane "apvažiuoti" kelių cm atstumu nuo priekio. O seguosi dirža todėl, nes jau turiu viena bauda už juos. Kaip žinote, antra, trečia ir..... teisės kuriam laikui į stalčių. Taigi, diržas man kaip sargis prieš sexą :lol:
  • 0

#123 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 18 - 19:46

Jei jau spejaj sustabdyti ir pershokti y keleivio sedyne ar nebutum spejes yjungti R ir atgal pavaziuoti. ? Niekad nesusimasciau kazkaip avarinej situacijoj y keleivio puse pershokt ar y gala :blink: :rolleyes: pagyrtina reakcija.Nenukrypstant nuo temos-saziningai jau antras menuo seguos :D
  • 0

#124 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2008 liepos 18 - 19:52

Aš tai jau pusė metų sąžiningai seguosi. Šiaip nesakyčiau, kad jie yra labai reikalingi, čia apie važiavimą mieste kur greitis 50km. Nes turėjau tokią situaciją (gerai, kad ji gerai baigėsi). pradedamas važiuoti per sankryžą kai užsidegė žalias šviesaforo signalas, pamačiau, kad kažkoks BMW parlekia tiesiai į mane (tuo metu jis bandė spėti per geltoną). Gerai, kad jį pamačiau tai spėjau sustabdyti ir peršokti į keleivio sedynę (su užsegtu diržu to padaryti nebučiau spėjęs). Bet kaip sakiau, viskas baigėsi sėkmingai, nes tas bemwas sugebėjo mane "apvažiuoti" kelių cm atstumu nuo priekio.
O seguosi dirža todėl, nes jau turiu viena bauda už juos. Kaip žinote, antra, trečia ir..... teisės kuriam laikui į stalčių. Taigi, diržas man kaip sargis prieš sexą :lol:

akrobatas vienok :D , po mashina shokineji :D
  • 0

#125 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 22 - 13:12

dar ir sugalvok man taip.. i sona nepaprasciau pasukti ;)
  • 0

#126 Svečias_kobrik_*

Svečias_kobrik_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 04 - 08:07

as tai visada prisisegu,ir liepiu salia sedinciam keleiviui ta pati daryt,o gale tai nesakau
  • 0

#127 Svečias_vitality_*

Svečias_vitality_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 19 - 14:32

:huh: Mieste nesidedavau taciau kai per savaite po karta susimokedavau meciau ta iproti mesti pinigus y mentu skrandi.... Dirzai manau gerai...
  • 0

#128 Svečias_Smart blonde_*

Svečias_Smart blonde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 19 - 16:01

Neprisisegdavau tik ziema, su kailiniais nepatogu vairuoti :) bet ta ziema seniai buvo tokia, kad kailiniu reiketu :) taip kad prisisegu visada :) o ir nemegstu "selpti" pareigunu :)
  • 0

#129 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 rugpjūčio 19 - 19:28

Neprisisegdavau tik ziema, su kailiniais nepatogu vairuoti :) ...

Rimtas argumentas. Morge atidaro stalčių, o ten - kažkas subjaurotas su kailiniais ir numeriuku ant kojos nykščio... :blink:
  • 0
... labai piktas diedas...

#130 Svečias_Smart blonde_*

Svečias_Smart blonde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugpjūčio 20 - 11:02

Rimtas argumentas. Morge atidaro stalčių, o ten - kažkas subjaurotas su kailiniais ir numeriuku ant kojos nykščio...  :blink:

Rimtas nerimtas, bet kai nepatogu vairuoti, esi sukaustytas prie vairo tai pavoju ir kitiems sukelti gali ne tik sau :) Teko pries metus 4 , ziema susidurti su "pieniumi" gatveje , suko is salutines i pagrindine... sudare avarine sutuacija, issigando... sirdele sustreikavo.. Kaip manai kur pateko nors ir dirza prisiseges buvo?

Šį pranešimą redagavo Smart blonde: 2008 rugpjūčio 20 - 11:03

  • 0

#131 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 rugpjūčio 20 - 19:42

... suko is salutines i pagrindine... sudare avarine sutuacija, issigando... sirdele sustreikavo.. Kaip manai kur pateko nors ir dirza prisiseges buvo?

...nu... o toliau? Nori pasakyti, kad nebūtų prisisegęs, tai širdelė nesušlubuotų? Ar aš kažko nesupratau?... <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#132 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugpjūčio 21 - 13:58

Neprisisegdavau tik ziema, su kailiniais nepatogu vairuoti :) bet ta ziema seniai buvo tokia, kad kailiniu reiketu :) taip kad prisisegu visada :) o ir nemegstu "selpti" pareigunu :)

sakyciau merginoms ypac vasara labai net patartina segtis dirzus - daug graziau krutine tada atrodo ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#133 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2008 rugpjūčio 21 - 15:35

sakyciau merginoms ypac vasara labai net patartina segtis dirzus - daug graziau krutine tada atrodo ;] :beer:

Pritariu :beer:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#134 Svečias_ziazka_*

Svečias_ziazka_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 17:10

Aš tai visada prisisegu. :P mane taip kažkada išmokino instruktorius. Jau esu įpratus visada segtis diržiuka ;)
  • 0

#135 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 18:27

mane taip kažkada išmokino instruktorius.

o mane keliu policija :D
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#136 Svečias_kestazzzz_*

Svečias_kestazzzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 21:13

prisegu wisados :D nes saugumas pirmoj eilej :D
  • 0

#137 Svečias_renaciux_*

Svečias_renaciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 06 - 17:10

Stengiuosi prisisegti, bet labai jau sunku ta iproti susiformuoti :D Gal kai gausiu bauda uz dirzus, tai greitai busiu peraukleta :D Nors ... is kitos puses kazin ar ir tai pades - nelakstyti priverte tik tada kai per stebukla issisukau nuo teisiu atemimo uz greiti :(
  • 0

#138 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 gruodžio 07 - 12:30

kam man dar viena dirza segtis jei an kelniu dirzas yra :D tai ir nesisega jei manoji neprivercia :lol:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#139 Svečias_renaciux_*

Svečias_renaciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 07 - 12:36

:D gerai pasakyta ... tik pirmiausia del savo paciu saugumo reiktu segtis ;) tik kaip issiugdyti ta iproti :rolleyes:
  • 0

#140 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 gruodžio 07 - 12:47

:  ;)  tik kaip issiugdyti ta iproti  :rolleyes:

kol dirbau policijoj patiko man toks reiskinys.vaziuojis su formine masina tai visi aplinkui kad puola segtis dirzus :D taiva isvada tokia kad reikia daugiau policijos :D
o palyginui pvz danijoj mentu beveik isvis nesimato,jie bereikalo nesivazineja,ova visi dirzus segas ir negalvoja kad galima ju nesisegti. B)

Šį pranešimą redagavo Neburtininkas: 2008 gruodžio 07 - 12:48

  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0