Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kiek išleisdavote prieš įsidėdami dujas ir po?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#41 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 13 - 22:18

as ne apie derybas su saltkalviais, o apie normalia kaina uz dalis....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#42 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 lapkričio 13 - 22:44

zinai, keiciant S amortika ir mokant uz ji 4 k lituku, galima ir pasideret....

Ir čia jau, vadinasi, nebėra taupumas, ar ne? :lol:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#43 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 13:50

Ir čia jau, vadinasi, nebėra taupumas, ar ne? :lol:

taupumas, kai idedi i masina dujas (tuo sugadindamas automobili), vaziuoji pas garazinius meistrus, perki pigiausias kinietiskas dalis ir dar aimanuoji kad viskas brangu....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#44 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 14:01

Kodel taip sakai? As jeigu nusipirkciau S600 mersa, vistiek dujas deciau. 20 ltr benzo 67 litai, 25 ltr duju 45 litai. Tai kodelgi man nesideti duju ir netaupyti po 20 litu nuo 100 km?
Cia tas principas, kad dujos tik ubagams ir kad geda su dujom, tai tik pacuku ismislas (IMHO) :ph34r:

niu va del sitos minties tai man kazkaip uzsinorejo pareiks savo nuomoe nors jau gan daug buvo kalbeta... niekad gyvenime nusipirkes kokia nors prabange masina nedeciau i ja duju... cia tai faktas... realiai niekad net nenorejau masinos su dujom... viena tokia buvo teke apziuret auto kuri patiko ir buvo su dujom tai pagalvojau tiek to bet pats nebuciau dejes... bet ir dabar kai vazineju su tokia masina i kuria dar galima det dujas bet mersas s600 tai jau ne ta masina... mano nuomone jei turi koki 100k nusipirkt masina tai gali turet ir benzui... o jei noris taupyt tai jau geriau pirkt dyzeli bet ne del papildoma iranga i masina... ai gal nieks nesuprato ka cia norejau pasakyt bet issakiau ka mastau...

dujos turi eit i masinas kurios siekia vidutine klase ir yra senesnes nei 10 metu... tokia mano nuomone
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#45 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 14:19

dujos turi eit i masinas kurios siekia vidutine klase ir yra senesnes nei 10 metu... tokia mano nuomone

:beer:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#46 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 15:46

...dujos turi eit i masinas kurios siekia vidutine klase ir yra senesnes nei 10 metu... tokia mano nuomone

O cia jau strongly disagree. Nu tiek to, su S600 gal ir buvo perlenkta, bet tarkim kad ir mano 2,0 - vistiek 95ultima sanaudos mieste 11,5 buvo (vidutines 9,8), t.y. ~40 litu 100 km. Tai kai pravaziavau per menesiuka pasidziaugdamas arti 2500 km ir kai supyliau bakan arti 1000 litu, tai nusterau.
Dabar idejau IV kartos BRC, tai vienintelis variantas kur jauciasi, tai trasoj kai reikia koki su skrybelium lenkti, tai truputuka is toliau pradeti reikia. Taciau mieste jokio skirtumo benzas-dujos.
Tai kodel man netaupyti pinigu?
  • 0

#47 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 18:00

Tamsta Algirdai, tau Rokfeleriai ne giminaičiai ? Man tai ne. Todėl ir taupau. O ką sutaupau, geriau jau išleisiu rimtesnėms padangoms ar pan. Graudu žiūrėt į nekuriuos benzo fanus, katrie dujų nesideda "iš principo", o kolonėlėje šlangą laikydamas pergyvena: "už červoncą piltis, ar už dvacoką?" Kadangi mano pajamos lietuviškai vidutinės, o benzo kainos artieuropinės, tai man visai negėda bezdalu važinėt. Juolab įranga IV kartos... To GeRieTiS: užmiesty neturiu tos problemos "pradėt iš toliau". Dinamikos nuostolių nejaučiu.
  • 0
... labai piktas diedas...

#48 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 18:29

ne rokfeleris, bet dujomis automobilio tikrai negadinsiu, o jei Jusu automobiliai daug benzo valgo - tai nera ko pirkti automobilius su uzjotais ar senos kartos variklais, kuriems benzas per dusla varva....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#49 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 18:37

O cia jau strongly disagree. Nu tiek to, su S600 gal ir buvo perlenkta, bet tarkim kad ir mano 2,0 - vistiek 95ultima sanaudos mieste 11,5 buvo (vidutines 9,8), t.y. ~40 litu 100 km. Tai kai pravaziavau per menesiuka pasidziaugdamas arti 2500 km ir kai supyliau bakan arti 1000 litu, tai nusterau.
Dabar idejau IV kartos BRC, tai vienintelis variantas kur jauciasi, tai trasoj kai reikia koki su skrybelium lenkti, tai truputuka is toliau pradeti reikia. Taciau mieste jokio skirtumo benzas-dujos.
Tai kodel man netaupyti pinigu?

na bet tavo auto ir yra vidutines klases na bet tik kad jaunesnis nei 10 metu :) na mano sanaudos ir 9 su biskiu ir uzsipilu vistiek to benzo :) na gal jei nuvaziuociau as per metus kokia 40k km tai gal ir verta dujos butu bet toiu atveju pirkciau dyzeli
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#50 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 18:42

...bet dujomis automobilio tikrai negadinsiu...

Kažkoks įdomus įsitikinimas. O ar kolega žino, kad variklį labiausiai "ėda" dervos, susidarančios nuo benzo degimo? Bezininiame keičiant tepalą nupili juodą, o dujofikuotos - apyšviesis, net gaila keist. Variklyje nesikaupiant minėtoms dervoms, neužteršiami žiedų tarpeliai, jie neprikepa, atatinkamai nenukenčia kompresija. Kas kita, jei dujofikuojamas jau "užjotas" variklis. Tada išsivalo nuosėdos ir jis ima barškėt. Iš tokių atvejų ir kilo legendos, kad dujomis gadinamas variklis. Visa tai yra FAKTAS ir net nematau reikalo ginčytis...
  • 0
... labai piktas diedas...

#51 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 18:57

prigrezioji variklyje skyliu del purkstuku, prikisi apsauginiu voztuvu, ikisi baliona, kuris sudaro papildoma svori automobilio galineje dalyje, privedzioji vamzdeliu, isikisi i automobilio elektronika ir sakai kad tai negadinimas.... o kur dar vietos sumazejimas bagazineje.... nesakyk kad balionas vietoj zapaskes, o zapaskes nesivezioji.... o po poros ar daugiau metu vazinejimo su dujomis dar uzaks purkstukai ir benzu tikrai nebepavaziuosi... ir dar po to atsiranda tokie Skelbimai...
ir dar is savo profesines puses - is 10 degusiu automobiliu 8 yra su dujomis, like benzinas ir dzyzelis....

Šį pranešimą redagavo Algirdas: 2007 lapkričio 14 - 19:15

  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#52 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 19:22

prigrezioji variklyje skyliu del purkstuku, prikisi apsauginiu voztuvu, ikisi baliona, kuris sudaro papildoma svori automobilio galineje dalyje, privedzioji vamzdeliu, isikisi i automobilio elektronika ir sakai kad tai negadinimas.... o kur dar vietos sumazejimas bagazineje.... nesakyk kad balionas vietoj zapaskes, o zapaskes nesivezioji.... o po poros ar daugiau metu vazinejimo su dujomis dar uzaks purkstukai ir benzu tikrai nebepavaziuosi...
ir dar is savo profesines puses - is 10 degusiu automobiliu 8 yra su dujomis, like benzinas ir dzyzelis....

Nu, dėl "degėsių", tai ir aš prieš garažinį dėdės Vanios montavimą. Atkreipei dėmesį, kad dega senos kartos įrangos egzemplioriai? Turėjau ankstesnėse mašinose tokias įrangas. Vos kas - smirdž... Bet dabar per trejetą metų neesu užuodęs.
O kas dėl vietos bagažinėj... Kiek čia reik tos vietos? 2, ar 3 kart metuose? Visa kita namai - darbas - namai. Gal 95% ridos susuku visai tuščia bagažine.
  • 0
... labai piktas diedas...

#53 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 19:30

dega visos - nepriklausomai nuo duju irangos kartos.... seos aisku dazniau, bet ne tai esme... toliau - duju degimo temperatura aukstesne, dega greiciau sudega zvakes, greiciau pradega voztuvai, po to apsunkintas tech. apziuros praejimas, sugadinamas estetinis automobilio vaizdas su ipylimo angomis, po variklio dangciu vaizda gadina reduktorius.... o ir oro filtra bei tepalus su dujomis priklauso keisti dazniau... tiek to, dar nelabai pykstu, kai dujas deda i sedanus, bet kai yranga dar ideda i koki 206, 306 ar panasia masina su 1,4 varikliu - tai is viso issigymimas....

Šį pranešimą redagavo Algirdas: 2007 lapkričio 14 - 19:34

  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#54 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 20:17

...greiciau sudega zvakes, greiciau pradega voztuvai, po to apsunkintas tech. apziuros praejimas, sugadinamas estetinis automobilio vaizdas su ipylimo angomis, po variklio dangciu vaizda gadina reduktorius.... o ir oro filtra bei tepalus su dujomis priklauso keisti dazniau...

Žvakės? Gal... O vožtuvai labai sėkmingai dega ir benzininėse. Problema - per liesas mišinys. IV kartos pats nieko nepasukinėsi, bo galvoja dujų kompas. O senesnėse - vairuoklis varžtus pats rakinėja: "... gal dar litriuku mažiau gausis..." TA sugriežtinimas - sveikintina, kad mažiau darbo gautų tamstos profesijos atstovai.
Oro filtras - taip. Bet tepalas visai nepriklauso nuo kuro rūšies, net, kaip minėjau, nesinori dėl jo švarumo keisti.
Dabar linksmiausia dalis. Kas po kapotu - man visai akių nedrasko. Ir (manau) visiems kitiems - dzin. Kamštukas ant buferio? Nu blin, Algirdai, negi ir jis gadina vaizdą? Gal geriau aplankstyti šonai ir nupuvusios arkos, bet BE DUJŲ ????
Man maloniau, kad už tuos pačius pinigus galiu mažiau varžyt savo komunikabilumą.
Karoče, matau diskusijos beviltiškumą. Ginčo principas - "obosramsia, no nesdamsia..."
Gerai, - taika, mir, peace, pokoj... :beer:
  • 0
... labai piktas diedas...

#55 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 20:21

Gerai, - taika, mir, peace, pokoj... :beer:

gerai jau gerai... nebeterskim eterio savo pasisakymais, nes jau ir taip sia tema daug diskusiju buvo.... :beer:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#56 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 20:24

Grįžkime prie apklausos :ph34r:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#57 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 13:03

Del idomumo paskaiciavau ka taupau, ivertindamas benzino ir duju kainu svyravimus (nes vienu metu tas skirtumas buvo lamai mazas, kitu didelis). Tai va gavosi, kad per 15 menesiu (pravaziuota 45 000km), kaip stovi dujos, kuriu kaina (staciausi pats) 800lt. sutaupiau 3150lt.. Tai kaip ir 2350lt. grynu pinigu jau atliko. Cia ivertinti visi uzsikurimai ant benzino ir t.t.. Gal kam ir smulkmena, bet kadangi beveik visas mano kilometrazas sukamas i darba ir atgal, tai nematau prasmes svaistytis pinigais, del to kad taupyciau varikli ir t.t.. Na tiesa automobilis sis irgi ne S klases mersas :)
  • 0
chūinja

#58 Svečias_auto406_*

Svečias_auto406_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 09 - 21:17

kai dejausi dujas i auto jos kainuodavo api 70cnt/ltr, budavo netoli triju kartu pigiau nei benzino litras, tai isedavo galutiniame taske per pus pigiau su dujomis vazineti nei su benzu. tuoj jau bus kaip 200 000km pravaziuota su dojomis.beje dujas isidejau gal per menesi po masinos pirkimo
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0