Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Klubas ir as


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 99

#1 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 lapkričio 14 - 23:37

Tamsus 605 AEH*** lyg sestadieni G.Wilko gatvej.
mano akyse koks 10 manevru be nei vieno posukio, greitis leidziamas x2, drosė, kap vyrs nuleke, lipduku maskatuodamas.

:angry: Tas pats 605 su valtybiniu nr AEH 776 su intelekto nepabjauroto veido vadybininkėliu man stovint ramiai kamštyje važiuoja dviračių taku, nubraukia savo veidrodžiu mano veidrodį ir net neatsisuka su atsiprašymo persunkta fizionomija.... :angry: Taigi, kreipimasis toks - tu papuvęs tarpkojo turiny, atsiliepk, kol neišsiaiškinom kas esi, nes kitą kartą taip nesibaigs, kad ir kaip, kad ir kur, kad ir kada skubėčiau! :angry: Kreipimasis du toks - chebryte su lipaluotais automobiliais, parduodami debilui savo kledarą, faking būtinai pasirūpinkite lipduku, t.y. jo nulupimu. Trečias pasiūlymas-kreipimasis toks.. Ar jūs kaip ir ponai seimūnai lauksit kol koks idiotas su klubo lipduku užmuš žmogų gatvėje ar vis tik susigribsit anksčiau įteisint klubo veiklą ir pradėsit riboti legalios klubo atributikos naudojimą?
  • 0

#2 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 08:18

jo Snatch'ai, tave labai užrūstino :huh: O šiaip pritariu jo kreipimuisi 2 ir 3

Šį pranešimą redagavo Argus: 2007 lapkričio 15 - 08:18

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 08:30

Trečias pasiūlymas-kreipimasis toks.. Ar jūs kaip ir ponai seimūnai lauksit kol koks idiotas su klubo lipduku užmuš žmogų gatvėje ar vis tik susigribsit anksčiau įteisint klubo veiklą ir pradėsit riboti legalios klubo atributikos naudojimą?

Bijau, jog pagal LR istatymus butu sudetinga iregistruoti dar viena policine struktura pavadinimu "Pezofilas".
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 08:35

Del antro varianto jau buvo mineta ne viena ir ne du kartus. Taciau, matyt, parduodami automobilius zmogeliai taip susijaudina, kad pamirsta ne tik atributika pasirupinti, bet ir apie klubo varda pagalvoti. Keista, kad dar pinigu paimt nepamirsta??? Jeigu punktas nr.2 butu vykdomas tvarkingai, punkto nr.3 net nereiktu.
  • 0

#5 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 08:37

Jeigu punktas nr.2 butu vykdomas tvarkingai, punkto nr.3 net nereiktu.

Siaip dar klausimas. Ne visus atributika ipareigoja tvarkingai elgtis :blush:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#6 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 09:18

Tamsus 605 AEH*** lyg sestadieni G.Wilko gatvej.
mano akyse koks 10 manevru be nei vieno posukio, greitis leidziamas x2, drosė, kap vyrs nuleke, lipduku maskatuodamas.

:angry: Tas pats 605 su valtybiniu nr AEH 776 su intelekto nepabjauroto veido vadybininkėliu man stovint ramiai kamštyje važiuoja dviračių taku, nubraukia savo veidrodžiu mano veidrodi...

Gal jau nebe jo
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#7 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 09:28

Del antro varianto jau buvo mineta ne viena ir ne du kartus. Taciau, matyt, parduodami automobilius zmogeliai taip susijaudina, kad pamirsta ne tik atributika pasirupinti, bet ir apie klubo varda pagalvoti. Keista, kad dar pinigu paimt nepamirsta???

Jeigu punktas nr.2 butu vykdomas tvarkingai, punkto nr.3 net nereiktu.

Dėl atributikos, siūlyčiau padaryt tokį variantą. Rėmelis 200Lt, lipdukas 100 Lt. Jeigu parduodi auto ir gražini klubui rėmelį, tai atgauni 190, jeigu gražini lipduką atgauni 90. Kadangi pas mus žmonėm sąmoningumo trūksta, reikia daryt kitaip. Gal būt atsirastų truputis painiavos su registracija kam kiek ir ko išduota, bet manau, kad dėl reputacijos galima

p.s. aišku pradinę kainą galima būtų padaryt ir didesnę.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#8 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:34

Pritarčiau Darkos pasiūlymui, kurį administruoti nėra sudėtinga. Gal tarp klubo normalių žmonių yra apskaitininkas?
  • 0

#9 Svečias_jurgacka_*

Svečias_jurgacka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:37

Dėl atributikos, siūlyčiau padaryt tokį variantą. Rėmelis 200Lt, lipdukas 100 Lt. Jeigu parduodi auto ir gražini klubui rėmelį, tai atgauni 190, jeigu gražini lipduką atgauni 90. Kadangi pas mus žmonėm sąmoningumo trūksta, reikia daryt kitaip. Gal būt atsirastų truputis painiavos su registracija kam kiek ir ko išduota, bet manau, kad dėl reputacijos galima.

Asmeniškai man gaila žmonių, kuriems užkrausim pareigą saugot visų mūsų pinigus, nekalbant apie administravimo darbą. Be to, kaip sakė Tomaskas, ne visus lipdukas įpareigoja gražiai elgtis.

Šį pranešimą redagavo jurgacka: 2007 lapkričio 15 - 11:27

  • 0

#10 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:39

Asmeniškai man gaila žmonių, kuriems užkrausim pareigą saugot visų mūsų pinigus, nekalbant apie administravimo darbą.

Pinigus saugo bankas. Žmogus tik prižiūri sąskaitą, bei informuoja atributikos dalintojus ir "autorius" apie atliktus pavedimus.
  • 0

#11 Svečias_jurgacka_*

Svečias_jurgacka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:47

Manau, kad laikas šiai diskusijai kurt atskirą temą. Norai geri, bet lipaluotų ir įrėmintų tikrai sumažės, nes ne kiekvienas gali iškart atiduot 300 Lt, kuriuos atgaus, pvz., po 5 metų. P.s. o žmogus, kuris prižiūrės sąskaitą, galės tuos pinigus investuot? :)
  • 0

#12 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:49

Asmeniškai man gaila žmonių, kuriems užkrausim pareigą saugot visų mūsų pinigus, nekalbant apie administravimo darbą. Be to, kaip sakė Tomaskas, ne visus lipdukas įpareigoja gražiai elgtis.

Ir, kad nebūtų OT, vakar mačiau Wega, tiksliau jis matė mane :).

Man asmeniškai labiau gaila tų kelių žmonių, kurie dėl klubo laksto, organizuoja renginius ir nieko už tai neprašo, kai dauguma tik šūdą mala. Visus ir visur ir visada niekada niekas neįpareigos, bet dėl daugumos ir dėl bandymo pasidaryt tvarką ar bent jau atsisijot tuos, kurie turi rimtesnių ketinimų, ei pora savaičių blevyzgų, manau galima.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#13 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:50

Manau, kad laikas šiai diskusijai kurt atskirą temą.
Norai geri, bet lipaluotų ir įrėmintų tikrai sumažės, nes ne kiekvienas gali iškart atiduot 300 Lt, kuriuos atgaus, pvz., po 5 metų.

P.s. o žmogus, kuris prižiūrės sąskaitą, galės tuos pinigus investuot? :)

Dėl piniginių reikalų manau buvo kalbėta daug kartų. O sąskaitą prižiūrintis žmogus privalės investuoti klubo naudai. ;)
  • 0

#14 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:53

Norai geri, bet lipaluotų ir įrėmintų tikrai sumažės,

Apie tai ir kalba. Jeigu žmogus masto rimtai apie klubą gal ir nepagailės.
O dabar tie rėmeliai ir lipdukai, kaip skuduras prie durų.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#15 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:54

pabusiu zanuda i pasakysiu ocakingai: nekelkit ereziju, nieks tuo neuzsiims. nieks neturi tam nei laiko nei noro. paburnosit siandien i praeis. iki kito karto. vot. <_<
  • 0

#16 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:57

pabusiu zanuda i pasakysiu ocakingai: nekelkit ereziju, nieks tuo neuzsiims.
nieks neturi tam nei laiko nei noro. paburnosit siandien i praeis. iki kito karto.

vot.

<_<

Savęs necituosiu, bet tada klausimas - kam apskritai reikalinga atributika? Kam kiekvienam norinčiam klubo lipduko, jo reikia?
  • 0

#17 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 10:58

pabusiu zanuda i pasakysiu ocakingai: nekelkit ereziju, nieks tuo neuzsiims.
nieks neturi tam nei laiko nei noro. paburnosit siandien i praeis. iki kito karto.

vot.

<_<

kažkaip šį kartą pritariu Wegai
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#18 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 11:06

Aš galiu tuom užsiimt. Sukraunat man visus rėmus ir lipalus. Problema tik sąskaita banke. Bet jeigu nėra problemų kieno ji vardu, tai aš turiu sąskaitą, kuri kabalioja tuščia keletą metų. Šiam reikalui galima ją ir panaudot. O užsivest žurnalą ir registruot kiek kam kada ir kur nematau bėdos. Šiam gėriui sandėliuot rusy vietos tikrai rasiu. Any problems and ideas?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#19 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 11:07

Aš tik pagalvojau, ar nebūtų problemų tam apskaitininkui (jeigu toks atsirastų) dėl grynųjų pinigų priėmimo/grąžinimo be jokių dokumentų...
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#20 Svečias_jurgacka_*

Svečias_jurgacka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 11:10

Būtų. Ir klubui būtų problemos, jei apskaitininkas pasiplautų su visais pinigais. Kiek dabar lipaluotų važinėja? Padauginkit iš 300 Lt.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0