Jump to content


Audio koloneles


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#21 Svečias_edga.,_*

Svečias_edga.,_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 04 - 19:09

tai ar kas zino kokios buvo montuojamos i durele pezo 406 coupe ? labai reikia :)

JBL , o kiek watu tai nezinau, cia galingiausios
  • 0

#22 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Posted 2008 March 04 - 19:32

JBL , o kiek watu tai nezinau, cia galingiausios

Jei kalbeti apie sedena porestaila ir paprasta aparatura su cd (priekyje komponentai, gale elipses) tai priekyje kiek esu mates buvo standartiskai sudeta becker firmos komponentai.

Edited by Laisvis, 2008 March 04 - 19:32.

  • 0
Subaru Legacy

#23 Svečias_Baccardi_*

Svečias_Baccardi_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 04 - 23:30

blemba wat butent man reiktu suzinot kiek watu , omu ir t.t :) jauciu paskambinciau i zibinta, tai nieko man nepasakytu :)
  • 0

#24 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 11 - 10:54

blemba wat butent man reiktu suzinot kiek watu , omu ir t.t :)

jauciu paskambinciau i zibinta, tai nieko man nepasakytu :)

issiardai ir pasiziuri.


omai bus 4 o watai bus kokie 25~ nedaugiau.
  • 0

#25 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Posted 2008 March 11 - 13:49

GAL KAS ZINOT PEUGEUOT 406 Coupe 98 m kokios kolonkes imesto turi buti i dureles . Zinau, kad lygtais JBL , bet man reikia charakteristikos (galingumas ir t.t.) Jei kas zinot Please atsiuskit i [email protected]

Dek 16 cm 4 ohm 20-40w RMS ir bus gerai
  • 0

#26 Svečias_Baccardi_*

Svečias_Baccardi_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 12 - 08:03

o tai sakai 50 w jau bus per daug :) >?
  • 0

#27 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Posted 2008 March 12 - 19:01

ne, ir 1kW butu ne per daug... Aplamai garsiakalbiai turi kokia 10-15 parametru, ne tik kazkokiais watais (tikrai ne SI sistemos) matuojama galia ir kazkokia varza (aktyvine, reaktyvine?) ir jie taip pat yra svarbus. Jei nori kad garsiai grotu nuo mago - ziureti reikia ne i watus ar omus (pastarieji visom automobilinem gavarilkom buna vienodi), bet i jautruma 92dB/W/m jautrumo garsiakalbiai gros 2 kart garsiau prie to pacio galingumo nei 89dB/W/m jautrumo garsiakalbiai (tik, kad gamintojai linke pagrazinti siuos skaicius). Apie garso kokybe isvis nekalbu - ji irgi ne omais ir watais matuojama.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#28 Svečias_Baccardi_*

Svečias_Baccardi_*
  • Svečiai

Posted 2008 March 13 - 16:06

oho kaip issamiai :) dabar isvis nezinau kokias ir pirkti :) o kaip tame peze priekyje auksti , gali zemi ir vidutiniai ir durelesi itariu zemi kartu su vidutiniais ar klystu :) ?
  • 0

#29 Svečias_PETRAITIS_*

Svečias_PETRAITIS_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 22 - 09:11

oho kaip issamiai :) dabar isvis nezinau kokias ir pirkti :)
o kaip tame peze priekyje auksti , gali zemi ir vidutiniai ir durelesi itariu zemi kartu su vidutiniais ar klystu :) ?

Jei neklystu prekyje aukšti, durelese vidutiniai, gale šone aukšti, palangei žemi. Pas mane galiniai (palangei) vienas išvis neveike o kitas pliurpe, jieškuojau kuom pakeist (buvo JBL 1os juostos) bet ant greičio tokio didžio 1os juostos neradau tai pirkau CLARION 2ju juostu, reikalo tikrai nepagadino :)
  • 0

#30 Gedis123

Gedis123
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 179
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80kw

Posted 2008 April 23 - 08:50

Man tai pilnumoj uztenka orginaliu, ir zemu, ir aukstu visko pakanka B)
  • 0
Šeši iš dešimties lietuvių gyvena depresijoje, likę keturi Londone…

#31 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 11 - 11:24

Masinose varza visur buna 4 omai, Db rodo jautruma koloneliu-kuo jis didesnis tuo shvariau gros ir tiksliau atkartos garsus-nereiskia kad del 3 db gros dvigubai garsiau (kalbant apie subus-maziau veluos zemas), kalbant apie vatus-RMS tai manyciau prieky reikia ne daugiau nei 25-30 rms nes kitaip magas neishgros-turint galvoje kad pats magnetafonas palaiko ~4*30 rms realiai. pas mane buvo moreliai komponentai prieky 50 rms, tai JVC 9 klases 4*50 ju neishtempe--iseitis pirkti stiprintuva-radau pigesny buda-pardaviau morelius ir susidejau ir prieky ir gale alpina koloneles, alpina maga ir suba siuoky toky-kokybes palyginus daug. Didely vaidmeny duoda ir suderinimas mago ir koloneliu tos pacios firmos-netikejau kol pats nesusidejau viska su vienoda etikete. :beer:
  • 0

#32 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 11 - 17:01

Masinose varza visur buna 4 omai, Db rodo jautruma koloneliu-kuo jis didesnis tuo shvariau gros ir tiksliau atkartos garsus-nereiskia kad del 3 db gros dvigubai garsiau (kalbant apie subus-maziau veluos zemas), kalbant apie vatus-RMS tai manyciau prieky reikia ne daugiau nei 25-30 rms nes kitaip magas neishgros-turint galvoje kad pats magnetafonas palaiko ~4*30 rms realiai. pas mane buvo moreliai komponentai prieky 50 rms, tai JVC 9 klases 4*50 ju neishtempe--iseitis pirkti stiprintuva-radau pigesny buda-pardaviau morelius ir susidejau ir prieky ir gale alpina koloneles, alpina maga ir suba siuoky toky-kokybes palyginus daug. Didely vaidmeny duoda ir suderinimas mago ir koloneliu tos pacios firmos-netikejau kol pats nesusidejau viska su vienoda etikete. :beer:

:D :D :D ,nu tu cia ir suvelei,deti viska vieno gamintojo nera reikalo,suderinti gali ir skirtingu gamintoju produktus,kuriu kaina gali buti mazesne uz tavo alpine,o kokybe geresne
  • 0

#33 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 11 - 19:51

visu pirma alpina neprangu, prangu yra moreliai, focal, Nakamichi ir t.t... visu antra jau pats gamintojas stengiasi savo gaminius suderinti kad graziai skambetu cia faktas.. jei nesi muzikos fanas taciau ir nesi ish tu kur svarbu kad bumsetu ir zodziuus girdetum tai visai neblogas varijantas, o jei ne tai gali prieky saudmaxus det, gale rodstarus dar kokia s90 ir bus cool... visu trecia pats pamegink bent jau taip suderint aparatura pagal firma tada ir pasnekesim. kalbu ne teorishkai bet ish praktines puses :D :P
  • 0

#34 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 12 - 17:15

Nemaciau ne vieno mago su 50rms..:D ir jau tikrai ne JVC
  • 0

#35 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • posts 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Posted 2008 May 13 - 07:40

Nemaciau ne vieno mago su 50rms..:D ir jau tikrai ne JVC

yra tu magu 4x50 bet jie visi regis eina 8ohm ir koloneles reikia atatinkamas ieskoti :mellow:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#36 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 13 - 12:37

Jvc 4*50 w rasho realiai speju tikrai ne daugiau 4*30 rms. ;) :D jei butu 4*50 tai ir stiprintuvu silpniem subam nebereiktu :D
  • 0

#37 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Posted 2008 May 14 - 01:18

yra tu magu 4x50 bet jie visi regis eina 8ohm ir koloneles reikia atatinkamas ieskoti :mellow:

yra aisku magu 4x50 kur 4x15 (4x27)rms ir bijau suklyst, bet man atrodo, kad 8 omai namuose naudojami, o ne masinoj. 4 ir 2 omu koloneles buna masinoj, bet kad 8 nesu girdejes (aisku visko zmones prisideda i savo auto pradedant nuo suoliuku ant bagazines ir baigiant kaip jus sakot s-90).

to Legalus 406: as manyciau, kad nereikia susiet vien su firma. Ar ten nakamichi ar alpine, bet jie turi klases ir kiekviena klase kainuoja ''Savus'' pinigus. vieniem tai daug kitiem - ne. viskas priklauso ko nori is muzikos.
  • 0

#38 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • posts 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Posted 2008 May 14 - 07:34

yra aisku magu 4x50 kur 4x15 (4x27)rms ir bijau suklyst, bet man atrodo, kad 8 omai namuose naudojami, o ne masinoj. 4 ir 2 omu koloneles buna masinoj, bet kad 8 nesu girdejes (aisku visko zmones prisideda i savo auto pradedant nuo suoliuku ant bagazines ir baigiant kaip jus sakot s-90).

to Legalus 406: as manyciau, kad nereikia susiet vien su firma. Ar ten nakamichi ar alpine, bet jie turi klases ir kiekviena klase kainuoja ''Savus'' pinigus. vieniem tai daug kitiem - ne. viskas priklauso ko nori is muzikos.

sakau nes pas pazystama ziurejau kad magas buvo 4*50 (kiek rms neatmenu) ir dar parasyta kazkas buvo apie 8omus...
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#39 Svečias_Sapro_*

Svečias_Sapro_*
  • Svečiai

Posted 2008 May 14 - 15:24

tai pas dauguma 4x50 be ce peak.. anyway: Man asmeniskai patinka JVC high-end klases magnetolos su mosfet 24bit..ne kiekybe o kokybe :) na o kolonkes taj aisq nuo kainos priklauso.. :) Hertz , Infinity , Dragster ( Silk ) , Morel ..sitas klausiau , turiu..patiko :) Garso kokybe tikrai super :) Tik ant stiprintuvo nereik pagailet..geriau maziau W bet firma normalesne :)
  • 0

#40 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • posts 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Posted 2008 May 14 - 16:41

tai pas dauguma 4x50 be ce peak.. anyway: Man asmeniskai patinka JVC high-end klases magnetolos su mosfet 24bit..ne kiekybe o kokybe :) na o kolonkes taj aisq nuo kainos priklauso.. :) Hertz , Infinity , Dragster ( Silk ) , Morel ..sitas klausiau , turiu..patiko :) Garso kokybe tikrai super :) Tik ant stiprintuvo nereik pagailet..geriau maziau W bet firma normalesne :)

:beer:
as buvau sukales i Puma focal kolonkes ir audisono stipra. grojo liux :blush:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users