Lietuvos autoklubų lyga
#1
Posted 2007 November 30 - 09:01
http://www.t-shirts....sikurk_apranga/
Sitam puslapyje renkam toki derini:
Aprangos modelis: AVE
Spalvos: Melynai balta; Akcentai: Melyni;
Marskineliu Priekis:
Kairys petys: Logo
Desinys petys: Skaicius (3 var.)
Centras: Tuscia;
Sortai:
Kaire: Skaicius (3 var.)
desine: tuscia
Marskineliu Nugara:
Virsus: Peugeot Klubas
Centras: Skaicius (3 var.)
P.S. Marginimo buda pasirinksim kai zinosim kainas. Ten yra visokiu budu:
Sublimacija, Šilkografija, Transferiniai spaudai, Termospauda
Kai zinosim ju kainas bei +/- tada ir nuspresim.
#2
Posted 2007 November 30 - 09:02
#3
Posted 2007 November 30 - 09:04
Pirmadieni ir mes renkam po 155lt ... apranga ~100Lt + startinis nuo komandos 600Lt / 11 = ~55
Manau geriau surinkt iš karto didesnę sumą, nei kaskart po dalį...
(Abion, Nierijusv ir Cr - tik po 100 nes neaisku kaip ten bus su zaidimu komandoj
Edited by Barklis, 2007 November 30 - 09:57.
#4
Posted 2007 November 30 - 12:10
Tikiuosi i gariunus nereikes vaziuot baltai melynom aprangom prekiaut
#5
Posted 2007 November 30 - 12:33
#6
Posted 2007 November 30 - 12:44
Avanso palikau 800 Lt. Pries sventes pinigu visiems reikia, bet ka padarysiBarkli, tau avanso reikes pervest ane? po antradienio tada...
Del uzhrashu - shiaip turetu det su transfera - kiti budai erbe per brangus erbe nelabai laikys, erbe del skyluciu netink...
Margint siulo uz 39 Lt taip:
Balta puse SUBLIMACIJA (liuks daiktas), o melyna - tipo tuo "celofanu"(nepamenu kaip ten vadinasi).
#7
Posted 2007 November 30 - 13:49
#8
Svečias_Geeras_*
Posted 2007 November 30 - 17:28
gal mintis ir gera... bet labai jau baisiai atrodo ;) iskart tiek pinigu atiduotisiulyciau iskart Valduxui ir uz sale sumest menesiui i prieky, tai po maikiu ir svenciu garantuotai visi basi bus arba Valdux bankrutuos. Cia rimtai.
#9
Posted 2007 November 30 - 19:01
#10
Posted 2007 November 30 - 21:22
vo blin - vilniokam shkias irgi su ontradieniais nekas ...Gruodzio menesi itariu zaisim tik tris pirmadienius, nes yra 24 ir 31 pirmadieniai.
#11
Posted 2007 December 01 - 19:05
Man galit nebutinai visa suma is kart. Jau taip ar taip reiks buhalterija uzsivest rimta tai kaip sakant neprasprusitgal mintis ir gera... bet labai jau baisiai atrodo ;) iskart tiek pinigu atiduoti
gaila
Bet aiku visa suma man patogiau. Per kaledas kaip senelis saltis jausiuosi su maisu PINIGU.
Kad tik nepragert
Edited by Barklis, 2007 December 01 - 19:05.
#12
Posted 2007 December 01 - 21:51
Va del to ir baugu duoti tau pinigus, kad nepragertum ir kad netektu paskui po aisktele lakstyti nuogais uzpakaliais... va cia tai butu pagrindinis uzsakytos aprangos akcentasKad tik nepragert
Peugeot 605 2.1TD - Parduotas
#13
Svečias_Geeras_*
Posted 2007 December 02 - 00:52
Tai kiek tau uz gruodi euru ruosti ;)?Gruodzio menesi itariu zaisim tik tris pirmadienius, nes yra 24 ir 31 pirmadieniai.
#14
Posted 2007 December 03 - 08:46
Na tai jei kartas 5 lt, tai gaunasi 15 lt uz gruodi. Tik blyn, atsineskit lygiai, kad nebutu pyktumuTai kiek tau uz gruodi euru ruosti ;)?
#15
Posted 2007 December 04 - 08:20
#16
Posted 2007 December 04 - 08:26
11 zaidzianciu ar bent lakstanciu buvo.daug vakar jusu susirinko? buvau kai kam zadejas pasirodyt ir gal but pinigelius uzvest, ale uzgeriau biski netycia... itariu siais metais kaip ir viskas jau bus...
O Barklis su Valduxu kaip vanagai tarpdury visu lauke...
#17
Posted 2007 December 04 - 08:45
skaudi tema pries sventes11 zaidzianciu ar bent lakstanciu buvo.
![]()
O Barklis su Valduxu kaip vanagai tarpdury visu lauke...![]()
![]()
#18
Posted 2007 December 04 - 16:03
#19
Posted 2007 December 04 - 16:16
#20
Posted 2007 December 08 - 23:04
- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!
Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.
5 user(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users





