Lietuvos autoklubų lyga
#2641
Parašyta 2010 kovo 24 - 13:50
#2642
Parašyta 2010 kovo 24 - 14:11
#2643
Parašyta 2010 kovo 28 - 15:50
#2644
Parašyta 2010 kovo 28 - 21:18
gal buvai nuvaziaves? As tik po 20.00 i Kauna gryzau siandien.kas nors leks palaikyti komandos?
Va ir rezas jau yra...
http://kkl.lt/index....bf&d=statistika
kas chebra nutiko?
#2645
Parašyta 2010 kovo 28 - 22:22
Fanu nera tai nx plėšytisgal buvai nuvaziaves? As tik po 20.00 i Kauna gryzau siandien.
Va ir rezas jau yra...![]()
http://kkl.lt/index....bf&d=statistika
kas chebra nutiko?
#2646
Parašyta 2010 kovo 28 - 22:29
tai vadinasi eiliniai metai.Fanu nera tai nx plėšytis
Šį pranešimą redagavo Cr: 2010 kovo 29 - 06:47
#2647
Parašyta 2010 kovo 29 - 10:02
Metai buvo geri ir tikrai neeiliniai.tai vadinasi eiliniai metai.
Fanu nera tai nx plėšytissezonas jau baigtas?
Svarbiausia, kad nusistovejo sudetis, kuri kitamet gali tik sustipreti izaideju.
O kai komanda pralaimi vienam zaidejui, tai net ir pyktis neima...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2648
Parašyta 2010 kovo 29 - 10:33
idomu kaip su Skirma butumete atrode? Bet juk negali vienas zaidejas visada tempti visu varzybu. Negi jo neimanoma uzdengti? 4 dvigubi dubliai
O kai komanda pralaimi vienam zaidejui, tai net ir pyktis neima...
#2649
Parašyta 2010 kovo 29 - 15:45
Cia ne tas atvejis, kad uzdenges kitus ir leides jam mesti, gali tiketis laimeti.idomu kaip su Skirma butumete atrode? Bet juk negali vienas zaidejas visada tempti visu varzybu. Negi jo neimanoma uzdengti? 4 dvigubi dubliai
O kai komanda pralaimi vienam zaidejui, tai net ir pyktis neima...Naudingumas 56 balai
![]()
Jei jis mes, tai ir vienas sumes daugiau nei priesininku komanda.
su Skirma butu buve turbut blogiau, nes siemet mes uzlosdavom vis kitas zmogus.
Pas mus 5 zmones meta 10+ tasku, tai manau parodo, kad esam gana lygi komanda.
Tik va greito izaidejo truksta, kad butu galima laviruoti pagal poreiki.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
Vartotojų skaito šią temą: 2
narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0





