Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 09:01

Butu galima padiskutuot del formu dizaino. As manau kad sitoks variantas butu geriausias. Jei kas manot kitaip siulykit, bet i perdidelioas diskusijas nesivelsim.

http://www.t-shirts....sikurk_apranga/
Sitam puslapyje renkam toki derini:

Aprangos modelis: AVE

Spalvos: Melynai balta; Akcentai: Melyni;

Marskineliu Priekis:
Kairys petys: Logo
Desinys petys: Skaicius (3 var.)
Centras: Tuscia;

Sortai:
Kaire: Skaicius (3 var.)
desine: tuscia

Marskineliu Nugara:
Virsus: Peugeot Klubas
Centras: Skaicius (3 var.)


P.S. Marginimo buda pasirinksim kai zinosim kainas. Ten yra visokiu budu:
Sublimacija, Šilkografija, Transferiniai spaudai, Termospauda
Kai zinosim ju kainas bei +/- tada ir nuspresim.
  • 0

#2 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 09:02

INFO Laba diena, Jusu atsiustu duomenu aprangu gamybai uztenka. Reversines aprangos kaina be marginimo - 57,00Lt/vnt Vienos aprangos marginimas pagal pateikta Jusu maketa apie 39,00Lt (abi puses). Patvirtinus uzsakyma, pageidautume 50 proc. avansinio apmokejimo, kita dalis - prekiu atsiemimo diena. O del marginimo, tai galimas toks variantas kaip Jus pageidaujate. Aprangu pagaminimo terminas sausio pirmai pusei. Pagarbiai, Ramune Blazeviciute Xpert Fashions 8 37 363435 ----- Original Message ----- From: "Petkevicius Giedrius" <[email protected]> To: "Ramune Blazeviciute" <[email protected]> Sent: Thursday, November 29, 2007 3:14 PM Subject: Re: marginimas > Sveiki, > > Išssiunčiau internetu (iš Jūsų svetainės) užsakyma dvipusėms krepšinio > aprangoms (viso 26 vnt.). > Norėjau pasiteirauti, kad patvirtinti šį užsakyma, kokio avanso dydžio > pageidautumėte? > Kiek iš viso kainuotų šis užsakymo įvygdymas? > > Pastebėjau, kad šortų gamybai reikalinga juosmens apimtis, ar ji būtina? > > P.S. Dėl marginimo. Manau, kad kai pagamintumėte aprangas, jas mes > pasiimtume ir pasimatuotume, o tada darytume marginimo užsakymą (kažką > panašaus į pateikta internetu). > P.S.. Pridedu, failiuką su išmatavimais (ūgis ir krūtinės apimtis). > > Pagarbiai, > Giedrius Petkevičius
  • 0

#3 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 09:04

Pasinaudodamas Mamuto ideja B) pagalvojau, kad:
Pirmadieni ir mes renkam po 155lt ... apranga ~100Lt + startinis nuo komandos 600Lt / 11 = ~55
Manau geriau surinkt iš karto didesnę sumą, nei kaskart po dalį...

(Abion, Nierijusv ir Cr - tik po 100 nes neaisku kaip ten bus su zaidimu komandoj :blink: .)

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2007 lapkričio 30 - 09:57

  • 0

#4 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 12:10

JAU uzsakytos arprangos. 26 stukos. Bus sausio pirmoj pusej.
Tikiuosi i gariunus nereikes vaziuot baltai melynom aprangom prekiaut
  • 0

#5 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 12:33

Barkli, tau avanso reikes pervest ane? po antradienio tada... Del uzhrashu - shiaip turetu det su transfera - kiti budai erbe per brangus erbe nelabai laikys, erbe del skyluciu netink...
  • 0

#6 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 12:44

Barkli, tau avanso reikes pervest ane? po antradienio tada...

Del uzhrashu - shiaip turetu det su transfera - kiti budai erbe per brangus erbe nelabai laikys, erbe del skyluciu netink...

Avanso palikau 800 Lt. Pries sventes pinigu visiems reikia, bet ka padarysi :blush: . Kai surinksi ir siusk. Galima ir nebutinai visa suma, nes as dabar uzsakiau tik maikutes o del marginimo bus atskira snekta.

Margint siulo uz 39 Lt taip:
Balta puse SUBLIMACIJA (liuks daiktas), o melyna - tipo tuo "celofanu"(nepamenu kaip ten vadinasi).
  • 0

#7 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 13:49

siulyciau iskart Valduxui ir uz sale sumest menesiui i prieky, tai po maikiu ir svenciu garantuotai visi basi bus arba Valdux bankrutuos. Cia rimtai. :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#8 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 17:28

siulyciau iskart Valduxui ir uz sale sumest menesiui i prieky, tai po maikiu ir svenciu garantuotai visi basi bus arba Valdux bankrutuos. Cia rimtai. :rolleyes:

gal mintis ir gera... bet labai jau baisiai atrodo ;) iskart tiek pinigu atiduoti :o gaila :P
  • 0

#9 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 19:01

Gruodzio menesi itariu zaisim tik tris pirmadienius, nes yra 24 ir 31 pirmadieniai.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#10 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 lapkričio 30 - 21:22

Gruodzio menesi itariu zaisim tik tris pirmadienius, nes yra 24 ir 31 pirmadieniai.

vo blin - vilniokam shkias irgi su ontradieniais nekas ... :)
  • 0

#11 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 01 - 19:05

gal mintis ir gera... bet labai jau baisiai atrodo ;) iskart tiek pinigu atiduoti  :o  gaila :P

Man galit nebutinai visa suma is kart. Jau taip ar taip reiks buhalterija uzsivest rimta tai kaip sakant neprasprusit B) .
Bet aiku visa suma man patogiau. Per kaledas kaip senelis saltis jausiuosi su maisu PINIGU. :P
Kad tik nepragert ^_^

Šį pranešimą redagavo Barklis: 2007 gruodžio 01 - 19:05

  • 0

#12 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2007 gruodžio 01 - 21:51

Kad tik nepragert  ^_^

Va del to ir baugu duoti tau pinigus, kad nepragertum ir kad netektu paskui po aisktele lakstyti nuogais uzpakaliais... va cia tai butu pagrindinis uzsakytos aprangos akcentas :lol:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#13 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 02 - 00:52

Gruodzio menesi itariu zaisim tik tris pirmadienius, nes yra 24 ir 31 pirmadieniai.

Tai kiek tau uz gruodi euru ruosti ;)?
  • 0

#14 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 gruodžio 03 - 08:46

Tai kiek tau uz gruodi euru ruosti ;)?

Na tai jei kartas 5 lt, tai gaunasi 15 lt uz gruodi. Tik blyn, atsineskit lygiai, kad nebutu pyktumu :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#15 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 08:20

daug vakar jusu susirinko? buvau kai kam zadejas pasirodyt ir gal but pinigelius uzvest, ale uzgeriau biski netycia... itariu siais metais kaip ir viskas jau bus... :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#16 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 08:26

daug vakar jusu susirinko? buvau kai kam zadejas pasirodyt ir gal but pinigelius uzvest, ale uzgeriau biski netycia... itariu siais metais kaip ir viskas jau bus... :rolleyes:

11 zaidzianciu ar bent lakstanciu buvo. ^_^
O Barklis su Valduxu kaip vanagai tarpdury visu lauke... :lol: :lol: :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#17 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 08:45

11 zaidzianciu ar bent lakstanciu buvo. ^_^
O Barklis su Valduxu kaip vanagai tarpdury visu lauke... :lol: :lol: :lol:

skaudi tema pries sventes :D :D
  • 0

#18 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 16:03

O kaip pas mumis su foto?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#19 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2007 gruodžio 04 - 16:16

Cia manau sita reikala issprsim kai bus aprangos su numariais. Tadum issipagiriosit, visi uzdesim maikutes ir nutrauksim. :wacko:
  • 0

#20 dainiusaz

dainiusaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 227
  • Vieta:Dublinas
  • Automobilis:-------

Parašyta 2007 gruodžio 08 - 23:04

mano patarimas kaip ziurovo is salies - bandykit zaist komandini zaidima , po viena zaisdami nieko neispresit ir siulyciau kokias kontrolines suzaist kad eitu kazkokias isvadas daryt ... bet cia tik pastebejimai kuriuos galit priimt arba ne ;] o siaip sekmingo sezono :beer:
  • 0
NuotraukaIš televizoriaus dėžės išlindo toks tipas ir kad riktelės:

- O ką tu padarei, kad Lietuvai būtų geriau?!

Sugrūdau jį atgal ir išmečiau dėžę į konteinerį.Nuotrauka




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0