Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#1981 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 19 - 10:31

gavau :):)
  • 0

#1982 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 19 - 11:51

Ta prasme sumokejai Egei bauda ir tau leido zaisti ir siose?
  • 0

#1983 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 kovo 19 - 11:55

1. Cr 2. Tolis 3. Awake 4. Rascal 5. Vaidas 6. Darinskas o tu Dionisai kaip suprantu busi :)
  • 0

#1984 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 19 - 12:07

na taip zaisiu su ;)
  • 0

#1985 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 19 - 15:38

1. Cr
2. Tolis
3. Awake
4. Rascal
5. Vaidas
6. Darinskas

o tu Dionisai kaip suprantu busi :)

cR'as sake sudaryti jums sarasiuka :D Kas is Kauno vaziuojat :P
As kaip ir neiskauno vaziuosiu ;) Tai.... :)
  • 0

#1986 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 19 - 16:39

cR'as sake sudaryti jums sarasiuka :D Kas is Kauno vaziuojat :P
As kaip ir neiskauno vaziuosiu ;) Tai.... :)

tsakant ir taip aisku jeigu Vilniuje losiam ;] :D

video jau ziurejei? Permeciau tau jau dali i ftp :beer:
  • 0
Roots to roots

#1987 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 19 - 16:58

Dar ne :D Ok dekui. Pasiimsiu :)
  • 0

#1988 Svečias_Tiger14_*

Svečias_Tiger14_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 20 - 07:54

Nu jau lygtais jau su sveikata viskas ok, tai bandysiu ir as prisijungt. Bent minutei B) 1. Cr 2. Tolis 3. Awake 4. Rascal 5. Vaidas 6. Darinskas 7. Tiger14 ( gal kas priims i kokia masinike? )
  • 0

#1989 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 20 - 09:48

Taip ilgai dar nesirgau. Dar yra temperaturos, bet tureciau pasveikt iki sekmadienio. Matau gali problemos kilt su vaziavimu, nes as ir be masinos :(
  • 0

#1990 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 20 - 09:51

kas bus su masinom? pasisakykit...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1991 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 20 - 10:55

as su masina busiu bo ziuriu visi tingi vairuoti :):):)
  • 0

#1992 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 20 - 11:13

na kad as su juo siuo metu is Kauno bijau isvaziuoti :D ir aplamai noreciau buti keleivio vietoje :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1993 Svečias_aruzal_*

Svečias_aruzal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 20 - 12:07

super! sakyciau, pagal tai kas zada zaisti nenuvertinus baisiai Subaru galima ir be Skirmos bandyti parsivezti pergale namo ;]
Aruzal - kaip pas tave reikalai?
Beje, as kadangi busiu jau Vilniuje siulyciau apmastyti kaip vaziuojat. Vieta manau prie Savo pati geriausia susitikti. Varzybos 12.15 toje pacioje saleje. 10.30 ne pervelu isjudeti? Pas awake yra lapas jeigu ka su visu tel. Nr. Taip, kad beliko jums susitarti kaip vaziuojat (kas nori pabuti uz driweri ;] ).
Susitiksim Vilniuje :beer:

pas mane tai viskas normaliai ir sestadieni ryte viska zinot tureciau siaip noreciau palekt .bent pasivazinet :D
  • 0

#1994 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 20 - 13:24

Gal visgi pasiimk tuos kedus ;-)
  • 0

#1995 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 kovo 20 - 14:39

Kalbejau su Kostu, tai sake, kad jis su masina bus, tai mane tikrai paims ;) ir dar 2-3 i gala... :rolleyes:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1996 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 kovo 20 - 14:39

Beje, renkames 10.00 val. "SAVO" aiksteleje.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#1997 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 kovo 20 - 14:55

Rezervuoju vietą gale pas Kostą :) Dar 2-3 žmonės pas Vaidą ir turėtume tilpti i du ekipažus :rolleyes:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#1998 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 20 - 15:51

as irgi pas Kosta :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#1999 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 21 - 20:32

Tolis parase 10h SAVO aikstej
  • 0

#2000 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 22 - 14:36

Su septinta is eiles ;-)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0