Lietuvos autoklubų lyga
#2041
Svečias_323F_*
Posted 2009 April 05 - 11:06
#2042
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 April 05 - 12:19
#2043
Posted 2009 April 05 - 15:20
Subaru klubas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (90:49)
http://www.kkl.lt/in...ac&d=statistika
Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Civicclub (102:71)
http://www.kkl.lt/in...96b8&d=naujiena
Edited by Cr, 2009 April 06 - 06:37.
#2044
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 April 06 - 08:03
#2045
Svečias_Rascal_*
Posted 2009 April 06 - 09:34
#2046
Posted 2009 April 06 - 09:56
#2047
Posted 2009 April 06 - 10:04
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2048
Posted 2009 April 06 - 10:08
Be abejo reiks...Palaikymo reiks?
![]()
Atvaziuokit visi trys...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2049
Svečias_vaidas31_*
Posted 2009 April 06 - 13:09
#2050
Posted 2009 April 06 - 13:19
o pries 5 metus su liniuote per nagus gaudavai kai prie neto darbe jungdavaisigerai kalbi
![]()
dabar turbut on visa darbo diena buni
ateisiu pasirgti, nors iki vakar buvau pasiruoses pabegioti
#2051
Posted 2009 April 06 - 15:13
#2052
Posted 2009 April 06 - 21:51
http://www.kkl.lt/in...f3ff&d=naujiena
.... ir vel esam treti
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos
Edited by Cr, 2009 April 06 - 21:55.
#2053
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 April 07 - 00:56
#2054
Posted 2009 April 07 - 09:52
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2055
Posted 2009 April 13 - 09:14
http://www.kkl.lt/in...71&d=statistika
bandom sendien rinktis?
#2056
Posted 2009 April 13 - 13:20
#2057
Posted 2009 April 14 - 09:21
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#2058
Posted 2009 April 14 - 09:43
#2059
Svečias_Dionisas_*
Posted 2009 April 14 - 11:06
Nus tokiu metu buna ivairiai ;-)smagiai 2 pries 2 pazaidem ir pajudejom po svenciu
![]()
dabar del varzybu - pirma klausimas vilnieciams - kada mes turim pajudet is Kauno, kad speti i varzybas? Kaip ten su kamsciais buna apie 18.30-19.00 valanda???![]()
Kadangi varzybos labai svarbios ir pergale praktiskai mums garantuotu 3 vieta, tad susirasom kas vaziuoja (ir kas bus su masina) sarasa:
1. Cr (nebent su 106 is bedos)
2.
#2060
Posted 2009 April 14 - 11:57
Vaidas kazka sumyke, kad gali ir nevaziuot...jeigu 17.00 pajudesim is Kauno (Vilniuj busim apie 18.20-30), tai spesim per pusvalandi maximum per Vilniu pervaziuoti iki tos mokyklos???
Blyn, reiktu tada kazkaip, kad bent tu jau butum laiku ir jeigu mes veluosim, tai skambinsim, kad palauktu minute kita... Ka kiti manot siuo klausimu? Nes labai jau durnas laikas... praktiskai reikes is darbo anksciau issiprasyt ir tiesiai i varzybas buti jau pasiruosus...
Vaidas, Rascalas, Awake, Haris??? Planuojat vaziuoti?
3 user(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users





