Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2041 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 05 - 11:06

ok. mes busim.
  • 0

#2042 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 05 - 12:19

Kiek liaudies bus? Verta man judeti link jusu? :)
  • 0

#2043 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 balandžio 05 - 15:20

isizaide ir Subaru sakyciau :beer:

Subaru klubas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (90:49)
http://www.kkl.lt/in...ac&d=statistika

Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Civicclub (102:71)
http://www.kkl.lt/in...96b8&d=naujiena

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 balandžio 06 - 06:37

  • 0
Roots to roots

#2044 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 06 - 08:03

busiu siandien
  • 0

#2045 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 06 - 09:34

ateisiu
  • 0

#2046 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2009 balandžio 06 - 09:56

busiu :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#2047 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 06 - 10:04

As busiu ir Skirma bus.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2048 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 06 - 10:08

Palaikymo reiks? :beer: :lol:

Be abejo reiks... :D
Atvaziuokit visi trys... :beer:
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2049 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 06 - 13:09

vienu zo susirinksim tuos kamuolius po lente nebeda cia :)
  • 0

#2050 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 balandžio 06 - 13:19

gerai kalbi :D :beer:

o pries 5 metus su liniuote per nagus gaudavai kai prie neto darbe jungdavaisi :D
dabar turbut on visa darbo diena buni :)

ateisiu pasirgti, nors iki vakar buvau pasiruoses pabegioti :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2051 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 balandžio 06 - 15:13

gal kas turi normalu foto aparata? atsineskit foto padarytume :) nes jau net nebeidomu kkl ziureti... sausa statistika :)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#2052 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 balandžio 06 - 21:51

Peugeot klubas vs Mazda 323F klubas (98:77) :beer:
http://www.kkl.lt/in...f3ff&d=naujiena

.... ir vel esam treti ;]
http://www.kkl.lt/in...a=35&s=komandos

Šį pranešimą redagavo Cr: 2009 balandžio 06 - 21:55

  • 0
Roots to roots

#2053 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 07 - 00:56

Geri statistai :D Kaune bent daugiau maziau i realybe panasu :) Nors viena trajaka tai prasoviau :) Kostas pries varzybas liepe nemesti, jei matysiu kad neina :D Tai apsistojau ties maziau metimu :)
  • 0

#2054 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 07 - 09:52

Sveikinu su pergale, bet rungtynes tai diermovos buvo... :mad: Jie atejo sesiese ir tampesi su mumis kaip lygus :blink: Aisku, Skirmos kelios nesamones irgi savo padare <_< Ir dar karta noreciau akcentuoti, kad jei einam i greita puolima, tai nebutinai perduoti kamuoli salia beganciam zmogui, nes mes vakar tokiu budu praradome ziauriai daug kamuoliu.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2055 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 balandžio 13 - 09:14

Autobanginiai vs Mazda 323F klubas (90:70)
http://www.kkl.lt/in...71&d=statistika

bandom sendien rinktis? :rolleyes: :beer:
  • 0
Roots to roots

#2056 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 balandžio 13 - 13:20

as tai ateisiu, jei mazai bus, bent pametysiu :)
  • 0

#2057 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 14 - 09:21

2. Tolis
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2058 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 balandžio 14 - 09:43

3.darinskas as turbut busiu ketvirtadieni vilniuj jau nuo ryto, tai tieisia i sale atleksiu
  • 0

#2059 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 14 - 11:06

smagiai 2 pries 2 pazaidem ir pajudejom po svenciu B)

dabar del varzybu - pirma klausimas vilnieciams - kada mes turim pajudet is Kauno, kad speti i varzybas? Kaip ten su kamsciais buna apie 18.30-19.00 valanda??? :unsure:

Kadangi varzybos labai svarbios ir pergale praktiskai mums garantuotu 3 vieta, tad susirasom kas vaziuoja (ir kas bus su masina) sarasa:
1. Cr (nebent su 106 is bedos)
2.

Nus tokiu metu buna ivairiai ;-)
  • 0

#2060 Barklis

Barklis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 211
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota

Parašyta 2009 balandžio 14 - 11:57

jeigu 17.00 pajudesim is Kauno (Vilniuj busim apie 18.20-30), tai spesim per pusvalandi maximum per Vilniu pervaziuoti iki tos mokyklos??? :unsure: Blyn, reiktu tada kazkaip, kad bent tu jau butum laiku ir jeigu mes veluosim, tai skambinsim, kad palauktu minute kita... Ka kiti manot siuo klausimu? Nes labai jau durnas laikas... praktiskai reikes is darbo anksciau issiprasyt ir tiesiai i varzybas buti jau pasiruosus...
Vaidas, Rascalas, Awake, Haris??? Planuojat vaziuoti? :huh:

Vaidas kazka sumyke, kad gali ir nevaziuot... :huh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0