Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#2061 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 14 - 13:36

as vaziuoju, kaip visad :)
  • 0

#2062 Svečias_vaidas31_*

Svečias_vaidas31_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 14 - 14:55

na jei mane kas nors prigriebs tai tada vaziuosiu
  • 0

#2063 awake

awake
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 152
  • Vieta:Kaunas, Tverai
  • Automobilis:Toyota Avensis 2.0 D4D

Parašyta 2009 balandžio 15 - 08:36

Aš kaip visada pasiruošęs. Jei bus pas ka nors laisvos vietos, tai prigriebkit mane nuo Muravos Statoil'o. Iš bėdos galiu važiuot su savo, bet dar nepasikeitęs žieminių padangų :blush:
  • 0
Samogitas :)


Peugeot 605 2.1TD - Parduotas

#2064 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 balandžio 15 - 09:21

biski jau linksmiau. Zodziu varzybose dalyvauja: 1. Dionisas 2. Vaidas 3. Rascalas 4. Tolis 5. Darinskas 6. Awake 7. Simakas 8. Cr Del padangu, tai pas visus marods jos dar ziemines ;] Bet jeigu vaziuos ir Kostas, tai dvieju masinu visvien reikes. Tad ar bus savanoriu? ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#2065 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 15 - 09:28

Nu ka sėkmės, sutraiškykit Vilniečius ;) Aš dar ilgokai nesportuosiu... :(
  • 0

#2066 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 15 - 09:34

Matau, kad teks spresti vietoje kas su kuo ir ant ko vaziuoja <_<
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2067 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2009 balandžio 16 - 08:22

as prisijungsiu vilniuj. kaune nelaukit
  • 0

#2068 Svečias_Rascal_*

Svečias_Rascal_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 09:19

blemba vakar susimusiau kojos raumeni. Tokie sumusimai daznaiusiai greit praeina, bet skauda tai iki dabar. Gal kas zinot kokius geru vaistu ar budu kad ta skausma panaikint? nes net sunku labai vaiksciot
  • 0

#2069 Svečias_Haris_*

Svečias_Haris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 09:40

man geriausiai padedavo: imi ledukus ir dedi ant raumens, laikai apie 10-15min, kad ne tik paviršius sušaltų bet ir pats raumuo, žodžiu tol kol pradės skaudėti. Po to iškart ant ten pat dedi ka nors TIKRAI karštą (pvz "grielką su vandeniu"), laikai tiek pat laiko. Taip darai tris kart. Aišku po vieno kart stebuklas neįvyks, o gal ir šiaip nepadės, bet man skausmą nuimdavo daug greičiau. Tada po "seanso" pasikvieti draugus iš Peugeot krepšinio komandos ir visi atšvenčiam sėkmingą išgijimą. ;)

Šį pranešimą redagavo Haris: 2009 balandžio 16 - 09:42

  • 0

#2070 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 09:59

blemba vakar susimusiau kojos raumeni. Tokie sumusimai daznaiusiai greit praeina, bet skauda tai iki dabar. Gal kas zinot kokius geru vaistu ar budu kad ta skausma panaikint? nes net sunku labai vaiksciot

Atvaziuosi iki varzybu istepsiu ;-) O siaip Finalgon ;-) Tik atsargiai ;-)
  • 0

#2071 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 16 - 10:39

Tai dar Vilniuje prisijungs Skirma, o Kostas lygtais su savo masina varys, nors ir nelabai nori
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2072 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 16 - 10:42

blemba vakar susimusiau kojos raumeni. Tokie sumusimai daznaiusiai greit praeina, bet skauda tai iki dabar. Gal kas zinot kokius geru vaistu ar budu kad ta skausma panaikint? nes net sunku labai vaiksciot

Pries varzybas galesiu duoti Perskindol tepalo, kuris saldo ir malsina skausma, jeigu kyla abejoniu del to, kuo tave Dionisas istepti gali... ir kuria vieta... :D :D :D

O po apsilimo matysi ar gali sportuoti ar ne.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#2073 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 balandžio 16 - 12:09

vienu zodziu susitiksim prie SAVO ir nuspresim del Rascalo. Kalbejau su juo - jeigu Vaidas vaziuoja, tai jis lieka Kaune, nes geriau pasigydyti iki pirmadienio svarbiu varzybu. Jeigu butu finalas, tai galima saldyti koja, o dabar tikrai neverta. Taigi, pagal tai kiek chebros bus jau Vilniuje, tai realiai gal ir i viena didesne masina sutilpsim. Bo is vilniaus jau 3 masinos grys i Kauna B) Tai iki 17.00 :beer:
  • 0
Roots to roots

#2074 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 13:27

Tai dar Vilniuje prisijungs Skirma, o Kostas lygtais su savo masina varys, nors ir nelabai nori

Tai Skirma irgi bus? ;-)
Juk sakei jis i isvikas nevarys :)
  • 0

#2075 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 14:59

O jums nelaikas pradeti judeti link vilniaus? :P
  • 0

#2076 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 15:56

Jeigu nebus 5 zaideju negalima pradeti....
  • 0

#2077 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2009 balandžio 16 - 20:02

Nu galima pasveikint su nesunkia pergale :beer:
BMW klubas : Peugeot klubas 52:91
Keletas nebaisiai kokybiškų foto čia.
Posted Image
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#2078 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 16 - 20:16

Su smagiu sou :D
  • 0

#2079 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 balandžio 16 - 21:43

Nu galima pasveikint su nesunkia pergale :beer:
BMW klubas : Peugeot klubas 52:91

statistika cia:
http://www.kkl.lt/in...35&d=statistika

:beer: :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#2080 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 balandžio 17 - 09:07

Visus su pergale !!! O del BMW Vilniaus, tai galiu pasakyti, kad ju komandos sudetis nera pati blogiausia musu lygoj, bet truksta ziauriai minties zaidime. Beje, Tomaskui aciu uz foto.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0