Lietuvos autoklubų lyga
#181
Posted 2008 January 15 - 15:40
#182
Posted 2008 January 15 - 15:43
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#183
Posted 2008 January 15 - 15:50
#184
Posted 2008 January 15 - 15:53
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#185
Posted 2008 January 15 - 15:56
Pasižadėjau sau, kad atvarysiu, o kaip bus nežinau, bo nuo sekmadienio ryto iki siandienos vakaro būsiu miegojęs 5 valandas.darka busi siandien vakare?
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#186
Posted 2008 January 15 - 15:58
as atsinesiau, pabandziau keleta foto padaryt, bet kai pamaciau, kad prokuroras turi fotika ir dar laiko tam reikalui, tai savo greit paslepiauO kaip su foto reportažu? Valdux ir Prokuroras vakar gi kažką tai pleškino...
Gal sakau iš nuotraukų bus matyt kas nešvariai žaidė
#187
Svečias_Dionisas_*
Posted 2008 January 15 - 18:41
#188
Posted 2008 January 15 - 19:10
ale visos dienos prireike tai suprasti/me popiet uzsipyle salto kibiro
Ir sulindo budon.
All in all. Kaunieciai zaide geriau ir tai matesi. Tad su tuom ir sveikinam jumi.
Nu nieko kita kart pajamsim teisejai ir normaliai suzaisim
Vo ir bus ramu
#189
Posted 2008 January 15 - 20:23
Papilsiu zibalo ir as.
Zaidimas buvo (svelniai tarent) nevykes. Is musiskiu galima sakyti zaide tik Barklis, Simakas ir Awake. Save vertinu 10balu zemiau 0.
Musu zona, kai pas vilniecius pradejo zaisti Darka subyrejo i sipulius. Aplamai is vilnieciu patiko Dionisas ir Darka, Bet Dionisas kaip legendinis NBA Wilkensonas - juodoji skyle. Jei gavo kamuoli tai isranku paleis tik i krepsi (zinoma ir daugiausei tasku pelniai
Del siulymo snukin tai galvojau koki pusvalandi kam is musiskiu tiek nervai nelaiko. Ir patikekit niekas netiko i kandidatus, o dar tas vaikiskas gasdinimas, kad is Kauno neisvaziuosi...
Labiausiai tiketina, kad Lashas savo nusivylima pries komanda taip demonstravo
Del prazangu tai abi puses galetu patyleti. Kaunas zaidze siurkscei? Bet dar niekad neteko i darba eiti su uztinuse akim, o siandien teko.
Tomasko (nr.23) darbas. Bet tikrai nepykstu nes tai buvo zaidybine situacija ir nera ko pykti, kaip sakant uzsiroviau. ;)
Atleiskit uz velyva pasisakyma, bet as visa diena komandiruotej buvau.
Edited by ro3, 2008 January 15 - 20:25.
#190
Posted 2008 January 16 - 10:54
#191
Posted 2008 January 16 - 12:03
Edited by ro3, 2008 January 16 - 12:03.
#192
Svečias_323F_*
Posted 2008 January 16 - 15:07
#193
Posted 2008 January 16 - 15:11
ar atsiras norinciu palakstyti?Sveiki, kalbejom siek tiek per rungtynes pirmadieni,
del draugisku varzybu 323F-peugeot kns, musu arenoj si sestadieni
taigi jei noro yra, galima paorganizuoti, geriausia jei paliktumet komandos atstovo mob,
#194
Posted 2008 January 16 - 15:20
as pasuojuar atsiras norinciu palakstyti?
#195
Svečias_simakas_*
Posted 2008 January 16 - 15:36
#196
Posted 2008 January 16 - 15:51
as pasuoju
O tai kas pas mus spurtą inicijuos tada...
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold
Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"
Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas
#197
Posted 2008 January 16 - 15:58
is manes toks spurtuotojasO tai kas pas mus spurtą inicijuos tada...
;)
siaip gimtadieni bandysiu svest
#198
Posted 2008 January 16 - 15:59
#199
Posted 2008 January 16 - 16:28
#200
Svečias_Geeras_*
Posted 2008 January 16 - 16:29
17 user(s) are reading this topic
0 members, 17 guests, 0 anonymous users





