Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Lietuvos autoklubų lyga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2648

#181 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:40

ok direktore.jei jau valdzia sako,tai reiskia reikia baigt. sekmes visiems kasiorams
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#182 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:43

Ei chebra, baigiam. Dar vienas pastebėjimas abiem komandom. Bereikalingos emocijos naudos neprideda niekam. Buvo draugiškos varžybos, dabar pilam po kibirą šalto vandens ant galvos kiekvienas sau (aš šiaip jau vakar kaune duše susipyliau :lol: ) ir ramiai pasimastom kas negerai. p.s. per google įvedus "peugeot klubas" gauni atsakymą "razborkės, einam laukan..." :lol: :beer:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#183 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:50

darka busi siandien vakare?
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#184 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:53

O kaip su foto reportažu? Valdux ir Prokuroras vakar gi kažką tai pleškino... Gal sakau iš nuotraukų bus matyt kas nešvariai žaidė :D
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#185 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:56

darka busi siandien vakare?

Pasižadėjau sau, kad atvarysiu, o kaip bus nežinau, bo nuo sekmadienio ryto iki siandienos vakaro būsiu miegojęs 5 valandas. :ph34r:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#186 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 15 - 15:58

O kaip su foto reportažu? Valdux ir Prokuroras vakar gi kažką tai pleškino...

Gal sakau iš nuotraukų bus matyt kas nešvariai žaidė :D

as atsinesiau, pabandziau keleta foto padaryt, bet kai pamaciau, kad prokuroras turi fotika ir dar laiko tam reikalui, tai savo greit paslepiau :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#187 Svečias_Dionisas_*

Svečias_Dionisas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 15 - 18:41

/me popiet uzsipyle salto kibiro :) Ir sulindo budon. All in all. Kaunieciai zaide geriau ir tai matesi. Tad su tuom ir sveikinam jumi. Nu nieko kita kart pajamsim teisejai ir normaliai suzaisim :) Vo ir bus ramu :D
  • 0

#188 dARINSKAS

dARINSKAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Valdiska..

Parašyta 2008 sausio 15 - 19:10

/me popiet uzsipyle salto kibiro :) Ir sulindo budon.

All in all. Kaunieciai zaide geriau ir tai matesi. Tad su tuom ir sveikinam jumi.
Nu nieko kita kart pajamsim teisejai ir normaliai suzaisim :)

Vo ir bus ramu :D

ale visos dienos prireike tai suprasti :D :beer:
  • 0

#189 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 15 - 20:23

Griztu is Pnvz ir, o kiek jus cia prikeverzojot. ^_^

Papilsiu zibalo ir as. :ph34r:

Zaidimas buvo (svelniai tarent) nevykes. Is musiskiu galima sakyti zaide tik Barklis, Simakas ir Awake. Save vertinu 10balu zemiau 0. <_<
Musu zona, kai pas vilniecius pradejo zaisti Darka subyrejo i sipulius. Aplamai is vilnieciu patiko Dionisas ir Darka, Bet Dionisas kaip legendinis NBA Wilkensonas - juodoji skyle. Jei gavo kamuoli tai isranku paleis tik i krepsi (zinoma ir daugiausei tasku pelniai ^_^ ). Gaila, kad mamutas neilgai pazaide. Tikiuosi kaulai sveiki? Is Lasho apart keiksmazodziu ir priekaistu saviskems nieko kito ir nesigirdejo... Jei nesiseka zaidimas nera ko bedos vers ant komandos nariu. :(

Del siulymo snukin tai galvojau koki pusvalandi kam is musiskiu tiek nervai nelaiko. Ir patikekit niekas netiko i kandidatus, o dar tas vaikiskas gasdinimas, kad is Kauno neisvaziuosi...
Labiausiai tiketina, kad Lashas savo nusivylima pries komanda taip demonstravo :lol:

Del prazangu tai abi puses galetu patyleti. Kaunas zaidze siurkscei? Bet dar niekad neteko i darba eiti su uztinuse akim, o siandien teko. :ph34r:
Tomasko (nr.23) darbas. Bet tikrai nepykstu nes tai buvo zaidybine situacija ir nera ko pykti, kaip sakant uzsiroviau. ;)

Atleiskit uz velyva pasisakyma, bet as visa diena komandiruotej buvau. :rolleyes:

Šį pranešimą redagavo ro3: 2008 sausio 15 - 20:25

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#190 lashas

lashas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Druges P206 :)

Parašyta 2008 sausio 16 - 10:54

prizadu,rasau paskutini laiska sia tema.taip, as tikrai sulosiau prastai.bet ar,tai yra Jusu reikalas.as nenoriu buti nei priesu, nei ugnies kurstytoju tarp vilniaus ir kauno. :) bet Brangieji, ar tik man ir dionisui pila didziausia purva tie zmones, kurie butent mus gyne!naturalu, kad puolimas yra geriausia gynyba.ir man labai apmaudu, kai Jus taip juodinate mus.Jus laimejot (desningai), tai kam dar tie izeidinejimai?!? pabaigai, noriu nuosirdziai kiekvienam is Jusu asmenines sekmes. as Jusu nepazistu, bet tikiu, kad Jus esat saunus vyrai.tad kad ir kaip butu, mus jungia vienas rysys - peugeot!!! tad nebejuodinkim vienu kitu... tad sekmes Jums zmones! p.s. zesiu, kiek dabar busiu izeides, kurie vel menkins mane :)~ :beer:
  • 0
Prausiasi tie, kas tingi kasytis...

#191 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 16 - 12:03

Jokiu asmeniskumu ar izeidinejimu. Paprasciausi pastebejimai. Gal ir nevisai objektyvus bei nesaliski. ;) :beer:

Šį pranešimą redagavo ro3: 2008 sausio 16 - 12:03

  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#192 Svečias_323F_*

Svečias_323F_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 16 - 15:07

Sveiki, kalbejom siek tiek per rungtynes pirmadieni, del draugisku varzybu 323F-peugeot kns, musu arenoj si sestadieni taigi jei noro yra, galima paorganizuoti, geriausia jei paliktumet komandos atstovo mob,
  • 0

#193 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 16 - 15:11

Sveiki, kalbejom siek tiek per rungtynes pirmadieni,
del draugisku varzybu 323F-peugeot kns, musu arenoj si sestadieni
taigi jei noro yra, galima paorganizuoti, geriausia jei paliktumet komandos atstovo mob,

ar atsiras norinciu palakstyti?
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#194 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 16 - 15:20

ar atsiras norinciu palakstyti?

as pasuoju
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#195 Svečias_simakas_*

Svečias_simakas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 16 - 15:36

as palakstyciau :beer:
  • 0

#196 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2008 sausio 16 - 15:51

as pasuoju


O tai kas pas mus spurtą inicijuos tada... :huh: ;)
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#197 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2008 sausio 16 - 15:58

O tai kas pas mus spurtą inicijuos tada... :huh: ;)

is manes toks spurtuotojas :D
siaip gimtadieni bandysiu svest :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#198 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2008 sausio 16 - 15:59

Seip as irgi dar noreciau palakstyti. Ypac kai zinau, kad i pagrindini penketuka nepretenduoju. ;)
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#199 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 sausio 16 - 16:28

Sis savaitgalis paskutinis, kada dar turiu sansu kazka magistrinio tarpiniam gynimui sukurt, taip kad maca as irgi praleisiu -_-
  • 0

#200 Svečias_Geeras_*

Svečias_Geeras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 16 - 16:29

As irgi noreciau palakstyti ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0